Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49551) csabám


csabám
addikt

Siyah v2.6.12

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#49552) Bilux


Bilux
veterán

Kint az Android 4.0.4 Galaxy Nexus-ra
Változások:

◦Faster performance.
◦Android OS bug fixed (in battery stats)
◦Improved 3G/4G switching.
◦Improved signal strength.
◦New Power Menu. New from 4.0.2, similar to the one on the 4.0.3 ROM.
◦Faster boot-up time.
◦Auto-brightness Functionality changed. Smoother transition.
◦Holding down camera button now refocuses again.
◦Multitouch issue seems resolved.
◦Autorotate is faster.
◦Browser performance noticeably improved.
◦Recent apps list opens faster.
◦Miscellaneous camera UI changes.
◦Increased volume.
◦Keyboard fixes.
◦Updated News & Weather app UI.
◦Improved quick controls in browser, similar to the ones in 4.0.3.
The update is available for download at the source below.

Samu 4.0.3 adja majd ki? :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#49553) pzstm válasza Bilux (#49552) üzenetére


pzstm
titán

legutolsó infóink szerint igen, de tuti frissítik majd hamarosan ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49554) happy555 válasza scapegt (#49546) üzenetére


happy555
aktív tag

Köszi, közben tesztelgettem a tudását, zseni ez a láma csapat. Már azt hittem minden jót birtoklok, de ez nagyon hiányzott!!
:C
*****

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#49555) scapegt válasza happy555 (#49554) üzenetére


scapegt
senior tag

Állítsd be a programon belül, hogy próbáljon a memóriában maradni, mert különben annyi a beállításoknak, bezárja az android. A Llamaval kapcsolatban egyet még nem értek...használom a Battery circle nevű progit is, annak is bal felső sarokban van az ikonja a notibarban és a Lamanak is, és nap közben sokszor helyet cserélnek, mintha bezáródna mégis a Llama és újra elindulna. Persze lehet, hogy nem jól gondolom. Mit lehetne tenni ezügyben?

(#49556) scapegt


scapegt
senior tag

Szervizes kérdés: a honlapon azt olvastam, ha futárt rendelek, adnak cseretelefonként egy Ace-t. Ha én viszem személyesen egy szervizbe, ott gondolom nem adnak.
Hogy járok jobban? Gyorsaság szempontjából jobb a személyes bevitel? Cseretelefon szempontjából viszont a futár? Kell írni hibalistát esetleg ha futár viszi el? Be kell csomagolni a telefont mindenestül mielőtt futárnak adom? Akinek van tapasztalata ebben, segítsen plíz. Köszi!

(#49557) kali válasza scapegt (#49556) üzenetére


kali
legenda

a prémiumos szervizfutár gyorsabb!
sőt, budapest/pest megye esetén akár háznál is javítanak!
link

[ Szerkesztve ]

(#49558) randras válasza scapegt (#49556) üzenetére


randras
veterán

Megvagy te áldva ezekkel a telefonokkal... :O

(#49559) Varszegig válasza scapegt (#49556) üzenetére


Varszegig
veterán

megpróbáltad kikefélni az usb-t? van akinek ez használt...

(#49560) scapegt válasza Varszegig (#49559) üzenetére


scapegt
senior tag

Már nincs olyan gondja mint tegnap, megoldódott azt hiszem. Feltöltöttem 100%-ra, most mentem le az adataimat róla, aztán hívom a futárt.

randras: ez van :D de itt legalább nem 1 hónapig szervizelnek telefont (legalábbis remélem), hanem csak pár napig.

(#49561) randras válasza scapegt (#49560) üzenetére


randras
veterán

Katasztrófa ez a tömeggyártás... a legnagyobb, legdrágább cuccok is sorra szarnak be, meg mennek tönkre nálam is. :(

Nekem anno 2 hét volt az első Sensation szerviz, de az is csak azért tartott addig, mert Németországból kellett alaplap... legalább a szervizük nem szar. :U

(#49562) Barnes válasza randras (#49561) üzenetére


Barnes
aktív tag

Találkozott már valaki olyannal, hogy a töltő érintkezési hibás? Be van dugva a telefonba, de ha mozgatom akkor egyszer tölt egyszer nem...

(#49563) Pszihonaranc válasza Szelley (#49524) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Érdekes, mert nekem működik a filléres kábelem, de elég furcsán. Azt írja ki, hogy nem érzékel csatlakozást, de ettől még működik. Ez nem nagy probléma. Viszont az, hogy a billentyűzetet nem érzékeli sz már eléggé zavar. Pendrive illetve egér megy szépen

(#49564) scapegt válasza randras (#49561) üzenetére


scapegt
senior tag

Sajnos ez van, de remélem szervizelés után (főleg ha cserélik az egész telefont) minden ok lesz.

