Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szvsz inkább megéri rátolni még néhány Rákóczit és venni egy S20/S21 FE telefont - ezek ketten olyan harmatosak, mint a kocka Corsám...

https://www.coreinfinity.tech

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Megint tipikus céges flottára gyártott telefonok, meglepő... egyébként bottal sem piszkálandó kategória.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek a telefonok, inkább arrébb rúgnám, mintsem h lehajolnék érte ha találnék egyet. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Hiába a jó szoftveres támogatás, a

Redmi 12 4G jobb vásár, mint az A14.
Redmi 12 5G jobb vásár, mint az A14 5G.

Pont.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) Bog válasza janeszgol (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pont erről fog szólni ma a MA!gazin ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) rep3at


rep3at
őstag

Kicsit OFF de mégis ide kívánkozik: A 100 ezer Forintért röhej kategória valid, de ezek a termékek tavaly inkább 50be kerültek volna ugyanilyen specivel, ha nem jobbal. Ezzel az erővel az 1000 forintos kenyér is a röhej kategória. Ebből csak annyit akarok kihozni hogy ez az ár nem csak a Samsung hibája.

Forward thinking. كرر

(#7) janeszgol válasza rep3at (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Semmi baj nem lenne az árral, ha a Xiaomi nem úgy adta volna ki a Redmi Note 12-t, ahogy. 120 Hz-es AMOLED panellel és jobb kamerával. Bocsi, nem jól fogalmaztam. Sokkal jobb kamerával. Eleinte fikáztam az RN12 szériát, de be kell látnom, hogy mindegyike jó vétel. Csábító vétel.
Ugye a vásárló a kijelzőt, kamerát és az akkut nézi. Az A14-ben az akku hibátlan, az első kettő viszont csak elmegy/közepes. Idén a Xiaomi nagyon jól pozícionált szinte mindenhol.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Bog válasza janeszgol (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

És elvileg a Realme a 10-es szériával még rádob egy lapáttal, legalábbis ha az ár/spec arányt nézzük.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) aprokaroka87 válasza rep3at (#6) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Samsung határozza meg hogy mennyit akar rajta nyerni, mert ha nem nyerne rajta, nem csinálná.

(#10) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Arra pályázik, h a név majd eladja azoknak akik ennyit értenek a telefonból. Vagy majd a szolgáltatók rásózzák néhány IQ hiányos ügyfélre.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) g@bo


g@bo
nagyúr

Samsung Galaxy A3 2017

valami ilyenre lenne vágyás, erősebb soc, több ram, nagyobb felbontás... üveg és alu.

erre csak jönnek az egyre hitványabb tepsi műanyag vackok, 1 év támogatással. ;]

(#12) Luck Dragon válasza Bog (#8) üzenetére

Lemaradtam valamiről ? Tudtommal nem kapható Realme 10 szériája. :F

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) ben11


ben11
őstag

Vajon itt is eljátsza a Samsung azt, amit az A13 5G-vel? Hogy bár a dimensity 700 tudná a 64 bitet, de csak 32 bites rendszert raknak a telefonra.. :W
Esetleg Bog meg tudod ezt mondani?

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol válasza ben11 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez engem kevésbé aggaszt, bár ciki. Az viszont igen, hogy pl a te telefonodon is One UI Core van, azaz pár funkció nem elérhető nálad. Az A34-en remélhetőleg teljes értékű One UI van. Az A22-n nem tudom, meg az A23-on sem. De alatta tuti csak Core UI.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Bog válasza Luck Dragon (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem maradtál le, mert még nem kapható, de... ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Bog válasza ben11 (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

64 bit, benne van az első oldalban ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) Luck Dragon válasza Bog (#15) üzenetére

Rejtélyes - rejtélyes :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) freeknight


freeknight
őstag

Jesszusom, ipari hulladékok aranyárban. 5 éves támogatás ide vagy oda, még féláron is túlárazottak lennének.
Ja, meg szép dolog a hosszú szoftveres támogatás, de a hajadra kenheted, ha a Helio G80 két év múlva már csak diavetítésre lesz képes.

(#19) janeszgol válasza freeknight (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem tudni mire lesz elég. De a Xiaomi a Redmi Note 12-vel adott is valamit (120 Hz-es oled, jó kamera, nagy akku). Ez az A14 pedig nem ad semmit, csak a nagy akkut, jó üzemidőt, A13-at. Ez kevés lehet.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) Hallosz


Hallosz
senior tag

Telefonálni pont jó, másra nem igazán.

