Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:31:38

LOGOUT.hu

ZTE GRAND X In

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) heidricha válasza Tomacko (#16688) üzenetére


heidricha
senior tag

Nekem ugyan nem rémlik semmi eltérés a 4 és a 6 között, de a fenti fogyasztást szerintem ez a telefon akkor sem tudja, ha repülő módban van.

Azért komolyan megnézem egyszer, hogy ha kikapcsolok minden netet, akkor mi lesz az eredemény.

- FB-on (Fast for FB, plusz Fast notification) nem kapok értesítést, csak a privát üzenetekről. Jól működik, még sosem volt az "első 100"-ban az áramfogyasztási listán, nem ébresztget...
- Google+ dettó - nem fogyaszt, csak előtérben
- GPS statusz végképp nem fogyaszt, ez teljesen fals irány (tudom, már volt, más mást tapasztalt, mindenesetre nekem sosem fogasztott még egy elektront sem, ha nem indítom el kézzel. Pedig még az üzenet sorban is aktiválódik, ha a GPS feléled!)

A "push notification" nagyjából arra jó, hogy nem kell az alkalmazásnak aktív figyelem miatt ébren tartani a telefont, ha nem térnek el az ajánlásoktól, akkor nincs is ezzel semmi gond. Nyilván nem mindenkinek sikerül ezt tökéletesen kivitelezni. A G+ semmivel sem rosszabb, mint maga a Gmail, vagy a Viber. Egyik sem fogyaszt szinte semmit, ha nincs elrontva.

A Skype korábban fogyasztásra igen rossz volt, az tuti, most az újról még nincs semmi tapasztalatom, csak tegnap óta működik.
A Google Maps az más kérdés, ha be van állítva a helymegosztás, akkor még a telefon is használhatatlan lesz - nem sikerült a fogyasztását megtippelni, mert hamarabb lefagy tőle a rendszer. Viszont ha csak ott van, és vagy megnézem, vagy nem, akkor vagy fogyaszt, vagy nem :)

Nálam van még akksi jelző (MIUI style), és Auto cover lock, ami miatt a fénymérőnek élnie kell, ezekkel lehetne még játszani - főleg az utóbbival, mert az akksijelzőt nemigen vélem kockázatosnak, főleg, ha nem animálja a töltést.

Ja, van pár widget, ami esélyes, hogy dolgozgat a frissítésekkel, mint a ZTE clock, vagy az AIX weather. Ezeket lehet állítani, és pl. nem tudom, hogy hatással van rájuk a sync ki/bekapcsolás, vagy nem! Tudja valaki esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#16702) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Újraraktam a B04-et, most jónak tűnik minden. Rögtön kezdem is azzal,h a B06-nál sokkal jobb a kijelző érzékenysége. Ott lehetett bökdösni, mint egy iPhonet, itt meg kicsit ott kell tartani az ujjunkat, tatásan kell nyomkodni.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16703) heidricha válasza tonyqa23 (#16702) üzenetére


heidricha
senior tag

:)

Ez azért vicces, mert nekem minden újratelepítéskor úgy tűnt, mintha jobb lenne a tapi, mint előtte, aztán ha előre mentem, ha vissza minden alkalommal ugyanezt éreztem, a vége meg az lett, hogy ugyanolyan túlérzékeny minden rendszer alatt, még a Touchscreen booster sem tudja teljesen rendbetenni, bár valamennyit mintha javítana.

Emlékezetem szerint amikor kijött a 6, legtöbben azt jelentették, hogy jobb lett az érzékenység.

(#16704) tonyqa23 válasza heidricha (#16703) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ez most nekem B06-ról B04-re a legérezhetőbb különbség. Mikor kijött a Nextv2A,akkor iszonyat rossz lett a képernyő érzékenysége. Szerencsére a B06-tal nekem sokkal jobb lett. Kíváncsi leszek erre a fogyasztásra...De nem hiszem,h tudnám produkálni ezt a 96-ról 87%-ra több, mint egy nap alatt eredményű fogyasztást.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16705) gonorrea


gonorrea
senior tag

Most arra lettem figyelmes, hogy nem csörög a telefon ha hívnak, csak rezeg! Elment a hang mindenről se videó se ébresztő, se csengőhang!! :((( Ha bedugom a fülest akkor szól a zene! Azt hiszem megdöglött a hangszóró

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#16706) Kajt válasza tPedro_ (#16698) üzenetére


Kajt
tag

Pont írni akartam, hogy nekem is olyan lassú a mobilnet mint amikor le van korláozva... ügyfélszolgálaton jelentetted vagy személyesen? Csak, hogy hány perces ügyintézésre számítsak :)

(#16707) tPedro_ válasza Kajt (#16706) üzenetére


tPedro_
őstag

Telefonon, pár perc alatt kapcsoltak is és az ügyintézés se volt több. Állítólag nem én voltam az első aki jelentette.

