Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-30 19:41:16

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) sinus71 válasza kelzsoca (#100) üzenetére


sinus71
tag

Ok, megpróbálom

(#102) system75


system75
tag

Én speciel, mindig a tenyerembe tartom...

Megint megkérlek, hogy válaszolj a privát üzenetemre.

[ Módosította: CoolMan ]

(#103) sinus71 válasza sinus71 (#101) üzenetére


sinus71
tag

Ez nem lett jobb.

(#104) sinus71


sinus71
tag

A WAyteq-nél mondtak valamit erre a képernyő érzékenység problémára? Ez is szoftveresen lesz javítva vagy vigyem szervízbe? Egyszerűen képtelenség normálisan gépelni rajta! Ez így használhatatlan! :W

[ Szerkesztve ]

(#105) kelzsoca válasza sinus71 (#104) üzenetére


kelzsoca
félisten

katt

A hiba elhárításán már dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#106) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Méretben, árban, funkcionalitásban ez a tablet nekem nagyon tetszik. Tényleg minek GPS egy ekkora gépbe? A 3G (+Google Maps) bőven elég tájékozódásra, autós műszerfalon ekkora gép nagyon figyelemelterelő lenne.
10 colos kijelzőn amúgy melyik a legkényelmesebb billentyűzet progi?

(#107) kiskutya0


kiskutya0
tag

Minek a GPS? Mert létezik, van.
Különben egy külső BT GPS (használtan kb. 3eFt), és meg van oldva a navigáció. Ha beépítették volna (igaz jobb lenne), +10eFt lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#108) Real_Necro válasza kiskutya0 (#107) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem tudom mennyit vezetsz autót, meg milyet. Egy ekkora GPS készüléket max buszon/teherautón tudnék elképzelni, személyautónál vagy sokat kitakar, vagy ha műszerfalra helyezed, akkor meg állandóan lefelé kell nézegetni.
Nekem egy Defy+-om van, gyári tapadókorongos tartóval. Szerintem bőven elég személygépkocsihoz a telefon méret. Akkor már inkább fejtámlára legyen felrakható, hogy gyerek tudjon mesét nézni útközben. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#109) Thomasz0


Thomasz0
tag

Sziasztok
Én is vettem egyet az Edigitáltól. A kijelző érzékenységével szintén vannak problémák. De a legnagyobb hogy csíkosodott a képernyő. Pár óra működési idő után mikor feloldottam a képernyőt csíkos volt. Ilyen vékony zöld piros kék csikok voltak hol erősebben hol gyengébben. Visszaküldtük elméletileg küldenek másikat remélem az jó lesz már.

(#110) tjb007 válasza Thomasz0 (#109) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindenképpen frissítened kell a másikon is a majd a szoftvert, szerintem amit visszavittél annak is csak ennyi volt a gondja.

(#111) Fairplays


Fairplays
aktív tag

Valakinek van már valami játék teszte a gépezettel egyébként? Kíváncsi vagyok, hogy muzsikál...

(#112) Verot válasza Thomasz0 (#109) üzenetére


Verot
csendes tag

Nálam is volt olyan, a @kelzsoca által linkelt update megoldja.

(#113) Thomasz0 válasza tjb007 (#110) üzenetére


Thomasz0
tag

Jól van ha megkapom a másikat frissítem és jelentkezek.

(#114) polar-x válasza Thomasz0 (#113) üzenetére


polar-x
tag

Tegnap volt alkalmam megtekinteni a tabot,és hát nem valami szép a kijelző! Jó tudom hogy van rá update,de nem a színátmenetre értettem hanem pl a fehér inkább szürke rajta! Lehet hogy ezen is segít a frissítés? Nem olyan ragyogó volt fényerőben sem a gép(Maxon volt) egy samu mellette mintha zseblámpa lenne :)

(#115) zso79 válasza kelzsoca (#105) üzenetére


zso79
őstag

Úgy tűnik, hogy ha nem ér hozzá az ember a fém hátlaphoz, akkor hatványozottan jelentkezik a hiba, szinte tényleg lehetetlen begépelni bármit is. Reméljük hamar jön az orvosság ;)

(#116) zso79


zso79
őstag

A wifijére nem lehet még egy kis powert tolni? kicsit gyengébbnek tűnik...

(#117) Real_Necro válasza polar-x (#114) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hol is kezdődik a samu árban? ~84eFt? Mennyi a Wayteq? ~64eFt? Mennyi a különbség? ~20eFt? Tehát felesleges itt ismert márkához hasonlítgatni, mikor nincsenek egy árban. :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#118) sinus71 válasza zso79 (#115) üzenetére


sinus71
tag

Akkor nálam érthető a gépelés probléma, mivel egy tartó mappában van a kütyü, a hátlap érintése esélytelen.

