Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:31:38

LOGOUT.hu

ZTE GRAND X In

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) Keeperv85 válasza TBG (#16424) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez sajnos nem igaz. Addig még az a szoftver nem natív kódolású, addig nincs gond mert a telefonnak van "Houdini" kódnevű emulátora, ami mindent ARMv7 emulációban futtat, DE: amint ezt kikerülöd egy natív kóddal is akár és azt nem x86-ra fordítod, már felejtheted is el, hogy elindul...

Mivel neked nem kell bemutatnom mennyibe kerül egy app átírása, így nem részletezném ennek mi a következménye.

Részletezem, ha megcsináltam otthon a netet... :W

(#16452) boxos23 válasza Keeperv85 (#16451) üzenetére


boxos23
aktív tag

Zsír az új arckép :DD :C :R

[ Szerkesztve ]

(#16453) Keeperv85 válasza boxos23 (#16452) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Köszi. Már csak egy normális net kéne hozzá... Ugye "kedves" Voda? :(((

(#16454) TBG válasza Keeperv85 (#16451) üzenetére


TBG
senior tag

Akkor lehet, hogy nem fogalmaztam teljesen világosan :) Nyilvánvalóan a natív kódokat nem veszem ide :)
Pl. kollégám C/C++ban írt alkalmazást, ami csak ARM-n fut, x86-on nem. De ha fogok egy Eclipse-t és az Android SDK-val, Java nyelven írok akármit, akkor az futni fog(Asszem az alkalmazások 90%-a minimum ilyen). Legalábbis nekem jelen pillanatban ez van a világképemben :)

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#16455) tPedro_ válasza #40993792 (#16449) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszi.
Akkor bepróbálkozok ebédszünetben, hátha.

(#16457) airwawes


airwawes
tag

Játékosoknak: működik az új Gangstar (Vegas). Azonban csakis rootolt telefonon indul el, mert nem engedi telepíteni még apk formában sem, viszont ha root explorerrel a data/apps mappába bemásolod, és adsz neki megfelelő jogokat, akkor jó lesz. ;) Valami hihetetlen hogy milyen a grafika. :D

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#16458) kelekyle válasza airwawes (#16457) üzenetére


kelekyle
őstag

Ahogy néztem GTA 3, VC és Modern Combatok után elég fos.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#16459) airwawes válasza kelekyle (#16458) üzenetére


airwawes
tag

Az összes eddigi gangstar fos volt, de ez tényleg fasza. :)

[ Szerkesztve ]

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#16460) imrefos


imrefos
tag

hali!
érdeklödnék hogy megérnê e a skatêt a grand x in- re??
csak netezésre meg zenehalgatásra hasznàlom meg néha
lemêrem gps-el hogy mennyi idöt/ kilomêtert mentem a
motorral.

Imre

(#16462) imrefos válasza #40993792 (#16461) üzenetére


imrefos
tag

Köszönöm!
mert amúgy megvagyok a skatéval elêgedve csak màr olyan "megszokott" elvêgre 2êve hasznàlom.
csak az nem nagyon tetszik hogy felnyomtàk az àràt 70k-ra..

Imre

(#16463) Mate válasza imrefos (#16462) üzenetére


Mate
nagyúr

Zenehalgatásra, netezésre és GPS-re szerintem felesleges a Grand X in.

(#16464) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Ilyen képeket csináltam a napokban a Grand X In mobilommal. :D Jó telefon ez!!!

(#16465) Mate válasza andikaaa (#16464) üzenetére


Mate
nagyúr

Az egy dolog, hogy jó a telefon. Megint más dolog, hogy te tudod is használni :D

Emberek fele egy 500.000-es fényképezővel is pocsék képet csinálna, aztán lehúzzák a telefonok fényképezőjét, hogy milyen gagyi. Egy "profi" jobb képet csinál mint ők egy 30.000-es telefonnal.

(#16466) xtevo válasza andikaaa (#16464) üzenetére


xtevo
őstag

Szép! :R Milyen kamera app-ot használsz? Voltak utómunkák rajta?

(#16467) andikaaa válasza xtevo (#16466) üzenetére


andikaaa
aktív tag

Köszi, néhány képen semmi utómunka nincs, csak vágás. Több appot is használok a lencsés képekhez a Camera MX vált be, a csipeszes kép lencse nélkül Camera360 nevűvel, macro beállítással. A sáskás meg a bodobácsos képeimet Photoshopban szerkesztettem egy kicsit, élesítettem, élénkítettem, sajnos nem nagyon értek a Photoshophoz... A nagyon sárga virág pedig úgy készült, hogy a CameraMX képszerkesztőjében erősítettem a színeken.

