Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Kicsimix válasza hepol (#699) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem árt ha van egy gyors pacid jah : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#702) Xerxész válasza norti (#687) üzenetére


Xerxész
őstag

Biztos gyúr már a srác, aki "végiggyalogolta" a GTA V térképét, hogy ezt is legyalogolja megállás nélkül nyugat-kelet irányban... ;]

(#697) Mike
Amúgy ilyen picike a térkép.
Én komolyan nem is értem, ennyi idő alatt csak ekkora terepet hoztak össze...

:DDD :DDD

[link]

Szintén Reddit a forrás.

[ Szerkesztve ]

(#703) Kicsimix válasza Xerxész (#702) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ha már így belinkelted akkor annyit hozzátennék az előzőekhez, hogy a RDR1-nek csak a folyótól felfelé eső része játszik : ) Amúgy ez a RDR1 mapja.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#704) ron8 válasza Mike (#697) üzenetére


ron8
senior tag

Hidd el sokkal jobb mint egy just cause térkép ami giga nagy de meghalunk az unalomtól.

(#705) Xerxész válasza Kicsimix (#703) üzenetére


Xerxész
őstag

Azért így is szép, hogy ekkora a placc.
Végig lehet csónakázni az egész térképet annak legnagyobb átmérője "mentén" (dél-nyugat - észak-kelet irányban. :)

(#706) Kicsimix válasza Xerxész (#705) üzenetére


Kicsimix
őstag

Persze a mérettel semmi gond nincs így is odaver rendesen :K

Szerk;
Ráadásul ha figyelembe vesszük a sebességeket mert ugye ez nem gta és a pálya veszélyességét/kockázatokat akkor szerintem nem lesz könnyű átszelni az egészet..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#707) front3r


front3r
őstag

Houston, Houston jelentkezz! :DDD :C

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#708) l.skywalker válasza .LnB (#700) üzenetére


l.skywalker
félisten

Cowboys vs. Aliens? :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#709) Mike válasza Kicsimix (#698) üzenetére


Mike
veterán

nem akarom tudni :)

(#710) Mike válasza Xerxész (#702) üzenetére


Mike
veterán

egyszer elgyalogoltam haza a középen lévő szerviztől az alta streeti lakásomig. nem futva, és szabályosan, mintha tényleg gyalogolnék. jó hosszú volt az út (autóval pár sarok), de csomó érdekes, addig fel nem fedezett részletet észrevettem.

ron8, na unalmas szerintem nem lesz, a gta is baromira kidolgozott és részletes ha kiszállsz a kocsiból

[ Szerkesztve ]

(#711) ron8 válasza Mike (#710) üzenetére


ron8
senior tag

Igen inkább kisebb de kidolgozott legyen. Amúgy sem sok értelme van ennek az egyre nagyobb pályát csinálunk-féle trendnek, ha ugy van megcsinalva mint egy Just cause vagy AC...

(#712) front3r válasza ron8 (#711) üzenetére


front3r
őstag

Teljesen egyet értek vele! Kíváncsi vagyok már nagyon, hogy hogyan töltötte meg élettel a Rockstar ezt a világot! A sok üres open-world után ki vagyok éhezve egy teli meglepetéseket és változatosságokat rejtő világra!

Anno nem tudom miért, a sima RDR ezt nem adta meg nekem, bár ott is voltak már jó dolgok, de nem ütött akkorát és ott valahogy nem is volt nálam ekkora hype. Most van. A pont a sok kis részlet/változatosság miatt. Ja és talán grafikailag is nagyon szép a játék, 2010-ben valahogy ez nem volt meg teljesen(még akkor az AC is minőségi szinten volt a mostani AC-khoz képest, és akkor még nem is volt open-world).

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#713) Kicsimix


Kicsimix
őstag

IGN: Minden, amit a Red Dead Redemption 2-ről tudnod kell

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#714) negyven2


negyven2
veterán

Get ready for Red Dead Redemption 2, just a few days away
Launch day details on day one Title Update, reporting feedback and more...

