Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:31:38

LOGOUT.hu

ZTE GRAND X In

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) pudingstyle válasza andikaaa (#17049) üzenetére


pudingstyle
tag

Elég valószínű, hogy használtat kaptál.. :(

Nexus 5 D821

(#17052) sittes79


sittes79
addikt

Ez a B04 vagy B06?

[link]

Mert ez pikk pakk lejött viszont ZTE oldalárol vagy 8 óra lesz :(

[ Szerkesztve ]

(#17053) xSide válasza andikaaa (#17049) üzenetére


xSide
őstag

Én akkor találtam idegen képeket, mikor sd karit cseréltem kollégámmal és a galéria rögtön telepakolta a .thumbnail mappám az ő miniatűr képeivel.
A galériát tiltom jóideje, QuickPic-et használom cache nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#17054) Keeperv85 válasza sittes79 (#17048) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A stock az a gyári recovery... A B04-et meg felejtsd el: a linken is már a B06 van. :K

(#17055) andikaaa válasza xSide (#17053) üzenetére


andikaaa
aktív tag

A memóriakártyát csak én használtam, sosem adtam kölcsön.

(#17056) sittes79 válasza Keeperv85 (#17054) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor a következő kérdésem, hogy erre---ZTE Grand X IN :: NeXt_v2--- mehet e a B06?
De ha jól értelmezem akkor nem, szóval az a gondom, hogy soha nem jön le a B04 a ZTE szerverről, nincs meg valakinek esetleg feltöltve egy szeróra, ahonnét gyorsan leszedhetném?

(#17057) Canonfan válasza Keeperv85 (#17016) üzenetére


Canonfan
senior tag

Köszi az infót, tényleg akkor az a biztos ha valaki olyan ügyintézőt fog ki hogy bontatlan dobozosat tud szerezni, ezért nálam csak a végső lehetőség a csere. :)

Szerinted mennyire gáz amúgy ha valaki használtat kap, illetve van arra lehetőség jogilag, hogy a cseredarabot leellenőrizni, és ha pl egyértelműen használt, pl idegen képek stb vannak benne akkor lehet kérni tőlük másikat, illetve bontatlan dobozosat ilyenkor, vagy amit kapsz az van és kész?

(#17058) Keeperv85 válasza sittes79 (#17056) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az a B06, ami linkelve van, a B04 már nincs fent a ZTE szerveren. Igen, mehet, teljes wipe után a Next_v2-re.

(#17059) sittes79 válasza Keeperv85 (#17058) üzenetére


sittes79
addikt

Aha értem, köszönöm :R

(#17060) counterbill válasza 89BDave89 (#17033) üzenetére


counterbill
senior tag

nekem is a 3. telom van közel hete..hát egy darab sz**r.első úgy volt agyhalott ahogy volt.majd csere. tök jó rezgő hibátlan érintő stb. de 2 hónap után elkezdett kikapcsolgatni.rom csere. újra rakás gyári rom fel stb. de folyamatosan napi 15-20x kikapcsolt random, szóval csere lett a vége..na kaptam egy csodás készüléket(dobozosat minden tartozékkal).de nem tudom h jártam jobban.eszméletlen rossz az érintője(touchscreen boosterrel is ) másra nem cserélném mert imádom szeretem szép okos gyors stb. de kivagyok tőle.nem nagyon játszok rajta max asszony . nekem net telefon sms (ebook ritkán arra ott a tablet) na de h még ezekre is szenvedősen tudom használni mikor erre való....öcsém vett egy lg l9et.szép nagy stb. pontok alapján lassabb de erősen gondolkozom h kiverem a balhét h adjanak egyet (10 év hűség platina kártya stb után).pedig hát papíron rosszabb. Lehet maradni kellet volna a bladenél:) sose volt bajom vele imádtam:D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#17061) gole69


gole69
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
Az MD5-öt Root-olásnál is kell használni?

