Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Digital válasza - = Zk = - (#49) üzenetére


Digital
addikt

Valahogy nem élveztem rá :DDD Régebben a légkulcs üresen pörgetésével értem el hasonló akusztikai hatást :F...mert unatkoztam :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#52) - = Zk = - válasza Digital (#51) üzenetére


- = Zk = -
félisten

énsem magam miatt rögzítettem:C spandúromnak:R
és hamár sikeresen kijutottam a FIA GT versenyre, és még véletlen kamera is volt nálam, miért ne:C...
saleen, ford gt, stb autóknak sikerült a box utca tetejéről "levideózni" az autok start-up -ját:C...
elképesztően fülbemászó...de mégsem lettem a benzingőz szerelmese ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53) keIdor válasza - = Zk = - (#49) üzenetére


keIdor
titán

Most már igen.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#54) - = Zk = - válasza keIdor (#53) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor jó! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55) gamerkiller válasza - = Zk = - (#38) üzenetére


gamerkiller
senior tag

1 percbe telt.. (omg de gyönyörűűűűű) [link]

Ez a videó kemény..:D Láttátok már? [link]

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#56) keIdor válasza gamerkiller (#55) üzenetére


keIdor
titán

Még mindig ez a favorit

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#57) gamerkiller válasza keIdor (#56) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Feljebb linkeltem.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#58) - = Zk = - válasza gamerkiller (#55) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ford GT.... ;)
amikor odalép a GT-nek, eltévednek a gondolataim. megszűnik a külvilág:C

BMW...ennyi:C....

56: jesszusom...:Yez már nem ebbe az országba való, az tény:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#59) keIdor válasza gamerkiller (#57) üzenetére


keIdor
titán

Merre?:D Nem láttam....

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#60) rup1u5 válasza keIdor (#48) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Meg kell tanítani neki a La Marseillaise-t! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#61) <NewL> válasza keIdor (#56) üzenetére


<NewL>
addikt

piros bmw,háát fúúúúj :D

There's an app for that

(#62) - = Zk = - válasza rup1u5 (#60) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jujj:C...ez a nem semmi :DDD

61: max kék (avus) vagy fekete....:C
esetleg "oxford grün"....ha 7-es.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#63) Xantomas


Xantomas
őstag

Benzines BMW varróép motor... melyik kindertojásban találtátok?
Egy Wartsila-Sulzer RTA96-C motorról készült pár kép, csak a hatás kedvéért:

Hány 535i is kell, hogy a közel 115000 lóerőt megközelítse?

Wikipedia

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#64) <NewL> válasza - = Zk = - (#62) üzenetére


<NewL>
addikt

haveroméknak 730dezső van,ezüst nagyon bejövős az a verda

There's an app for that

(#65) Lenry válasza Xantomas (#63) üzenetére


Lenry
félisten

Atyaúristen!:Y

ez forgatja a Földet?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#66) gamerkiller válasza keIdor (#59) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja nem.. Viszont ma már néztem, akkor csak úgy emlékeztem.. :DDD
Lenry: Nem, én rendeltem a kávédarálónkba! ;]

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#67) JetiRulez


JetiRulez
őstag

" Jegyezzük már meg végre, hogy a benzin, a fűnyírókba való " meg a Trabimba. ;]
Hátsó kerekes kocsit még én se vezettem soha, de nem is rohanok most kipróbálni. A dízel hangját én is szeretem. A linkben annak a nagy motornak is van egy "hangja". :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#68) Digital válasza Xantomas (#63) üzenetére


Digital
addikt

Asszem "katedrálisnak" becézik...

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#69) - = Zk = - válasza Xantomas (#63) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:Y....
ilyen gyártmány dolgozott volt melóhelyemnél is.

64::C:C....

