Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-30 19:41:16

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) kiskutya0 válasza sinus71 (#698) üzenetére


kiskutya0
tag

Csak türelem. Lassan fél éve vettem egy készüléket. Eddig otthon frissíthető rom nem jött ki hozzá. Csak a szervízben teszik fel. Az otg kezdetektől nem müxik rajta.

(#702) pl26 válasza Ed3r_X_ (#1) üzenetére


pl26
újonc

Sziasztok!
Egy wayteq xtab100 dci -vel van wi-fi bekapcsolási problémám. Tud esetleg valaki ötletet adni? A wifi kapcsoló bekapcsolás után néhány mp-el ismét a kikapcsolt állapotra ugrik....
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#703) hjanos1 válasza pl26 (#702) üzenetére


hjanos1
senior tag

Közben lát bármilyen hálózatot?

The Factory Must Grow

(#704) zoo.x


zoo.x
csendes tag

VIBER -t hogy lehet rávarázsolni mert a play áruházban nincs erre a tabra letölthető ver :F

(#705) tjb007 válasza zoo.x (#704) üzenetére


tjb007
nagyúr

Letöltöd és feltelepíted ezt: [link]

(#706) sinus71 válasza sinus71 (#698) üzenetére


sinus71
tag

Úgy látszik hogy már nincs senki aki illetékes lenne. Egyébként erősen gondolkodom rajta hogy a fogyasztóvédelemhez fordulok a megoldatlan hibák miatt. Majd ők megmondják hogy lehet -e így különválasztani a hw-t és a sw-t mondván hogy ezek "csak" szoftveres hibák amivel majdhogynem szívességből foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#707) pl26 válasza hjanos1 (#703) üzenetére


pl26
újonc

Sajnos semmilyen hálózatot nem lát, a keresésig el sem jut. A bekapcsoló gombot áthúzom, majd a jobb oldali képernyőn megjelenik, hogy "Wi-fi bakapcsolása", amit nem lehet leokézni, majb kb 5-10 mp múlva a kapcsoló visszaáll kikapcsolt állapotba. Sajna csak addig jutok.

(#708) kelzsoca válasza sinus71 (#706) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Már érkezett 4.2-es szoftver, de vissza lett "dobva" mivel voltak benne bugok-hiányosságok, jelenleg ezeken dolgoznak a fejlesztők.
Pontos dátumot senki nem tud mondani, hogy mikorra lehet kész egy szoftver, még egy A brandes Samsung sem.

Mellékesen jegyzem meg, hogy több mint fél éve várom már a tavalyi Samsung csúcstelefonra a hivatalos 4.2-es frissítést, és a mai napig nem érkezett meg.

https://vertigostore.eu

(#709) hjanos1 válasza pl26 (#707) üzenetére


hjanos1
senior tag

Próbáld meg gyári adatok visszaállításával, ha nem javul, akkor telepítsd újra a gyári szoftvert, ha az sem jó akkor szerviz.

The Factory Must Grow

(#710) pl26 válasza hjanos1 (#709) üzenetére


pl26
újonc

OK, köszönöm szépen, próbálkozom...

(#711) sinus71 válasza kelzsoca (#708) üzenetére


sinus71
tag

Én nem ragaszkodnék minden áron a 4.2.2-höz, elég lenne egy akármilyen verziószámú, de működőképes android is. Az lenne a lényeg hogy a specifikációban leírt dolgok működjenek, mert így számomra most pl. annyi mintha nem is lenne b.tooth támogatás (ami nélkül pl. nehezen lehet manapság bármit is eladni...)

(#712) kelzsoca válasza sinus71 (#711) üzenetére


kelzsoca
félisten

A bluetooth-al kapcsolatos észrevétel is le van adva hibára.
Remélhetőleg hamarosan érkezik olyan szoftver, amiben már ez is javítva lesz.

Természetesen amint bármi változás van, be fogom ide írni.

https://vertigostore.eu

(#713) sinus71 válasza kelzsoca (#712) üzenetére


sinus71
tag

OK, köszönöm!