(#17062) 89BDave89 válasza counterbill (#17060) üzenetére


89BDave89
tag

Én is nagyon sajnálom, hogy ennyire kifogom a hibásakat, még az Ügyintéző is teljesen egyet értett abban, hogy ár érték arányban is nagyon jó telefon, és mellesleg nagyon jó felszereltségű, csak hát elég sok hibás van. Most ezzel a 3. készülékkel eddig egy napja semmi baj. Csak lockscreen fagyás volt egy, de az nem érdekel, mert én általában nem hagyom bekapcsolva a wifit, mert ha itthon vagyok, megy a gép, és azon netezek. Nekem mind a 2 előző telefon a random kikapcsolgatást csinálta, elkezdte hogy 1szer 1szer, aztán meg ahogy mondtad a napi 20. vagy több... sőt olyan is volt hogy utána nem tudtam bekapcsolni: Nyomtam a bekapcs gombot, kialudt ugye a led, majd zölden pislákolt egyet megint, és semmi. Ilyenkor csak aksi ki, aztán be, és megjavult. Vagy nem. :) Ha ez is ilyen lesz, én is megyek és másik típust kérek. A jelenlegi lista és ár arányok mellett, én is az L9 et választom. Igazából csak a processzor gyengébb, ami a nagyobb kijelzővel valszeg gyengébb telefont eredményez, és a kamera az csak 5 Mpixel nem 8. Ez engem nem zavar. De ezen kívül mindenben egyeznek, vagy jobb az L9.

összehasonlítás

Ja és tök jó lenne ha lenne fehérben, mert nagyon vágyom már egy fehér telefonra. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#17063) zeg válasza 89BDave89 (#17035) üzenetére


zeg
senior tag

Szvsz ha tüzetesebben megnézed, és/vagy nekiesel nagyítóval, hamar kiszűrhető hogy használt/visszavitt a készülék. Nekem ez volt az első reakcióm még az üzletben ;] , átvétel előtt elkezdtem sasolni a készüléket a fólia és az új doboz ellenére.(Jó a szemem, azonnal kiszúrom a legenyhébb mikrokarcokat is).

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#17064) 89BDave89 válasza zeg (#17063) üzenetére


89BDave89
tag

Erős szemüvegem van, szóval én is elég jól látok :D
De én is azonnal átnéztem, megnéztem a galériát, amit lehetett azt kipróbáltam, amíg megírta a papírokat a csávó, és nem találtam semmit amivel megfoghattam volna, pedig szerettem volna. A keret karc mentes, mint a képernyő is, és a csavarokon se látok érintési nyomot, se matricát.

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#17065) andikaaa válasza zeg (#17063) üzenetére


andikaaa
aktív tag

Pont ezt csináltam én is, mert a szürke keret elég érzékeny, nem volt rajta egy karc sem, amikor megnéztem a cserét, mégis idegen fotókat találtam. :D Nem a galériában, hanem a /.thumbnails mappában. Szerintem keretet cserélik, ill. azért vannak ezüstös színűek is.

[ Szerkesztve ]

(#17066) gole69


gole69
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
Az MD5-öt Root-olásnál is kell használni?
Ja és mi ez az MD5?
Valaki .........PLS!
Köszi!

(#17067) ggeleven válasza gole69 (#17066) üzenetére


ggeleven
őstag

Arra szolgál, hogy meg tudd nézni, hogy letöltés közben nem sérült-e a fájl! Ha sérült lenne, akkor tönkre vágná a telót...

Ezzel a programmal pl tudod ellenőrizni:
WinMd5Sum Portable

Betallózod a letöltött fájlt, nyomsz egy Calculate-et, majd bemásolod az alsó szövegdobozba a srácok által megadottat és nyomsz egy Compare-t és össze is hasonlítja neked! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#17068) gole69 válasza ggeleven (#17067) üzenetére


gole69
csendes tag

Köszi!

