Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) L7wy


L7wy
őstag

Én Vajdaságban (igen, itt születtem, mint a nagyapám is, élnek itt is magyarok, magyarul tanulnak, magyarul beszélnek, és nem kevésbé magyarok, mint a MO-n élők) élek, és örülök, hogy elvileg szavazhatok. Meg is mondom miért. Az utóbbi években azt látom, hogy MO-n rettenetesen nagy talpnyalás meg nyugat felé, már alig van valami magyarországi kézben. Márpedig ha nincs egy erős központi anyaország, akkor miképpen vigyázzunk mi határon túliak a magyarságunkra (amúgy nem vagyok híve a nemzetesdi dolgoknak, ha rajtam múlna, akkor egy nyelvet beszélne mindenki, és nem lennének határok, viszont ha már így épült fel a világ, akkor nekünk is vigyázni kéne a népünkre)? Ami meg a pénzt illeti, kétlem, hogy "miattunk" adózik bárki is sokat. Eddig nem szavazhattunk, most mégis nagy bajban van MO, de persze a jövőben majd ezt is rá lehet kenni a határon túliakra, hogy "tessék, most miattuk van gazdasági válságban Magyarország". Csak érteném, hogy miért van a magyarban mindig ez a kettősség, az összetartás meg egyetértés meg a tó feneke alatt...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.