(#49565) pzstm válasza Barnes (#49562) üzenetére


pzstm
titán

másik töltővel próbáld...nekem történt már ilyen...megtörtem a kábelt erősen (rázártam a közepére a fiókot :DDD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49566) agabe válasza kali (#49557) üzenetére


agabe
addikt

Ez a szerviz futár jónak tűnik, és nem tudtam, hogy helyszínen is javítanak akár, de ha nekem pl. másodkézből van a készülékem, és az előző tulaj (az eredeti) már regisztrálta a terméket, akkor nem tudom igénybe venni a futárt...legalábbis telefonon nem lehet rendelni azt mondták (most megkérdeztem) csak a my samsungba belépve lehetne :O

(#49564) scapegt:
cserében ne reménykedj...mindent javítanak még akkor is ha esetleg az eredmény nem 100%.
Készülékcsere csak akkor, ha ugyanazzal a hibával 3-szor javították már...viszont ha mondjuk alaplap cserés, akkor olyan mintha újra cserélték volna, csak a ház meg az érintőkijelző, meg az akksi marad a régi.

Jobb a futár, ha tényleg adnak egy ace-t, mert szervizben ha beviszed fel sem ötlik a gondolat bennük, hogy járna bármi cserekészülék.

[ Szerkesztve ]

(#49567) Varszegig válasza scapegt (#49560) üzenetére


Varszegig
veterán

de akkor minek küldöd szervizbe? :F

[ Szerkesztve ]

(#49568) kali válasza agabe (#49566) üzenetére


kali
legenda

egyrészt a telefon regisztrációja törölhető, majd lehet regisztrálni újra, de az előző/eredeti tulaj is lehetne annyira korrekt, hogy intézhetné a dolgot! én például simán intézném, illetve fogom is, ha netán szükség lesz rá!

(#49569) Barnes válasza pzstm (#49565) üzenetére


Barnes
aktív tag

Ahh :D gondolom ez nem garanciális hiba vagy akár az is lehet? :D

[ Szerkesztve ]

(#49570) R2D20208


R2D20208
addikt

Kész az [LPB 4.0.3 ICS ] - em . Feltöltés alatt. Aki szivesen tesztelné, nyomjon rám PÜ - t.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#49571) scapegt válasza Varszegig (#49567) üzenetére


scapegt
senior tag

Mert bármikor előjöhet ez a hiba, és meg kell mondjam, elég kellemetlen volt este, hogy nem lehetett semmire sem használni a telefont + a kijelzőm foltos és a Samsung azt válaszolta, hogy mindenképpen adjam le szervizbe, adtak egy ügyszámot is a problémának.

(#49572) agabe válasza R2D20208 (#49570) üzenetére


agabe
addikt

én egy állandó és automatikus letöltési link küldési megbízást adok részedre :DD :DD

(#49573) R2D20208


R2D20208
addikt

Picit Off , de ide tartozik . Ma megyek ezért a tv - ért. Ez ugye minden téren kompatilibis a telónkkal?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#49574) Shummo válasza agabe (#49572) üzenetére


Shummo
aktív tag

szintén

(#49575) ERPY válasza R2D20208 (#49573) üzenetére


ERPY
őstag

Annak kellene lennie. Gondolom DLNA-re gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#49576) R2D20208 válasza ERPY (#49575) üzenetére


R2D20208
addikt

Igen. Meg gondolom kábelen külső DVD lejátszó is lehet a teló. (ha telón vannak pl filmek ) Meg gondolom külső külső wincsit is bekajcsizik.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#49577) leslien válasza R2D20208 (#49573) üzenetére


leslien
nagyúr

húú várj olvastam 1 cikket pill küldöm priviben vagy emailben

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#49578) R2D20208 válasza leslien (#49577) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszi megkaptam ! :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#49579) scapegt


scapegt
senior tag

Szervizbe adás előtt visszaállíthatom a gyári állapotra a telót igaz? Nem fognak szólni, hogy minek állítottam vissza? A hiba miatt kérdem, hogy az ugye ebben az állapotban állt fent...
Nem szeretném, ha rajta maradna olyan aminek nem kéne...

(#49580) zeroo5ux válasza scapegt (#49579) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

persze nyugodtan, ez az ajánlott ilyenkor!

(#49581) agabe válasza R2D20208 (#49573) üzenetére


agabe
addikt

teljesen jó lesz vele...sőt szinte minden funkció más tv-ken is használható.
Azt az egyet nem tudom, hogy a telefont USB-n rádugva külső memóriaként fogja-e felismerni...de sztem fölösleges is. Valami DLNA progival (nem csak a beépített all share a jó ...én pl a Softmedai player -t használom) megoldható, hogy bármit lejátszon bármelyik hálózathoz kapcsolódó eszköz bármelyik máson tárolt tartalomról, így a TV is a telefonról...persze a TV-nek ismernie kell a fileformátumot :)

(#49582) smoli válasza R2D20208 (#49570) üzenetére


smoli
aktív tag

R2D2 én szívesen kipróbálom az ICS romod is.
Az eddigieket is nagy megelégedéssel használtam. egyikkel sem volt semmi gondom. :C
A legutóbbi Custom mix final -XILA rommal- sem! Pár "user error" miatt ne add fel!