(#17069) zeg válasza andikaaa (#17065) üzenetére


zeg
senior tag

Ha valóban így történik, akkor a keret cseréje sem egy fél perces szétpattintós móka, ha csak azt cserélik, biztos hogy a készülékkel foglalkoztak. Ha nem tesztelték, akkor nem alaplap hibájára visszavezethető ok miatt visszakerült készülék. A zte-nél sem cél hogy beleöljenek a keret cseréjével pénzt és időt egy olyan készülékbe mely hibásan működik, és a felhasználó vissza fogja vinni.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#17070) b1sti


b1sti
senior tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni, hogyan tudom a galériából eltüntetni az auto backup albumot, amit fogalmam sincs, hogy mikor készített a telefon?? Arra gondoltam, hogy a mail fiókom csinálta! SD kártya töröl, telefon visszaállít, egyik fiókomnak sem engedtem a szinkronizálást és újra megjelent!! Valakinek ötlet?

(#17071) Keeperv85 válasza zeg (#17069) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A keret, az ldc és a touch össze van ragasztva. Kb. két perc cserélni, de igen súlyos ára van...

(#17072) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Üdv mki!
Régebben ment a Real Racing 3 alacsonyabb grafikával. Most el sem indult. Miért, tudja valaki?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17073) formengil


formengil
tag

Srácok, csak nekem van olyan problémám Next V3-mon, hogy Mass Storage mód után nem akarja visszacsatolni rendesen az SD-t? Úgy mutatja mintha vissza lenne csatolva, de megbolondulnak az alkalmazások, meg minden. Csak újraindítás segít.

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#17074) Keeperv85 válasza formengil (#17073) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tudok róla. Ha hamarosan nem jön frissítés, akkor az NV_3-ast fogom tovább patchelni és ez az opció is megváltozik, remélhetőleg jó irányba.

(#17075) formengil válasza Keeperv85 (#17074) üzenetére


formengil
tag

Rendben, akkor várom majd a javítást! :) Köszönjük a munkádat! :)

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#17076) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Aki szeretne szürke keretből ezüstöt, egy durvàbb radìr segíthet. :DD

(#17077) Canonfan válasza 89BDave89 (#17010) üzenetére


Canonfan
senior tag

Én amikor az első cserét kaptam, mondták hogy olyanokat adnak vissza, amiket elküldtek szervizelni, és visszakaptak. Én is olyat kaptam, hogy nem dobozban volt, hanem egy kis nejlon csomagban, és van egy matrica a hátlap alatt a fődarabon, (asszem egy csavaron keresztül) amit akkor láttam először amikor a Blade-et szervizeltettem,

Köszi az infót! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#17078) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Bocs hogy megint aksimerülés téma, csak eszembe jutott egy kérdés, és szeretnék tisztán látni... :)

Mit gondoltok lehet a túlzott merüléshez köze az aksinak szóval van rá lehetőség hogy az aksi a hibás?
Azért gondoltam erre, mert zBass fórumtársunk írta korábban ha jól emlékszem, hogy neki a B04-el, B06-al, V3-al is maradt a merülés, az Android rendszer meg 70-80%-on, szóval ha 3 rommal is ugyanúgy merül akkor valószínű hogy nem mind a 3 rom hibás vagy zakkant meg benne valami...

Ezért gondoltam hogy lehet -e az aksinak köze a dologhoz, bár erősen feltételes módban, mert akkor ha hibás az aksi akkor minek pörögne a kernel 70-80%-al de hátha... :F

A V3-at lehet megpróbálom én is ha megjön a 16-os SD-m, de ha az sem segít akkor mit gondoltok, megérheti első körben az aksit cseréltetni, nem a telefont? (+a töltőkábelt is esetemben akkor már, mert nekem is szétesett a micro usb csati)

Bármilyen infót előre is köszi! :R

(#17079) Keeperv85 válasza andikaaa (#17076) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kopik? Az enyémet elég gyakran kell takarítani, mert munka közben kapja a "áldást" szerencsétlen, de még nem kopott meg.
-------------
Más. Ne nagyon akarjatok cserélni >> [link] :(

(#17080) boxos23 válasza Keeperv85 (#17079) üzenetére


boxos23
aktív tag

Sajna én már megjártam a cserét, de a kapott LG L7II a nyomába sem ér a GXI-nek.
De szerencsére a páromnak tetszik és az mondta neki megfelel, igy cserélt velem. Így lett újra GXI.m.
Hardveresen kb 100x erősebb a gxi.

