Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) Burt1793 válasza Kékes525 (#33300) üzenetére


Burt1793
veterán

Az apolo kernel jót tesz neki, csak sajnos most megint minden szar fel van flashelve, mentésem meg nincsen, viszont nem akarok romolni. ;]

(#33302) Kékes525 válasza Burt1793 (#33299) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos nálam eddig az apolo nem jött be, mindig volt néhány alkalmazás alatta ami újra indította a telót, vagy lefagyasztotta.
5.1.1-nél még nem próbáltam.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33303) Burt1793 válasza Kékes525 (#33302) üzenetére


Burt1793
veterán

Sose FC-zett, pedig összemostam minden zipet, ami az xda-n fent volt...
Igaz most csináltam egy system formatot és felraktam a romot újra, majd a kernelt (úgy, hogy igazából minden beállítás megmaradt).

(#33304) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogyan muzsikál a CM 10.2 nightly mostanában? Akinek van tapasztalata írja le legyen szíves.

Köszi!

(#33305) fraser 60


fraser 60
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni. Hogy lehet az hogy chrome böngészőben nem tudok belépni kies air-rel. Mozilla viszont simán elfogadja ip címet. ????

(#33306) Weeman1


Weeman1
veterán

(#33307) badmad válasza Weeman1 (#33306) üzenetére


badmad
senior tag

Szia!
Pár szóban elmondanád,hogyan kell felrakni kipróbálnám szívessen....angol tudásom nem a legjobb.. :N

(#33308) Eclips21 válasza logarithm (#33278) üzenetére


Eclips21
őstag

tökre úgy érzem 42 után mintha gyorsabb lenne :)

más:
megjelent a Plants vs. Zombies™ 2 :C

(#33309) kop8


kop8
őstag

lehet olyan hogy a fel rakott új rommal (4.0.4) elvileg gyári, sokkal jobban bírja a teló aksija ?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#33310) Csabi42 válasza Eclips21 (#33308) üzenetére


Csabi42
tag

Köszi az infót. :R :)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#33311) zoleeno1 válasza kop8 (#33309) üzenetére


zoleeno1
addikt

lehet, a JB jobban zabálja az akksit

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#33312) logarithm válasza Eclips21 (#33308) üzenetére


logarithm
őstag

Igen sokkal jobb az alairas configgal nyomom hibatlan :-)

(#33313) Weeman1 válasza badmad (#33307) üzenetére


Weeman1
veterán

Gondolom van már Efs mentésed,és cwm-is van fent.
Felmásolod a romot,és a gapps-t az sd-re.
Wipe data factory reset,wipe cache,davlik cache,format system.
Ezek után install zip rom,install zip gapps,és reboot.

Xiaomi 11T Pro

(#33314) saphancs válasza zoleeno1 (#33296) üzenetére


saphancs
aktív tag

+ Kékes: köszi szépen!! :D

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#33315) geckowize


geckowize
őstag

Hello!
Chameleon romot használom, ég és föld a gyári JB, sőt még a NeatROM és e közötti különbség, sokkal pörgősebb az egész rendszer, bár azért atomstabilnak nem mondanám, mivel a Galéria állandóan beszart, amíg nem kezdtem el használni itteni javaslatra a Quickpic-et.
Valamint külön a chameleon modok közül szedtem le az S Calendart, amit a leírás alapján sem sikerült feltelepíteni, pedig nagyon hiányzik a havi nézetben is látható eseményfelirat feature..

A kérdésem az lenne, hogy 4.2.2-es androiddal van-e hasonló stabil rom? Touchwizes és stock android is érdekel.

A 4.2.2-es touchwiz-es (pl s4) weather clock widgetet valahogy rá lehet rakni 4.1.2-es chameleonra is? Nem ilyen gagyi tele popup ad-olt lookalikeot keresek, ami nem is tudja pozíció alapján belőni az időjárást és nem ismer kisebb magyar városokat, hanem a gyárit megközelítő funkcionalitással szeretnék ilyet.

(#33316) Robertoq


Robertoq
őstag

Sziasztok!
Haverom telefonjára szeretne JB-t (4.1.2), de sem a Kies sem a teló nem találja meg. (most 4.0.4 ICS van fent)
Néztem a sammobil-on és ott csak függetlenre meg tésre van elérhető JB, viszont ő vodás. Igaz, hogy vodára nem jött ki és ezért nem talál frissítést vagy a telefonján nem kerek valami. Illetve ha előbbi és függetleníti (hivatalosan, vodánál 2.5e) akkor meg fogja találni az új verziót? Köszönöm :R

(#33317) mtade válasza Robertoq (#33316) üzenetére


mtade
aktív tag

Az első hozzászólás 3. fejezetében klasszul le van írva, hogy kell felrakni az Odinnal egy frissebb rendszert.
GB-del vettem nemrég a sajátomat, elég szájbarágós, simán ment nekem is, pedig az előző készüléknél (mb525) sokkal egyszerűbb volt.
SuperBrick bugra vigyázz.

