Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Ez nagyon korrekt telefon lett!!! :R
Nem vennék ilyet, az mondjuk tuti, de ennyiért tényleg ajánlott vétel. Nem nagyon van párja ebben az ársávban, a legtöbb gyártó hasonló tudású telefonja pedig inkább dupla ennyibe kerül.
Köszi a tesztet! :C

Üdvözlettel, Tibi

(#2) turbuczn


turbuczn
tag

Valóban remek ajánlatnak tűnik! :) Egy picit sajnálom, hogy nem kártyafüggetlen! :(

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A betyar mindenit! Ha ez egy honappal korabban jon, most ilyenem lenne, nem egy LG G3 S (az is olcso volt flottaban).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) HenkStockton


HenkStockton
csendes tag

A Vodafone mindig is jó volt saját márkás készülékek terén. Párom előző telefonja Vodafone Smart Mini volt (szintén MA Különösen ajánlott), mai napig imádja, alig tudtam rábeszélni, hogy váltson. Viszont ha azóta nem lenne egy Huawei G6 tulajdonosa, erre tuti vevő lenne. Bár az 5 col kérdéses.. Összesítve, brutális ajánlat ez Yodáéktól ismét.

(#5) majcsika


majcsika
csendes tag

Különösen ajánloooott.
Ez engem csak azért fakaszt mosolyra, nna jó röhögésre mert a Vodánál a 4G nem elérhető. Ahogy írjátok jó darabig nem is lesz az a feltöltőkártyásoknak. Aki pedig előfizetéssel vesz ilyet az meg is érdemli a sorsát.

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na erre nem gondoltam. Total azt hittem a Honor 4X :D kapja a plecsnit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Zoja™


Zoja™
őstag

Nagyon pöpec telefon lett, ennyiért ajándék. Mondjuk azt nem értem, hogy ha már nem nyúltak bele a lolliba, akkor miért nem 5.1-el adták ki, abban már van javítás a memory leak-re.

36k-ért feltöltőkártyával viszont erősen bestbuy.

(#8) Legendd válasza Graphics (#6) üzenetére


Legendd
senior tag

Az maximum ajánlott lesz 😃

Alea iacta est!

(#9) Vamp válasza majcsika (#5) üzenetére


Vamp
senior tag

Es ez miert akkora szivfajdalom?;)

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Le a kalappal Vodának is, meg Alcatelnek is, ez egy nagyon korrekt és jól használható "néptelefon" lesz, szerintem raklapszám fogják vinni. :R

B.Cs.

(#11) Graphics válasza Legendd (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó az ajánlva is :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Magnat


Magnat
veterán

Tényleg tök jó kis készülék, igazából semmijébe sem lehet belekötni a teszt alapján.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#13) Halkow.


Halkow.
senior tag

Korrekt 37k ért ajándék

Alcatel onetouch idol 2s te vagy az? kiköpött ugyanaz a kamerát, soc-ot, hangszórót kivéve

Elégé dühös vagyok hogy ezen lolli fut, az idol 2s-emre a mai napig nem adták ki a kitkatot, pedig a teszbe is ígértétek.... és szinte allig van külömnbség a kettő között..

(#14) Wesder


Wesder
félisten

Az 1GB RAM hol sovány? o.O Nálam a lolli 450-500-at eszik, ebből kb 220mb a rendszeré, (thl t6s)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Wesder


Wesder
félisten

Előfizuban akár még "ingyé" is odaadjàk :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) helixP válasza majcsika (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem igazán értem, mért érdemelné meg a sorsát, azért mert nincs még 4G a Vodánál?

Nagyon jó telefon lett, nagyon jól szabott árral. Előfizuban gondolom még jobb az árcímke.

(#17) B1T3


B1T3
addikt

Tényleg jól sikerült papíron, na meg a teszt alapján. Ami már szubjektív: kicsit olcsó hatást kelt számomra az a három dedikált kapacitív rendszergomb, főleg hogy a középső kör még nagyobb, mint a többi.

(#18) Atus85 válasza Graphics (#6) üzenetére


Atus85
aktív tag

Én is a 4x -re vártam a különösen ajánlottat, jó teló lett.

