Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) kayman válasza draco31 (#2129) üzenetére


kayman
senior tag

Ez remek link, az enyém is betört. Pont 3 hete indult el a csomag kínából, nagyon várom már. :R

HyperTransport az úr!

(#2152) kayman válasza robogos10 (#2150) üzenetére


kayman
senior tag

Nem sikerült szétszedni, szerintem az enyém is eladó alkatrésznek :U

HyperTransport az úr!

(#2153) draco31 válasza kayman (#2152) üzenetére


draco31
veterán

Még mindig 8000 a legolcsóbb, amit találok hozzá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2154) kayman válasza draco31 (#2153) üzenetére


kayman
senior tag

15000 használtan a készülék, majd az új tulaj rendel hozzá :(((

HyperTransport az úr!

(#2155) Móci


Móci
addikt

Másnak is lassan formázta le a cache partíciót a készülék? Kapott egy recoveryt lassulás miatt, percekig nem csinált semmit, majd kétszer állítottam vissza, mire jó lett. De most legalább gyors, stabil.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2156) robogos10 válasza kayman (#2152) üzenetére


robogos10
aktív tag

köszönöm de nekem nem kell :)
Most vodafon 7 uktrát hajtok ez nagyon jó telefon semmi gondom nincs vele!
Bár gondolkodom az eladásán ha esetleg valakinek kellene jelezze :)

(#2157) kayman válasza robogos10 (#2156) üzenetére


kayman
senior tag

Nem mondtam, hogy te vedd meg :DDD

HyperTransport az úr!

(#2158) robogos10 válasza kayman (#2157) üzenetére


robogos10
aktív tag

:DDD

(#2159) draco31


draco31
veterán

Lassan megválok tőle, elmúlt másfél éves, már van is vevő rá 15e-ért, ami szerintem nem rossz ár érte, nagyjából ennyibe került nekem új korában.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2160) Móci válasza draco31 (#2159) üzenetére


Móci
addikt

Az enyém a hétvégén kapott üvegfóliát, s egy darabig marad, de már nagyon le akarom cserélni. Na majd év vége felé nézek egy komolyabb telefont...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2161) draco31 válasza Móci (#2160) üzenetére


draco31
veterán

Nálam a ram és a belső memória ami elfogyott, e miatt van a csere, amúgy semmi bajom vele.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2162) Melorin válasza draco31 (#2161) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem is a RAM a bajom. Ha elindulok vele sétálni vagy futni és elindítok egy tracker appot (SportsTracker) és közben zenét is hallgatok már az is épp elég neki de ha valaki rám ír Viberen, úgy lehal a telefon amikor meg akarom nézni az üzenetet vagy épp abból váltanék vissza a tracker progiba hogy szörnyű, kifehéredik a kép majd 15-30mp múlva észhez tér a telefon. Fényképet készíteni már nem is merek egy ilyen séta alkalmából mert volt, hogy 1 fotó készítésétől leállt a tracker program és kuka lett az "edzésem".

[ Szerkesztve ]

(#2163) draco31 válasza Melorin (#2162) üzenetére


draco31
veterán

Nálam van amikor leáll a zene is, kidobja a ramból a programot.
Illetve alig van 4-5 program, és tele a belső tárhely, hiába pakolok mindent SD-re, akkor sem változik a dolog. Sokszor frissítések úgy mennek csak, hogy mindennél törlöm a gyorsítótárat.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2164) Melorin válasza draco31 (#2163) üzenetére


Melorin
addikt

Néhány hete vettem a feleségemnek egy Redmi 4A-t. Az valami álom ahogy működik. Pedig "csak" 2GB RAM van benne. Irigy vagyok rá :D

(#2165) draco31 válasza Melorin (#2164) üzenetére


draco31
veterán

Épp arra fogok váltani. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2166) Móci válasza Melorin (#2164) üzenetére


Móci
addikt

Én is azt néztem ki utódnak első körben.

Rohadt lassúnak találom már a telefont, hiába van fent alig pár app, face lite megy, nem valami pörgős. Minden nap sokat használom a hosszú munkába járás miatt, nem mindegy már sajna mit nyomkodok.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2167) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Helló!! ;)
Nincs valakinek egy leszedett törött kijelző?
Az alsó gomboknál belül levő műanyag fehér fényterelő kellene. :U :R

(#2168) draco31 válasza SteveJobs (#2167) üzenetére


draco31
veterán

Nekem van egy kijelző nélküli darab, de azt én is kidobtam. Bár nem hiszem, hogy fogok kijelzőt venni hozzá, még mindig drága.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2169) SteveJobs válasza draco31 (#2168) üzenetére


SteveJobs
őstag

Vágok oda egy műanyagot darbot ami viszi a fényt ha nem lesz.Azért köszi!
Vettek hozzá kijelzőt összerakták aztán nem világított.Azt hitték rossz a kijelző de a panelon ment el a bizti.Érdekes mert már a Sonynál is tal ilyennel.