66: napi egy csésze kávé miatt ekkora "felhajtást" :C
vagy előre ledaráltad Kolumbia összes kávétermését 25 évre előre?:C

67: :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#70) Mobi28


Mobi28
tag

(#71) Mr.Csizmás válasza Xantomas (#63) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem sieti el

92-102 rpm

még a bicajommal is többet tudok :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72) ABE válasza <NewL> (#28) üzenetére


ABE
őstag

A turbo hangját én is szeretem, de akkor már inkább benzinesen legyen (és legyen hozzá ilyen). :) Szeretem pörgetni a motort, jobban bejön, mint a dízelek karakterisztikája. Kipróbáltam egyszer egy 190 lovas dízel Alfa 156-ost, és nem mondom, ment rendesen, de a hangja akkor sem nekem való. :N

(#73) gamerkiller válasza ABE (#72) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez a pöcök ott minimum +20 lóerő..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#74) ABE válasza gamerkiller (#73) üzenetére


ABE
őstag

Nem kell kigúnyolni a szerkezetet. :) Ha viszont arra a cserélhető biszbaszra gondoltál, akkor az csak a hanghatás testreszabása miatt van. :)

[ Szerkesztve ]

(#75) neduddki válasza Xantomas (#63) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

van egy konyecskem amiben kulon fejezet van ezkerol a lassu jarasu motorrol hat mit ne mongyak baba-k:- )))

udv

neduddki

p.s. mehgyek me gid keresm es eolvasgatom

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#76) gamerkiller válasza ABE (#74) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Arra a hanghatásos izéra gondoltam..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#77) Vladi válasza keIdor (#48) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jááá az milyen, hogy ott kezd el húzni a motor, ahol az enyém letilt? :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#78) gamerkiller válasza Vladi (#77) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kérlek szépen azt úgy hívják hogy benzines autó..:D
A Tied nem is megy 340-et.. :D
Erre a hangra körülbelül már a penis feláll..:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#79) - = Zk = - válasza ABE (#72) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ilyen kell nekemis.
ezt vélhetően dízelre is feltehetem?:U

78: az enyém bizony nem..azt csajokra szoktam bízni ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#80) Mobi28 válasza - = Zk = - (#79) üzenetére


Mobi28
tag

Fel. [link]

[ Szerkesztve ]

(#81) Vladi válasza gamerkiller (#78) üzenetére


Vladi
nagyúr

Inkább a hideg verejték kiver.

Enyém 185-ön közli velem, hogy elég lesz -e má nekem. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#82) - = Zk = - válasza Mobi28 (#80) üzenetére


- = Zk = -
félisten

földöntúli öröm számomra:C

81: miféle verda?:U...
én ilyet hajtok. ismerős?:)) ;]

83:Willkommen! :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#83) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Ohh yeee DajzelPówer :) Imádom a dízeleket :R W123-as merci,kraz, tuning tdi, húzott amerikai v8 twinturbó, nincs is jobb :))

Smoke & Torque

(#84) vamzi válasza Vladi (#81) üzenetére


vamzi
őstag

az még hagyján, de nekem a fordulatszámmérő nem pörög úgy mint abban a kilóméteróra :B :DDD (mármint ezt a 77-es hsz-re)

amúgy szerintem mindkét típusnak megvannak a maga szépségei én mindet szeretem, de ha választani kellene, akkor egyértelmű, hogy benzin(vagy alkohol ;] )

[ Szerkesztve ]

(#85) - = Zk = - válasza vamzi (#84) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az első mondat erősen fájdalmas volt, köszi :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#86) Digital válasza - = Zk = - (#82) üzenetére


Digital
addikt

Én ilyet hajtottam, V8 benzin...néha jó volt a hazát szolgálni... :DDD
Szeged-Bp-Szeged cirka 200 + lityi benya :Y , igaz futóval, esztergagép, kis traktor rajta!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#87) Vladi válasza - = Zk = - (#82) üzenetére


Vladi
nagyúr

gyááá zil. :C
Enyim szépségem. :) A legutolsó modell, nem is írják itt. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#88) rup1u5 válasza Digital (#86) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jó is egy V8 benzines a segg alatt! :K

Én ezt a tepsit hajtom lassan 5 éve naponta és soha nem fogom megunni a hangját! Egyszerűen nem lehet! :N Van hogy csak beindítom és állok a kályhacsőnyi kipufogó mellett.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#89) - = Zk = - válasza rup1u5 (#88) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szép hangja van:C...faCt, meseszép:Y...
pár vidi jöhetne róla, ha...:U
ha lesz autóm, bármilyen, megmutatom Nektek:R...

