Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Drenadar válasza jety91 (#750) üzenetére


Drenadar
veterán

nem lehet, hogy a root vagy developer hiánya? bár csak nem ^^

(#752) jety91 válasza Drenadar (#751) üzenetére


jety91
őstag

Írtam hogy nálam a sima van fenn, nem a mokee :) Ezekszerint csak abban lesz úgy néz ki.

(#753) Matyi222 válasza Kroni1 (#701) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Mindent megpróbáltam amit mondtatok és nincs ez a menü pont még mindig. Felfoghatatlan.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#754) jety91 válasza Matyi222 (#753) üzenetére


jety91
őstag

Dobjatok fel kroni1 kollégával együtt egy buildszámot ha megkérhetlek titeket.

[ Szerkesztve ]

(#755) Matyi222 válasza jety91 (#754) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Meg van! Root engedélyezés és felraktam egy SuperSu-t és lőn világosság :C

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#756) Matyi222 válasza jety91 (#754) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ezt a kis csalfát nézd meg a CM-ben is.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#757) jety91 válasza Matyi222 (#755) üzenetére


jety91
őstag

Beszarás és tényleg, ki érti ezt :) Már csak egy működő kamera app kell amiben lehet a dolgokat szépen állítgatni és maradok ennél :DDD

[ Szerkesztve ]

(#758) Matyi222 válasza jety91 (#757) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Minden nap tanulunk. :DD Moto camera neked nem jó?
Én a Slow miatt azt fogom használni!

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#759) jety91 válasza Matyi222 (#758) üzenetére


jety91
őstag

iso tekergetés, stb hiányzik igazából. Abban ilyesmit lehet?

(#760) Matyi222 válasza jety91 (#759) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Itt le van írva mit tud, nézz rá.

[link]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#761) jety91 válasza Matyi222 (#760) üzenetére


jety91
őstag

Köszi meglesem majd. Igazából a MIUI kamerát kéne portolni csak nincs hozzá kedvem :DDD Régebben Xperia SP-ből sikerült CM-re, bár volt benne 1-2 baki, de alapjáraton működött.

(#762) bezke


bezke
csendes tag

Snap kamera a tuti

(#763) Matyi222 válasza jety91 (#761) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Csináld meg és oszd meg velünk :DD Azt használnám én is :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#764) szimla65 válasza Kroni1 (#718) üzenetére


szimla65
aktív tag

Szia!
Én is feltettem ezt a Mokee féle romot.Dupla koppos lezárást be tudtam állítani ,de az ébresztést nem.
A névjegyzékben benne van minden(e-mail,telefon szám,stb),nem találtam sehol olyan beállítást ahol csak a nevek vannak telefonszámmal együtt.
Tudnál esetleg segíteni?

(#765) jety91 válasza szimla65 (#764) üzenetére


jety91
őstag

Picit olvass feljebb. matyi kollega leírta hogy mi a teendő :)

Névjegyzékre meg passzolom a megoldást.

(#766) Kroni1 válasza szimla65 (#764) üzenetére


Kroni1
veterán

Csak telszámok!? Nem tom pontosan mit szeretnél, de itt ugy van minden mint a gyári droidban: A képernyő bal alján lévő telefon ikonra kattints, ezzel belépsz a tárcsázó menübe, itt lesz felül három fül. A jobb oldali a címtár. Ha névjegyzékbe mész az részletesebb.

Ha ez igy nem jo nem tok segiteni, nekem igy minden stimmel, megszoktam es jobban tetszik mint a miui féle.

(#767) szimla65 válasza Kroni1 (#766) üzenetére


szimla65
aktív tag

Szia!
Azt szeretném,hogy az e-mail címek ne legyenek.Nekem is 3 fül van ,kedvencek,összes névjegy,csoportok.Rá megyek az összes névjegy fülre és ott van minden.Nem találok rá beállítást pl csak számok névjegyekkel vagy valami hasonlóra emlékszem.