[ Szerkesztve ]

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Ilyen áron tényleg fantasztikus ajánlat, kár, hogy még mindig nem elterjedt mindenütt az IP-védelem, illetve hogy gyakorlatilag alig vannak már 4-4,5"-os kijelzős mobilok. Ennyiért bőven megéri sokaknak, az tuti, de jobban örültem volna, ha hardveresen ugyanezt egy 4,2"-os kijelzővel szerelt készülékházba teszik vízálló kivitelben. Akkor az se lett volna baj, ha 10k-val drágább, megérte volna számomra is.

(#20) mcs


mcs
veterán

Szuper!

Alcatel mindig is értékelhetőt alkotott az alsó-közép kategóriában, hát még ezzel. Ennyiért jobb vétel, mint például a Samsung Galaxy Ace 4. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Az összefoglaló táblázatban az ár/érték arány miért csak 9 pont?

(#22) majcsika válasza helixP (#16) üzenetére


majcsika
csendes tag

De mitől középkategóriás?
4G nélkül? Ugyan már! Így csak egy átlagos készülék.
Felsorolás nélkül, de bármelyik webshopban találni jobb vagy hasonló független 3G készüléket.
Mert ez számomra nem 4G-s. Hiába van belehegesztve a 4G ha a Voda nem engedi(feltöltőkártyásoknak),
vagy egyszerűen nincs 4G lefedettsége sem.

[ Szerkesztve ]

(#23) Zoja™ válasza majcsika (#22) üzenetére


Zoja™
őstag

Az ugye elkerülte a figyelmed, hogy a telefon tudja a 4G-t. Amiről Te beszélsz, az a szolgáltató sara.
Úgyhogy azért savazni egy készüléket, amiért a szolgáltató nem biztosítja a 4G-t, nem éppen releváns.

Szerk.: Egyébként a privát telefonom én is feltöltőkártyás konstrukcióval használom, (Telekom, Domino) nálam sincs 4G, pedig a telefonom tudná. :U

[ Szerkesztve ]

(#24) majcsika


majcsika
csendes tag

A készülék jó!!
De minek??
Nekem is van elfekvőben egy dual Alcatelem, sőt Smart mobilokat is használtam nem egyet.
Senki sem sarazta a készüléket, de nem értem mitől különösen ajánlott ha nem lehet kihasználni a képességeit.

De befejeztem.

(#25) movax


movax
őstag

Egészen jó a cucc.
Nekem volt egy Voda Smart 4-esen, az Yulong-gyártmány volt, de hibát nem találtam benne, sőt.

(#26) helixP válasza majcsika (#22) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak a 4G-t nem tudod mindenhol kihasználni, azt sem sokáig.
Ez a telefon 3G-vel is különösen ajánlott lenne ezért az árért. T
Illetve várom az alternatívákat a webshopos készülékek kapcsán. :)

(#27) Merkur840


Merkur840
csendes tag

Ennek a telónak tényleg csak annyi a baja, hogy a Vodafone árulja.
Jó lenne nekem feltöltőkártyásan, de a tarifáik egyszerűen borzalmasak pedig most se beszélek ingyen sőt...
Kár érte!

(#28) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Képekről nekem elég ocsmánynak tűnik, ezért elnézést kérek. Borzalmas gombok, és a hátlap rosszabbnak tűnik, mint egy s4-en. De ez kb egy tesco gazdaságos moto G. Ennyiért tényleg jó vétel, ha valaki vodás.

(#29) boncser válasza majcsika (#5) üzenetére


boncser
aktív tag

Van 4G a vodánál.

(#30) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Újabb néptelefon , ennyiért meg is éri.

(#31) helixP


helixP
nagyúr

Kedves szentkuti: ez a fajta headset volt benne? És tényleg olyan rosszul szólt?

(#32) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azok az érintőgombok jézusom..... :(
Persze ilyen ár/érték aránynál felőlem jöhetne virtuális kezelőgombokkal is, de ez akkor is gáz. Nem szép, nem esztétikus, nem tetszik.