(#16708) GeSsH válasza tPedro_ (#16707) üzenetére


GeSsH
csendes tag

Nálam is visszakapcsolták! Bár, vagy 10 percet elszöszöltem a menüben, mire a mobilinternetes ügyintézéshez eljutottam, de ott már simán beazonosítottuk a bajt, ugye hogy elfelejtették vissza adni a rendes sávészélt hó végén. Még ígéretet is kaptam hogy többet ez nem fog előfordulni...

(#16709) tonyqa23 válasza GeSsH (#16708) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nálam meg rendszeresen azt szokták csinálni, hogy mikor pluszban veszek 200 megát és az is elfogy a díjcsomagban foglaltan kívül, akkor lemondom. Ilyenkor szokott az lenni, h semmilyen netem nincs,úgy kell rájuk telefonálni,h legalább a díjcsomagban foglaltat kapcsolják vissza,mégha le is van korlátozva,akkor is valami.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16710) Mate


Mate
nagyúr

A napokban hívtam egyik ismerősömet akinek almása van és csodálkozva mondta, mikor találkoztunk, hogy nem is tudta, hogy már nekem is almásom van.

Amikor megkérdeztem mégis miről beszél, mondta (majd ki is próbáltuk), hogy hívásnál úgy jelzi, mintha iphone-ról hívnám :D

(#16711) Logeeen válasza gonorrea (#16705) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nekem is volt ilyen pár napja... Igaz S Advance-on, de hátha bejön neked is.

Dalvik Cache és sima cache ürítés recoveryben.

Egy próbát megér! :)

#Xiaomi 13T#

(#16712) Canonfan


Canonfan
senior tag

mate3553 (#16667), tonyqa23 (#16668), gonorrea (#16671):

Köszi szépen az infót! :R

Akkor egyelőre még maradok a B04-nél, de kíváncsian várom most a B04 vs B06 közötti fogyasztási teszt eredményét, aztán meglátom majd... :)

(#16713) heidricha


heidricha
senior tag

Hali!

Jól sejtem, hogy a töltőáram nem tudható a GXI esetében? A Current Widget pl. nem tudja megmondani.

Azért érdekelne, mert az utóbbi időben egyre inkább az a tendencia, hogy a telefont rettenet hosszú idő alatt lehet tölteni, ha egyáltalán lehet, mára virradó este pl. teljes 6%-ot bírt rajta tölteni egy 500mA USB, miközben a teló repülőben volt.

Az autóban pl. sikerült valamennyit tolni rajta, de most is fenn van egy USB-n, és 9 óra óta nem sikerült feltölteni még 90%-ra sem!
Korábban is úgy tűnt, hogy a kábelre elég érzékeny, toldóval pl. szinte reménytelen bármennyit is beletölteni... most főleg az érdekelne, hogy ilyen gondja van-e valakinek?

(#16714) Mate válasza heidricha (#16713) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem gépbe dugva és 3 töltővel is gond nélkül tölti. Még előlapiról is töltöttem, ott se volt gond.

(#16715) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

100%-ról 87%-ra esett az akksim 8 óra 10 perc alatt, úgy, h ebből kb 10-15 perc volt wifin,frissítettem 15 db alkalmazást,'axt ennyi...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16716) kelzsoca válasza tonyqa23 (#16715) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mi ezzel a probléma?

(#16717) heidricha válasza Mate (#16714) üzenetére


heidricha
senior tag

Nekem is így volt régebben - bár a kábel sosem volt mindegy.

