Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

Engem nem varázsol el. Azt érzékelem, hogy szép......
A tucc tuccnál jobb, az tuti :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) Иван


Иван
őstag

SZámomra a Balkán mindig is közel állt. Egyik kedvenc rendezőm Kusturica szarajevói. Kis koromban jártam ott, takaros kis hely volt.

Katt a képre!

Ederlezi mindig is az egyik kedvenc népdalom volt, összefoglalja ezt a dél-kelet európai virtust :K Ahogy Kusturica filmjei is átfogják a mentalitást ami itt uralkodik. Minden szépségével és borzalmával együtt, ellentmondásaival, közel múltjával.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) Vakegérke válasza Иван (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, ketten maradtunk erre a stílusra.

Ha veszed a fáradságot, és megmutatod kedvenc "balkanisch" zenéid, örömmel meghallgatom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Иван válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Иван
őstag

Óóóóh, én azért akkora fanatik nem vagyok, de nyugodtam keress rá Boban Markovic vagy Goran Bregovic dalaira. Azok szinte mind bejönnek. Nagyon balkáni a hangszerelésük és a hangulatuk. :K

Emir Kusturica nem csak rendez amúgy (az az ember elég sokoldalú :DDD ), hanem van egy zenekara a No Smoking Orchestra, ők keverik a rockal egy kicsit a dolgokat, desok fúvós és hegedűs van benne. Volt szerencsém őket látni VOLT-on, hát őrült egy koncert volt :DDD

Esetleg még nézz rá a Gogol Bordellóra, ők ilyen punk-roma-szláv zenét játszanak, elég kaotikus egy banda, de stílusban nagyon hasonlóak a balkáni fílinghez. Mondjuk szerintem a frontemberük, Mr Hütz olyan hiperaktív és őrült, hogy intézetben a helye, nem színpadon :DD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) old rocker válasza Иван (#4) üzenetére


old rocker
veterán

[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#6) old rocker


old rocker
veterán

ez mekkora klip hozzá... tiszta retro tito
[link]

Ljeto ide, kako si mi ti
Gdje si, s kim si, da mi je znati
Ko li mi te ugrijao
Dok je zimus snjeg padao
Ko li mi te ljubio, grom ga ubio
Bas me briga gdje si otisla
Ravna ti je Jugoslavija
Bas me briga, nisi dijete
Sve u korist tvoje stete
Samo tvoje, al' i moje srce boluje
Lipe cvatu
Sve je isto k'o i lani, hej
Samo srce moje i srce tvoje
U ljubavi vise ne stoje
Zaklinjem se dusom i Bogom
Krvi mojom plavom seljackom
Zaklinjem se, i umrijet cu
Ali ja te trazit necu
Necu, necu, a umrijet cu, a umrijet cu
Lipe cvatu
Sve je isto ko i lani, hej
Samo srce moje i srce tvoje
U ljubavi vise ne stoje

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#7) #56230144


#56230144
törölt tag

Balkán popp:Ana kokic-Cujem da...Nem szeretem a pop zenét,de ez valahogy megfogott.

(#8) Иван válasza old rocker (#5) üzenetére


Иван
őstag

Jóféle :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak egy zene.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.