Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Jim-X válasza negyven2 (#1431) üzenetére


Jim-X
őstag

Amikor a buli rosszul sul el :C :DDD

A játék az nem játék!

(#1452) Jim-X válasza bulikavagyok (#1426) üzenetére


Jim-X
őstag

Latom a szakall maradt a jatekban is :K :C

A játék az nem játék!

(#1453) erahurka válasza Mr_no_Name (#1450) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk a multira én is kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz. :K

(#1454) kiserik válasza #95558144 (#1443) üzenetére


kiserik
senior tag

:Y :W :W :W
És kit érdekel? Ez egy játék mérője, hogy van e total playtime? Nem az, hogy remekül szórakozzál és élményeket szerezz? Sajnos azért tart itt a játékipar, mert az a lényeg, hogy legyen total playtime, ahelyett, hogy leülsz, játszol, jól érzed magad. Ez a játék 10/10 és nem vicc, hogy nincs total playtime. Ha neked az kell, akkor fogd a mobilod és mérd az időt. Én inkább élvezem ezt a remek játékot, az asszony úgy is jelzi a total playtime-ot :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#1455) vonSux


vonSux
őstag

Kicsit mellék küldi story killer, de ha valaki nem akar arra várni, hogy belefut, ITT a leírása a Jack Hall Gang kincsestérkép lelőhelyeinek.

(#1456) syIex válasza kiserik (#1454) üzenetére


syIex
veterán

+1
#1444 +1
:U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1457) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Sziasztok! Felteszem itt is a kérdést, hátha már valaki találkozott vele és tudja a megoldást. Bocsánat, ha már volt.

Hogy lehet az, hogy a karakter súlya "average", pedig rendszeresen eszik? A játék elején még "perfect" volt, viszont utána beállt erre a szintre és bármeddig tömöm nem megy feljebb. Idegesít egy kicsit.

Köszönöm, előre is! :R

(#1458) Jim-X válasza Kakaduku (#1457) üzenetére


Jim-X
őstag

Jon a tel es tomegelni akarsz egy kicsit, majd tavasszal szalkasitani? :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#1459) bulikavagyok válasza Jim-X (#1452) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A legfőbb szakáll! ;] Amúgy már eléggé unom, csak kíváncsi vagyok rá, h meddig lehet növeszteni. :B

(#1463) wolf13


wolf13
őstag

Az miért van ,hogy nem mindig engedi etetni és csutakolni a lovat ? Pedig jelzi , hogy kellene.

(#1464) #95558144 válasza wolf13 (#1463) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ebbe én is belefutottam párszor, de ha visszamész pár perc múlva, már menni fog. Valószínű beakad a szkript.

(#1465) Kakaduku válasza Jim-X (#1458) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Igazából ez lenne a cél. :DDD Nálatok egyébként működik normálisan?
Lehet, hogy Bug, de én ezért biztosan nem fogom újra kezdeni... :U

(#1466) Jim-X válasza Kakaduku (#1465) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem tudom, megmondom oszinten sose figyeltem Arthur tomeget :B Eszek ha ehes, iszok ha szomjas (Kentucky bourbon ofc :D )

Kb. ennyi

(#1467) FIREBLADE78: Sose volt tamagochi-d? :D Sehonnan, ha megy le az eletero a kis szivecskebol...meg amugy is neha megallok aztan eszegetek ;)

De ma delutan amikor nekiulok megint, akkor lecsekkolom mennyi az annyi. Serot is meg csak tegnap este lottem be Pomade-ra :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1467) FIREBLADE78 válasza Jim-X (#1466) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Honnan tudod,hogy mikor éhes,szomjas?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1468) erahurka válasza Jim-X (#1466) üzenetére


erahurka
félisten

Szokott éhes meg szomjas lenni? Tamagotchi 2018, remélem büfiztetni nem kell szegénykét :DDD

Azt hittem a zaba csak ilyen élettöltő cucc mint a Witcher 3-ban.