(#16718) tonyqa23 válasza kelzsoca (#16716) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Csak itt valakinek 1 nap alatt 8%-ot merült....B04-el. tegnap visszaraktam B04-et. Többeknek jobban szívja az akku-t a B06,gondoltam kipróbálom. De ennyit a B06 is bírt volna produkálni.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16719) Mate válasza tonyqa23 (#16718) üzenetére


Mate
nagyúr

Milyen programokat használsz?

Nekem 73%-on áll jelenleg és 2n 14 óra 37 perce volt töltőn.

(#16720) Logeeen válasza tonyqa23 (#16718) üzenetére


Logeeen
senior tag

Mert ők nem használják. Ha már wifin töltesz valamit, meríti.
Én örülnék, ha ilyen lenne az akkuidőm... :K
Kész, pont.

#Xiaomi 13T#

(#16721) Robbertho válasza tonyqa23 (#16715) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Nekem 100%-ról 99%-ra esik az akksi 3 mp alatt, attól kezdve, hogy reggel lehúzom a töltőről, amíg magam elé nem emelem. :)

8 óra alatt a megadott használattal teljesen elfogadható ennyi merülés (sokszor nem is értem mit várnak az emberek, kapcsold ki, akkor lassabban merül..)

És a repülő üzemmód se garancia a lassabb merülésre, ez is ki lett már tárgyalva. Van, hogy repülő módban gyorsabban merül.

(#16722) tonyqa23 válasza Mate (#16719) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Az akkor azt jelenti, h ha a következő napokban ugyanígy használod, akkor elmegy 5 napot is!? Ilyen nincs, az vmi új fejlesztésű akksi?:) Nemtom hogy lehet ide bemásolni egy applistát??

(#16721) Robbertho

Nekem általában 97%-ra esik vissza így és onnan kezdve merül normálisan.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16723) Mate válasza tonyqa23 (#16722) üzenetére


Mate
nagyúr

aksis app 5 nap 4 óra 44-et jósol jelenleg :D

Ebbe napi 25-30 perc telefonálás. összesen kb. napi 30 perc net (nem folyamatosan emailek, facebook óránként) és napi 15-20 sms. Illetve tegnap vakuval csináltam 10 képet.

(#16724) Robbertho válasza Mate (#16723) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Mondjuk szerintem a te eredményed a kimagasló, nem pedig a többieké hibás. Ettől függetlenül az tény, hogy ez szép eredmény.

Az a baj tényleg, hogy millió dolog befolyásolhatja a merülést.

Én egyáltalán nem spórolok az akksival, egész nap mobilnet, ált. napi 2-3 óra telefonálás, 3G mindig bekapcsolva, és így a nap végén tölteni kell. Viszont, ha óvatosabban használom, és mondjuk 60% estére az akksi, akkor is felteszem töltőre, mert ki tudja mi lesz holnap. Ennél fogva nem zavar, ha estére már kér is enni :)

(#16725) tonyqa23 válasza Mate (#16723) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hiszem, ha látom a screenshotot... :((

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16726) Mate válasza Robbertho (#16724) üzenetére


Mate
nagyúr

Előzőek nem bírták így. Még új a telefon kíváncsi vagyok pár hét múlva meddig fogja bírni.

tonyqa23: Majd rakok fel, illetve listát is mellékelek az appokról.

(#16727) tonyqa23 válasza Robbertho (#16724) üzenetére


tonyqa23
senior tag

"Az a baj tényleg, hogy millió dolog befolyásolhatja a merülést."

Vágom, de azért akartam kipróbálni ezt a B04-es visszatételt, mert írta,h az övé is az és nincs rootolva. Ergo nem tud kitörölni a system/app mappából semmi olyat, ami merítené az akksit. Pl.:Facebook,Térkép,stb. Le sem tudja hibernálni, mert ahhoz is root kell. Tehát ugyanazok vannak fent most nálam is, mint nála. Ilyen ratyi cuccok, mint Budapest menetrend vagy QR Droid vagy evernote, ezek meg nem esznek semmit,ha nem használjuk. Gyári launcherem van semmi mókolás vagy téma...nem értem. ja, és ha van töltés közt különbség, akkor én mindig asztali gép hátsó usb-jéből töltöm,nem 220-ról.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16728) Mate válasza tonyqa23 (#16727) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem egyedi launcher, gyári billentyűzettel.