(#2170) kayman válasza SteveJobs (#2169) üzenetére


kayman
senior tag

(#2171) SteveJobs válasza kayman (#2170) üzenetére


SteveJobs
őstag

:R

(#2172) draco31


draco31
veterán

Én közben megváltam a géptől, 15-öt kaptam érte ismerőstől. Esetleg ha valakinek kell, van egy kijelző nélküli példányom jó áron. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2173) lemusz


lemusz
addikt

Már régóta nem frissült az 5.0.2/270FUN1. :(( Kezdek aggódni, hogy valami rom moddolásra vetemedek, úgy hogy közben nem értek hozzá.

(#2174) draco31 válasza lemusz (#2173) üzenetére


draco31
veterán

Ha jóp emlékszem az utolsó frissitése is már csak a Google biztonsági frissitéseket tartalmazta.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2175) lemusz válasza draco31 (#2174) üzenetére


lemusz
addikt

Hát ja, tökéletesen működik minden rendben van vele, általános felhasználásra használom meg van 2 applikáció amik nem erőforrásigényesek, de napjában többször meg kell nyitnom őket, aztán a megnyitás lehetne egy kicsit gyorsabb is... Kerestem most a napokban muternak mobilt, aztán láttam hogy már van 5.1-es lollipop is, meg a legújabbakon 6.0... aztán innen jött az ötlet.

(#2176) draco31 válasza lemusz (#2175) üzenetére


draco31
veterán

Én a 7-es frissitést várom a mostani gépemre.
Nekem már gyenge volt, ezért váltam meg tőle márciusban, egyébként nem volt problémája.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2177) Konyika válasza lemusz (#2175) üzenetére


Konyika
senior tag

Én ugyan eladtam a telefont de a recovery menü-böl egy factory reset csináltam rajta :)

A szomszéd azóta is használja teljes megelégedéssel. Maga a vas nem rossz :DD

Ha rom-ozni támad kedved ne fogd vissza magad :) Csak vigyázz mert könnyen téglát csinálhatsz a telefonból :N

(#2178) djtörök


djtörök
senior tag

Én is váltottam egy redmi note 4-re. Nincs baja a telónak, csak sajnos nagyon kevés a ram. már ha két lap meg van nyitva a böngészőben az elég, hogy megadja magát.
Van itthon valami navon teló 512 rammal, és az gyorsabbnak érződik...

(#2179) draco31 válasza djtörök (#2178) üzenetére


draco31
veterán

Utánozós :P
Én is így voltam, kevés volt már a ram.
Van még egy kijelző nélküli példányom, jó ideje gondolkozom, hogy mi legyen vele.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2180) kayman válasza Konyika (#2177) üzenetére


kayman
senior tag

Hogy jön elő a recovery menü?

HyperTransport az úr!

(#2181) draco31 válasza kayman (#2180) üzenetére


draco31
veterán

Hangerő le és bekapcsoló gomb egyszerre, vagy hangerő fel és bekapcsoló, már nem emlékszem. Elég sokáig töröl, majd ne ilyedj meg.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2182) kayman válasza draco31 (#2181) üzenetére


kayman
senior tag

Asszony telefonján megcsináltam (két év után) a FR-t, most újra belakja.
Kíváncsi leszek, hogy gyorsabb lesz-e.

HyperTransport az úr!

(#2183) draco31 válasza kayman (#2182) üzenetére


draco31
veterán

Egy ideig igen, de ha Face megy rá, meg a messenger, akkor ki is dől, mindkettőből inkább a lite változat legyen, már ha vannak használva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2184) kayman válasza draco31 (#2183) üzenetére


kayman
senior tag

A Lite semmire nem jó, akkor inkább lassuljon be és legyen megint FR :DDD

HyperTransport az úr!

(#2185) szbalogh


szbalogh
őstag

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy mi a VF-895N hátsó kamera szenzor típusa?

Nick: HE_Storm

(#2186) draco31 válasza szbalogh (#2185) üzenetére


draco31
veterán

Mindjárt megmondom, ha találok rajta valami feliratot.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2187) draco31 válasza szbalogh (#2185) üzenetére


draco31
veterán

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2188) szbalogh válasza draco31 (#2187) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, közben én is szétszedtem :) Illetve szét volt, mert eltörte a gyerek és próbáltam cserélni elején a taplimezet de eltörtem a kijelzőt is. Szóval nagyon elégedett voltam a kamerájával és referenciának lenne jó tudni, hogy milyen volt.

