Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:31:38

LOGOUT.hu

ZTE GRAND X In

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) curtis2


curtis2
tag

Legyalultam a playt is root uninstallerrel, most pedig nem tudom életre lehelni..
Vki tud segíteni?

[ Szerkesztve ]

curtis

(#17452) tonyqa23 válasza curtis2 (#17451) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Play

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17453) curtis2 válasza tonyqa23 (#17452) üzenetére


curtis2
tag

Apk van, de indítási hibaüzenetet kapok, miszerint a play leállt. Majd alatta látszik egy másik ablak széle, amin valamit elfogadhatónak vagy elutasíthatnék.

curtis

(#17454) TBG válasza curtis2 (#17451) üzenetére


TBG
senior tag

Gyári visszaállítás tud segíteni. Ha nem custom rom-od van....ha az, akkor is lehet, de azt nem tudom.

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#17455) Soap97


Soap97
csendes tag

Hello srácok !
Valaki tudna nekem segíteni abban hogy, hogy tudok letiltani egy bizonyos számot a telefonon ? Esetleg a rejtett számok blokkolására van valami mód ?
A választ előre is köszi :)

(#17456) bubi92 válasza Soap97 (#17455) üzenetére


bubi92
őstag

[link]

van olyan verziója a real racingnek ami elindul a telon :F

(#17457) curtis2 válasza TBG (#17454) üzenetére


curtis2
tag

Áh, pont ezen ne akarnék végigmenni megint, ha nem muszáj. Persze, ha nincs más..

curtis

(#17458) TBG válasza curtis2 (#17457) üzenetére


TBG
senior tag

Nem vészes. Ments el mindent, aztán tíz perc visszaállni.

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#17459) golyós


golyós
őstag

A telefon SMS irásnál a hosszú í,ő,ú stb betűknél 90 karakternek számolja a betűt.De érdékes módon csak a legelső hosszú betűnél.A többinél már csak egynek .Erre nincs valami megoldás?
Gyári android billentyüzettell és [link] ezzel is ugyan azt csinálja.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#17460) ggeleven válasza golyós (#17459) üzenetére


ggeleven
őstag

Próbáld ki a Smart Keyboard-ot, többünknek nagyon bevált! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#17462) Keeperv85 válasza #40993792 (#17461) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Vagy végig fordított ékezetekkel írni. :K

(#17463) golyós válasza Keeperv85 (#17462) üzenetére


golyós
őstag

Fordított ékezettel sem változik semmi. :(

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#17464) Keeperv85 válasza golyós (#17463) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

:Y

(#17465) golyós válasza Keeperv85 (#17464) üzenetére


golyós
őstag

És ilyenkor mi van??

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#17466) Keeperv85 válasza golyós (#17465) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A lehető leghalványabb fogalmam nincsen... :B:(

(#17467) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

És az miért van,h hiába van a Handcent alapértelmezett sms programnak beállítva, ha pl a t-mobiltól kapok egy sms-t, hogy pl elértem az adatforgalmat, akkor a gyárival mutatja.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17469) tonyqa23 válasza #40993792 (#17468) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ok, ezt értem, de viszont a Handcentben meg meg sem jön ez az üzenet. Vagy ha ezt kikapcsolom, akkor már a Handcent fogja kiírni?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17471) formengil válasza Keeperv85 (#17464) üzenetére


formengil
tag

Ez azért van, mert te kis í betűt írtál, ő meg nagy Í betűt. Az ékezetes nagybetűknél a fordított ékezetnél is anyi karaktert levesz. Viszont kisbetűknél a fordított ékezetnél csak egyet. :) Tehát vagy ékezet nélkül kel kezdeni a mondatot, vagy kisbetűvel. :)

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#17472) madkiller válasza tonyqa23 (#17469) üzenetére


madkiller
őstag

Alkalmazás kezelőben egy az egyben tiltsd le a gyári üzenetkezelőt.
Én le is töröltem.

(#17473) golyós


golyós
őstag

Köszönöm a segítséget mindenkinek. :R
A Handcent megoldotta a problémát, nem számol csak 1 karaktert a hosszú magánhangzókra függetlenül attól, hogy mondat kezdőbetű illetve kicsi vagy nagy betű.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#17474) tonyqa23 válasza madkiller (#17472) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hogy tudom letiltani? Csak kényszerített leállítás van. A letiltás gomb inaktív.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17475) madkiller válasza tonyqa23 (#17474) üzenetére


madkiller
őstag

Állítsd be alapnak a handcentet majd kényszerített leállítás majd letiltás.
Minden gyárit letiltottam amit nem használok xoffice videolejátszó stb.
De nagy részüket már töröltem is pl touch palt kompletten.

[ Szerkesztve ]

(#17476) voci


voci
tag

Ebben valaki tudna segíteni:
[link]
[link]
[link]

vagy marad a csere, szerviz :O

[ Szerkesztve ]

(#17478) voci válasza #40993792 (#17477) üzenetére


voci
tag

De gyári visszaállítás után, úgy hogy semmit nem raktam rá, ugyanúgy merül.