(#1469) wolf13


wolf13
őstag

Valaki kérdezte van- e benne magyar ló. Igen van ,Hungarian Halfbred.

(#1470) Carlos Padre válasza Cobra652 (#1447) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te is magadra veheted nyugodtan azt az inget ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1471) Kakaduku válasza Jim-X (#1466) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Na ez az, hogy nekem nem jelzi. Az elején még igen, még a Chapter 1-ben, viszont utána mintha beakadt volna. Nem jelez semmit. Felb*sz és újra kezdem, de nem szívesen... :W
Azért köszi. Azt hittem, hogy más is találkozott ezzel a problémával.

(#1472) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Kapcsolódó off: Csak a következő generációra jön a The Elder Scrolls 6?

A legjobban várt program számomra, dobnék el mindent ha már holnap megjelenne, de a RDR2 után azt mondom nem baj ha dolgoznak rajta, mert ennél kevesebbel már nem érem be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1473) #20844032 válasza Jim-X (#1466) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az kiváló szomjoltó! :DDD

(#1474) wolf13


wolf13
őstag

Azért az kemény , eladtam 6 dollcsiért a lovat , majd megnéztem mennyiért tudnám megvenni. 150$ az ára :)

(#1475) Jhonny06 válasza #95558144 (#1443) üzenetére


Jhonny06
veterán

Indítsd el a telefonodon a stoppert, majd amikor végzel, írd fel egy papírra és add össze mindig.

(#1476) markknight válasza wolf13 (#1463) üzenetére


markknight
veterán

Menj át a ló másik oldalára és próbáld onnan. Ez valszeg egy bug.

(#1477) ragehu


ragehu
csendes tag

Második fejezet elején van egy quest, készítsünk egy-egy fotót három alakról
Ezek megvannak, csak az nincs meg, aki a küldetést adta.
Visszamentem ahol kaptam a feladatot, de nincs ott a küldetés adója

Később jön vissza ide? Vagy hol keressem?

(#1478) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Én elég lassan haladok a főküldivel mert mindig elbámészkodok lovaglás közben két küldi között gyönyörködni a tájban meg a világban.

Madarat lőttetek már? Illetve a a lókupecnál később lehet másfajta lovakat is venni vagy ott mindig ugyanazok vannak? :)

=^-^=

(#1479) erahurka válasza markknight (#1476) üzenetére


erahurka
félisten

Ilyet se láttam még, hogy át kell esni a ló másik oldalára. :DDD

(#1480) Carlos Padre válasza wolf13 (#1474) üzenetére


Carlos Padre
veterán

6 dolcsi jó egy lopott, papírok nélküli lóért. Én 1.50nél többet érte.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1481) Carlos Padre válasza ragehu (#1477) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem azért, mert a NÉGY alak?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1482) ragehu válasza Carlos Padre (#1481) üzenetére


ragehu
csendes tag

Közben valahol azt találtam, hogy chapter 4-ben folytatódik

(#1483) Jim-X válasza Carlos Padre (#1481) üzenetére


Jim-X
őstag

De igen, 4 foto van es 4 embert kell megtalalni :K

A játék az nem játék!

(#1484) ragehu válasza Jim-X (#1483) üzenetére


ragehu
csendes tag

Lehet, rosszul emlékeztem, s nem három volt, hanem négy, ettől függetlenül nem adható le a küldetés még.

(#1485) markknight válasza erahurka (#1479) üzenetére


markknight
veterán

Meg van, hogy kimerül, kiborul a ló. Ilyenkor etetés előtt nyugtatni kell picit. Utána kicsi dícséret, aztán már falatozik is.

Viszont elfogyott a kockacukrom, csak ilyen növények vannak amik feltűnően ömlenek a szájából rágás közben. Most akkor ezt nem szereti? Nem kapok visszacsatolást kajálás után, csak hogy elfogyott az itemek közül ez és ez a gaz.