A wifi-nél azt vettem észre hogy közvetlenül abban a helyiségben ahol van a rooter ott 25Mb/s a letöltés, pár méterrel odébb egy másik helyiségben 2Mb/s. Érdekes hogy az upload nem romlik ilyen látványosan... :U

(#119) sinus71 válasza Real_Necro (#117) üzenetére


sinus71
tag

Sőt a samu 3G-s modell 110 fölött van :K

(#120) tjb007 válasza polar-x (#114) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nálam a fehér az fehér, a szürke meg szürke.
Az meg nem csoda, hogy a Samsung "zseblámpa" volt mellette, mivel abban PLS panel van (ha csak nem Note 8.0-t láttál), aminek az az egyik tulajdonásga, hogy 10%-kal magasabb a fényereje, mint egy IPS panelnek.

(#121) Viki84


Viki84
tag

Butácska kérdés, nyilvános wifire (pl. szálloda, iskola) tudok vele csatlakozni?

(#122) zso79 válasza Viki84 (#121) üzenetére


zso79
őstag

Ha látja, akkor igen :)

(#123) Viki84 válasza zso79 (#122) üzenetére


Viki84
tag

Köszi. Akkor ezek szerint jól gondoltam, hogy ehhez nem kell direct wifi?

(#124) zso79 válasza Viki84 (#123) üzenetére


zso79
őstag

Direct wifi? Annak ehhez semmi köze. Az arra van, hogy készülékek között kommunikálj wifin keresztül, közbenső access point nélkül.

(#125) Viki84 válasza zso79 (#124) üzenetére


Viki84
tag

Ok :).

Írta valaki, hogy gyenge a wifi-je, mennyire kritikus?

(#126) zso79


zso79
őstag

Jáááájjj... Nagyon idegesítő, hogy fogni kell a hátlapot hogy használni lehessen :O Persze, türelmesen várjuk a javítást, csak ez kikívánkozott belőlem ;]

(#127) kelzsoca válasza zso79 (#126) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igazából ez lenne a rendeltetésszerű használata egy tabletnek (bármilyen tabletnek) hogy a felhasználó a kezében tartja, és úgy használja.

Ettől függetlenül valóban romlott az érintés érzékelése az előző szoftverhez képest, de már dolgoznak rajta.

https://vertigostore.eu

(#128) zso79 válasza kelzsoca (#127) üzenetére


zso79
őstag

Félre ne érts, big respect hogy foglalkoznak a problémával, de azért ez így nem állja meg a helyét szerintem. Ha berakod tokba és úgy tartod kézben, akkor ugyanúgy nem érsz hozzá a hátlaphoz, ergo ugyanúgy problémás lenne a dolog. :((( Az eredeti fw-vel amúgy nem tapasztaltam ilyet. (más tabletnél sem :P ) Remélem teljesen ki tudják küszöbölni ezt a "kis" problémát!

[ Szerkesztve ]

(#129) kelzsoca válasza zso79 (#128) üzenetére


kelzsoca
félisten

Általánosságban jegyeztem meg, nem a szoftveres problémához kapcsolódóan.

https://vertigostore.eu

(#130) zso79 válasza kelzsoca (#129) üzenetére


zso79
őstag

Én (és az ismerőseim is) előszeretettel használom úgy, hogy lerakom magam mellé pl. az ágyba, asztalra és úgy böngészek, olvasok, játszom. :) Nagyon sokszor nem kényelmes, hogy két kéz kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#131) peterk válasza kelzsoca (#127) üzenetére


peterk
senior tag

LOL, ezt meg mi alapján szűrted le? :D

Nem kötözködés, de szvsz csak azért mondod ezt, mert a fejedben az van, hogy tablet=mobil vagy. Azaz jössz-mész, közlekedsz, állsz, stb. Node a tablet felhasználók nagy része nem csak így használja a gépét. Sőt, talán többségében nem így. Asztalnál ül, fekszik az ágyon, fotelből nyomja, stb. Akkor meg mi értelme tartogatni egy fél kilós "téglát", ha le is teheti az ember? :) Én pl. direkt olyan tokot vettem, amivel asztalon döntött pozícióban, kézbe vétel nélkül lehet vele dolgozni. Én lennék az unordodox? :D

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#132) sinus71


sinus71
tag

Szintén nem kötözködés,de mostanában divat már a telefonok hátlapjára is védőfóliát tenni...
Kicsit olyan ez a egész mint amikor az Apple azzal jött hogy azért nincs térerő mert rosszul fogják a userek a telót. :DDD

