Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) lynty válasza draco31 (#697) üzenetére


lynty
tag

Na annyit kitapasztaltam, hogy ha a mobilnet be van kapcsolva, akkor azonnal melegedni kezd. Valamint a töltést sem veszi(pc usb), de annyira nem, hogy ha már a böngészőt elindítom, merülni kezd. Saját töltő most nincs kéznél, ill wifin ne tudom hoyan melegszik. Fura...ha nincs mobilneten, lehűl, és sokkalsokkal gyorsabban tölt...

[ Szerkesztve ]

(#702) atosan válasza draco31 (#700) üzenetére


atosan
addikt

Ja, már augusztus van, lehetne végre melegebb is :DDD

Maine coon

(#703) atosan válasza lynty (#701) üzenetére


atosan
addikt

Nézd, ha tényleg annyira meleg árnyékban is, hogy kellemetlen a fogása és még benne vagy a 72 órában, akkor egy próbát megér visszavinni és cserélni. Ez csak egy vélemény.
Bocsi a moderátortól, hogy nem a szerkesztésre böktem. :(

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#704) lynty válasza atosan (#703) üzenetére


lynty
tag

Benne vagyok a három napban...egy cserét kipróbálok... :)

(#705) atosan válasza lynty (#704) üzenetére


atosan
addikt

Ok, sok sikert 👍

Maine coon

(#706) Akane-chan


Akane-chan
újonc

Sziasztok! :3
A menügombos problémára van valami megoldás már, vagy még mindig semmi?

(#707) atosan válasza Akane-chan (#706) üzenetére


atosan
addikt

Tudtommal még semmi, ez is, meg az akksi százalék kijelzés nekem marhára hiányzik.

Maine coon

(#708) draco31 válasza atosan (#707) üzenetére


draco31
veterán

Az nekem is. Vannak egyébként programok erre, de nem akarok még egy programot csak emiatt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#709) atosan válasza draco31 (#708) üzenetére


atosan
addikt

Jaja, még az első okostelómnál vettem egyet a playen, most előkapartam, azt használom.

Maine coon

(#710) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Oldalra nyilo flip tokot keresek, csak kulfold.
Alcatel Pixi 3 (5) jo lehet?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#711) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
A Windowsnak driver nélkül kezelnie kellene a teló háttértárját mass storage - ként, igaz?

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#712) gyulavezir válasza atosan (#709) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Macropinch-nek van egy egyszerű és ingyenes akksis alkalmazása. ott be tudod állítani, hogy kijelezze a töltöttségi szintet, továbbá widgetet is ki tudsz rakni.

Más.
Kaptatok SMS-t a vodától, hogy kapcsoljátok ki-be a készüléket, hogy a 4G-re fel tudjanak nyomni?
Én kaptam, kipróbáltam!
Amikor működik, akkor kurvajó, de sokkal jobban melegszik tőle a teló és amikor nem tökéletes a vétel, akkor viszont szakadozik, menet közben nem tud visszaállni 3G-re...
:(
Szóval ment a levesbe a 4G, maradok a 2G-3G beállításnál...

[ Szerkesztve ]

(#713) draco31 válasza gyulavezir (#712) üzenetére


draco31
veterán

Itt még 3G sincs, szóval nem. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#714) gyuri2008 válasza gyulavezir (#712) üzenetére


gyuri2008
veterán

Csak a red-meg a go,Előfizetéssel lehet használni a 4g nekem ezt mondták a vodafon-nál. :((
Lehet,hogy 9 év után szolgáltatót váltók.

[ Szerkesztve ]

(#715) gyulavezir válasza gyuri2008 (#714) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Nekem "sima" céges az előfizetésem és jönne a 4g, ha lenne.
:-) szvsz ezért ne válts szolgáltatót! különösen mostanában úgy tűnik a voda az egyik legtisztességesebb kókler ebben a kuplerájban.

(#716) tonerz válasza teo77 (#711) üzenetére


tonerz
aktív tag

Nem!
Mivel Ms szabadalom és sápot kér érte így a gyártók mtp módot használnak.
Amikor rá van dugva a gépre akkor saját gépen belül látod mint külső multimédia lejátszó.
Ha TC-t használsz akkor ahhoz kell külön plugin.

(#717) tonerz válasza gyuri2008 (#714) üzenetére


tonerz
aktív tag

Mivel javában megy még a fejlesztés ezért fokozatosan kapcsolják be az ügyfeleknek a 4G szolgáltatást.
Szvsz ezért szolgáltatót váltani badarság.
Ráadásul a Vodának tényleg nagyon jó és stabil a hsdpaja ami szerintem bőven elegendő a jelenlegi adatforgalmazáshoz.