[ Szerkesztve ]

(#16468) xtevo válasza andikaaa (#16467) üzenetére


xtevo
őstag

Köszi :R Ha lesz egy kis szabad időm, ránézek ezekre. Szabi alatt úgyis lesz időm foglalkozni vele. :U

(#16470) sil3ntbeatz válasza andikaaa (#16467) üzenetére


sil3ntbeatz
tag

Nagyon szépek a képek! Azért a makrón le vagyok döbbenve, brutál jó lett mind de van ahol a fókusz ''elcsúszott'', ettől függetlenül, nem hittem volna, hogy valaha meg jön a kedvem ahhoz, hogy ezzl a telefonnal fényképezzek mert hát azért nem a legszebb képeket csinálja de most ez meglepett tényleg ! :D

(#16472) Csapoati válasza Mate (#16463) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Netezesre marha jo, nagy es jo felbontasu a kijelzo, a betekintesi szog majdnem 180°. Zenehallgatashoz meg kell egy jo fules. En egy semmi kulonos Denon tipussal nyomom (kb 8e volt) es marha jol szol. A Blade gyengebb volt mindket teren nyilvan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16473) Mate válasza Csapoati (#16472) üzenetére


Mate
nagyúr

Egyetértek, de ez most hogy jön ide? Nem azt írtam, hogy azon a három területen nem jó a grand X in, hanem azt, hogy felesleges rá. Arra jó egy jóval olcsóbb telefon is, amiben esetleg 3g nélkül is megy a gps....

(#16474) Csapoati válasza Mate (#16473) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja ertem. Csak zenehez felesleges, de nethez tuti nem adnam 4" es valami kozepes hardver ala, kinszenvedes tud lenni a bongeszes egy gyengebb gepen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16476) Joccc07 válasza #40993792 (#16475) üzenetére


Joccc07
addikt

valakinek sikerült a world war z című játékot mükődésre bírni?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16477) Mate válasza #40993792 (#16475) üzenetére


Mate
nagyúr

Minek is egy ütős In proci netezéshez? GPS nem a legjobb a telefonban, ami neki fontos. Ennek tükrében nem a legjobb választás ez neki. Zene hallgatás alatt meg nem tudom mit ért pontosan, mert ha néha rádiót is hallgatna, akkor szintén zsákutca a dolog.

(#16479) Mate válasza #40993792 (#16478) üzenetére


Mate
nagyúr

A lényeg, hogy arra amit ő akar kapni 35-ért telefont. 60-70-et kifizet majd ezért, rájön, hogy teljesen felesleges az antutu pont és szenved a fagyással.

(#16480) bajaki válasza andikaaa (#16467) üzenetére


bajaki
őstag

Szia!

Te is megcsináltad a lencsés trükköt, amiről volt egy cikk logouton?
Ha igen akkor milyen lencsét/nagyítót használsz?

(#16482) andikaaa válasza bajaki (#16480) üzenetére


andikaaa
aktív tag

Szia! Igen, ott olvastam. Egy ilyet rendeltem, előtte a kézi nagyítót is kipróbáltam, de ez sokkal jobb.

(#16483) andikaaa válasza sil3ntbeatz (#16470) üzenetére


andikaaa
aktív tag

Köszi, örülök, hogy tetszik!

(#16484) bajaki válasza andikaaa (#16482) üzenetére


bajaki
őstag

Kell nekem is egy ilyen! ;]

Meg tudod mondani hol tudom beszerezni? Ebay? Tudsz adni egy linket? :B

Köszi!

(#16485) Canonfan


Canonfan
senior tag

Keeperv85

Szia!

Nemrég írtam hogy nagyon merül az aksim, és ez ügyben szeretném újra a tanácsodat kérni.
Akkor az Alarm Clock Xtreme-re gyanakodtál a log alapján amit azóta le is töröltem, + volt amikor a gyári e-mail appot is letiltottam a G+-al együtt, az emil appot azóta visszaállítottam, a G+ maradt letiltva

Sajnos azonban valami még mindig nem ok, mert napközben már elmegy az aksimerülés, de offline módban eléggé merül most is, főleg ahhoz képest, hogy optimális esetben max pár %-ot kéne neki ennie offline-ban, hiszen akkor elvileg alig szabadna fogyasztania valamit... :F

Azt szeretném megkérdezni tőled, hogy ha csinálok egy új log fájlt úgy hogy nincs fent az Alarm Clock Xtreme, akkor rá tudnál nézni esetleg még egyszer, illetve mit javasolsz, a Factory Resetet érdemes lenne meglépnem (túl sok kedvem nincs hozzá... :) ) :F :R

Illetve még annyit szeretnék megkérdezni tőled és azoktól akik Next V3-at használnak, hogy a mindennapi használatban hogy vált be a rom, érdemes áttérni rá gyári B04-ről, illetve mennyire lenne érdemes megvárni a főzött romra váltással a következő frissítést?