(#17479) ggeleven válasza voci (#17476) üzenetére


ggeleven
őstag

Tudom, h elég kényelmetlen, de első körben csinálnék egy gyári visszaállítast vagy ami még jobb, teljesen nulláról újrarakni vagy a B06ot vagy a Next v3at és ezután semmi más progit ne tegyél vissza 2-3 napig! Ha ekkor is nagyon merül, akkor vinném a szervízbe.
Ha nyomozni szeretnél, akkor pedig egyesével tedd vissza a dolgokat és várd meg,h milyen hatásuk lesz.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#17480) Keeperv85 válasza voci (#17476) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez a mid_pmu kernel hiba. Már a Razr I-sek is megszívták vele, de nem találtak megoldást rá ott sem. (XDA) :F

(#17481) voci válasza Keeperv85 (#17480) üzenetére


voci
tag

Bassz... Akkor most mitévő legyek. Másnál nem jött ez elő?

(#17482) voci válasza ggeleven (#17479) üzenetére


voci
tag

Megvolt mind...

(#17483) Keeperv85 válasza voci (#17481) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Tedd vissza légy szíves a gyári B04-es romot és várj vele egy ideig! Kíváncsi vagyok valamire amúgy is... :K

(#17484) voci válasza Keeperv85 (#17483) üzenetére


voci
tag

Reggel raktam vissza a B04-et. 1 órája vettem le a töltőről (100%-ra töltöttem), most az akksi 97%-on van, az Android OS az akksihasználatnál meg 73%-on. Reggel óta nem raktam rá semmit, úgyhogy plusz infóval nem tudok szolgálni.

[ Szerkesztve ]

(#17485) Keeperv85 válasza voci (#17484) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nálam is ezt csinálja újabban, azért voltam rá kíváncsi. Nekem mondjuk nagyon sok cucc van rajta, de meggyőződésem, hogy nem azok miatt merül így... csak még nem jöttem rá mitől. Elképzelhetőnek trtom, hogy valamelyik gyári app frissítése hülyíti meg, de nem sikerül megfognom. Tuti, hogy a szoftver, csak nem tudom miért...

[ Szerkesztve ]

(#17486) ggeleven válasza voci (#17484) üzenetére


ggeleven
őstag

Sztem használd kicsit pl mobilaréna vagy index átfutása, FB, meg ilyenek, hogy ne csak az asztalon álljon és meglátjuk, h reggelre mennyit merül és hogy mi használja az akksit. Egy plusz progit feltehetsz: Gsam battery monitor! Ez tételesen listázza, h mi hányszor ébresztette fel a telót.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#17487) Keeperv85 válasza ggeleven (#17486) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nálam fenn van: de semmire sem megyek vele. nálam is a kernelt adja vissza, pedig ez már a héten a 3. verzió rajta... :N

(#17488) voci válasza ggeleven (#17486) üzenetére


voci
tag

A Better Battery Stats és a Wakelock Detector volt fenn a B06-on meg a Next V3-on (erre még nem raktam fel). A Wakelock Detectorban egyértelműen az Alarmmanager-nél volt kiugró a szám. A Better Battery Statsban meg a mid_pmu volt az élen. A korábbi 17441-es posztomból látszik, hogy valami egyértelműen nem hagyja deep sleep-ben a rendszert.

Keeperv85: éppen ezért nem raktam erre sem eddig semmit, még frissíteni sem frissítettem az appokat. Szóval nem tudom, hogy a meleg ártott meg neki, vagy valami egyszerűen megzakkant az agyában.

[ Szerkesztve ]

(#17489) ggeleven válasza Keeperv85 (#17487) üzenetére


ggeleven
őstag

Az szép! Ha Neked sincs ötleted, akkor nem tudom mit lehetne még kipróbálni...:(

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#17490) voci válasza ggeleven (#17489) üzenetére


voci
tag

Mondjuk szerdán bemegyek a T-be, és megkérdezem őket, hogy mit lehet vele kezdeni. Esetleg megkérdezem, hogy ez már cserealap-e.

(#17491) atillaahun


atillaahun
veterán

Én továbbra is azt mondom, hogy net alapú. Ott van egyértelműen a gyári statban, hogy forgalmaz az Android OS. WiFi-n többet, mobilneten kevesebbet. Szerintem egyszerűen a Google gyűjt adatokat a felhasználói szokásokról - mélyen beintegrálva a rendszerbe, amit esély sincs kikapcsolni. Illetve tűzfallal talán lehetne szűrni, csak a netfiltert meg a ZTE törölte a kernelből, úgyhogy szerintem ez a téma bukó.

[ Szerkesztve ]

(#17492) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogyan tudnék FC csinálni úgy, hogy meg maradjanak az üzik, jegyzetek, hívásinfó? Erre esetleg jó a gyári backup mentés is? Meg vissza is tudjam állítani. A teló nem az enyém, nekem nem inteles van, ezért kérdezem. Köszönöm előre is!