(#714) zoo.x válasza tjb007 (#705) üzenetére


zoo.x
csendes tag

Köszi :R

(#715) zoo.x válasza kelzsoca (#708) üzenetére


zoo.x
csendes tag

Én védem a samut :D mert szerintem nincs vele ennyi probléma mint a 100dci-vel (ja meg nem illik megugatni a gazdát sem :U )

(#716) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Van egy kis problémám, talán nem is a gép hibája, inkább androidos. A Google Play nem indul be, és valami com.google.xyxy... hibát ír ki. Mit lehetne tenni ezzel a hibával, hogy működjön megint? Érdekes, hogy nincs rootolva a gép, mégis lehet ilyen hibát előhozni.

(#717) Eltomi válasza Mr. Teddy (#716) üzenetére


Eltomi
tag

Próbálj egy factory resetet. Ha nem megy, akkor rootold, töröld le a /data/app mappában a com.android.vending-1.apk fájlt, majd tölts le egy GAPPS csomagot (google a barátod) és másold vissza ezt a fájlt.

[ Szerkesztve ]

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#718) Mr. Teddy válasza Eltomi (#717) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Közben sikerült megoldanom a problémát. Valami letöltésvezérlő vagy mi ki volt kapcsolva, és vissza kellett kapcsolnom. Szerencsére mindenféle factory reset és rootolás nélkül sikerült így megoldani :)
Köszi azért!

(#719) system75


system75
tag

Használta már valaki a Fuso alkalmazást a tableten és mondjuk egy TV-vel összekötve HDMI-n? Most olvasom, hogy megjelent a Wayteqnek ez a termékük ami pl. hardveresen egy ugyanilyen tablet kijelző nélkül...beindult a fantáziám, hogy akkor mi mindenre lehetne használni még a tabletet is! Várom, hogy hazamenjek ma, letesztelem.

(#720) tjb007 válasza system75 (#719) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Használta már valaki a Fuso alkalmazást a tableten és mondjuk egy TV-vel összekötve HDMI-n?"

Igen :K
Érdemes felrakni ezt az alkalmazást, így teljes képernyőn jelennek meg videók (meg minden más), nem fog helyet elvenni az értesítési sáv.

(#721) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Kedves felhasználók!

Kértem, és megkaptam az engedélyt a belső tesztre küldött 4.2.2-es szoftver kiadására, amennyiben ki szeretnétek próbálni, azt hamarosan elérhetővé teszem a fórumban.
Fontos kiemelnem, hogy ez nem a végleges szoftver, így hibák előfordulhatnak benne.

Várom a visszajelzéseket. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#722) system75 válasza tjb007 (#720) üzenetére


system75
tag

Köszönöm!!! Már nagyon várom, hogy haza érjek és kipróbáljam. Állítólag magyar fejlesztésű és rengeteg magyar anyag van fent... :))

(#723) system75


system75
tag

De már megint kérdeznék: ehhez az új Wayteq TV-hez adnak egy G-szenzoros távvezérlőt! A tablettel (szerintem igen) ugyanúgy tudna kommunikálni?! Szerintetek??? Mondjuk az még kérdés, hogy külön kapható-e?

(#724) system75 válasza kelzsoca (#721) üzenetére


system75
tag

Én szívesen részt vennék a tesztelésben :K

(#725) tjb007 válasza system75 (#723) üzenetére


tjb007
nagyúr

Tablettel és PC-vel is egyaránt használható.

"külön kapható-e?"

Külön nem vásárolható meg itthon, hasonlót viszont találhatsz akár az eBay-en is.

(#726) system75 válasza tjb007 (#725) üzenetére


system75
tag

Köszönöm és jól hangzik. Egy típust vagy modellt tudnál esetleg ajánlani?

(#727) Verot válasza kelzsoca (#721) üzenetére


Verot
csendes tag

Én szívesen kipróbálnám :D

(#728) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mivel többen is kértétek, ezért megosztom a 4.2.2-es teszt szoftvert.

Feltöltöttem Nektek ide a szoftvert:

wayteq_100dci3g_test_4.2.2

MD5: 64194dfe0df0a90fb4d63e6f639bfcdf

Felrakása pontosan úgy történik, mint bármely gyári szoftvernek, így ezt külön nem írnám le.