Sammobile szerint egyébként van vodás, így írja:

Latest firmware info

GT-I9100 Galaxy S II
PDA: I9100XWLSS
CSC: I9100VDHLS3
MODEM: I9100XXMS2
Added: 2013-05-06

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#33318) mtade válasza mtade (#33317) üzenetére


mtade
aktív tag

Lejárt a szerkesztési idő, bocs.

Ittenlátszik

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#33319) mtade


mtade
aktív tag

Hülye kérdésem lehetne? Felraktam a lefrissebb kaméleon romot, de nem találom a launcher beállításokat. Valaki tudna segíteni? 1 lapos home-ot szeretnék, de nem tudom beállítani... Zárolva lehet a home, de nem találok beállítást hozzá.....

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#33320) Robertoq válasza mtade (#33318) üzenetére


Robertoq
őstag

Köszi, megtaláltam. Bár nem értem a gyorskeresés miért nem adta vissza. Viszont akkor miért nem találja meg se a telefon, se a kies? Utóbbi azt írja nem támogatott készülék. Kies legfrissebb van fent. Ötlet valakinek?

(#33321) Oldman2 válasza Robertoq (#33320) üzenetére


Oldman2
veterán

A KIES-t itt felejtsd el...

(#33322) mtade válasza Robertoq (#33320) üzenetére


mtade
aktív tag

Írd be ezt a kódot: *#272*imei#
(imei nyilván a készülék imei száma) megkapod a product code-ot. Ez neked micsoda?

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#33323) Robertoq válasza mtade (#33322) üzenetére


Robertoq
őstag

Elméletileg sikerült megnézni, olyat írt hogy saled code: fop, illetve egy lista volt (amiben benne volt XEH is például), illetve install és cancel gomb. Én nem voltam ott, de itt nem ilyen jelent meg. :F

(#33324) mtade válasza Robertoq (#33323) üzenetére


mtade
aktív tag

Elnézésed kérem, gyakorolnom kell még a kopi pésztet... :)

Ha nincs rá gari, simán Odinnal felraknám a legfrissebb JB-t.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#33325) noxon válasza Weeman1 (#33306) üzenetére


noxon
őstag

Mennyire stabil?

We live in a simulated world...

(#33326) geckowize válasza geckowize (#33315) üzenetére


geckowize
őstag

Erre vki?

(#33327) D-Phrag válasza logarithm (#33008) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Olyan fura, hogy minden alkalmazás hangosabb, mint a PowerAMP Voodoo Louderrel. Pl. a Google Play is használja a Viper4androidot és mégis inkább halkítanom kell mint hangosítanom. :F

(#33328) badmad válasza Weeman1 (#33313) üzenetére


badmad
senior tag

Ja igen köszi igymár tiszta sor....te amúgy az Efs-mentést mivel ajálod megcsinálni...nekem régebben a root explorer fájkezelővel ment igazán jól!

(#33329) noxon válasza badmad (#33328) üzenetére


noxon
őstag

Ha feltetted várok vissza jelzéseket, simán fel tudtad tenni és, hogy milyen a rom?

We live in a simulated world...

(#33330) badmad válasza noxon (#33329) üzenetére


badmad
senior tag

Hello oké rendben még rágodok egy kicsit mert úgynézki hogy eladó a cucc...és azt szeretném ha gyári rom lenne fent ha elviszik... :)

(#33331) Marchus


Marchus
csendes tag

Nagyon állat ez a Slim Saber 4.2.2, egyetlen baja a bluetooth... Csatlakozik a Polar szívritmusmérőmhöz, de utána eldobja magát és nem tud újra csatlakozn. XDA-n láttam, hogy mások is küzdenek a BT-vel. Nálatok is ez van? Tud valaki valamilyen megoldást?

Más: a SIM kártya kb mindegyik romnál eldobja magát néha. Lehet, hogy egy SIM kártya csere segítene a dolgon? Érdemes kicserélni, vagy felesleges pénzkidobás? (EFS mappa oké, imei-m nem szállt el).

(#33332) noxon válasza Marchus (#33331) üzenetére


noxon
őstag

Hogy tetted fel? Wifi műkődik rendesen? De slim saber 4.3.1 van a 4.2.2 régi nem?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#33333) Marchus válasza noxon (#33332) üzenetére


Marchus
csendes tag

A régi stabil 4.2.2 van fenn. Én úgy tudom, hogy a 4.3-ból (vagy 4.3.1? kicsit zavaros ez az XDA topic) még nincs stabil verzió.

A Wifi-vel nincs semmi gond. Full wipe-t csináltam a felrakása előtt. Egyébként a 10.1 -es CM-el is ugyanez volt a problémám.

Még egy dolog: a SlimCenter-ben hogy lehet kikapcsolni, hogy ne mutassa mindig az updatet? Az automatic update check itnerval-t disable-ra raktam, de még így is mutogatja, hogy van már 4.3-as.