Mert lakni, muszáj.

(#21) dave987 válasza pusszycat (#3) üzenetére


dave987
aktív tag

Azért csak óvatosan. Nem tudhatod hogy esetleg A54et vagy S23at látsz a földön. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Azt a büdös...
Nem is értem mi a túrót képzelnek ennyiért kiadni egy telefont.
Tényleg jó vétel volt az A52s tavaly februárban, sőt még idén is kapható volt online, de hogy ennyire azt nem gondoltam volna. Hihetetlen számomra, hogy ennyibe kerül egy kb hulladék telefon...
Talán ha csak tablet mellé kellene egy telefon amit csak hívásra, max 1-2 képre használnék, akkor elmenne az 5g-s verzió de az is 100 ezer ft, ami pont annyi mint amennyiért vettem anno az a52s-t.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#23) pusszycat válasza dave987 (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amelyik telefonnak ekkora az "álla" az alapból nem érdekel.
Az S23-rol az a hír járja, h a kamerái befuccsolnak [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#24) Hallosz


Hallosz
senior tag

Akárhogy nézegetem a képet, anomáliának csak a piros vonalat látom. Bizonyára én nem tudom, hogy mit és hogyan kell nézni. :U

Mert lakni, muszáj.

(#25) ben11 válasza Bog (#16) üzenetére


ben11
őstag

Hoppá :B
Köszi!

(#26) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi, jó teszt, valid készülékek! Édesanyámnak lehet jó lesz az egyik!
Most már csak az A24-esekre leszek kíváncsi...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#27) KD6-3.7 válasza Hallosz (#24) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Torz, mosott azon a részen a kép. Mindkét fotón ugyan ott.

(#28) sh4d0w válasza Hallosz (#24) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bizonyara. Meg en is latom, hogy nem okes, pedig tolem a valodi fotozasnal csak a szamitogepes grafika all messzebb.

https://www.coreinfinity.tech

(#29) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ezt tegnap lőttem, nézem-nézem de . . . :N

Mert lakni, muszáj.

(#30) KD6-3.7 válasza Hallosz (#29) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Írja a cikk, hogy nem minden telefont érint.

(#31) ceia


ceia
őstag

Ronda, és ugye szándékosan, hogy aki "csak" ennyit költ rá, ne kapjon már szépet, nagy, vaskos, ráadásul se töltő, se kalkulátor, se zenelejátszó, lassan tölt.. Kuka. Nekem 50-ért sem kéne.

        it's more fun to compute

(#32) tasiadam


tasiadam
veterán

A jó isten verje meg az összes telefongyártót, amelyik még mindig nem képes több memóriát pakolni 8 mag mellé. De legalább nem 3 gigás.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#33) lolal


lolal
senior tag

Megnéztem élőben is…Eléggé harmatos híg nutella… ennyiért egyenesen csapnivaló. Büntetni kellene a Samsungot ipari környezet szennyezésért.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#34) #18374400


#18374400
törölt tag

Most vettünk egyet anyámnak, 74e volt a T-nél, jóideig tökéletes lesz.
Átlagembert nem érdekli a ram, a magok száma, meg a többi technikalitás. Elég gyors, elég pattogós, aktuális a szoftver rajta, ennyi érdekes.

Régen ezek 50-be megálltak, most 70-80.

A kamerája nem egy nagy szám, a többi OK.

Picit bele vagytok ájulva a saját hi-tech univerzumotokba :) Mint az "autós újságíró", akinek Nissan GT-R alatt nincs autó :)

[ Szerkesztve ]

(#35) lujo10 válasza #18374400 (#34) üzenetére


lujo10
aktív tag

Kb. hasonló a cipő, talán annyi, hogy anyám még az 50-et is sajnálja rá, de talán egy Motorola Moto E40-re rá tudjuk beszélni, az most a T-nél 50-ből megáll és a tudása is bőven elég lesz neki. Szerintem is felesleges mindenkinek az "űrtechnika" ;)

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#36) freeknight válasza #18374400 (#34) üzenetére


freeknight
őstag

Persze, nem mindenkinek kell flagship telefon, de ez nem változtat azon a tényen, hogy ezek a telefonok brutálisan túl vannak árazva, és a konkurencia olcsóbban ad többet, jobbat.
Ez a kategória "régen" (1-2 éve) nem 50-ben, hanem 30-ban állt meg. Több éves, brutál elavult chipset (jó, a nagytesóé nem annyira, de az se erőgép), archaikus dizájn, csigalassú töltés, értékelhetetlen kamera.
Ennyi pénzért anyud fényévekkel jobban járt volna egy Redmi Note 12-vel: erősebb chipset, 120 hz-es AMOLED kijelző (hadd ne mondjam, más univerzum ahhoz az ipari szeméthez képest, ami ebben a két telefonban van), 33 wattos töltő, amit hozzá is adnak a dobozban, és még a jack kimenet se maradt le.

