Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Edem05 válasza .LnB (#346) üzenetére


Edem05
őstag

Engem érdekel! Szeretem az ilyeneket. :DD

(#352) prokxy válasza .LnB (#350) üzenetére


prokxy
veterán

Öregszek már, nincsenek reflexek, mielőtt magas labda lenne, régen tényleg voltak, legalábbis ezt mondogatom magamnak hideg téli éjszakán mikor begubózom a takaró alá :DDD , szóval remélhetőleg ez egy nyugisabb játék lesz és ha már megvan a PS4, akkor használjam is vmire, sok régi, új ismerős tuti megveszi, lesznek közös bankrablások, postakocsi után szaladgálás, meg a régi interszitire is majd fel lehet ülni, várommá'. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#353) .LnB válasza Edem05 (#351) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neked adnám, de nem ott rendeltem elő. De lehet ott is elő fogom. Akkor megkapod. :) "S"-esben. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#354) Edem05 válasza .LnB (#353) üzenetére


Edem05
őstag

Oké, bár mondjuk belőled ki is nézem, hogy tényleg S-es méretet kérnél. :DDD

(#355) Mike válasza prokxy (#352) üzenetére


Mike
veterán

akkor én felvennélek. nem emlékszem hogy ismerlek-e a GTA-ból, de lehet :)
Laci sajnos kiesik, mert ő néger (boxos) - vadnyugati humor :)

(#356) prokxy válasza Mike (#355) üzenetére


prokxy
veterán

Oks, GTA-ztam sokat, rengeteg partyzás volt, sok magyar, külföldi, amikor bejött egy csaló és utaztatott minket a busszal a levegőben fel a hegyre, jöttek az idegenek, az óriáskerekek, áá, sosem felejtem el, annyit röhögtünk, hogy fájt a hasunk.
A másik mikor heist-eztünk és mondja TS-en ismerős, h nézz má' ki az ablakon, mondom haggyámá, nézzé má kiiiii, ok, redőny felhúz, bazzeg világos van, elkések melóból! :DDD
Remélem, h hossza a szintet ez az RDR2 is. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#357) Gery9112 válasza prokxy (#356) üzenetére


Gery9112
őstag

Jövök én is, már előrendeltem Péesre. :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#358) prokxy válasza Gery9112 (#357) üzenetére


prokxy
veterán

:C Rió is, Zéróék is, meglesz a banda már látom! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#359) front3r


front3r
őstag

Arthur az szerint gombolja ki/be a felsőjét, ahogyan változik a klíma. :D És ez nem vicc. Most jött ez az infó.
Ez a részletesség beteg.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#360) pulffy válasza front3r (#359) üzenetére


pulffy
őstag

Remélem valami jó kis bordélyházban mást is kigombol ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#361) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Illetve meg kell venned a vonatjegyet az állomáson, ha azt szeretnéd, hogy a törvénnyel ne gyűljön meg a bajod..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#362) Juhasz27


Juhasz27
tag

Sehol nem találtam infót erről, lesz magyar felirat hozzá vajon ?

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#363) RudY válasza Kicsimix (#361) üzenetére


RudY
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy a játékidő többségét egy seriff cellájában fogom tölteni. :DDD ;]

(#364) wolf13 válasza Juhasz27 (#362) üzenetére


wolf13
őstag

Én biztosra veszem, hogy nem lesz hozzá magyar felirat.

(#365) Scholes9 válasza Juhasz27 (#362) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kb. kizárt, hogy lesz magyar felirat.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#366) Kicsimix válasza RudY (#363) üzenetére


Kicsimix
őstag

:DDD Jaah.. Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy nehéz lesz mindent rendben tartani. Egy másik életbe kezdesz ezzel a játékkal. :D

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#367) Peace válasza Kicsimix (#366) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak folytatjuk a mostanit. :DDD

(#368) Scholes9


Scholes9
nagyúr

PS4-en lehet én is beszállok a multiba, valószínűleg nem hétköznapi élmény lesz :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#369) Zsolt_16