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#715) wolf13


wolf13
őstag

(#716) ron8 válasza front3r (#712) üzenetére


ron8
senior tag

Az első részben nekem pont az a kietlen táj jött be ahol szinte senkit és semmit sem találni. Jol passzolt a western témába. Kíváncsi vagyok hogy itt hogy lesz megtöltve tartalommal..

(#717) front3r válasza negyven2 (#714) üzenetére


front3r
őstag

Kíváncsi leszek a companion alkalmazásra, hogy mit raknak bele! Elvileg még ma lesz ezzel kapcsolatban bővebb információ.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#718) Peace válasza ron8 (#716) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem is rohadtul adta!!!!!!!!! Csak most játszottam végig 1 hónapja PS Now szolgáltatással, de egyszerűen annyira imádtam és a hatása alá kerültem, hogy egyből adtam is le a rendelést a második részre! Hosszú évek óta nem vártam ennyire játékot, mint ezt! Pedig nagyon ígéretes címek vannak beharangozva, de mégis most az egekben az izgalom nálam!

(#719) #81556480 válasza wolf13 (#715) üzenetére


#81556480
törölt tag

ruha

fegyver

ok. nem maradok le semmiről

(#720) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Na felkerült közben a special edition térképe is.. [link]

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#721) #81556480 válasza Kicsimix (#720) üzenetére


#81556480
törölt tag

És igaza van az egyik reddit comentnek, hogy minden leaked kép, egy 1960-ban készült fényképezővel készül :D

(#722) norti válasza Kicsimix (#720) üzenetére


norti
addikt

Hihetetlen, hogy mennyire nem tudnak az emberek fényképezni... :W

(#723) syIex


syIex
veterán

Sziasztok! Honnan a legérdemesebb előrendelni a játékot? :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#724) Kicsimix válasza norti (#722) üzenetére


Kicsimix
őstag

Fárasztó lett volna szépen kihajtogatni :DDD

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#725) #81556480


#81556480
törölt tag

Erős spoiler.

Arra vagyok rohadt kíváncsi hogy:

Mivel benne van az előző rész mapja, hogyan fog kinézni, mennyire javították fel. Mert ha ez bejön nekik, amit eddig sosem csináltak , akár GTA-nál is eljöhet végre az amiről régen már beszéltek, hogy összehozzák a világokat, vagy legalábbis részeket.

(#726) Mike


Mike
veterán

lesznek évszakok? mintha láttam volna telet.
kell enni és inni? a lónak enni, inni? és bokorba szarni?
bankrablás közben: óh gyerekek szarnom kell! :))

(#727) Mike válasza ron8 (#716) üzenetére


Mike
veterán

most már döntsd el mit szeretnél :)

(#728) #81556480 válasza Mike (#726) üzenetére


#81556480
törölt tag

éghajlati különbségek voltak az első részben is. Sivatag, város, havas rész, hegyek..

(#729) Kicsimix válasza syIex (#723) üzenetére


Kicsimix
őstag

Szerintem aki tudja, hogy nem fog továbbadni rajta mert mondjuk van benne tartalom, minőségi game, és az online is érdekli valamint egyéb kényelmi szempontokat is figyelembe vesz (lemez ki-be rakosgatás stb) annak digitális verzió.

Amúgy meg volt pár bolt linkelve a topicban : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#730) ron8 válasza Mike (#727) üzenetére


ron8
senior tag

Ha tényleg annyira jo lesz a játék akkor majd az eldönti helyettem :D

(#731) syIex válasza Kicsimix (#729) üzenetére


syIex
veterán

A játékon nem hinnem, hogy tovább adok viszont a PS4 nincsen kizárva. :DDD Jobb lenne előre tölteni és akkor egyből mehetne a játék, de a lemezes verzió nem ad többet valamivel? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#732) Beckett


Beckett
tag

Most már tényleg csak 3 nap, van akinek annyi se. Már én is nagyon rajta vagyok, fő motivációm ez volt a ps4 vételnél. Spidy ma lett kiplatinázva így nyugodt lélekkel várhatom. Ott figyel még a gépen itteni ajánlásokra a Last of us is de azt már nem kezdem el addig, pedig elég kíváncsi vagyok arra is, :K