(#718) draco31 válasza gyuri2008 (#714) üzenetére


draco31
veterán

Ezért szerintem is baromság lenne váltani. Eltelik egy kis idő, aztán mindenki megkapja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#719) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

1.5 hónapos a telefonom, eddig tökéletes volt az aksi üzemideje. Tegnap óta viszont extrém gyorsasággal merül, direkt hozzá sem nyúltam 1-2 rövid telefonáláson kívül és 45% lement kevesebb mint egy nap alatt.
Hűvösön van egész nap, nem hinném, hogy a nagy meleg teszi.
Ha ez marad akkor cserélik szerintetek az aksit? Gondolom vigyem vissza ahol vásároltam. Ilyen problémám még sose volt.

(#720) Trebron09


Trebron09
őstag

Sziasztok! :)

Elérkezett nálam is az új teló vásárlás ideje.. egy elég koros készülékem van most (Xperia X8 ) amin gondolkodtam az a LG Leon 4G / Sony E4 / E4g és ez :) Gondolom ez után mindegyik megváltás lenne.. :DDD de ha már veszek akkor valami rendeset ilyen árban. :)
Szerintetek? :)) :R

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#721) Nagya21 válasza mentoloshypo (#719) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Szerintem valami app beragadt.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#722) Sheld válasza Trebron09 (#720) üzenetére


Sheld
senior tag

Én a listára rátenném még a Microsoft 535-öt is.

A felsorolt droidos csodák közül a Vodafone Smart Prime 6 a legjobb, így szerintem ne nézegess túl sokat. Ebben az árkategóriában találod még a Microsoft Lumia 640 vagy 535-öt is. A Lumia 640 viszont sokkal jobb telefon, hülye voltam, hogy nem azt választottam... :W :W :W

Nekem előtte windows phoneom volt, és az android amellett lassúnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#723) draco31 válasza Trebron09 (#720) üzenetére


draco31
veterán

Tesómbak E4g van 3 hónapja, semmi baja. Nekem ezzel sincs semmi bajom, csak a töltéses újraindulás néha.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#724) draco31 válasza Sheld (#722) üzenetére


draco31
veterán

Hát az 535-ről nem sok jót olvastam eddig.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#725) mentoloshypo válasza Nagya21 (#721) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Csak gyári app-ok vannak a telón, azok közül se mind.
2-3 hete semmi módosítást nem csináltam a telefonon, eddig jó volt, most mi a gyíkja lehet.

(#726) tonerz válasza mentoloshypo (#725) üzenetére


tonerz
aktív tag

Nekem régen ZP780 kezdte el hogy egyik napról a másikra elkezdett merülni mint a titanic.
Wake lock detector se talált semmi beragadt processt, így végső ötletként csináltam recoverybe egy wipe cache-t és érdekes módon utána normalizálódott az akku teljesítmény.

(#727) mentoloshypo válasza tonerz (#726) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ami még furcsa ez mellett, hogy fél óra alatt teljesen feltölt a telefon. Máskor kellett neki vagy 2-3 óra hossza.
Nem vesz fel eleget, vagy mi a bánat gondja lehet? Nem értem.
Ahogy már írtam se előtt se utána nem csináltam semmi a telefonnal.

(#728) draco31 válasza mentoloshypo (#727) üzenetére


draco31
veterán

Kell neki csinálni egy wipot akkor, és hátha megoldódik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#729) mentoloshypo válasza draco31 (#728) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ezt hogyan kell?

(#730) Nagya21 válasza mentoloshypo (#729) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Próbáld meg a gyári adatok visszaállítását, a biztonsági mentés menüpontban van, ha ez nem sagít akkor jöhet a wipe.(ezt valami gombkombinációval lehet beindítani)
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#731) atosan válasza mentoloshypo (#729) üzenetére


atosan
addikt

Azt tudnod kell, hogy ebben az esetben minden adat törlődik, tehát egy szűz telefont kapsz. Ha vannak képek, adatok a belső tárhelyen, másold átt az sd kártyára.

Maine coon

(#732) Debilon válasza mentoloshypo (#727) üzenetére


Debilon
addikt

a play frissítéssel van valami gebasz, olvasgattam máshol, az is okozhat ilyesmit

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#733) tonerz válasza mentoloshypo (#729) üzenetére


tonerz
aktív tag

Hangerő fel és bekapcsoló gomb együtt nyomva tartva a rezzenésig.
Utána a hangerő gombokkal tudsz közlekedni és a bekapcsoló gombbal ok/belépni.
A wipe cache nem töröl adatot, a wipe data/factory reset viszont teljes radírozás.

