Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) doc válasza Sidaries (#27) üzenetére


doc
nagyúr

normálisan telepített?
miért hogyan lehet még?
berakom a telepítőt, a pár kérdésre értelemszerűen válaszolok, oszt' fent van...

rendbentartott?
itt mire gondolsz?
sajna nem tudom folyamatosan végigjárni a 250 gépet, és ellenőrizgetni rajta minden apróságot
a felhasználók sima user jogokkal használják a gépet, amivel elvileg nem szabadna hogy bármilyen befolyással legyenek a gép stabilitására (mint ahogy pl. Linux alatt remekül működik)
amúgy szerinted mit kellett volna a gépeken rendbentartani, hogy a frissítés ne nyírja ki egy napra az explorert, vagy hogy ne tiltsa le a wk1 file-ok megnyitását?

otthon nekem sem volt még gondom, igaz, nincs is windowsom :DD

amúgy ma megint felb@sztam az agyamat
néhány napja hirtelen jópár gépünknél előjött az a jelenség, hogy a hálózati nyomtatókra nem tudnak rendesen nyomtatni, mivel minden oldal előtt meg kell nyomni a nyomtatón a gombot. ilyet akkor szokott, ha vmi miatt rosszul van beállítva a papírméret (pl. letter a/4 helyett, stb), de látszólag minden jó, a gépeken semmi nem lett elállítva
a problémát kb. 50%-os eséllyel megoldja a nyomtatódriver újratelepítése, de ez sem biztos. vagy beállítom hogy a/4-re méretezze át a lapokat, úgy megy
mivel egyszerre jelentkezett nem kevés, egymástól teljesen független gépen, kénytelen vagyok ezt is a frissítés számlájára írni.

meg még egy vidám dolog, remélem hogy nem az update miatt van:
kollega gépén nem indul az outlook
hiányolja a pro11.msi file-t (ami az office2003 telepítőfile-ja). megmutatom neki a hálózati megosztást amin fent van, örül :D
utána egy másik file-t hiányol, ami az office sp3-ban van
letöltöm az sp3-at, fel akarom tenni, közli hogy nem lehet (bazzeg, MIÉRT???? hibaüzenet, ok, valami??? persze, ez windows, nem megy mert csak.)
jó, megfelelő parancssori kapcsolókkal kicsomagolom egy könyvtárba, ott megvan a .msp file ami kell neki
utána egy harmadik file-t hiányol, ami valamelyik office hotfixben volt. jó, hotfix letölt, felrakom. felraknám, ha felmenne, közli hogy nem lehet felrakni (MIÉRT?????)
jó, kicsomagolom, már séróból mennek a parancssori kapcsolók. file megmutat, outlook örül
negyedi hiányzó file. frissítés letölt, telepíteni próbál, persze nem megy, kicsomagol, megmutat, NEM FOGAD EL!!!!
mijafasz? bazzeg, ott a file, ugyanaz a neve mint amit keres, és közli hogy ez neki nem jó!
ok, telepítsük újra az office-t.
telepítő indít, file-t hiányol!!!! nem települ!!!
ok, legyen office uninstall, majd felrakjuk megint.
NEM LEHET LESZEDNI, MERT A FILE-T HIÁNYOLJA!!!
hogy az a ---------------------------------------------------------------------------- (censored by myself)
hol a káromkodós topic????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.