Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Lefty válasza gyuromoj (#1198) üzenetére


Lefty
addikt

Nagyon durvan viszi az idot igen... hihetetlen egy jatek lett, nagyon komoly. En 10 ora alatt ma vagy 3 kuldetest csinaltam meg, nem is tudom mar mivel ment el az ido. De a lovat csutakolom, furdom, vagy most epp masfel orat pokereztem a barban. De ilyen full odaillo reakciok, szovegek, mar ahhoz amik lejonnek lapok.

@freeknight: a kodot aktivaltad hozza?

[ Szerkesztve ]

(#1202) prisz válasza Alien83 (#1199) üzenetére


prisz
aktív tag

Nekem ez az év játéka. Persze már az első részbe is beleszerettem. Ha engem kérdezel, akkor nem sz@rakodnék pár ezer forinttal, a Store sokkal biztosabb én is ott vettem meg.
[link]

(#1203) Lefty válasza #95558144 (#1194) üzenetére


Lefty
addikt

Hat nem tudom, Miniterkep hogy hogy lathatatlan? Ezt ertelmezni sem tudom. Iranyitas tok jo, loval is jo, hogy kulon sebessegfokozatok vannak. Gunplay szinten fasza, foleg dead eye-al. Az az erzesem, hogy neked nincs lehetoseged vele jatszani (lehet ez hibas feltetelezes) es ezzel probalod kompenzalni. Szerintem folosleges itt vitatkoznod, akik itt vannak azok jatszanak vele es arrol kellene beszelgetni.

[ Szerkesztve ]

(#1204) Alien83 válasza prisz (#1202) üzenetére


Alien83
senior tag

Tudom, de nekem a fele ft-om Paypal-on van és nem tudok vásárolni itthon szerintem paypal-al. :/

Amúgy én is rettentően vártam már, bitang jó játék. :)
nagy fan vagyok én is

[ Szerkesztve ]

(#1205) freeknight válasza Lefty (#1201) üzenetére


freeknight
őstag

Igen, sajnos megvolt az is :F Még első indítás előtt.
Szerintem kezdhetek levelezgetni rockstar supporttal, remek...

(#1206) #80123904 válasza freeknight (#1205) üzenetére


#80123904
törölt tag

[Red Dead Redemption 2: How to Access Your Pre-Order Content]

Ezt nézegesd végig, hátha segít valamit, bár ahogy látom jó helyen keresed őket. :/

(#1207) prisz


prisz
aktív tag

Srácok! Ez hihetetlen... Most hagytam abba, hogy holnap folytatom, de már elvonási tüneteim vannak. Most kapcsoljam be megint? :F

(#1208) #80123904 válasza prisz (#1207) üzenetére


#80123904
törölt tag

2 nap alatt 14 órát játszottam vele és most is lenne kedvem, de nem szabad. Így is teljesen elvonultam a világtól...

(#1209) freeknight válasza #80123904 (#1206) üzenetére


freeknight
őstag

Köszi, közben megtaláltam neten a megoldást, ps4-en még külön le is kell tölteni, nem húzza le automatikusan a lemezes verzió, hiába aktiválod be a kódot :D
Ezt azért jobban megoldhatták volna - bár ez a sony sara.

prisz: ne is mondd... először nekem se tetszett a játék, de ma nyomtam még 1 órát (sajnos csak ennyi időm volt), és teljesen behúzott... Még sosem csináltam ilyet, de szerintem hétfőre szabit veszek ki, és egész vasárnap éjjel tolom majd :DDD

(#1210) mettek válasza #80123904 (#1208) üzenetére


mettek
addikt

Én direkt erre vettem ki a keddet, szerdát...16 óra red dead :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1211) #80123904 válasza mettek (#1210) üzenetére


#80123904
törölt tag

14 óra alatt értem a chapter 2 végére ... 25% :D

(#1212) prisz


prisz
aktív tag

Vessetek meg, de bekapcsoltam. Isten bizony csak még egy órácskára... Ráadásul még a Shadow of TR-t sem pörgettem ki, de lesz@rom. Na joccakát mindenkinek...

(#1213) gyuromoj válasza Lefty (#1201) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tényleg, poker is volt közben. :C
Nagyon úgy fest hogy hétköznap, napi 2-3 órám lesz rá. Így kitart elég sokáig, remélhetőleg.
BF1 multi meg megy a levesbe egyelőre.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1214) Callisto válasza prisz (#1212) üzenetére


Callisto
őstag

Keressek egy jó pszichiátert neked? :D
(Amúgy én is ilyen vagyok.)