Viszont írtad hogy kb fél óra alatt feltölt!
Na ez nagyon nem egészséges, cellazárlatra gyanakszom.
Ha lehetőséged van rá, vidd vissza ha 72 órában vagy ezt cserélni kell.

Bocs most látom hogy már bőven túl vagy ezen.
Ha a wipe nem segít akkor ez szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#734) mentoloshypo válasza tonerz (#733) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Értem, köszi.
Várok néhány napot, ha nem változik akkor vissza viszem, ez van.

(#735) lynty


lynty
tag

Sziasztok, korábban írtam, hogy durván melegszik a telefonom, de találtam rendszerfrissítést, telepítettem, és azóta rendben van a készülék...ha valakinek hasonló gondja lenne:)

(#736) atosan válasza lynty (#735) üzenetére


atosan
addikt

Mi az építtési és személyre szabott szám a frissíttés óta?

Maine coon

(#737) draco31 válasza lynty (#735) üzenetére


draco31
veterán

Nekem nem talál frissítést.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#738) atosan válasza draco31 (#737) üzenetére


atosan
addikt

Nekem sem, valószínűsíttem az első szériákból lehetett a teló, mert én ahogy meghozta a futár, első dolgom volt a frissíttés keresése, de azóta se semmi. Egyébként ilyen.

Maine coon

(#739) draco31 válasza atosan (#738) üzenetére


draco31
veterán

Ugyan ez nekem is. Vagy még az lehet, hogy megint a voda progi frissített neki, mint korábban másnak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#740) atosan válasza draco31 (#739) üzenetére


atosan
addikt

Valóban, de nem hinném hogy az akkora hatással lehet a hőmérsékletre, vagy előtte be volt ragadva állandóan.

Maine coon

(#741) Konyika válasza atosan (#738) üzenetére


Konyika
senior tag

Kezd el kopogtatni az építési számot :) Majd lépj vissza egyet a menüben és ott lesz a fejlesztői beállítások!

Na ott csak ésszel nyomkodj!!

(#742) atosan válasza Konyika (#741) üzenetére


atosan
addikt

Köszi, régóta használom :R

Maine coon

(#743) lynty válasza atosan (#738) üzenetére


lynty
tag

Ugyan z lett az enyém, vaszeg egy régebbi darabot katam a boltban...

(#744) atosan válasza lynty (#743) üzenetére


atosan
addikt

És mellé wgy javíttó csomagot. Lényeg, hogy már okés a készülék :)

Maine coon

(#745) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Használat közbeni újraindulás mennyire sűrűn fordul elő? Benne vagyok még a 72 órában, ma fordult elő hogy kameránál video-ra szerettem volna váltani, erre megjelent a vodafone logó és újraindult, de pin kódot nem kérte be.

Mennyire sűrű ez a dolog ennél a telefonnál? Mert ha az, akkor gyorsan megy a háztól, sajnos a kamerája is elég gyér,bár a telefon maga elég jó, egyben van, tetszik.

Illetve navigálás közben dobálta a GPS jelet.

[ Szerkesztve ]

(#746) atosan válasza _NCT (#745) üzenetére


atosan
addikt

Nem gyakori, ahogy észrevettem az itteni írásokból, inkább csak az első napokban fordul elő, az sem mindenkinél. Próbálj frissíttést keresni, de a gyári beállíttások visszaállíttását mindépp csináld meg.

Maine coon

(#747) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Az első újraindulásom nekem is megvolt. Nem volt töltőn, PIN-t kért.
Szuper. ;)

(#748) draco31 válasza mentoloshypo (#747) üzenetére


draco31
veterán

Nekem már egy ideje nem csinálja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#749) erdesz030


erdesz030
újonc

Sziasztok!

Volt bárkinek ezzel a telefonnal, hogy a képernyő zárolás után a kijelző egyáltalán nem reagál. Egyszerűen nem lehet feloldani. Csak újraidítás segít, de a következő feloldásnál megint nem ragál semmit. Akkor sem, ha semmilyen képernyő zárolás nincs beállítva. Gyári visszaállítást is csináltam, de ugyanaz.
Köszönöm.

(#750) Sheld válasza erdesz030 (#749) üzenetére


Sheld
senior tag

Ilyen problémám nem volt, hogy újraindítás után sem tudtam volna feloldani, de olyan már volt, hogy újra kellett indítsam, mert nem tudtam feloldani. (Szép magyar összetett mondat xD)

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.