Vladi: felismerted, jólvan ;]

Digital: hát a haza szolgálatról ink nem beszélnék. itt legalábbis nem... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#90) vamzi


vamzi
őstag

Nekem még ilyenhez van sokszor szerencsém póttal. Igaz már csak méhszállításra használják. Ritkán van használva, de ha elő van véve, akkor egyhuzamban több 100km-t megy és nem egy leányálom :D a vége 120, de már 90-nél életveszélyes. Viszont ha a méhek is rajta vannak, akkor 30-40km/h. Nekem sajna nincs rá jogsim, csak fateromnak.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#91) - = Zk = - válasza vamzi (#90) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de legalább magyar:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#92) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

nem értem hogy nem lehet egy ilyen 5hengeres hangszer hangját szeretni :))

[link]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#93) KrAt


KrAt
veterán

Ennek is szép hangja van, az tény.. :) De az örök favoritom: [link] :K :K :K

(#94) - = Zk = - válasza KrAt (#93) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szép. röviden, tömören:C :K

de ennyi "villámgyors és hangos" videó után is maradnék inkább a régi öreg 730d bömbinél. így jellemezném: suhanás. ha kell megy "gyorsan" is, nem szélvészgyorsan és hangosan, csak suhan. elvégre luxus limuzinról beszélek...!

de ha már gyors kocsiknál tartunk, az én örök favoritom egy M5-ös. alap fapad gyári M5. 400 paripa. elég az. de csakis manuáls váltóval:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#95) Lauda


Lauda
félisten

Kraz-t nem ismerem, de egy jo es korszeru dizel verhetetlen, nekem 11 eve dizelem van es az is lesz mindig. :K

(#96) vamzi


vamzi
őstag

mivel még erről a csodáról nem esett szó és én imádom nagyon, mert elképeszt a működése
erre viszont már tényleg feláll a penis :DDD

itt meg egy kis bemutató a cukiságról ;]
link

[ Szerkesztve ]

(#97) - = Zk = - válasza Lauda (#95) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez jó tudnom:C....

96: nah ez az erős OFF, érzésem szerint:C ;] ....vagy ez dízel?:))...
ha igen, nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#98) Lauda válasza - = Zk = - (#97) üzenetére


Lauda
félisten

A youtube link szerint wankel motor, ugyhogy nem valoszinu, h dizel lenne.

(#99) - = Zk = - válasza Lauda (#98) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sose lehet tudni. láttam már éjjeliőrt nappal meghalni! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#100) vamzi válasza - = Zk = - (#97) üzenetére


vamzi
őstag

jó, lebuktam, tényleg erős off volt :R :DD
egyébként a képen a mazda rx-8-as motorja van, ami egy dupla wankel rotary engine. 1308ccm és 211 paci 8500-as fordulaton :D
de igazából, nem a benzin/dízel háború miatt tettem be, hanem a működése alapján :R

(#101) - = Zk = - válasza vamzi (#100) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem nem zavart, csak mondtam:R....

szép moci, meg kell hagyni :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#102) Lauda


Lauda
félisten

Tekerd fel jol a hangszorokat es hallgasd meg ezt, en kb 3-400 meterre lakok a vasutallomastol, abszolute nem zavaro, viszont az M62-ot mindig megismerem, a konvektor is rezeg tole mint allat. :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#103) Mobi28


Mobi28
tag

Ehhez már tényleg kell egy kis perverzitás. Kinek jut ez eszébe?

