Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) gyulavezir válasza draco31 (#394) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Köszönöm. Megküzdöttem vele, míg együtt sikerült. De működik.

(#402) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Arra gondoltam, hogy vannak ezek a programozható gombok, amit a jackbe lehet dugni, ilyent próbált már valaki? Jó lenne ugyanis egy dedikált kamera - gomb...

(#403) Sheld


Sheld
senior tag

Engem egy custom rom érdekelne a telefonhoz, de nagyon!
Vagy egy UbuntuOs de leginkább egy Miui kéne erre a telefonra!

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#404) Melorin


Melorin
addikt

Nem lehet valahogy átrendezni a hívás közbeni gombokat? Állandóan kihangosítom a fülemmel a telefont mert fent vannak azok a gombok, és sokszor visszajön a kép alvásból mert ahogy mozog a fejem, az érzékelő azt hiszi, hogy elvettem a fejemtől a telót.

És a tiétek nem melegszik nagyon? Az enyémet sokszor kellemetlen fogni vagy nyomkodni, olyan meleg huzamos használatkor.

(#405) gyulavezir válasza Melorin (#404) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

A Micropinch-nek van akksi-kezelője (bár szerintem pont egy tucat ilyen akksi doktor van az áruházban) azokkal általában nyomon tudod követni, mikor melegszik nagyon a cucc (nekem eddig 49,8C-volt a legtöbb), jellemzően szerintem játékok futtatásánál.

(#406) janopali1212


janopali1212
csendes tag

(#407) janopali1212


janopali1212
csendes tag


Nálam kb. enyit bir egy töltésel.

[ Szerkesztve ]

(#408) janopali1212


janopali1212
csendes tag


Kb 3het használat után ezt szinte mindig hozza automata fênyerön.állandó vifi .

(#409) draco31 válasza Melorin (#404) üzenetére


draco31
veterán

A POP C7-el sokszor így járok. Azt szoktam, hogy felveszem a hívást, vagy elindítom a hívást, és lezárom gombbal én, és nem a szenzorra bízom, mert én meg netezni szoktam a fülemmel. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#410) draco31


draco31
veterán

Tegnap beléptem a klubba. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#411) draco31


draco31
veterán

Még nagyon kevés a tok hozzá ahogy látom, és drágák is. :( Várni kell még vele.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#412) Sheld válasza draco31 (#411) üzenetére


Sheld
senior tag

Engem eddig mind kizavartak az üzletből, hogy nincs tokjuk hozzá.

"Micsoda?! Mihez keresel tokot? - megmutatom nekik - Ilyet még nem is láttunk!" vagy "Nincs tokunk" vagy a "Fogalmam sincs lesz-e ilyenhez bármink is..." dolgok hagyták el az eladók száját ^^

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#413) draco31 válasza Sheld (#412) üzenetére


draco31
veterán

Én ebay-ről dolgozok, ott fele annyi az ár. Beledugós tokot akartak ajánlani, de az meg már van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#414) Vovo


Vovo
újonc

Lassan egy hónapja simogatom a telót... Valaki tud abban, segíteni, hogy sms-nél, e-mail-nél hogyan kell beállítani a magyar prediktív szövegbevitelt? Nálam csak azokat a szavakat ismeri, amiket elmentettem neki.

(#415) draco31 válasza Vovo (#414) üzenetére


draco31
veterán

Én az előző mobilomon megszoktam a SwiftKey-t, így azt használom csak rajta.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#416) gyulavezir válasza draco31 (#415) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

SwiftKey teljesen jó. Gyorsan tanul és jó vele gépelni.

(#417) Vovo válasza draco31 (#415) üzenetére


Vovo
újonc

Hálás köszönet! Tanulok.

(#418) Melorin válasza gyulavezir (#416) üzenetére


Melorin
addikt

Csak sokszor duplázza a szavakat.

(#419) draco31 válasza Melorin (#418) üzenetére


draco31
veterán

Jól be kell állítani, utána rendben van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#420) trebór31


trebór31
csendes tag

Aréna plázában elvileg a földszinten a folyosón a kis sziget mobilos azt mondta tud rendelni tokot meg fóliát is.