(#16729) voci


voci
tag

Ha már a merülésnél tartunk...
Nekem is bírt 5 napot is, ha nem használtam (2. telefon, inkább a cégest használom, arra van átirányítva a GXI-ben lévő kártya, csak hétvégén szoktam használni a GXI-t). Na mindegy is. A lényeg - kb. 2 hete kezdte el nálam is, hogy valami pörgeti a procit, és ezáltal meríti, mint a fene. Előtte - mint írtam - kibírt akár 5 napot is, most képes lemerülni akár 1,5 nap alatt, úgy hogy nem is nagyon használom. (Lehet megsértődött :D ).
Viszont, ha néha a feladatkezelőben kilövök mindent (a mindet kilövi gombbal), akkor megfelelő szinten tartható a merülés, de még így sem az igazi. Közben hozzátenném, hogy nem telepítettem újabb alkalmazást, sőt szerintem még frissíteni sem frissítettem őket (mobilnet kikapcsolva).

Az USB-s töltést azért nem tartom jónak, mert az max 500mA-t tud leadni. Ha megnézitek a fali töltőt, azon jóval magasabb kimeneti érték van. Ezért szerintem az USB-ről töltés nem biztos, hogy az akksinak jót tesz - nem is biztos, hogy fel tudja tölteni 100%-ra.

(#16730) Robbertho válasza voci (#16729) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Az akksinak semmi baja nem lesz az USB-s töltéstől :)
Tovább tart a töltés, ennyi az egész.
A töltési ciklus végén még 500 mA-rel sem engedi tölteni a akksit a telefonban lévő elektronika, így az sem igaz, hogy nem tudja maxra tölteni USB-ről.
Az elején (kb. 0-70%-ig) korlátoz, hogy csak 500 mA árammal tud tölteni, de utána már nem igazán.

(#16731) zeg válasza tPedro_ (#16682) üzenetére


zeg
senior tag

Érdekesen érzékeny telefon, legalábbis az előző telóimhoz képest. Felraktam a megvásárolt AndroidTunert, 'hüjegyerek' módjára mindent beixeltem kivéve a hálózatos dolgokat, erre minden sikeres wifi-re csatlakozáskor a jelszó beírására újraindult a teló. Ezek a wifi-s és 3g-s, képernyőfagyásos nyavaják szoftveres dolgoknak tűnnek számomra.
Zte képernyőzár és óra időjárással, touchpal bevitel, egyik gagyibb mint a másik :(
Amint felraktam az ingyenes pimp my rom betát és az Android Tunert, többé sem képernyőfagyás sem wifi gond nem jött elő(kivéve a fentebb említett legutóbbi kipipálósdit).

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#16732) tPedro_ válasza zeg (#16731) üzenetére


tPedro_
őstag

Ez szerintem felrement.

(#16733) TBG


TBG
senior tag

Olvassátok a ZTE-s kommentet :)
Semmi extra...csak ez is a töketlenséget bizonyítja :)

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#16734) Mate válasza TBG (#16733) üzenetére


Mate
nagyúr

Kinek a fesz, kinek a ... :D

(#16735) Mate


Mate
nagyúr

(#16736) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Bocs hogy még mindig aksi téma (ezért is raktam off-ba) csak azt szeretném megkérdezni, hogy milyen hatással van az aksira a kikapcsolt állapotban lévő töltés, illetve pontosabban megérné szerintetek 1-2 töltést kikapcsolva, hogy kapjon egy "resetet" az aksi is?

Gondoltam lehet a sok összevissza töltést sem szerette az aksi (a fullos merülés miatt, ami még midig nem oldódott meg sajnos Factory Reset ellenére sem, de már egyszer rendben volt csak utána telepítettem appokat úgyhogy még nyomozom a bűnöst) talán egyszer megérné kikapcsolva töltenem, hátha...

Bármilyen infót előre is köszi szépen! :R

mate3553 (#16735):

Na nekem régebben 50-40% szokott lenni 3g Watchdoggal és Avast-al 2 nap után, hogy csináltad, milyen appok vannak fent a teljesség igénye nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#16737) Mate válasza Canonfan (#16736) üzenetére


Mate
nagyúr

Nova launcher
Battery widget Reborn
AirdDroid
Hol egy trafik?
Trafikvadász
Facebook
Youtube
Quadrant
Antutu
Viber
2-3 játék
Google+, bár nem használom
Gmail
Moon+ Reader
OfficeSuite Pro
Smart Tools
Unified Remote tool

és még pár apróság.