Zsolt_16
tag

Jönnék én is multizni! Előrendeltem már szeptember elején az ultimate editiont. Úgy gondolom nem fogok csalódni azért a nem kevés pénzért. :C (ps4)

(#370) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Elvileg fegyver bemutató érkezik hamarosan : P

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#371) Scholes9 válasza Kicsimix (#370) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jöhet :) Nehéz lesz ezt a majdnem 2 hetet kibírni. Szerintem a Diablo 3 óta nem vártam ennyire játék megjelenését :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#372) Kicsimix válasza Scholes9 (#371) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ennyit látok össz vissz ami jött egyelőre :

Weapon Choice & Customization in Red Dead Redemption

From visual upgrades like new metals, woods, varnishes and engravings to performance upgrades like new barrels, grips, sights and scopes. Design an entirely unique weapon that looks and handles exactly the way you want.

valamint

Carry single handed pistols, revolvers and the single handed Sawed-Off Shotgun in your holsters. Upgraded and reinforced hostlers will protect the weapons from degradation against the elements while Off-Hand Holsters give you the ability to dual wield.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#373) #81556480


#81556480
törölt tag

Kint van az acsi/ trophy lista ?

(#374) .LnB válasza #81556480 (#373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. [link]

De meg se nézem mert spoileres.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#375) Scholes9 válasza .LnB (#374) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Erre nem is gondoltam, hogy kint lehet, de én sem nézem meg az biztos.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#376) prokxy válasza Scholes9 (#375) üzenetére


prokxy
veterán

Megnéztem, a sztori része hidden, szóval nem sok spoiler van benne, inkább csinálj 5 ilyet, keféld meg a lovad, hogy a szomszéd ne lássa és ne hangoskodjon a ló sem, oldj fel ennyi meg annyi dolgot, ölj ezt-azt sokszor, kb a szokásos! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#377) plus44


plus44
veterán

Tartalmaz a SE barmilyen olyan plusz dolgot, bonuszt, amit nem tudnek elerni amugy is a jatek menete soran (kiveve a kiegeszito terkepet)? Anno asszem a AC Originsben pl volt olyan kuldetes, ami csak a SE vasarlasaval volt elerheto.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#378) #80123904 válasza plus44 (#377) üzenetére


#80123904
törölt tag

#271

tldr: Bank robbery mission and gang hideout in story mode

(#379) front3r


front3r
őstag

Láttam RDR2 plakátot itt Pesten.
Ha tudok, majd csinálok róla képet.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#380) negyven2 válasza front3r (#379) üzenetére


negyven2
veterán

Merre?

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#381) front3r válasza negyven2 (#380) üzenetére


front3r
őstag

Kb itt.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#382) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ha PS storeban veszem szerintetek lesz később opció sima változatról speciális kiadásra upgradelni? :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#383) Peace válasza Scholes9 (#382) üzenetére


Peace
nagyúr

Ilyenről én még nem hallottam.

(#384) prokxy válasza Scholes9 (#382) üzenetére


prokxy
veterán

Tök fölös a spec verzió, más fórumon pont ezt beszéltük tegnap, lemezen is van közel 7e Ft különbség és kapsz érte egy csicsa dolgot +1 bankrablást.
Viszont ha vki rajongója a sorozatnak, akkor inkább az fullos kiadás már, a spec az olyan semmilyen. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#385) Mike válasza prokxy (#384) üzenetére


Mike
veterán

akkor vedd a simát.

(#386) negyven2 válasza Scholes9 (#382) üzenetére


negyven2
veterán

Rockstar-nál ez kétséges. GTA V Special és CE kiadásoknak nem lehet utólag megvenni az extra tartalmat ( még a pre order tartalmat se).

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#387) Edem05 válasza negyven2 (#386) üzenetére


Edem05
őstag

Amúgy, volt valami hasznuk? Mert itt ez a +1 bankrablás meg a medál, talizmán vagy mi nem tudom megéri e a +5K-t. Valószínűleg nem. Tapasztalataim alapján más játékokban nem nagyon érte meg eddig.