Az aksigrafikonom így néz ki most:

Segítségedet, illetve bármilyen információt előre is köszi szépen! :R :R

(#16486) andikaaa válasza bajaki (#16484) üzenetére


andikaaa
aktív tag

Macro lens
Telefontípust is be lehet írni, ZTE-re pont nincs, ezért én ilyet rendeltem, a gyűrűméret passzol. Ha széttekered, akkor nagyít. Ja, és egy ilyen tokra ragasztottam pillanatragasztóval a gyűrűt, hogy ne telefon legyen ragasztós. :D Tok.

[ Szerkesztve ]

(#16487) snyper990 válasza Canonfan (#16485) üzenetére


snyper990
őstag

1 nap 9 óra alatt 40%-ra merülni szerintem nem vészes...

[ Szerkesztve ]

(#16488) Garry84


Garry84
tag

Sziasztok!

Gondolkodtam kicsit az NFC dolgon. Elméletileg ugye benne van a Grand X In-ben, de a hátlapi antenna hiánya miatt nem működik. A legutóbbi ezzel kapcsolatos beszélgetés konklúziója itt asszem az lett, hogy a szolgáltatók nem rendelték meg az NFC-s hátlapot, ezért nincs - gondolom nem fért volna bele X összegbe. Viszont a Grand X-nek van kismillió (na jó, 4-5) változata, nagyon sok szolgáltatónál. A kasztni elvileg mindnél ugyanaz, ergo a hátlap is. Egyikhez sem készült NFC hátlap?

Nagyon rossz nyomon járok?

(#16489) imrefos válasza #40993792 (#16481) üzenetére


imrefos
tag

ha vennêm akkor is dominoba vagy esetleg ujj elö fizuval 2êv hüsêg.
dominoba 70 ezerforint 2év hüsêggel pedig 60ezer (kerekitêssel)
a netezês alatt êrtem pl Facebook, Hardverapro,Monilarena meg ilyen "kissebb" oldalakat.
meg néha egy kêp letöltêse.
gps-t csak arra hasznàlom hogy amikor motorozok zsebbevan ês tudjam hogy hàny km-et mentem vele menni idö alatt (Speedometerrel)
zenehalgatàs alatt anyit êrtettem hogy buszon mig munkàba êrek meg haza addig halgatom.
màst nagyon nem is csinàlok vele
ja de néha egy oêpet megörökitek (kêt êv alatt kb 200 at csinaltam vele de megvagyok elêgedve vele)

köszönöm az eddigi valaszokat! :-)

Imre

(#16490) imrefos válasza imrefos (#16489) üzenetére


imrefos
tag

bocsàmat elõfizuval50 ezer..
elirtam de nembirtam szerkeszteni...

Imre

(#16491) golyós


golyós
őstag

Namármost ha mindenféle lencsék és photoshop használatával lettek jók a képek akkor voltaképpen miért is jó a Grand X fényképezője?
Szerintem meg pont egy erős 2-est érdemel.
Camera Fx-el még elmegy.
Pro capture- szerintem egy forintot sem ér.
Night camera - szintén
Lapse it - tetszik

Elég sokat fényképezek, próbálgatom a programok beállításait de egyik sem nagy durranás.
A hétvégi jó időben is próbáltam, nagyítás nélkül jó de amint ránagyítok már életlen, elmosódott az egész.
Ez a telefon szerintem ennyit tud.
A video viszont meglepően jó minőségű.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#16492) Canonfan válasza snyper990 (#16487) üzenetére


Canonfan
senior tag

1 nap 9 óra alatt 40%-ra merülni szerintem nem vészes...

Ha alapból ilyen lett volna, vagy a szokásosnál sokkal jobban használnám a telefont, pl állandó net youtube, zene, játékok stb, akkor még el is fogadnám ezt az állapotot, mert aktívabb használattal teljesen elfogadom hogy jobban merül, hiszen egy ekkora kijelző kér enni.