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#17493) voci válasza atillaahun (#17491) üzenetére


voci
tag

Ez még rendben lenne. De azt mivel magyarázod, hogy nem volt ez mindig így. Volt amikor 4-5 napot is ment 1 töltéssel: [link]. Itt látszik is, hogy az Android OS nincs a lista tetején.
Aztán egyszer csak (kb 1,5 hónapja) elkezdte ezt a merülős dolgot. Nálam általában ki van kapcsolva minden net, és amikor nekem kell, csak akkor engedem fel.

[ Szerkesztve ]

(#17494) Keeperv85 válasza atillaahun (#17491) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ehhez a forráshoz a Google kódjának alapjaiban van csak köze és letiltott net mellet, sőt, net nélküli környezetben is ilyen... a röhej, hogy a kernel csinál valamit. Soha sem fogjuk kideríteni mit is.... :Y

(#17495) atillaahun válasza Keeperv85 (#17494) üzenetére


atillaahun
veterán

Nekem kurva gyanús egyébként hogy ez a merülés nagyjából egy időben kezdődött a legtöbb embernek, és ha feltúrod más telefonok topic-ját ott is megtalálni ugyanezt a jelenséget.
Szerintem a Google küldött ránk valami áldást ami időnként report-olni próbál ha van net ha nincs, aztán ha éppen van, akkor nem csak az akksit húzza hanem a forgalmat is.
Persze lehet hülyeség, de azt meg még valószínűtlenebbnek tartom, hogy a ZTE tartott be nekünk a távolból.

(#17496) Keeperv85 válasza atillaahun (#17495) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

De hogyan? Kipróbáltam most úgy, hogy a zéróról telepítéstől egész nap nincsen semmi net forrása. Ugyan úgy megy a kernel... Lehet, hogy a Google előre beírt valamelyik zárt részbe valami időzített okosságot? :Y

(#17497) atillaahun válasza Keeperv85 (#17496) üzenetére


atillaahun
veterán

Azt mondjuk azért túlzásnak tartom, meg nagyon értelme se volna.
Eszerint akkor lehet tényleg hülyeség amit kitaláltam.
De csupasz rommal teszteltelted a net nélküliséget? Neked mióta csinálja ezt? Mert nekem (csak) kb. 2 hónapja, előtte dícsértem is, hogy milyen takarékos kis telefon.
Aztán egyik hétről a másikra defektet kapott.
Bár ez már a sokadik, azért nem is baszom fel magam rajta. Amint találok valami jó jelöltet cserélek.

[ Szerkesztve ]

(#17498) Keeperv85 válasza atillaahun (#17497) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kb. másfél hónapja. Igen, csupaszon is ilyen. Nem merül drasztikusan, de érezhetően nem olyan az üzemidő, mint eddig....

(#17499) xSide válasza Keeperv85 (#17498) üzenetére


xSide
őstag

Ugyan eddig nem jeleztem, de a merülés az első problémás dolgom az első körben decemberben vett telóval.
Akksit cseréltem pár napra a másodikkal, ott a merülés nem volt nagymértékű.
Voltam a T-ben, ahol mondtam másik készüléket nem szeretnék, mert nincs vele problémám, újrahúzást megemlitettem mert kezdte azzal hagyjam ott egy frissítésre, mondtam már megvolt és erre rendelt egy akksit.

Holnapra igérték...

[ Szerkesztve ]

(#17500) voci válasza atillaahun (#17497) üzenetére


voci
tag

Nekem október óta van meg a telefon, azt hiszem az elsők között rendeltem meg. Nekem is az volt a benyomásom, hogy rendkívül takarékos kis telefon - régebben kibírt 4-5 napot. Aztán, ahogy nálad is, kb 1,5-2 hónapja elkezdte ezt a merülős dolgot. Sajnálom, mert eddig nem volt vele különösebb bajom. Se lock screen fagyás, se kikapcsolgatás nem volt. Ez viszont rendkívül idegesítő, úgy, hogy nem csinálok vele semmit - az utóbbi időben kaptam céges telefont, úgyhogy azt használom, ezt pedig átirányítom arra az előfizetésre - 1,5 napot bír ki. Tegnap este 50%-on volt még az akksi, ma reggel meg már kérte a töltőt (18%). Úgy, hogy az asztalon volt az éjjel (kikapcsolt wifi, mobilnet, gps). Szóval, nem tudom. Ha az elején is ilyen lett volna, lehet, hogy nem problémáznék, de így...
Már próbáltam mindenféle megoldást (bocs, a V2-t még nem): először B06 volt fenn OTA-val telepítve, azon gyári visszaállítás többször. Aztán próbaként feltettem a Next V3-at. Majd a merülés újraindulása után ott is gyári visszaállítás. Ezek után jött a B04... de a történet ugyanaz. Szóval én holnap megyek a T-be aztán meglátom mire jutok velük. De ez nem mondható normálisnak. Ha ennyire pörög a háttérben valami, egy idő után tönkrevágja az akkut is ez a folyamatos merítés-töltés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.