(#388) prokxy válasza Mike (#385) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, alapot veszek, ez nálam nem kérdés.
Annyira nem vagyok ráindulva erre a játékra, csak a többiek miatt veszem meg, viszont már sokat olvastam róla, videókat megnéztem, egyre jobban tetszik, de inkább lemezes verziót választom, mert ha mégsem adja, akkor eladom. :)

2 hét és megjelenik, viszont kb semmit nem tudni a multiról, engem csak az érdekel, a sztorit kb lesz@rom. Ha muszáj végigtolni, akkor átszaladok rajta és kész. Ha lenne benne coop, akkor más lenne a helyzet, de ezt sem tudni.
Miért titkolóznak ennyire az online részről? Mi indul 26-án? Lesz egyáltalán akkor multi?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#389) Mike válasza prokxy (#388) üzenetére


Mike
veterán

tudtommal plusz 1 hónap múlva indul

(#390) Mike válasza Edem05 (#387) üzenetére


Mike
veterán

lehet hogy hülyeség a special edition, de 5k-t egy este el lehet inni, csak sörözgetve

(#391) negyven2 válasza Edem05 (#387) üzenetére


negyven2
veterán

Igazából még lehetett nélküle lenni. A CE adott 3 plusz járművet, valamint klasszikus GTA szereplők lehettek az Online karaktered szülei. Ezeket aztán a One/PS4/PC kiadás már alapból tartalmazta.

RDR2-böl is az digitális Ultimate-t vettem. Részben mert 25K-ból ki tudtam hozni US-böl, részben meg azért mert ez lett volna az egyetlen lemezes játékom One-ra. Bár így a térkép hiánya zavarna, de mivel a Guide Book-ot is mrgevszem így nem fogy hiányozni.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#392) Peace válasza prokxy (#388) üzenetére


Peace
nagyúr

Én mocskosmód rá vagyok indulva, kb. ezt várom a legeslegjobban (Anthem, Days Gone, TLoU part II és a többit is ideértve) és mégis az alap verzió lett előrendelve. ;)

(#393) Tatyla


Tatyla
őstag

az idén semmit nem vettünk még felesben se day one csak ha esetleg ps exkluzív volt mert általában ahoz van kódunk de ezt úgy várom már mint évek óta semmit

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#394) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Tehát akkor a játék mérete az új infók alapján 50 gb + 3gb patch -re csökkent?

illetve: (Rockstar support)

Question: What languages are supported in Red Dead Redemption 2?
Answer: Red Dead Redemption 2 supports the following languages by region:

Worldwide (Except Japan)

English
French
Italian
German
Spanish
Brazilian Portuguese
Latin American Spanish
Chinese (Simplified)
Chinese (Traditional)
Korean
Polish
Russian

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#395) front3r válasza Kicsimix (#394) üzenetére


front3r
őstag

Elvileg kamu az 50GB-os infó, mert a szivárogtató faszi elvileg hazudott.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#396) front3r


front3r
őstag

Megvan a plakát!


PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#397) negyven2 válasza front3r (#395) üzenetére


negyven2
veterán

Igen vannak ilyenek.

Viszont ha elfogadtok egy jó tanácsot, jelenleg és a jövöben is kerüljétek RedBandit és LegecyKillaHD videóit. Lénygebében csak clickbaites idióták (olyanok mint a GTA Online YouTube "sztár" videósa Mr.(ClickBait)FTW)").

ja és köszi a képeket ;)

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#398) Kicsimix válasza front3r (#395) üzenetére


Kicsimix
őstag

Hát jobban örültem a 105gb-nak őszintén mint, hogy "megnyugtató hírrel érkeztünk csak 50gb-ot foglal a konzolon" : )

Like a képre : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#399) negyven2


negyven2
veterán

Weapons, Weapon Choice and Customization, Dead Eye

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#400) Kicsimix válasza negyven2 (#399) üzenetére


Kicsimix
őstag

Azz igen.. Lehet mazsolázni. Nagyon jók az animációk nagy like :K

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.