(#768) Matyi222 válasza Kroni1 (#766) üzenetére


Matyi222
aktív tag

+1
Nagyon komoly lett a cucc, ugrik mint a szöcske :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#769) jety91 válasza Matyi222 (#768) üzenetére


jety91
őstag

Zenehallgatás közben mintha halkabb lenne a hangszóró hangereje... Vagy csak én vagyok ezekre kényes? :DDD

Illetve betudom valahol állítani hogy új értesítés esetén bekapcsolja a kijelzőt egy pár másodpercre hogy lássam mi jött?

(#770) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Honnan érdemes legjobban megrendelni a telót? Melyik a legmegbízhatóbb bolt? Mármint ahol van netán EU raktár,és tuti nem kell plusz vámot, ÁFÁT fizetni. És netán ha garanciális gond van megbízható.

(#771) Matyi222 válasza jety91 (#769) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Addig még én sem jutottam, appokat rakom.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#772) pampika válasza szimla65 (#764) üzenetére


pampika
őstag

olyan szokott lenni, hogy csak azokat a kontaktokat mutassa, akinek van telszáma.

de hogy csak a név+telszámot mutassa, ahhoz sztem nézz körül a caller appok között, esélyesen lesz olyan, hogy be tudod állítani, milyen mezőket mutasson :)

(#773) Matyi222 válasza torma1981 (#770) üzenetére


Matyi222
aktív tag

[link]

Mondjuk Ő megbízható.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#774) szimla65 válasza pampika (#772) üzenetére


szimla65
aktív tag

Igen erre gondoltam amit az első mondatban írtál.

(#775) jety91 válasza torma1981 (#770) üzenetére


jety91
őstag

Tuti nincs. Mobileman-t ajánlom, amennyi felárat fizetsz az eustockos boltokhoz képest (~3000 Ft) ő vállal rá garanciális ügyintézést helyetted. Szóval ha van valami gáz a telefonnal ő csináltatja meg helyetted. Garipapírt is ad, számlát is. Összefoglalóban megtalálod a mobilfix-es weboldalon.

matyi222

Egy újabb rejtély megoldása vár rád: Még egy opció hiányzik (Ambient display) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#776) Matyi222 válasza jety91 (#775) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nálam az megy :Y

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#777) Kroni1 válasza jety91 (#769) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem zenével nem volt eddig, nem vettem eszre h halk lenne.

Az értesités is felvillantja a kijelzöt alapbol, semmit nem kellett beállitani.

(#778) jety91 válasza Matyi222 (#776) üzenetére


jety91
őstag

Akkor az tényleg a mokee-ban van benne. :K

Van egyébként valahol egy lista hogy mivel tud többet az CM romokhoz képest a mokee? Nem nagyon találtam sehol semmit.

(#779) jety91 válasza jety91 (#778) üzenetére


jety91
őstag

Úgy néz ki xposed modullal megy. Akit esetleg érdekel CM-hez az itt megtalálja. Értelemszerűen nekünk a xposed-v79-sdk22-arm64.zip kell + az apk

(#780) Kroni1 válasza jety91 (#779) üzenetére


Kroni1
veterán

Neked akkor a CM van fent? Nincs véletlenül piston vagy más hangerőgombos fülesed? Az érdekelne, hogy CM alatt működnek-e a hangerő gombok rendesen, merthogy a Mokee alatt a play/pause megy, de a hangerő gombok a dialer-t hozzák elő.. Ha tud valaki erre a mokee alatt valami megoldást, akkor az is érdekelne, mert ettől az apróságtól eltekintve nagyon bejön.

(#781) jety91 válasza Kroni1 (#780) üzenetére


jety91
őstag

Nincs de kétlem hogy lenne ezekben különbség sajnos :(

(#782) muchacoado


muchacoado
aktív tag

Na úgy néz ki megnyertem az első hibás telót, kijlezőn megjelent egy fehér folt. Januárban megnézzük milyen a garanciáztatás mobileman-nél :)

(#783) lacora5


lacora5
tag

Mokee romnal reggel felhivtam a telom es nincs hivas bug. Mar csak azt nem ertem, hogy a stock androidokon miert ilyen szegenyes ez a menu feher flat hattere, es ha lehet akkor hol tudnam atallitani felig attetszore vagy a hatterkepemmel a menu mogott?

[ Szerkesztve ]

(#784) rasky válasza muchacoado (#782) üzenetére


rasky
senior tag

Ilyen folt?