Mintha optikai stabilizált lenne nem? Lötyög benne a lencse.

A Sunny oldalán is írják, hogy OIS-es.

Viszont a szenzort még mindig nem tudom, a sunny oldalán se írják.

Nick: HE_Storm

(#2189) draco31 válasza szbalogh (#2188) üzenetére


draco31
veterán

Azért lötyög, mert auto fókuszos. Mindegyik ilyen. Van olyan telefon, amit ha megrázol erősebben, akkor hallani ahogy a lencse mozog.
Igen, jó kis kamerája volt, ez nekem egy donor telefon kijelző nélkül, az enyémen már fél éve túladtam.
Sajnos nehéz már szerelni ezeket, vagyis a kijelzőt, mert szinte mindenki összeragasztja már a tapival.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2190) szbalogh válasza draco31 (#2189) üzenetére


szbalogh
őstag

Áh oké, most szedtem szét ilyet először :D

Mindegy,megvettem az utódját, LeEco S3 lett.

Nick: HE_Storm

(#2191) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Edesanyamnak ilyen telefonja. 6.0 van most rajta, de irto lassu. Szeretnek rá masik Rom-ot. Van most valami ajanlott? Tenyleg sokat segitene egy uj rom?

Messenger, facebook lite, whats app, viber meg ilyen vacak alkalmazasokat hasznal.
A kamera kiaknazasa végett szeretnek masik rom-ot. Pl az oneplus es Oppo, huawei telefonokban is Sunny gyartamnyu kamera van ezert tudom h tobbre is kepes.
OS szinten maradnak a 6.0-an.
En a find7-em Resurection Remix-et hasznalok.
Erre a vodafonra jo a Lineage? Hasznal valaki ilyet?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#2192) draco31 válasza balazs1022 (#2191) üzenetére


draco31
veterán

Nem nagyon hiszem, hogy van még ilyen valakinek, amikor mentek, akkor sem nagyon voltak főzögetve.
külföldi fórumokon esetleg valami infó?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2193) balazs1022 válasza draco31 (#2192) üzenetére


balazs1022
őstag

Találtam ezt az, de nem sok remény van. De már nem is érdekes. A múltkor majdnem sikerült téglásítani :S
Csak Wipe Cache-t indítottam recovery-ben. Ezután sehogy sem akart bekapcsolni. Elkezdtem feltolni a gyári OS-t Flashtool-al, de az meg nem bírt vmit letölteni a FOTA szerverükről. Aztán töröltem recovery-ben az adatokat és negyed óra múlva bekapcsolt. Szal minden adat elveszett... Inkább nem nyúlok hozzá többet...

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#2194) #09972224 válasza balazs1022 (#2193) üzenetére


#09972224
törölt tag

Én szinte minden létező ROM-ot kipróbáltam már erre a telefonra, de ha viszonylag hibamentes és stabil rendszerre van szükséged, továbbra is a gyári rendszer a legjobb választás. Az egyetlen probléma vele, hogy az 5.0.2-es verzió miatt a ColorFade memory leak miatt könnyen elfogy a memória (ami egyébként sem valami sok), ezért érdemes legalább minden nap egyszer újraindítani a telefont, vagy rootolás és Xposed telepítése után, egy modullal orvosolható a probléma. Szerintem az egyetlen főzött ROM, amit megéri feltelepíteni erre a telefonra, az a Neo@zion által készített 5.1-es CM11 rendszer, de ez sem tökéletes, például ha BT hangszórót/fülest akarsz vele használni, akkor valamiért eltorzítja a hangot lejátszás közben, illetve a LED-es vaku sem működik mindig megfelelően.

Szóval én maradtam a gyári verziónál, egyelőre root sincs rajta (az OTP netbank miatt), viszont naponta 1x újraindítással és Greenify-vel, valamint Lite-os Messengerrel egész jól működik. Kicsit régi már az 5.0.2-es verzió, de igazából a legtöbb alkalmazás még most is működik rajta, igaz, kicsit érződik a plusz memória hiánya és a (mai szemmel nézve) gyenge proci. A memory leak javítása után pedig igazából ugyanazt kapod a gyári ROM-mal is, mintha 5.1-es Androidod lenne :)

(#2195) balazs1022 válasza #09972224 (#2194) üzenetére


balazs1022
őstag

Köszönöm a segítségedet! Egyenlőre tuti nem nyúlok most hozzá, főleg, hogy nem is az enyém a telefon. :)

A legjobb "rejtett" root a magisk sztem. Nekem ezzel simán megy a Horizon Go. :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.