:Y :Y :Y ( Látom nem csak én jártam rosszul vele) :Y :Y :Y

:F :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#17081) pudingstyle válasza Keeperv85 (#17079) üzenetére


pudingstyle
tag

Pont ez a problémám, hogy ha ilyen telefonokat ajánlanak fel, akkor hozzájuk vágom a listát. Ezek közül egyiket sem fogadnám el, ha kötözködnek, akkor visszakérem a vételárat, ha ebbe sem mennek bele, akkor kisétálok a GXI-vel, és együttélek a hibáival, még mindig jobban járok. :K

Nexus 5 D821

(#17082) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Senkinek nem megy a Real Racing 3 Grand X In telefonon?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17083) Keeperv85 válasza tonyqa23 (#17082) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Senkinek nem megy, nem is fog, még töketlenkedik a fejlesztő és nem hajlandó tesztelni x86-ra is. Ennek vajmi kevés az esélye mint látod...:U

(#17084) nobiand


nobiand
aktív tag

Egy számomra új hiba lépett fel. Mégpedig az, hogy nem lehet felhívni, és én se tudok kezdeményezni hívást. De a mobilnet meg megy. Egy újraindítás segít csak, de elég zavaró, hogy nem tudom mikor csinálja ezt.

(#17085) kristi78 válasza tonyqa23 (#17082) üzenetére


kristi78
csendes tag

Nekem megy. Most próbáltam. Mondjuk első alkalommal belefagyott a betöltésbe (még kikapcsolni is alig tudtam) Másodjára meglepően gyorsan töltött be, el is indult. Kicsit próbálgattam, volt egyszer egy hosszabb lag játék közben, de amúgy megy. Ja! A grafika állító progit is újra indítottam.

[ Szerkesztve ]

(#17086) kristi78 válasza nobiand (#17084) üzenetére


kristi78
csendes tag

Most te komolyan azt gondolod hogy ez hiba? :)

(#17087) tonyqa23 válasza Keeperv85 (#17083) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Mennie kéne, mert már nyomtam vele régebben, de letöröltem. most visszaraktam és az EA feliratnál le is áll hiba nélkül, csak kilép és kész. El kéne kezdenie azt a másfél vagy mennyi gigát letölteni, de csak kilép. Lehet volt vmi frissítés, ami elkrta?

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17088) Keeperv85 válasza tonyqa23 (#17087) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A korábbi verzió ment is. Az újabb már meg sem próbál. Mondom: x86-ra nincs átírva, illetve nem figyelik, hogy ne legyen benne csak ARM-ben futó metódus, amivel az emulátorunk nem bír el jelenleg...

(#17089) nobiand válasza kristi78 (#17086) üzenetére


nobiand
aktív tag

Miért akkor mi ez?

(#17090) heidricha válasza nobiand (#17084) üzenetére


heidricha
senior tag

És nem Te tetted repülő módba? Elvész a mobil jel (adat, telefon dettó) és csak a restart segít?

Nekem is van ilyen néha, de eddig alighanem magam voltam ezzel a jelenséggel. Leginkább akkor jön elő, ha fix 2G-re korlátozom a mobil adatot, ha hagyom "ahogy alakul" állásban, akkor szinte sosem. Már nagyon rég nem volt szerencsére, ahogy lock fagyás sem. Valódi megoldást nem tudok rá, csak teljes restart oldotta meg eddig, helyhez 90%-ban köthető, de ott sem mindig jön elő - és a 2/3G sem teljes megoldás, csak kezelhetővé teszi.