Visszajelzések természetesen jöhetnek. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#729) zoo.x válasza kelzsoca (#728) üzenetére


zoo.x
csendes tag

:C Köszi .Teszteljük.
Felrakás után nálam kb 10 perc használat után egy pattanás a hangszóróból.....és ujraindult de müködik azóta is rendese.Remélem ennyi volt a kötelező hiba.
Teszteltem a 3G-s rádiós modemen (korábban is) sajna változás nincs ,ugyan az a gond megmaradt,hogy a max sebesség nem éri el az 1 Mbit sem.
Kis szépséghiba ami nem okoz gondot csak furi hogy a key beállításánál a key hangerő -100 ról indul, de ha egyszer belenyúlok a beállításba, akkor ettől kezdve 0 és 100 között lehet állítani(gondolom az iniciális érték nincs tartományban)
Az akku kijelzés sem javult meg (még) megmaradt a kikapcsolás után 10 % al növekedő akkuszint.

Azért mondjak valami jót is ,nekem úgy tűnik hogy még érzékenyebb a kijelző és jó hogy több user-es lett a tab.
A fényerőt is szélesebb határok között lehet szabályozni.(szerintem)
Nekem ezek az első észrevételeim.
:C

(#730) system75


system75
tag

Én is teszteltem az este, tapasztalatok: az én hibám, mert WIN8.1-el próbáltam telepíteni, de nem jön össze, mert nem jó a driver, úgy hogy akinek esetleg már WIN8.1 van nem fog tudni kommunikálni a tablettel. Win7 és WinXP továbbra is OK. A CWM is működik rajta, viszont a "Módosított kikapcsolási menü" telepítése után a tablet nem indul el, a Wayteq logóig eljut és utána nem történik semmi - egy óra alatt sem - újratéve a romot indul gond nélkül. Ez sem biztos, hogy hiba mert lehet, hogy ez a telepítő nem kompatibilis az új rommal...Tehát ma tesztelem újra egy újabb telepítés után. :-)

(#731) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok!Tegnap vettem a tabot.Megvarom milyenek a 4.2-és tapasztalatok, de addig is, honnan tudom, hogy fent van e a honlapon lévő javítások valamelyike, vagy nekem kell feltennem?Amúgy van 2 pixel hibám, szerintetek hagyjam vagy vigyem vissza?

(#732) tjb007 válasza reggi (#731) üzenetére


tjb007
nagyúr

A jelenleg forgalomban lévő példányokon elméletileg már a legfrissebb szoftver van fent, de ha még nem laktad be a rendszert, akkor az a legbiztosabb, ha felrakhatod magad: [link]

(#733) Verot


Verot
csendes tag

Felraktam, de még csak a belakásnál tartok :D:D

[ Szerkesztve ]

(#734) kelzsoca válasza reggi (#731) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megpróbálhatod cseréltetni pixelhibára a készüléket, az adott bolt hozzáállásán múlik, hogy foglalkoznak -e vele, vagy sem.

(#730) system75

Egyedül csak a CWM recovery az, amit érdemes volt felraknod, a kibővített power menü a másik szoftverhez készült, ezzel biztosan nem fog működni.
Win8 esetén próbáltad az illesztőprogramot speciális módban telepíteni?

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#735) zoo.x válasza reggi (#731) üzenetére


zoo.x
csendes tag

Nekem nem cserélték ki a pixelhiba miatt.Sok sikert a próbálkozáshoz.

(#736) reggi válasza zoo.x (#735) üzenetére


reggi
aktív tag

Ok, köszi, megpróbálom este bemegyek a Média markt talán nem varial...:-)

(#737) Verot


Verot
csendes tag

Tesztelgetem, egyenlőre egész jól megy, amit észrevettem, hogy a wifije jobb lett, mert eddig ha a székemre raktam mindíg dczett (volt jel csak net nem) kis idővel később, most másfélórás videó simán végigment.

Ja, meg kicsit jobban fel lehet húzni a hangerőt :D

[ Szerkesztve ]

(#738) sinus71


sinus71
tag

Valaki aki felrakta a 4.2.2-t megnézné a bluetooth headset támogatást?
Más.
Működik valakinek a MinDigTV alkalmazás? Amióta felugrik a nyelv választás azóta nekem nem megy az élő adás.