(#421) draco31 válasza trebór31 (#420) üzenetére


draco31
veterán

Én 800-ért vettem 6 fóliát.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#422) thegtageri


thegtageri
csendes tag

Sziasztok! Nos, két telefon között vacilálódom... Ez, meg az M2 aqua, az drágább,viszont ugye vízálló, meg dedikált kamera gomb, ps3 controller, stb... Viszont ez 5.0, HD kijelző és 64 bites proci... Segítenétek? :3

(#423) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

Sziasztok,

erősen gondolkodom egy ilyen készüléken, teljesen átlagos használat (munkára) email, stb.
Ha valaki lőne vele egy pár fotót közelre (pl kábelek fotózása (cimkék ilyesmi) megköszönném, esetleg egy nappali fényes videót.

köszönöm előre is.

الغريبة في هذا الكوكب

(#424) draco31 válasza Heimdallr75 (#423) üzenetére


draco31
veterán

Hali, pár macro a témában, minden automata. Videót nem vállalom, egy örökkévalóság lenne mire feltöltöm. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#425) gyulavezir válasza thegtageri (#422) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Rendeltem egy jack button-t és remélhetőleg a dedikált fényképező-gomb probléma letudva...
Valószínűleg a héten megjön :))

(#426) balika011 válasza draco31 (#424) üzenetére


balika011
senior tag

Szokjunk már le erről a data.huról és a többi korlátolt gagyi fájlmegosztóról.
Google Drive!

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#427) akess válasza draco31 (#411) üzenetére


akess
csendes tag

Én az amazonról rendeltem, csak így a szállítás drágább, mint a tok+fólia.

(#428) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Van egy kis gondom, segítsetek, kérlek:
ébresztőórámon szerettem volna az ébresztés jelzését megváltoztatni. totalcommanderrel kiválasztottam az SD2 kártyáról a nekem megfelelő zenét (.mp3) azóta nem tudok az óra beállításaihoz hozzáférni, mert folyton kidob. A háttérben ott van az óra, de amint rányomok, visszadob a főképernyőre.
Újraindítás megvolt, most nem tudom, mit is kéne csinálnom. :(

Előre is köszi a segítséget!

(#429) draco31 válasza gyulavezir (#428) üzenetére


draco31
veterán

Én simán az ébresztőóránál állítottam be a saját zenét, a lista legtetején van az hogy egyéb zenék.
Ezt próbáld meg: Beállítások Alkalmazások, itt menj oldalra az összesre. Itt pedig keresd meg az órát,a vége felé lesz. Megnyitod, aztán adattörlés.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#430) gyulavezir válasza draco31 (#429) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Óóóóó, nagyon köszönöm!
:R :R :R :R :R

(#431) draco31 válasza gyulavezir (#430) üzenetére


draco31
veterán

Nincs mit! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#432) Heimdallr75 válasza draco31 (#424) üzenetére


Heimdallr75
őstag

köszönöm.

الغريبة في هذا الكوكب

(#433) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Szimpi a teló, 3-ra szűkítettem a lehetséges áldozatokat a vodánál, Lg Leon (most is Lg-m van, itt a saját szoft megoldások nagyon bejönnek, meg ha gond van KDZ-vel téglából is vissza tudom hozni, Sony E4g-teszt alapján nagyon jó, csak csúnyácska, meg ugye ez). Mik a tapasztalatok, újraindulás ilyesmiket nem tapasztaltatok? Root van é? Üzemiső milyen? Nem használok pc-t, így mindent erről intézek, sokat chatelek, böngészek.