Most a GPS miatt anyáztam erősen... már megszoktam, hogy ha van mobilnet, akkor f@sza a GPS, erre most, hogy kiszabadultam ládázni, negyed órákat szerencsétlenkedett... pedig már visszakapcsoltam az összes Guglis helybecslést, hátha az segített neki.

És még rendszer sincs a dologban, mert volt, hogy minden bekapcsolt opcióval (kivéve google helyfüggő találatok) is 10 perc volt, volt, hogy mobil net nélkül 20 mp. Mindez pár 100 m-re egymástól, tehát még a hálózat sem nagyon hibáztatható. Erdő többnyire volt felettem, de ez korábban nem okozott komoly gondot.

Aztán ma meg... egyszer minden rendben, egyszer 2 perc, egyszer 10. Aztán elvész a jel egy kereszteződésben, és csak kézben, szabad ég alatt, újabb percek alatt kerül elő....

Ha nincsenek velem a gyerekek, alighanem erősebb kifejezésekre is ragadtatom magam, így csak nyeltem, nem keveset.

(#17091) madkiller válasza heidricha (#17090) üzenetére


madkiller
őstag

Nálam mikor fent volt a swiftkey akkor csinált ilyeneket mióta nem használom azóta elég kevésszer kell újra indítanom különféle hibák miatt.
Szerk.: nobiandnek akartam írni.

[ Szerkesztve ]

(#17092) heidricha válasza nobiand (#17084) üzenetére


heidricha
senior tag

Hopp, most nézem, Neked megy a net közben. Akkor ez mégsem ugyanaz a jelenség, mint az enyém!

(#17093) trialboy


trialboy
tag

Sziasztok!

Ubuntura van valami illesztőprogram grand x in-hez? Képeket szeretném feltenni a laptopomra.

(#17094) heidricha válasza trialboy (#17093) üzenetére


heidricha
senior tag

1304-gyel megjelenik csatlakoztatáskor, de ha elmegy aludni, hajlamos eltűnni. Vagy a fejlesztési lehetőségeknél ki kell kapcsolni az elalvást, vagy jobb a qtAdb, de azt csak jóval régebben próbáltam.
Esetleg maradnak a Wifi-s Ftp szerverek.

(#17095) Keeperv85 válasza trialboy (#17093) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nincs MTP support a korábbi Linuxokban. Megoldható, de nem ajánlott, mert tetű lassú. Inkább dobd fel az Airdroidot hozzá. :K

(#17096) Rimuru válasza Keeperv85 (#17095) üzenetére


Rimuru
veterán

Én ADB-vel szoktam másolni dolgokat rá, MTP-vel nem szórakozok (Arch alatt). Vagy felrakom az egyik mass storage appot.

Vigyázat, csalok!

(#17097) Keeperv85 válasza Rimuru (#17096) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az is egy megoldás. Látod a Next romokba bele is lett építve, ám nem a legjobb és forrásom nincs hozzá, hogy bele tudjak javítani. Az adb már elég hardcore. (Én is szoktam vele másolni, de nem elvárható az átlag felhasználóktól...;))

(#17098) nobiand válasza heidricha (#17092) üzenetére


nobiand
aktív tag

Igen a net az megy, de a hívás az nem működik. És nagyon sz@r, hogy nem tudom mikor is csinálja, mert térerő az van meg minden.

(#17099) heidricha válasza Rimuru (#17096) üzenetére


heidricha
senior tag

Az is a legjobb. A qtADB alap kellene legyen, azzal teljesen egyszerű minden. Sajnos a jelenleg elérhető egyéb megoldások között eddig nem találtam tökéletes megoldást.

(#17100) kelzsoca válasza heidricha (#17099) üzenetére


kelzsoca
félisten

Filezilla+Ftp Szerver

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.