[ Szerkesztve ]

(#733) Kicsimix válasza syIex (#731) üzenetére


Kicsimix
őstag

Deh.. Ki-be kell rakosgatnod a lemezt ezáltal testmozgást is végzel. :DDD Amúgy meg attól függ melyik verziót szeretnéd : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#734) syIex válasza Kicsimix (#733) üzenetére


syIex
veterán

Poszter jó lenne, de máshoz úgysem fogok nyúlni szerintem. Anno a GTA V-öt Pc-re lemezen vettem hat azóta ős sokszor volt kinyitva meg használva amit adtak hozza...:DDD Ezáltal bele gondolva bőven elég a digitális is. Azt honnan a legérdemesebb? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#735) Mike válasza Beckett (#732) üzenetére


Mike
veterán

Hát én tuti nem fogom tudni befejezni ennyi idő alatt az sao fatal bullet-et

(#736) front3r válasza syIex (#734) üzenetére


front3r
őstag

Innen
Azonnal indul is az előtöltés. Én csak egy megbízható cd kulcsos oldalt tudok, de ott nem volt ps4-es kód. Így ezt ajánlom.
Azt viszont nem tudom, hogy ha van ps4-es kódod, akkor is érvényes-e az előtöltés, jó kérdés. Ezért ajánlom a PSN-t.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#737) pulffy


pulffy
őstag

Piha, jól beindultatok ma, azt hittem már elkezdődött a játék :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#738) norti válasza negyven2 (#714) üzenetére


norti
addikt

We also know that games frequently ‘fall off the truck’ and wind up in players’ hands early, so we’d like you to know when it is okay to be able to broadcast or upload game content.

:DDD

(#739) front3r


front3r
őstag

Óva intek mindenkit 25.-én a youtube-tól! Főleg 13:00 óra után.
Akkortól tölthetnek fel bármit a RDR2-ről, így akár már az indexképben elspoilerezhetik a játék végét, vagy akár a címben is megtehetik.
Amúgy is azon a napon már minden kint lesz a játékról internet szerte, így legyetek elővigyázatosak!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#740) syIex válasza front3r (#736) üzenetére


syIex
veterán

Akkor ahogy gondoltam. Köszönöm! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#741) ron8


ron8
senior tag

Egy kis infó a megjelenésről. Reménykedtem benne hogy nem lesz day 1 patch, mert nekem a storeból rohadt lassan tölt. Elég lesz feltelepíteni a 2 bluray-t nemhogy még erre is várni :(

[ Szerkesztve ]

(#742) ron8


ron8
senior tag

Egy kis technikai háttér
Vannak benne SPOILEREK a játékmenetről, de nem mond többet mint amit láttunk eddig a videókban.
Úgy érzem eddig nem látott interakciók lesznek a játékban, ezáltal magasabb szintre emelve az elő lélegző világ érzését. :)

[ Szerkesztve ]

(#743) front3r válasza ron8 (#742) üzenetére


front3r
őstag

A hype vonat nem áll meg.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#744) ron8


ron8
senior tag

(#745) ron8 válasza ron8 (#742) üzenetére


ron8
senior tag

(#746) gyuromoj válasza ron8 (#745) üzenetére


gyuromoj
veterán

Legyen már péntek. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#747) ron8


ron8
senior tag

Redditen ismét van egy új kiszivárgott gameplay egy kis városban való szaladgálásról. Nem annyira jo minőségű de így is hihetelen jól néz ki.

(#748) Kicsimix válasza ron8 (#747) üzenetére


Kicsimix
őstag

Kib....tt komolyan néz ki : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#749) #81556480 válasza ron8 (#747) üzenetére


#81556480
törölt tag

én nem egy hanem vagy 15 videót is látok egy instagram oldalon. orosz nyelvűek

[ Szerkesztve ]

(#750) ron8 válasza #81556480 (#749) üzenetére


ron8
senior tag

Azóta én is megtalaltam őket. De most elődöntöttem hogy kerülöm inkább ezeket. Nagyon csábítóak de ezt a 2 napot valahogy csak kibírom..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.