Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) nemlehet


nemlehet
őstag

Túl gyors a fejlődés, szerintem a gyártók kicsit túlbecsülik az emberek technológiaigényét. Még Németországban és Angliában sem általános hogy folyton cserélgetik az emberek a tévéjüket ha kijön valami újdonság. Akkor szokták amikor elromlik. (persze nem reprezentatív de huzamosabb ideig éltem mind a két helyen).
A 4k-t tök fölöslegesen erőltetik, még a FHD átállás sem történt meg teljesen sem vásárlói, sem szolgáltatói szinten. Amerikában egész jó a helyzet, de az EU-n belül sem minden csatorna HD, pláne nem FHD. A BD egész jól áll, de az igazi terjedéshez a TV adásoknak kellene fejlődni, mert a legtöbb átlagember biza csak azt néz, nem minőségi forrást. Aztán amikor meglát egy SD adást a zsírúj TV-n akkor majdnem elsírja magát, hogy ezért dobta ki a régit.....

Amúgy a 3D szerintem egy kellemes feature, sokkal több értelme van mint a smart-nak. Én használnám ha lenne, de smart nélküli 3D FHD TV kevés van elfogadható áron.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.