(#1486) syIex


syIex
veterán

Ha konzolt cserélek a mentéseknek gatya? :F Vagy felhőbe valahol el lehet menteni, hogy ne kelljen újra kezdeni az egészet? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1487) .LnB válasza syIex (#1486) üzenetére


.LnB
titán

PS plus előfizetéssel ment felhőbe. PS Plus nélkül meg pendrive-val megoldható. Nekem a PS Plus-os verzió tökéletesen működött.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1488) Carlos Padre válasza .LnB (#1487) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Xboxon kenheti a hajára a ps+t :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1489) #80123904 válasza Carlos Padre (#1488) üzenetére


#80123904
törölt tag

slim-et vásárolt pár napja/hete (és már pedzegette, hogy lehet lecseréli pro-ra)

[ Szerkesztve ]

(#1490) .LnB válasza Carlos Padre (#1488) üzenetére


.LnB
titán

óFF[link]

Egy zixboxost könnyű felismerni. Ők mindig megemlítik, hogy a ziX mennyire erős, és mennyire fontos a visszafele kompatibilitás. ;] vicceltem zöldek, nem kell torokra menni rögtön. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1491) syIex


syIex
veterán

Így van Slim-ről fogok Pro-ra váltani. Van PS+-om, akkor nincsen semmi teendő? :U :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1492) .LnB válasza syIex (#1491) üzenetére


.LnB
titán

Nincs, de ezt a PS topikba kellett volna megbeszélnünk. Én is így váltottam, de ezt gondolom tudod. Semmi gond nem volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1493) Carlos Padre válasza .LnB (#1490) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ó, tényleg, észrevehettem volna. Pedig ma is beléjük szálltam mint egy mocskos állat :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1494) Mike válasza Jim-X (#1466) üzenetére


Mike
veterán

Van olyan, hogy Arthur éhes vagy szomja? egyszer volt olyan, hogy baromi fáradt volt, akkor még ásítozott is, de amikor visszamentem a táborba, elzavartak ügyeket intézni, nem tudott aludni.

másik: szektás srácot hogy kell utolérni? gyors, special edition-ös lovam van, mégis képtelen vagyok utolérni, pedig ösztökélem szerencsétlen állatot amennyire csak bírom

(#1495) Mike válasza .LnB (#1490) üzenetére


Mike
veterán

a pc-s meg az fps fétise élteti. pedig ha tudnák, hogy a pc mellé pont elfér egy konzol

én úgy hívom őket az rdr-ben, hogy négerek (boxosok) :D

[ Szerkesztve ]

(#1496) Mike válasza markknight (#1485) üzenetére


Mike
veterán

jó minőségű kaját vegyél, pl szénát
a kockacukor nem az
vagy vehetsz neki répát, almát (bár van amelyik almától kólikát kap, szóval azzal csak óvatosan)

(#1497) Sirandrish válasza syIex (#1491) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem sok..
Én azt hittem gameboyt veszel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1498) Jim-X válasza Mike (#1496) üzenetére


Jim-X
őstag

En szinte mindig szenaval etetem, megdicserem, lekefelem. Nekem is Special Edition-os lovam van.

Eloszor neztem mint a moziban, hogy miert 0$ az a ket jofajta lo, amikor a sima versenylo 450$. Aztan rajottem, hogy ez is meg a Nuevo Paraiso nyereg is, meg a Gunslinger ruci is a SE miatt van :D

ps.: Kalapot meg masik ruhat hol lehet amugy venni? :F

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1499) v!ct0y válasza Mike (#1494) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem kell utol érni csak menj utána.

(#1500) .LnB válasza Jim-X (#1498) üzenetére


.LnB
titán

Tudom, hogy az lesz a válasz, hogy hát odavezeted a szénához. De azért megkérdezem, hogy eteted te szénával? :) Nekem mindig a zsebéből vesz elő neki kaját ami épp van nála.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.