Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-30 19:41:16

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Lasliegrand válasza Lasliegrand (#948) üzenetére


Lasliegrand
tag

... azóta egyébként gond nélkül működik a billentyűzet, nem tudom, mi volt ez ...

(#952) f.szabo


f.szabo
tag

Üdv, mindenkinek, tabletet szeretnék vásárolni és olvastam itt a fórumon, hogy kijelző gondok voltak a géppel ez megoldódott? WayteQ xTAB-100qcr retina kijelzős tablet -re, gondoltam igaz az Ipad 1 is szóba jött, nem tudom melyiket lenne érdemes megvenni, mert csak használtra van pénzem, kb.40e ft. köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#953) Lasliegrand válasza f.szabo (#952) üzenetére


Lasliegrand
tag

Olvass vissza egy picit #934-től!

(#954) f.szabo válasza Lasliegrand (#953) üzenetére


f.szabo
tag

ok, köszi

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#955) system75


system75
tag

Most lett elegem az egészből. Visszaviszem, visszaadóm, visszakérem a pénzt vagy hasonló...

(#956) Dávid2008 válasza system75 (#955) üzenetére


Dávid2008
újonc

Rendesen bent lettünk hagyva a slamasztikában...........

(#957) Barohawk válasza f.szabo (#952) üzenetére


Barohawk
aktív tag

nekem van egy eladó WayteQ xTAB-100dci még talán gari is van rá , kijelzőt kicserélték garanciában

''Stressz nélkül az élet unalmas lenne''

(#958) hm941


hm941
csendes tag

Valaki tett már fel Custom Romot? Vélemények?

(#959) system75 válasza hm941 (#958) üzenetére


system75
tag

Ilyen nincs, tehét senki, szerintem...

(#960) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Mindigtv.ver.2.0.4.build.18.apk -ra kérhetnék egy működő letöltési linket valakitől ?

(#961) kada92


kada92
csendes tag

Sziasztok,

Elromlott a tablet töltőm, és vettem egy 12V/2A töltőt hozzá :W , mire észrevettem h az eredetije csak 5V/3A-os.

Ebben az esetben tölthetem vele a 12V/2A töltővel? Vagy tönkreteszi a akkut? :O

Segítségeteket előre is köszönöm :)

(#962) tjb007 válasza kada92 (#961) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem töltheted vele, vagyis igen, csak ki fogod nyírni vele a tabletet.
Ha töltőre van szükséged fordulj a WayteQ felé, vagy egyszerűen rendeld meg az oldalukról.

(#963) kada92 válasza tjb007 (#962) üzenetére


kada92
csendes tag

Akkor 5V/2A kell?

(#964) tjb007 válasza kada92 (#963) üzenetére


tjb007
nagyúr

5V/3A

[ Szerkesztve ]

(#965) kada92 válasza tjb007 (#964) üzenetére


kada92
csendes tag

Felhívtam a szervizt és azt mondták h jó lesz a 5V/2A-es :) le is rendeltem a boltba és majd cserébe meg lesz oldva :D úgyh ez is megoldódott :)

(#966) bajzal


bajzal
őstag

Akkor rootolni csak ennyi?

A Play Áruházból telepítsük fel a SuperSU alkalmazást, majd indulásakor frissítsük az su binárist.

(#967) Eltomi válasza bajzal (#966) üzenetére


Eltomi
tag

Android 4.1 alatt igen

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#968) gilpil válasza kelzsoca (#917) üzenetére


gilpil
csendes tag

A tárhely csere engem is érintene, de a link már nem él. Elküldenéd újra?
Köszi

(#969) andrasko


andrasko
senior tag

Sziasztok!

Van egy Wayteq xTAB-100dci 3G fuso tablettem.

Egy problémám akadt vele:
A beépített (3G) modemével (telenor sim) elég gyenge le/fel-töltési eredményeket produkál.
A legjobb körülmények között (szabad ég, kijelzőn 3G) is csak 0,8-0,9/0,03 Mb/s eredményeket produkál.
Tudom, hogy ez lefedettségtől függ, de ez elég gyenge a fenti paraméterek esetén egy 5/1 Mb/s sebességű sim-mel.

Van valami ötletetek? :F (pl: alkalmazás, stb...)

Köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#970) Perrier válasza kelzsoca (#436) üzenetére


Perrier
csendes tag

Szeretném letölteni a frissítést, de hibát ír az oldal:
Általános hiba
SQL ERROR [ mysqli ]

Table 'forum.phbb_download_log' doesn't exist [1146]

SQL hiba lépett fel az oldal generálása közben. Ha a probléma továbbra is fennállna, lépj kapcsolatba a fórum adminisztrátorával.

Írtam a fórum adminisztrátorának is, bocs ha az is te vagy.

(#971) minusz9


minusz9
csendes tag

SZiasztok!
A géppel a következő a probléma:
Ha rádugom a töltőt, vagy számítógépet, akkor a logó felvillan, elmegy a kép, majd ismét felvillan, megint elmegy a kép és így tovább.
Ha power gombot sokáig nyomom, elmegy a kép, a piros led belül világít, hogy töltődik, de sok idő múlva is ugyanezt csinálja.
Ha leveszem a töltőről, akkor csak simán felvillan a logó és elmegy a kép, akkor nem ismétlődik.
Power+hangerő gombbal próbáltam recovery módba kerülni, de nem történik semmi a hatására.
A hard resettel még nem próbálkoztam.

Van valami elképzelésetek?
Mit lehet ilyenkor tenni a szervízbe szállításon kívül?

Köszi előre is.

''Nem akarok semmit, de nagyon szép lesz, tudom jól. Nem akarok tudni a hullámról...''

(#972) minusz9


minusz9
csendes tag

A probléma először még fokozódott, már nem is égett egy idő után a töltést jelző piros led és már egyáltalán nem jött be a logó sem. De aztán a végén azzal oldódott meg, hogy beletettem egy sd kártyát.
Arra tudok gondolni, hogy esetleg valami szöszmösz ment bele a foglalatba és nemkívánatos rövidzárat okozott, vagy ilyesmi és a kártya arrébb taszította, mert utána rendesen elindult, sőt, kártya kivétele után is rendesen működött.
Mások okulására írtam le, elég tanulságos eset, szerviz előtt érdemes tehát sd kártyát tenni a gépbe...

''Nem akarok semmit, de nagyon szép lesz, tudom jól. Nem akarok tudni a hullámról...''

(#973) htctopaz


htctopaz
tag

Üdv mindenkinek!
Feleségem tavaly Karácsonyra kapta a gépet, rendszeresen használja, amely már annyira belessult, hogy megérett egy szoftverfrissítésre. Le is töltöttem a v3-as szoftot, de mivel Windows8-at használok, el akartam végezni az ehhez szükséges beállításokat. Lehet, hogy béna és vak vagyok de sehol sem találom a beállítások>gépház>általános menüpontot.
Kérem, segítsetek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.