Widget csak aksis+zte időjárás.

Gyári cuccok közül csak a billentyűzetet töröltem, így gyári androidot használok.

(#16738) Logeeen válasza Mate (#16735) üzenetére


Logeeen
senior tag

Hasznalat nélkül könnyű! :))

#Xiaomi 13T#

(#16739) Mate válasza Logeeen (#16738) üzenetére


Mate
nagyúr

Számomra a telefonálás, email ellenőrzés, sms-ezés használatnak minősül. Bocsánat, ha nem játszom rajta egész nap, vagy bújom a netet. Néha teljesen kimegy a fejemből, hogy ez nem egy telefon.
Vagy várjunk csak... Hisz ez egy telefon....

(#16740) boxos23 válasza heidricha (#16701) üzenetére


boxos23
aktív tag

Helo mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#16741) Logeeen válasza Mate (#16739) üzenetére


Logeeen
senior tag

A kép nem sok infót mutat, így azt hittem, hogy csak van a telefon és kész. :)
Nem rosszindulatból írtam!

#Xiaomi 13T#

(#16742) Mate válasza Logeeen (#16741) üzenetére


Mate
nagyúr

Én meg csak meleg miatt fogalmaztam így :D

(#16743) Logeeen válasza Mate (#16742) üzenetére


Logeeen
senior tag

Aha, szerintem is :DD

#Xiaomi 13T#

(#16744) voci válasza Mate (#16735) üzenetére


voci
tag

Hasonlót már én is írtam:

http://prohardver.hu/tema/re_zte_grand_x_in_intel_atom_es_android_ics/hsz_2739-2739.html

Viszont mostanában mindig az Android OS van a lista tetején:

[ Szerkesztve ]

(#16745) szaszii


szaszii
tag

USB-tár csatolása mit jelent? Mert én megnyomtam a Tárhelyen belül és azóta van egy fél gigás rész ott.

(#16746) tonyqa23 válasza voci (#16744) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hihetetlen, még csak 11 órája megy az enyém és már 67%-nál van az aksi.
Valszeg neked se ártana már újrarakni azt az androidot a telódon, azért van az első helyen szerintem.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16747) Doosa


Doosa
aktív tag

Van arra valami tippetek, hogy miért kéri 1-2 alkalmazás (pl SwiftKey, Camera ZOOM FX, stb..) hogy tegyek be SD kártyát. Más telefonokon simán működik SD nélkül. Vagy hülye kérdés és ennél a telefonnál kell kész és pont? Bár akkor meg nem értem hogy pl egy billentyűzetnek miért van rá szüksége.

(#16748) tonyqa23 válasza Doosa (#16747) üzenetére


tonyqa23
senior tag

A Swiftkey gondolom szeretné lementeni a szótárát kártyára.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16749) voci válasza tonyqa23 (#16746) üzenetére


voci
tag

Csináltam már gyári állapot visszaállítást, de hát ugye a szükséges alkalmazásokat visszaállítottam (mert kellenek) a mentésből és ugyanúgy csinálja. Majd ha szabin leszek és lesz időm vele mókolni, akkor kipróbálom, hogy újra visszaállítom és egyesével rakosgatom vissza az alkalmazásokat, hogy ki tudjam szűrni melyik a ludas.

Ezek az appok vannak fent (a rendszer gyári és nincs rootolva):

Amőba
AndFTP
Angry Birds
ApnDroid
Bubble Burst Free
Clock Widget
ConnectBot
Documents To Go
Doga Player
Doodle Jump Plus
Eazy Redirect
ES File Explorer
Frozen Bubble Plus
GPS Státusz
Mahjong
Missed Reminder (de már nem indul automatikusan, tehát nem fut a háttérben)
Pentris Board Free
QuickMark
RealCalc
Remote Desktop
Skype
Smooth Calendar
SMS Backup+
Solitaire
Sudoku 2Go
Tetris
The Torch
Traffic Counter
X Construct

(#16750) tPedro_ válasza Doosa (#16747) üzenetére


tPedro_
őstag

Nekem a kovetkezo alkalmazasok nem indultak SD kartya nelkul:
Photoshop Express, Panorama, Instagram ill. a Foursquare nem engedett kepet kesziteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.