(#739) reggi válasza sinus71 (#738) üzenetére


reggi
aktív tag

Nálam megy az élő adás

(#740) sinus71 válasza reggi (#739) üzenetére


sinus71
tag

Melyik verziót használod?
Rákérdez a nyelvre?

(#741) Bibby válasza sinus71 (#740) üzenetére


Bibby
addikt

2.0 verzió, nem kérdez nyelvet, és megy.

Ελευθερια η θανατος

(#742) reggi válasza sinus71 (#740) üzenetére


reggi
aktív tag

Nem tudom a verziót, nem vagyok TAB közelben, de igen rákérdez.Kiválasztom a magyar nyelvet és megy szépen..

(#743) sinus71 válasza reggi (#742) üzenetére


sinus71
tag

Nem igazán értem hogy mi lehet a gond. Eddig működött rendesen aztán amikor először nyelvet kellett választani akkor már csak bizonyos csatornákat töltött be most meg már semmit. Megpróbálom majd recoveryből visszapakolni az egész rendszert, hátha... Azért köszi!

(#744) Bibby válasza kelzsoca (#728) üzenetére


Bibby
addikt

Feltettem és tetszik, sokat mondjuk nem teszteltem még. A multi-user hibátlannak tűnik, nagyon jó.
Talán a böngészőben a youtube-bal volt kis gondom, ha a youtube appal nyitom meg a videókat, majd visszatérek a böngészőbe, akkor a videó helyén már csak egy fekete téglalap marad.

Ελευθερια η θανατος

(#745) Eltomi


Eltomi
tag

Ha már itt a 4.2.2, egy jövőbe irányuló kérdés: számíthatunk a 4.3-ra? Csak a teljesség kedvéért :D

BTW: feltöltöm a tabot és kezdődik a tesztelés :DD
BTW 2: Esetleg egy OTA update mód esélyes?

[ Szerkesztve ]

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#746) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok!Használ vki a tabhoz olyan kemény tokot ami szetnyithato, nem ilyen szivacsos vagy bor taska.Láttam univerzalisakat neten, de hogy mennyire passzol hozzá azt nem tudom.Ha esetleg ajanlana vki egy bevaltat...

[ Szerkesztve ]

(#747) Eltomi válasza reggi (#746) üzenetére


Eltomi
tag

Szia!

Én a MyAudio tokját ajánlom. Billentyűzetes, az alja kemény műanyag, a fedlap műbőr. Media Marktban 6000 Ft

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#748) system75 válasza kelzsoca (#734) üzenetére


system75
tag

"Win8 esetén próbáltad az illesztőprogramot speciális módban telepíteni?" ezt nem igazán értem, ilyen lehetőség hardver telepítésnél szerintem nincs...De még egyszer mondom, ez biztos nem hiba, a Win8 nem is lehet ugyanaz mind a Win8.1 biztos más driver kell majd hozzá, de ez így van rendben. Igen, most már nem tettem fel a "kibővített power menüt" és szuper, bootol meg minden, jól működik! Pozitív: a kikapcsolás az brutális lett, kb. 2 másodperc lett és huss...kiváló. A boot is jobb, szerintem őt is értékes másodperceket kaptunk!

[ Szerkesztve ]

(#749) kelzsoca válasza system75 (#748) üzenetére


kelzsoca
félisten

Korábban már leírtam, lehet nem ennél a gépnél, de erre gondolok:

Windows 8 esetén illesztőprogram telepítése előtt a következőt végezzük el:

Beállítások-Gépház-Általános, itt keressük meg a Speciális rendszerindítás részt, majd nyomjunk az újraindítás most gombra.
Válasszuk a Hibaelhárítás menüpontot, azon belül a Speciális lehetőségek-Indítási beállítások, majd nyomjunk az újraindítás gombra.
A következő képernyő esetén válasszuk a 7-es lehetőséget.
Ez után gond nélkül tudjuk telepíteni a szükséges illesztőprogramot, és a tablet frissíthető lesz.

https://vertigostore.eu

(#750) system75 válasza kelzsoca (#749) üzenetére


system75
tag

Tiszta ügy, értettem. De a sima Win8-al előzőleg nekem semmi ilyen gondom nem volt, nem kellett "trükközni", megette a csomagban mellékelt drivert...De azért köszönöm a tippet, így is kifogom próbálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.