(#785) muchacoado válasza rasky (#784) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Hasonló csak nekem sötét háttéren látszik, fehérnél nem.

(#786) jilian


jilian
addikt

Melyik a legfrissebb MIUIHU?

(#788) jety91 válasza lacora5 (#783) üzenetére


jety91
őstag

Sztem csak nova launcherben tudsz ilyet allitani

Mokee-ban kilehet kapcsolni egyebkent az animaciot ami alapbol be van allitva? (pl fajlzekeloben ami van gorgetesnel) Nagyon durvan idegesitett, es csak azert raktam fel a sima cm-et, mert az istenert sem talaltam meg a menut ahol ezt allitani lehet.

[ Szerkesztve ]

(#789) jilian válasza muchacoado (#787) üzenetére


jilian
addikt

(#790) Douwd válasza jety91 (#761) üzenetére


Douwd
tag

Ha unatkozol, a camera2apit aktiválhatnád valahogy :D

(#791) Kroni1 válasza jety91 (#788) üzenetére


Kroni1
veterán

Igen, én megtaláltam!

Szintén kijelző & fények, legalul listview animation off.

(#792) jety91 válasza Douwd (#790) üzenetére


jety91
őstag

Tudsz kernelt írni? Mert én nem :DDD

Kroni1

Köszi, akkor teszek vele egy próbát majd. A környezeti kijelző alapból benne van? Mert CM-ben nincsen sajnos, és eléggé hasznos funkció :( Csak Xposed modullal menne (de úgy néz ki nem tudtam működésre bírni)

[ Szerkesztve ]

(#793) Kroni1 válasza jety91 (#792) üzenetére


Kroni1
veterán

Igen, alkalmazkodó fényerő benne van, és megy is! Úgy látszik ez az MK rom jobb mint a sima CM sok szempontból..

Már csak erre a headset kezelésre kéne megoldás, mert ugyan érzékeli ha megnyomom, csak nem a hangerőt állitja hanem a dialer-t nyitja meg.. :(

(#794) jety91 válasza Kroni1 (#793) üzenetére


jety91
őstag

Nem az alkalmazkodó fényerő érdekel, hanem ha jön egy értesítés bekapcsolja a kijelzőt. :) (Ambient display)

(#795) Matyi222 válasza Drenadar (#751) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Egy kis tapasztalat az MK-ról.

Hívások, sms, közösségi appok mennek rendesen, akku jobban bírja, sokkal gyorsabb.
Dupla kopp ébreszt/altat. Led jelez, hangszórók jól szólnak. GPS pontos.
Antutu 50-ezer fölött gurít. Játékok amik nem indultak MIUI alatt, itt simán mennek.
Ébresztés jó. Mi Band-el szinkronizál rendesen.
Hívásrögzítő app működik, veszi mind a két felet.
Egyenlőre ennyi a tapasztalatom, negatív MÉG nem volt, ha lesz azt is leírom.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#796) Matyi222 válasza jety91 (#794) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Na azt én sem találom és nem ébred nekem sem. Tegnap félre értettem azt hittem a fényerőre gondolsz.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#797) tom81042 válasza jety91 (#779) üzenetére


tom81042
tag

MIUI-ra gondolom még mindig nincs xposed framework...

(#798) tom81042 válasza Matyi222 (#768) üzenetére


tom81042
tag

Nem tudom mirol beszeltek, a sima xiaomi.eu oldalon levo fejlesztoi MIUI-val is tokeletesen gyors a telo, persze a megfelelo beallitasokkal - animaciokat ki kell kapcsolni, stb.

(#799) Matyi222 válasza tom81042 (#798) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Hidd el ezzel animációval is gyorsabb. Illetve milyen dolog az, hogy egy ilyen hardverhez ki kell kapcsolni az animációt, hogy gyors legyen? lassan 2016 van, na ne vicceljünk már. Meg az Asphalt 8 nem megy a gyári romon, ezen meg simán.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#800) Matyi222 válasza jety91 (#794) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Cm-13-ban benne van az Ambient, csak még nagyon instabil a rom. Most néztem meg. Ne rakd fel, mert szeret indulgatni autómatice :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.