(#133) kelzsoca válasza sinus71 (#132) üzenetére


kelzsoca
félisten

Annyi rosszul fogjátok. :DDD

Legalább pörög a topic, amíg a javításra várunk.

https://vertigostore.eu

(#134) zso79 válasza kelzsoca (#133) üzenetére


zso79
őstag

:DD

(#135) Real_Necro


Real_Necro
veterán

No beléptünk mi is a Wayteq xTab-100dci tulajdonosok közé.
Frissítés fent, védő fólia fent, vettünk gyorsan egy Auchanos Lazer tokot, mint Sinus71 kolléga (csak mi 2890Ft-ért 3500Ft helyett, szintén Auchanban :P ), Így most védőfóliával kicsit nehézkesebben érzékel de amúgy egyelőre problémamentes. Észrevettük, hogy nem erősen, inkább puhán kell pötyögni és akkor elég jól érzékel, nekünk nem zavaró, nem vagyunk kapkodó emberek.
Feleségem nagyon örül neki. Fuso tök jó dolog, Bad Piggies csupa élvezet ekkora kijelzőn. :D

Szóval elégedettek vagyunk vele, remélem ez a jövőben is így marad. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#136) zso79 válasza Real_Necro (#135) üzenetére


zso79
őstag

Üdv a klubban ;)

(#137) sinus71 válasza Real_Necro (#135) üzenetére


sinus71
tag

Gratula :DD

(#138) Verot válasza Real_Necro (#135) üzenetére


Verot
csendes tag

Grat :D

(#139) Eltomi válasza Real_Necro (#135) üzenetére


Eltomi
tag

Grat! Nekem még nagyjából 2 hét: érettségire kapom meg. :DD

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#140) Real_Necro válasza Eltomi (#139) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszönöm mindenkinek! Feleségemé a dicsőség, ő fogja használni. (ő is köszöni) ;)

Eltomi: neked meg egy kalappal, jó kis cél ez, hogy meglegyen az érettségi. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#141) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Kipróbáltam gyorsan az OTG kábelt is, ráraktam egy 16GB-os Kingmax pendrive-ot. Tökéletesen viszi a filmet róla.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#142) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Kingston MobileLite G2 kártyaolvasót is tökéletesen kezeli. Most már csak egy olyan android alkalmazás kellene ami kezel Nikon "NEF" fileokat. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#143) Uncool Ben válasza turbulencia8 (#106) üzenetére


Uncool Ben
tag

Nemcsak autóban kell tájékozódni, túra közben is lehet egy erdő mélyén pl. Persze lehet telefonon is, de térképet nézni mégis kényelmesebb 10 colon.

(#144) tjb007 válasza Real_Necro (#142) üzenetére


tjb007
nagyúr

Parancsolj: [link] :)

(#145) Real_Necro válasza Uncool Ben (#143) üzenetére


Real_Necro
veterán

Amíg orra nem buksz vagy le nem esel egy szakadékba. :DDD Egyébként Google Map offline mód egész használható, az nem jó? Persze a helyzetedet nem határozza meg.

tjb007:
Köszi. Van ilyen ingyenesben is?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#146) Uncool Ben válasza Real_Necro (#145) üzenetére


Uncool Ben
tag

Google Maps dehogy jó, nincsenek rajta túristautak, geocache ládák, szintvonalak, stb... Annál a sima, papír alapú túristatérkép sokkal jobb, a helyzeted az sem határozza meg, de azt leszámítva remekül használható :)

[ Szerkesztve ]

(#147) tjb007 válasza Real_Necro (#145) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezek a speciális alkalmazások általában mind fizetősek.
Itt van egy ingyenes, nem tudom működik-e egyáltalán: [link]

(#148) Real_Necro válasza tjb007 (#147) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most töltőre került a tablet, utána kipróbálom köszönöm.
Egyébként lehet úgy használni, hogy közben töltőn van? Ilyenkor is megy a töltés, vagy ki kell kapcsolni?

Uncool Ben:
Ilyen célra én nem tabletet vinnék hanem egy jó kis Garmint.
Bátyám használ ilyet megelégedéssel.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#149) Eltomi válasza Real_Necro (#145) üzenetére


Eltomi
tag

Tudtommal az offline mód kis hazánkban még nem elérhető :(

Az ingyenes (trial) RawVision: [link]

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#150) kelzsoca válasza Real_Necro (#148) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, a töltő maximum a hordozhatóságát gátolja ideiglenesen.
Illetve így lassabban is tölt, de szerintem ezt mondani sem kell.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.