(#49583) R2D20208 válasza smoli (#49582) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem értettem, 3 embernek nemment fel, 5 nek igen. Nekem, tökéletes volt, amit fellinkeltem pedig...Küldöm a linket :) Sosem adom fel, és köszi !

(#49581) agabe nyomtam másic topickba egy screent neked.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#49584) Csepy


Csepy
senior tag

A T-Mobile a hibás kijezős (barna alapon fekete foltos) telefonomra simán kijeletette, hogy jó, és semmi baja, nem tsznek vele semmit sem.
Mondta ezt annak ellenére, hgy a helyi Samsung szervizes azt mondta, hogy szar a kijelző. Ennyit a T-Mobile-ről... visszaküldtem a webshopnak a telót és dugják fel maguknak.

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#49585) zelma válasza R2D20208 (#49576) üzenetére


zelma
aktív tag

Ezekkel nem lesz gond. Telót ugyan nem szoktam rákötni tv-re (ez csak megfelelő kábel kérdése), de külső adathordozót korábban használtam és semmi gond nem volt. Legfeljebb a beépített lejátszó nem ismer fel minden formátumot.
Én ezért csatlakoztattam egy frankó noteszt a tv-hez, azzal nincs semmi gondom... :)

[ Szerkesztve ]

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#49586) ferike77


ferike77
tag

Sziasztok!
Használ valaki CheckRom V5-öt?
Akku tapasztalatok gyorsaság?
Illeteve a 2.0 -ás kitchen benne van,vagy külön kell feltenni?
Köszi

iPhone 15 Pro Max

(#49587) agabe válasza Csepy (#49584) üzenetére


agabe
addikt

Visszavették ?
Ha samu szervizbe viszed, akkor cserélik (legalábbis nekem megtették, pedig nincs ismerősöm), persze nem ártott, hogy vittem egy képet a helyzetről, mert azt fényben látni nem fogja soha senki, de este tényleg zavaró.
A csere után sem biztos a siker, mert a kijelzőknél úgy tűnik (legalábbis amit magyarországra szállít a samsung :((( ) elég általános...ki kell fogni egy jót.
Nekem kétszeri cserével sikerült.

(#49588) kali válasza agabe (#49587) üzenetére


kali
legenda

webshop = 8 (munka)napon belül telefon vissza, pénz vissza!

(#49589) migabi24 válasza R2D20208 (#49573) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem is ilyen van pontosabban 6570 és imádom az allshare funkciót benne, nagyon kényelmes, 3d-n kivűl még minden átment wifin, a samsung távirányító progiját se felejtsd el telepíteni, az is nagyon fasza, főleg mikor az asszony megkaparintja a távirányítót :-)

(#49590) happy555 válasza scapegt (#49579) üzenetére


happy555
aktív tag

Nekem már volt dolgom a prémium szervizfutárral, bár cserekészüléket nem kértem, meg voltam velük elégedve, gyorsak, cseréltek kijelzőt is pedig nem kértem (wave).

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#49591) R2D20208 válasza ferike77 (#49586) üzenetére


R2D20208
addikt

:)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#49592) smoli válasza R2D20208 (#49573) üzenetére


smoli
aktív tag

Ugyan ilyen tv-m van. :DD Nyugodtan megveheted, kompatibilis a telefonnal! :C

[ Szerkesztve ]

(#49593) ha3fis


ha3fis
tag

Sima GSM boltokban nem adnak a készülék mellé Samsung garancia papírt? Mert ugye azzal 2 év lenne a garancia. A boltok meg úgy hirdetik sok helyen, hogy 1 év bolti. Most akkor ilyen helyen nem is érdemes venni ilyen telót?

(#49594) scapegt válasza ha3fis (#49593) üzenetére


scapegt
senior tag

Olyan helyen vegyél telefont, ahol adnak rá 2 év gyári garanciát, csak pár ezer forinttal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#49595) ha3fis válasza scapegt (#49594) üzenetére


ha3fis
tag

Jó-jó, de szinte ilyet csak a mobilszolgáltatóknál olvastam...

(#49596) R2D20208


R2D20208
addikt

Köszi urak a tv- s véleményeket ! 3 kor megyek érte :) Veszek egy 5 méteres kábelt is, hisz Laptop is onnan fog menni, elfeküdve ágyban :D

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#49597) TazLeacher válasza ha3fis (#49595) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pedig van. Csak általában feláras.

(#49598) smoli válasza zelma (#49585) üzenetére


smoli
aktív tag

Nem kell hozzá kábel hogy a telefonodon lévő cuccokat nézd a tv-n. All share funkcióval wifin áttolja a tvre.

(#49599) scapegt válasza happy555 (#49590) üzenetére


scapegt
senior tag

Elég a garanciajegy a futárhoz? Mert számlám nincs, és a honlapon írják, hogy az is kell...

(#49600) kali válasza scapegt (#49599) üzenetére


kali
legenda

elég!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archivum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.