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#1217) Alien83 válasza Cobra652 (#1215) üzenetére


Alien83
senior tag

Manuális mentés van RDR2-ben?

(#1218) Viper26 válasza Alien83 (#1217) üzenetére


Viper26
nagyúr

Szerintem nincs.

iPhone 14 | FR955

(#1219) Alien83 válasza Cobra652 (#1216) üzenetére


Alien83
senior tag

Most nézem lehet ruházkodni, ez a szoba a térképen kb merre van?

(#1220) #81556480 válasza Viper26 (#1218) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hogyne lenne. Kis kempinget is csinálhatsz, hotel szobába is menthetsz, a nagy kempingedben is, vagy csak simán a menübe. De arra még nem jöttem rá hogy a menübe mikor enged, mert nem minden esetben

(#1222) Gery9112 válasza #81556480 (#1220) üzenetére


Gery9112
őstag

De menüben is engedi, options gomb -> story -> és ott van save, load game. Van jópár slot

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1223) Alien83 válasza Gery9112 (#1222) üzenetére


Alien83
senior tag

THX

(#1224) #81556480 válasza Gery9112 (#1222) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igen, de nem minden szituációban van rá lehetőség.

(#1225) Kicsimix válasza #95558144 (#1194) üzenetére


Kicsimix
őstag

A lassú animációkat nem értem.. A többire meg már mindre érkezett válasz ahogy látom. Ezek szimplán ferdítések. Ha arra nem jöttek rá, hogy a minitérkép több féle módba kapcsolható akkor beszélni sincs miről..Be ne vegyétek..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#1227) Tatyla


Tatyla
őstag

Szerény véleményem jópár óra játék után.
Olvastam rengeteg kritikát a játekosoktól és meg értem őket meg nem is.
A játék olyan új technikai élményt nyújt amit még eddig nem sokan tudtak hozni. Rengeteg részlet van benne az időjárás minden formájára, minden tökélyre fejlesztve. De sokaknak ez kevés olvastam hogy rengetegen unalmasnak találják a sok lovaglást, kevésnek érzik az akciót persze mivel ez nem a GTA.
Ehez tényleg western rajongónak kell lenni hisz a western filmek is ilyen lassúak és kopárak. Elég ha csak az alap Volt egyszer egy vadnyugatot nézzük. De a készítők ismertebb és kevésbé ismert filmek kliséit is bele tették és ez így van jól. Én aki imádok szöszmögni meg órákig csak gyűjtögetni ez maga a mennyország, de sajnos a pörgősebb játékok kedvelői kínosan fogják magukat érezni pár óra után. A lényeg hogy itt nem szabad végig darálni gyorsan a sztorit hanem hagyni hogy sodorjon magával az élmény a táj és a környezet. Szóval aki tényleg unatkozik rajta ahogy sokan kifakadtak az magát a western történeteket nem értékeli és nem érti.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1229) Neoteric


Neoteric
addikt

Eszmeletlen ez a cucc, nem tudom mikor valtotta ki belolem egy jatek utoljara azt, hogy ne tudjam letenni.. ~20 orat toltam bele, es meg mindig csak 28%on van a story. Nem rohanok sehova, side questeket is csinalom ha jonnek szembe - marpedig jonnek dogivel-, illetve a vadaszassal sem nehez elidozni. Leginkabb az tetszik, hogy minden el korulottem, a valtozatos tajak, questek meg csak hab a tortan. Grafika szvsz szep (PS4 Pro), foleg annak tukreben, hogy mekkora vilagrol van szo. Illetve ami latvanyra nekem sokat szamit, hogy nincs az mint gtaV-ben, hogy a szemem lattara jelennek meg a texturak. Valoban lehetne szorszalt hasogatni az arcok vegett, de sztem nem erdemes, ez legyen a legnagyobb hianyossaga. Barcsak minden kiado ugy allna a jatekaihoz, mint a Rockstar.. utolso centig megerte az arat mar most.