Maine coon

(#434) draco31 válasza atosan (#433) üzenetére


draco31
veterán

Mint ha magamat olvasnám majdnem 2 héttel korábban. :D
Ebben nagyobb a kijelző, és a felbontása is, mint a többinek.
Az LG nálam azért esett ki, mert nincs benne értesítési led.
Csütörtök óta használom, azóta nem csinált furcsaságokat. Én is e-mail-ezek, messenger, net. Emiatt szerintem jobb a nagyobb felbontás. Üzemidőről nem tudok még beszámolni, kell pár nap egy új akkunak, hogy beálljon.
Root nem tudom, nem érzem hogy kellene bármi miatt is nekem.
Az LG-t nem tudom, de ezen 5.0.2 van, a Sony-n meg 4.4.4
A Sony-val szemeztem én is, de az van tesómnak, és nem akartam 2 egyforma telefont a családba. Ott ahogy olvasgattam a fórumát, a zajszűrős mikrofonnal van pár embernek gondja.
Az alap launcher eléggé fura volt nekem, így meg is kapta a Novát, azt használom mindenen amióta megláttam.
Ha még van valami, kérdezz. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#435) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Erősen gondolkozom, hogy veszek egy ilyen telefont, egyedül az 1Gb ram miatt vacilálok. Ha mondjuk zenehallgatás mellett böngészek (pl. Chrome+Spotify), akkor hajlamos bezárni a zenét? Vagy ha böngészés közben fut a Messenger, előfordul olyan, hogy kilövi az utóbbit? Eddig az 1Gb-os készülékeim ilyeneket produkáltak, emiatt kérdezem.
Amúgy van valamilyen gyakrabban előforduló hiba? Köszi előre is!

Szerk.: a GPS minősége is fontos lenne, pontosan navigál, hamar talál műholdakat?

[ Szerkesztve ]

(#436) ackos válasza atosan (#433) üzenetére


ackos
csendes tag

Tegnap óta vagyok tulaj, de a teszt óta vártam már rá:) Ami nagyon tetszik:
- Kijelző szuper, nekem a hívások hangminősége megdöbbentően jó (igaz, egy kövületről váltottam, Samsung Captivate Glide), a hangerőről ugyanezt tudom elmondani.

- A mások által említett torzulás, ami magasabb hangerőnél jelentkezik, nálam nem okozott gondot, eddig nem volt szükségem, hogy maxra húzzam a csúszkát.

- Kamerával elégedett vagyok, csak futólag teszteltem.

- A rendszer nekem eddig akadásmentes, gyors, stabil.

- Akkumulátor.. Ez a pont volt a leggyengébb láncszem az előző készüléknél, a mostani tapasztalat számomra megdöbbentő. Tegnap este negyed nyolckor vettem le a töltőről, azóta telefonálgattam, neteztem (WIFI és 4G/3G mikor melyik) folyamatosan megy, frissítések bekapcsolva, pár fotó, fél óra zenehallgatás.. Jelenleg van 73%-on úgy, hogy ez az első feltöltés. Szerintem lesz ez még jobb is.

Vodafone FIX 5000 vállalkozói csomaggal vásároltam, ehhez ingyen adták a telefont. 20.000 forintos készülékárig (ezen tarifán belül) megnéztem a lehetséges alternatívákat, amit lehetett megtapogattam az üzletben, de emellett döntöttem.Nem találtam olyat, amire elcserélném.

(#437) atosan válasza draco31 (#434) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm a kimerítő választ, olvasgattam a fórumot, láttam hogy Te is ebben a cipőben jártál :) Igen, a kijelző nagyon csábít, sokkal kényelmesebb, szintén Nova párti vagyok, Lg-ken kívül mindegyik telómon az volt. Azt hiszem egyelőre ennyi elég, köszi :R

ackos ugyan azt a tarifát néztem ki magamnak :)

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#438) draco31 válasza fausto (#435) üzenetére


draco31
veterán

Én szoktam úgy, hogy Power AMP plusz Messenger és böngészés, nem tapasztaltam hibát.
350 megát eszik meg a rendszer, a többi meg marad a programoknak nálam legalábbis.
A navigálást nem próbáltam még, most leszedtem a GPS Testet, 5 másodperc alatt meg volt a szabadban, van benne ugyebár GLONASS.
Semmi hibát nem tapasztaltam még, 5 napja van csak meg nekem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#439) fausto válasza draco31 (#438) üzenetére


fausto
addikt

Köszi szépen :)