[ Szerkesztve ]

(#33334) Rudika61


Rudika61
csendes tag

Sziasztok!
A napokban szert tettem egy ilyen készülékre. Van egy gondom vele. Képernyő forgatásnál csak az egyik irányba fordítja el a képet függőlegesről-vízszintesről oké, de vissza már nem csak ha kilépek abból az alkalmazásból. Próbálkoztam giró kalibrálással de nem segített, gyári adatok visszaállítása az sem segített!
Hogyan tovább? :W

(#33335) zoleeno1 válasza Rudika61 (#33334) üzenetére


zoleeno1
addikt

Valszeg bexart a giro szenzor... Ha javittatni akarod, keres nggabi forumtarsat.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#33336) Rudika61 válasza nggabi (#33259) üzenetére


Rudika61
csendes tag

Azt az infót kaptam a fórumtársaktól, hogy ezzel a problémával téged keresselek!

A napokban szert tettem egy ilyen készülékre. Van egy gondom vele. Képernyő forgatásnál csak az egyik irányba fordítja el a képet függőlegesről-vízszintesről oké, de vissza már nem csak ha kilépek abból az alkalmazásból. Próbálkoztam giró kalibrálással de nem segített, gyári adatok visszaállítása az sem segített!
Hogyan tovább? :W

(#33337) Oldman2 válasza Rudika61 (#33336) üzenetére


Oldman2
veterán

:-)

Privátban jobb lenne...

(#33338) nggabi válasza Rudika61 (#33336) üzenetére


nggabi
nagyúr

jó az infó :D

zsiráf :R

"szenyor dzsíííí"

(#33339) zoleeno1 válasza nggabi (#33338) üzenetére


zoleeno1
addikt

nincsmitöccá' :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#33340) logarithm válasza Marchus (#33333) üzenetére


logarithm
őstag

Töröld a slim centert :) és annyi szerintem úgysem kell nekünk. rootexp->/system/app és ott töröld.
Kérdés milyen gappsot raktál rá? csak kíváncsiság mert nekem nem akart menni rendesen a playstore múltkor, ezért raktam cm10.1-et.

(#33341) fagyalllo válasza zoleeno1 (#33335) üzenetére


fagyalllo
őstag

Valóban annak tűnik, de szinte biztosan proci hiba, csak fődarab csere segít rajta.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#33342) Marchus válasza logarithm (#33340) üzenetére


Marchus
csendes tag

Köszi, akkor nyugodt szívvel törlöm TB-vel :).

A gapps nekem tökéletesen működik, eddig nem volt semmi gondom vele. slimroms.net -en rákerestem és őt raktam fel.

A density-t pedig visszaállítottam a default 240-re.

Szerkesztés: furcsa, most működik a bluetooth... Majd ha megint megyek futni, akkor biztos megint behal :P

[ Szerkesztve ]

(#33343) Burt1793 válasza Rudika61 (#33336) üzenetére


Burt1793
veterán

először csekkold le a szenzort, a *#0*# kóddal.

(#33344) Oldman2


Oldman2
veterán

Feltettem a NeatROM ExtraLite 5.1.1 ROM-ot, de egy érdekes problémám van.

A Google Play menüjében csak ezek jelennek meg:

Beállítások
Súgó

A Beállítások alatt nincsenek Fiókok, a letöltött alkalmazások és a kedvencek pont is eltűnt...

???

(#33345) zoleeno1 válasza Oldman2 (#33344) üzenetére


zoleeno1
addikt

mert feltetted a 4.4.21-es, legújabb play appot (bár lehet abban már alapból az van, nemtom), a romnak ehhez semmi köze :) Kivették alulról ezeket a lehetőségeket. A bal felső sarokban katt a play áruház ikonra, ott lesznek. Mondjuk engem is idegesít, tök felesleges volt szerintem, sokkal kényelmesebb volt a régi megoldás :(((

(#33341) fagyalllo: tudom, nem egy olcsó mulatság, de a pontos hiba okát/orvoslását már ti tudjátok :R

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#33346) Burt1793 válasza zoleeno1 (#33345) üzenetére


Burt1793
veterán

Zenelejátszó dettó... :(

(#33347) Gloob


Gloob
addikt

Esetleg, ha valakit érdekel, tölthető a mai frissítés a MIUI multiból. Verzió: 3.10.25 [link] Ha valaki használja, akkor OTA-n is frissíthet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#33348) Oldman2 válasza zoleeno1 (#33345) üzenetére


Oldman2
veterán

Bazzzzzzzzzzz....

Nem, ezt nem tettem fel kézzel, vagy eleve ez volt benne, vagy frissült magától.

Köszi!

(#33349) Burt1793 válasza Oldman2 (#33348) üzenetére


Burt1793
veterán

bocsesz, nekem most már jó, a zenelejátszóban is...
Az a furcsa, hogy sztem reggel még nem jelenített meg mindent a menü gomb, azóta meg nem romolgattam.

(#33350) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Ha már lejárt a 24 hónap garancia, de még van a my.samsungos +2 hónap az érvényes ugyanúgy mindenre mint a 24 hónap, vagy valami korlátozott garancia?
Például beégett kijelzőt cserélnek?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.