A gond az, hogy úgy merül jobban, hogy a felhasználó szokásaim, a használat módja nem változott, mert ugyanilyen használattal mint ahogy most is használom, (kevés telefon, kevés net, nagyrészt készenlét, ill. este offline) korábban naponta kb 30%-ot merült egy nap, és fogalmam sincs hogy most miért a duplája indokolatlanul, főleg offline módban, ahol ugye pár százalékot kéne max merülnie egy éjszaka alatt... :F :W

Szóval most vissza szeretném hozni a régi állapotot, mert így hogy tudom hogy korábban kb kétszer annyi ideig kihúzta egy töltéssel így szerintem vészes, + idegesítő is hogy hogy nem tudom megoldani a dolgot mert nem tudom hol van a gond... :((( :W

(#16493) philoxenia válasza golyós (#16491) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te azt hiszed zoomoptika van a telefonban? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16494) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Sőt, a zoom optikás fényképezőgéppel rendelkezők is használnak Photoshopot vagy végeznek egyéb szerkesztővel utómunkát.

(#16495) formengil válasza golyós (#16491) üzenetére


formengil
tag

Szerintem telefonhoz képest nagyon szép képeket csinál.
Természetes fényben gyönyörűek, élesek, még ha kicsit ránagyítok akkor is elég élesek maradnak.

A videofelvétel szerintem is nagyon jó, persze ez is csak természetes fényben.

Az egyetlen amit nehezményezek, hogy a gyári kamera app-ban nem lehet kikapcsolni a stabilizátort.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nem jön be, ha egy helyben állok, és alig mozgó dolgot videózok, akkor jó, de ha én mozgatom a telefont, vagy a felvétel alanya kicsit gyorsabban mozog, máris elnyújtja az alakokat.

Tud valaki egy olyan kamera appot ahol a video stabilizátort ki lehet kapcsolni? :-)

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#16496) golyós válasza philoxenia (#16493) üzenetére


golyós
őstag

Az elkészült kép nagyításáról beszéltem.Telefon digitális zoomja alkalmatlan fényképezésre ezt még én is tudom.

Az agyon szapult finn termék 5-6 éves telefonjaiban jobb kamera volt minden utómunka nélkül.
Az első Grand X amit cseréltettem februárban nagyon jó képeket csinált de ez a mostani gyenge nagyon.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#16497) formengil válasza golyós (#16496) üzenetére


formengil
tag

Ezek szerint a kamera is változó az egyes készülékekben. :)

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#16498) philoxenia válasza golyós (#16496) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha nagyon rossz képek készíthetők csak vele, akkor hibás lehet a kameramodulban valami, bár, ha a videó amit csinál jó, akkor szoftvergond is lehet. Mennyire jó a videó? Ha eléri az itt már párszor linkelt minőséget, akkor valószínűbb a szoftvergond, a kamera beállításait könnyű elrontani szoftveresen, mivel itt gyakorlatilag dedikált beállítások alig vannak.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16499) heidricha válasza golyós (#16496) üzenetére


heidricha
senior tag

Ez tényleg vicces, hogy meglehetősen régi és olcsó Nokiákban egész használható kamera bírt lenni.

Persze akkoriban még nem dúlt a pixelháború ilyen komoly mértékben, inkább beletettek egy normális 3MP kamerát, mint egy 8MP-nek nevezett agyon "digitalizált", ki tudja milyen fizikai felbontású cuccot.

Ugyanakkora felületen SOKKAL jobb 3MP CCD létezik, mint 8MP, ezt nem nehéz belátni, és hiába nőttek meg a telefonok fizikailag, a kamera részt nem tudom, hogy növelték-e bármennyivel. Persze a spec modellekre hivatkozni most nem ér!

Az tényállás, hogy viszonylag drága, és márkás (?) Androidos telefonok esetében is többnyire lehúzták a kamerát, és nem feltétlenül fényképezőgépekhez képest, hanem inkább csak a korábban hasonló kasztba sorolt telefonokhoz képest. Nyilván a kamera költsége viszonylag kicsi az egészhez képest, ráadásul a hagyományosabb telefonok esetében a vége felé már nem nagyon volt mit fejleszteni, maradt a kamera... ;)

Reggel vettem észre, hogy tegnap délután óta tök ratyi képeket lehet csak csinálni... aztán megtisztítottam a kamera ablakot... :)

[ Szerkesztve ]

(#16500) kelekyle válasza golyós (#16496) üzenetére


kelekyle
őstag

Ebben van valami. csere után eltűnt a "makro" és kegyetlen fakó és zajos képeket kaptam.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.