(#37) janeszgol válasza #18374400 (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Ugyan igy vagyok az A04s teloval. Kijelzo ugyan ez (nezheto, de nem szep, max tetszetos), a hardver elmegy minimumnak. Ingyen volt elofizuhoz. A hangszoroja tetszik. Lenyegesen jobb minosegben szol rajta a zene, mint egy Lumia 630-on vagy egy Galaxy A41-en, vagy ugy a telefonok kb egyharmadan (kategoriatol fuggetlenul). Van tere, a hangszerek nem mosodnak el. Ebben jo az A04s.

De ez egy szakmai oldal. En az A14 csalad helyett a Redmi Note 12-t ajanlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) Hallosz válasza #18374400 (#34) üzenetére


Hallosz
senior tag

Teljesen igazad van, egyetértek, az emberek túlnyomó része csak telefonálni akar a telefonjával, van akinek a hívás fogadása is nehézkes. Az indításról ne is beszéljünk.

Ezen az oldalon, a tagok ennél többre is használják, használnák, a zsebokosokat, feltételezhetően te sem csak telefonálásra használod a készüléked, ezért is vagy itt te is tag és nem anyukád, nem igaz? :R

Mert lakni, muszáj.

(#39) pusszycat válasza janeszgol (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is. Meg amúgy szebb is. Ezek undormányok.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#40) #18374400 válasza Hallosz (#38) üzenetére


#18374400
törölt tag

Anyám nem hülye, csak pont a telefon nem izgatja. Ők vannak ám többségben :)

(#41) AxBattler válasza freeknight (#36) üzenetére


AxBattler
félisten

Igaz, de a célközönségnek mindez nem számít, sokkal fontosabb:
- szoftveres támogatás (normális fordítás, hosszú ideig jövő frissítések);
- üzemidő;
- normális szervízháttér;
- átlagosan jó teljesítmény.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#42) sh4d0w válasza #18374400 (#40) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Senki nem mondta, hogy anyukad hulye, probald meg ertelmezni, amit Hallosz irt...

https://www.coreinfinity.tech

(#43) Csepy


Csepy
senior tag

Ezen nem One UI 5.1 van, hanem One UI Core 5.1. Nem állítom, hogy nem családtagok, de a Core verzió, a rendesen kiherélt változat.

Regards: Csepy

(#44) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A magam részéről nekifutásból rügnám pofán azt a barmot aki az értesítési LED lespórolása helyett bevezette a vakuvillantós szuperficsört.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#45) Luck Dragon válasza Polarstar (#44) üzenetére

Nem értelek, de most komolyan . Nekifutásból rúgnád pofán ?Miközben ott a kezedben a pisztoly (arckép) … :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) Polarstar válasza Luck Dragon (#45) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A villamoson momentán nincs mindig nálam a Walther. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#47) Luck Dragon válasza Polarstar (#46) üzenetére

Na most momentán vagy mindig ? :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#48) Polarstar válasza Luck Dragon (#47) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez szupertitkos. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#49) hegedus001 válasza Hallosz (#20) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Nem. Hidd el hogy nem.... Nekem volt céges Samsungom, pont ez a tepsi hulladék. típus. Vissza is adtam kb 1 hónap után. Amikor már a hívásindítás is másodpercekig tart, és ey nap van kb 100 kimenőd, akkor azért meggondolod a dolgot. És nulla app futott a háttérben, nulla plusz alkalmazás volt rajta.

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#50) Hallosz válasza hegedus001 (#49) üzenetére


Hallosz
senior tag

Igen a cég (is) törexik jóárasítani a beszerzést. Amúgy, van kollégám akinél ez a néhány másodperces hívásindítás nem hogy lassú, inkább még gyors is.

Magam is többször elcsábultam az iOS felé. Fő oka amiért nem azt használom, az pont a 100 darabos híváslista kezelés, maximum ennyit tart meg. Valóban, sok esetben vagyok 100 telefon környékén és fájó az a 100-as korlát. :R

Mert lakni, muszáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.