(#104) Lauda válasza Mobi28 (#103) üzenetére


Lauda
félisten

Kepzeld milyen nyomatek lehet ott. :Y

Mondjuk ez is abszurd, V8-as blokk egy motorba [link] :DDD

(#105) Mobi28 válasza Lauda (#104) üzenetére


Mobi28
tag

V10 ;)

(#106) Lauda válasza Mobi28 (#105) üzenetére


Lauda
félisten

Agyabeteg! :DDD ;)

(#107) Mobi28 válasza Lauda (#106) üzenetére


Mobi28
tag

Ááh. Ez az agybeteg: [link] :DDD

(#108) Lauda válasza Mobi28 (#107) üzenetére


Lauda
félisten

Aztaku gyerekek, ez tenyleg ut mindent! :Y :C Mekkorat gyorsulhat? Megneznek egy 0-200-as kilovest. :DDD

200000 euro [link]

[ Szerkesztve ]

(#109) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem semmi, miket nem linkelgettek ide:C
én a maximumban maradok a dodge tomahawk-nál:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#110) Varoz válasza vamzi (#90) üzenetére


Varoz
őstag

Istenem, de szép hangja van. Volt nekünk is 2, egy 344-es meg egy 350-es. A 344-es terepen verhetetlen.

Zk: "de legalább magyar" nem jól mondod: ráadásul még magyar is :)) Szép hang, szép forma mi kell még.

Egyébként a témához 2 dolgot fűznék:
1. Én is azt mondom, hogy az autó benzines. :D
2. Viszont szerintem amiben van főtengely, hajtókar és dugó az már rossz nem lehet. :))

Ha már kraz meg ural, akkor itt az én favoritom: Tatra T815 és itt egy videó a lehajtásról.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#111) - = Zk = - válasza Varoz (#110) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szépen vágja a fát maga előtt:)).....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#112) Varoz válasza - = Zk = - (#111) üzenetére


Varoz
őstag

Ugye, szerintem is. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#113) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

(#114) athomi


athomi
veterán

Szerintem a dízelek hangja csúnya, legalábbis a 4 hengereseké, főleg egy pd tdi-jé.
Akik pedig nem szeretnek sokat váltogatni, azoknak kifejezetten kényelmetlen lehet városban használni dízelautót, mivel egy-egy derékszögű kanyar után rákényszerülnek az 1-es fokozat használatára is.

[ Szerkesztve ]

(#115) futo001 válasza athomi (#114) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én is a dízelt favorizáltam, most is szeretem a hangját, de közel 3 hétig használhattam egy 4600 cm3-es V8-ast. Na az besz*rás. :DD

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#116) Ndruu válasza athomi (#114) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"egy-egy derékszögű kanyar után rákényszerülnek az 1-es fokozat használatára is" - ? Ez most ugye nem komoly? Még egy 25 éves Passat-ban (B2) [59 kilowatt (79 bhp) @ 4,500 rpm; 152 Nm @ 2,500 rpm] is van annyi nyomaték, hogy hármas fokozatban el lehet vele indulni (síkon), emelkedőn még kettesben is. Egy kanyarodáshoz (mozgásban lévő autó) nekem sosem kellett egyesbe váltanom.
Jó példa erre a Bükkön átvezető 25-ös út, ahol van egy-két 180°-os visszafordító, elég élesek. Vagy Jósvafőn a két nagy visszafordító egymás után (Aggtelek felé menve emelkedik).
Dízellel sosem volt ilyen gondom, úgyhogy nem értem miért mondtad amit mondtál.

Bár régi a hozzászólás, de nem izgat, éppen erre jártam.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#117) vergilx


vergilx
őstag

huh látom jó régen érkezett ide hsz.
de számomra a favorit:
[Audi S6]

(#118) dízelracer válasza athomi (#114) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem csúnya az. ;] [link]

(#119) Csemike válasza dízelracer (#118) üzenetére


Csemike
csendes tag

:Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.