PSN: ne0teric_sAN

(#1230) Mike


Mike
veterán

lehet a játékbán kutyád? Arthurnak egy vizsláról van fotója, a városban meg azt írja róla hogy vadászathoz kiváló

(#1231) Scholes9 válasza prisz (#1163) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezzel egyetértek :)

Neoteric: adom :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1233) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Döbbenetesen komoly a látótávolság (is) a játékban, már már hihetetlen :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1236) #81556480


#81556480
törölt tag

A térkép körül lévő kis jelek közül, az egyik szív alakú néha átvillan egy piros kosárszerűségre. Az mi lehet ?

szerk: egy kefe az, és koszos a lovam :D

[ Szerkesztve ]

(#1238) Mike


Mike
veterán

majdnem sikerült befogni egy vad lovat, már rá is ültem, aztán sikerült lefejelnem egy fát :)

(#1242) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Veszekedést fejezzétek be!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1244) boost


boost
addikt

Nekem nagyon tetszik a játék, de egyetértek azzal a véleménnyel, hogy látszik, hogy 6-7 évig dolgoztam rajt, és az akkori játékmenetet vették sok helyen alapul. Nyílván ettől még nem 0 pontos, és ANNY helyen hozzáad a játék, hogy szerintem simán 8-9 pontos cucc. Nem éri el az új Zeldát, de majdnem, tényleg.

Olvastam egy véleményt, és egyetértek vele: Ez a játék azokban a pontokban gyenge, ahol egy 2-3 éves ciklussal rendelkező játék sokkal jobban működik, modernebb, fluidabb a játékmenet, áttekinthetőbb az inventory rendszer. pl az AC Odyssey.. Minden másban jobb az RDR2.

(#1245) Carlos Padre válasza kicsako (#1182) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Legyen a nyeregtáskában egy váltás ruha mindig ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1246) #20844032


#20844032
törölt tag

Szerintem ez a játék gyönyörű, a világa csodálatos, nekem ráadásul nagyon fekszik a kor, az aprólékosság egészen döbbenetes, és ezzel együtt tegnap azon kaptam magam, hogy mással játszok. Nem jók a játékban az arányok, sem az, ahogy felépíti magát a játékot. Ebben az első rész sokkal jobb volt, Nem az a baj, hogy a játék lassú, azzal nekem nincs bajom, szeretek szőszmötölni a játékokban, de olyan dolgokat erőltet, amit az elején még nagyon nem kéne, és emiatt széttöredezik minden. Nincs rendes narratíva, nincs rendes tutorial, nincs rendes adaptáció, csak nyúlik minden, mint a rágógumi, miközben a játék elején a lehetőségek még korlátozottak.

(#1247) Carlos Padre válasza Cobra652 (#1215) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megelőlegezem neked A 2018-as év Fanboya címet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1248) #20844032 válasza boost (#1244) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az akkori játékmenetet??? Az elődje 10 éves, mégsem ilyen a játékmenet :D

(#1249) Mike válasza Carlos Padre (#1245) üzenetére


Mike
veterán

azt hogy kell? vagy a kabátot levrnni? reggel még csak 1 fok volt, de aztán már 15, elég lett volna egy vékonyabb a meleg helyett. ugyanakkor nem melegedett ki a nagy rohangálások közepette amikor a vadlovat üldözte :)

(#1250) vonSux válasza #20844032 (#1246) üzenetére


vonSux
őstag

Pár dologban hasonlóan érzek. Miután túltettem magam a játék kezdeti negatív dolgain (páran már megénekelték itt is), elkezdtem a tennivalókat. A táj nagyon szép, a zene, zörejek nagyon tetszenek. A főhős karaktere kb 15 óra játék után még nem nőtt a szívemhez, de pl Dutch figurája legalább érdekes. Baromi sok lehetőség és tennivaló van. Nem tudom hány küldit nyomtam le, de mindegyik más és más volt. Viszont nekem is hiányzik egy vezérfonal, ami visszahúzna a játékhoz. Mert oké, minden egyes melléküldi is egy külön történet, de valahogy fragmentált az egész élmény. Darabonként nagyon jó, de nekem nem nyújt egységes hatást. Ettől még látom, hogy nagyon jó játék, csak nem feltétlenül nekem. Ebben az is benne van, hogy egyre kevésbé vágyom a videójékotól ilyen second life-szerű élményre, legyen az bármennyire is fantasztikus és kidolgozott világú, játékmenetű. Belegondolok, hogy mennyi időt kér a játék a teljes élményért cserébe, és inkább elmegyek motorozni :DDD Még tartogatom magam a Cyberpunk 2077-re, de simán lehet, hogy kikopott belőlem ez a zsanra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.