(#440) Mewee22


Mewee22
csendes tag

1 hete van nálam a telefon és nagyon meg vagyok elégedve vele.
Egy 30 ezer ft-os akg fejhallgatót hajt meg és piszkosul jól szól vele.Veri a samsungom és a régi htc-m.
Nagyon jó üzemidő,erős fényerő,nem torzul a hangszóró maxon,gyors és nem gondolkodik.A kamera nem az igazi de mivel olcsón vettem ezért ezt meg bocsátom neki.Am arra hogy nyomjon valaki pár képet vele facebookra,teljesen meg felel.
Tegnap este raktam fel töltőre pedig beszéltem kb 2-3 órát telefonon és neteztem is eleget rajta.
Eddig még egy telefonom sem bírta ilyen jól.Le a kalappal!
Ajánlom mindenkinek aki szeretne egy egész korrekt telefont jó áron.

(#441) Kampó válasza ackos (#436) üzenetére


Kampó
senior tag

nem rosz az:) ( Samsung Captivate Glide) a qwerty különösen megdobja:) hiányolom a hasonló telefonokat manapság.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#442) mentoloshypo válasza Mewee22 (#440) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nekem 3 hete van meg és én is ugyan ilyen jó véleménnyel vagyok róla szerencsére! :)
Semmi gondom nem volt eddig, első napokban volt olyan baki, hogy a wifi nem akart bekapcsolni, de egy újra indítás után minden oké azóta is.
A Nyalóka is remekül teszi a dolgát. Igaz azt nem tudom mivel több mint a régebbi 4.4-es verzió, de gondolom majd valaki aki tőlem felvilágosultabb elmagyarázza.
Az üzemidő is nagyon jó, igaz a fényerő csak az 1/3-n van (ami bőven elég még nappal is) és az alkalmazások túlnyomó részét nem használom, amit csak lehet kikapcsoltam.

(#443) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Na, megjött a spanyolok "tempered glass"-a. :-( Valaki elmagyarázná, hogy mi a különbség a sima mezei védőfólia és a tempered glass között? Merthogy hajlamos vagyok most becsapottnak érezni magam... Ez ugyanis, amit kaptam egy tök egyszerű plasztik előlapi fólia.

(#444) draco31 válasza gyulavezir (#443) üzenetére


draco31
veterán

Írd be youtube-on, hogy tempered glass. Nem próbáltam még ilyet, így nem tudom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#445) balika011 válasza gyulavezir (#443) üzenetére


balika011
senior tag

A tempered glass az edzett üveg. Magyarul egy kemény üveg felület, ami védi a kijelzőt.
Ha hajlékony, vékony valami jutott el hozzád, akkor bizony átvertek.

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#446) gyulavezir válasza balika011 (#445) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

erre gondoltam én is. Köszönöm szépen :R

(#447) ackos válasza Kampó (#441) üzenetére


ackos
csendes tag

Ne is mondd.. :D Egész eddig ódzkodtam az érintőképernyőn való gépeléstől. Nagyon szerettem a Samsungot, ez a második pédány volt, amit elhasználtam belőle az elmúlt 3 évben, de őszintén: eljárt felette az idő. :( Előtte xperia x10 mini pro-m volt, szintén a fizikai billentyűk miatt, tehát jó pár évig húztam a fizikai - virtuális váltást.

Nektek mennyire melegszik a készülék töltés közben? Nekem azért elég jól érezhetően forrósodik. :S Másnál is van ilyen, vagy mehetek vele szervízbe?

Ezt leszámítva egyre elégedettebb vagyok a géppel, rendeltem hozzá szilikontokot + fóliát is, mert nagyon féltem:)

(#448) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sziasztok, csak egy kérdésem lenne, ez dual sim-es, vagy csak 1kártya megy bele? :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#449) draco31 válasza kisza25 (#448) üzenetére


draco31
veterán

Csak 1 sim megy bele. Ez csak a vodánál kapható.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#450) draco31 válasza ackos (#447) üzenetére


draco31
veterán

Nem figyeltem még, hogy melegszik-e vagy sem. Az előző mobilom, ami egy POP C7 volt, azt ha sokat játszottam akkor ki tudtam hozni 60 fokra a CPU-t benne az Aida64 szerint. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.