De a telefon többi része: thumbs up! :)

All→M8

(#33) exelsior1


exelsior1
senior tag

37-ért nem semmi cucc. De hogy a kijelző ennyiért 2500:1-es kontraszt arányt tud, az ledöbbent. Ritkán látni ilyet

Galaxy S10

(#34) Móci


Móci
addikt

Nem semmi készülék, nekem 33990 Ft lenne a flottás előfizuhoz, erősen elgondolkodom rajta ennyiért. Lehet hamar megy nyugdíjba az S2...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#35) kalmanahos


kalmanahos
tag

persze, kíváncsi vagyok, hogy az 1 giga ram mire lesz elég egy hónapnyi használat után, teljesen belakva a rendszert

(#36) Wesder


Wesder
félisten

Eddig az 512mb ram miatt nyavajogtak az emberek, mostmár az 1gb sem elég? o.O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) batai15


batai15
félisten

wow ez az ár.
Brutálisan alacsony. bár ronda csóri telefon , amugy okés.

(#38) szami777


szami777
addikt

Jó a teszt, nagyon pöpec kis készülék lett. :R
idol 2s version2, de ilyen árban ez best buy.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#39) Fulár


Fulár
senior tag

Az Alcatel megtanult frankó telefonokat gyártani.Ez tény.De amilyen jól sikerülnek a készülékeik olyan használhatatlanok a rendszereik.Ordas hibák jelennek meg amik az idő múlásával csak szaporodnak.Ezek a viszinylag rövid teszt időszak alatt sajnos nem szoktak elő bukanni.A User meg szív mint a borz.Reménykedem benne,hogy ez a tendencia most megváltozik hiszen a rendszer nagy vonalakban módosítatlan.De az biztos,hogy még egyszer nem szívesen fektetnék be Alcatel készülékbe.Hamarosan érkezik az Idol 3....Vannak kétségeim.Az Idol 2s-t is egekig magasztalták a tesztek,hosszú távon használni mégis tórtúra.De az ár-érték arány Mb1-es.Az tuti.

(#40) jsk


jsk
senior tag

Ezzel a telefonnal sikerült szemen köpnie az Alcatelnek a korábbi vásárlóit, akik megvették a tavalyi telefonjaikat (Idol 2s, Pop S9, stb.). Főleg az Idol 2s tulajokat.

(#41) kalmanahos válasza Wesder (#36) üzenetére


kalmanahos
tag

droid használhatatlan 2 giga ram alatt. persze, újonnan minden szép és csillogó

(#42) Wesder válasza kalmanahos (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Érdekes... Az én THL-emnek miért elég 1GB? (Egy éves telefon lassan, és csak akk rosszalkodott, ha én elcsesztem. Rossz portolás romolás stb)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) helixP válasza kalmanahos (#41) üzenetére


helixP
nagyúr

Vicces lány vagy Te, és valószínűleg elég fiatal. Vígan használtam 256 és 512-es telefonokat is :)

(#44) Kampó


Kampó
senior tag

ezek amegmondó emberkék:) kezükbe nem volt ilyen telefon de lehuzzák.. 40e ft 3 ft feltöltéssel 5 col hd (720p) laminált ips kijelző 4mag ami nem metk hanem snapdragon.. 1g ram.. stb és fikázzák:D:D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#45) Wesder válasza Kampó (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem csak az a bajom vele hogy Vodás. Telenoros kivitelben szerintem S-M csomagban ingyen adnák.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) Yayoh válasza kalmanahos (#41) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ez is csak egy urban legend , mostani telefonjaimban már mind meg volt a 2GB RAM , de családban és ismerősöknél is volt ahol csak 1GB van , és nem tapasztaltam semmi hátrányt ebből , és ők se panaszkodtak hogy használhatatlan lenne a telefon...

(#47) Wesder válasza Yayoh (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Hagyjuk, biztos Ifan :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) szentkuti11 válasza helixP (#31) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szia!

Igen, ez van hozzá. Alapvetően van egy elég magas alapzaja, a középtartomány (kiemelten a vokálok) pedig nagyon nyomottan szólnak, mintha víz alól hallgatnád a zenét. De ez nem is tud igazán zavarni, mert a mély tartomány annyira elnyomja az egészet, hogy (számomra) abszolút élvezhetetlenné teszi a zenehallgatást.

(#49) callmeakos válasza kalmanahos (#41) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szóval a teljes android paletta úgy 85%-a használhatatlan. Micsoda meglátás :)

All→M8

(#50) Móci válasza kalmanahos (#41) üzenetére


Móci
addikt

Várj, akkor mindjárt kettétöröm a telefonomat, mert használhatatlan.

Más.
A beszélgetési hangerő mennyire jó a telefonnál?

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.