Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Vakegérke válasza Def26 (#599) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes dolog ez. Zárták a moderátorok a ValóVilág topicokat ezért, meg azért, az enyémek túlélték. Mondhatnók csókos vagyok, de ez nem igaz.
Tény, hogy kétes értékű hozzászólás(ok) esetén nyomatékosan megkérem a hozzászóló(ka)t, hogy ezt fejezzék be szépen a kedvemért, és ha húzósnak találom a dolgot, kérem az adott hozzászólás(ok) törlését.
Igyekszem rendet tartani, ezt kötelességemnek érzem. Talán ezért alakulhatott úgy, hogy nálam nem harapózott el a vulgaritás, nincs személyeskedés.

kenwood3 hozzászólása után kaptam egy privit, amelyben a küldő arra hívta fel a figyelmem, hogy fórumtársunk elcsábítja a topicból a lakókat. Válaszom az volt, hogy ha tényleg ez lenne a szándéka, (bár ezt kétlem,) és tudja, ám tegye. Mindenki ott tracsizik, ahol akar.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#602) Vakegérke válasza darál0w (#600) üzenetére


Vakegérke
veterán

Iza kibukott, és úgy tűnik, Zsolt miatt. Én meg azt hiszem, hogy inkább Dorka tett be a lelkivilágának. Talán nem Zsolt az ütközőpont, hanem úgy érzi, Dorka fölébe nőtt, és ezt nem tudja megemészteni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#603) darál0w válasza Vakegérke (#602) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Aurelio se 100-as, Simon sose volt, Charlotte szintén...:D

és még csak most kezdődött

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#604) donjohnson válasza Vakegérke (#601) üzenetére


donjohnson
addikt

az szerintem én voltam, mert nem tudtam, hogy már itt vagytok. elnézést. :R

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#605) ERPY


ERPY
őstag

Baszki, hogy kerestem ezt a topikot, és így a másikból linkelve látom, hogy NyalóVilág a cím. Hát így eszembe se jutott volna keresni.
Na szal üdv újra itt mkinek, folytassuk ahol annó abbahagytuk. :C

Vakegérke: Öregszek, felejtek, talán pár év múlva még a Villába is bemegyek. :))

[ Szerkesztve ]

(#606) Vakegérke válasza ERPY (#605) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig az előző topic is a NyalóVilág címet viselte. :K

Isten hozott. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#607) Vakegérke válasza darál0w (#603) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aurelio egy durcás, hisztis gyerek. Messze van attól a macsótól, akinek látszani szeretett volna a bemutatkozásnál.

Simon lököttsége tartja életben az érdeklődést, nem véletlen övé a legtöbb szavazat. Remélhetőleg ilyen marad akkor is, ha a többiek a kefét rágják. Bolondságával fogja őket kikészíteni.

Viki még egy fazon. Komoly, kemény. Szerintem ideális lenne, ha összefogna Simonnal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#608) Vakegérke válasza ERPY (#605) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagy show lesz, ha behurcolkodsz a villába. Majd jól kitárgyalunk, aztán ha kijössz, megnézheted (magad), :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#609) dragonfx


dragonfx
veterán

akik nézzük döntsük el egy gyors kiszavazással melyik topik maradjon ennek semmi értelme 2 helyre irkálni :K

én erre szavaok itt van több ember és hsz. sry...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#610) #79621120


#79621120
törölt tag

Ez maradjon meg .

(#611) darál0w válasza dragonfx (#609) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez egy blog bejegyzés

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#612) dragonfx válasza #79621120 (#610) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme is a címét moditani kéne & vv6 official

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#613) ERPY válasza Vakegérke (#608) üzenetére


ERPY
őstag

Nem hiszem hogy ez Való-ra válna. Asszony szétkapná az arcomat az tuti. :DDD
Meg nem is lennék érdekes mivel normálisnak érzem magam, a megjátszás meg nem az én világom.

Főleg hogy a jelenlegi lakók közül is nagyon sokan hamuka kisfilmmel jutottak be, lásd gyúrós Jocót, akit bár rohadt okosnak hisznek bent, sztem nem okosabb mint egy csavarhúzó nyele.
Az 500k-s ribci se kutya, eléggé kivan már éhezve. Összességében jó a felhozatal, mert igazi gyökértalálkozó van bent, szal sztem a 6. évadban lesz miről írkálnunk és szórakoznunk.

Nekem az egyik kedvencem a bentiek közül egyébként Dorka.
Mivel a párom rühelli a VV-t így fejhallgatón kell néznem, szal gyilkos Alexát remélem minél kevesebbet mutatják ahogy nevet. Sztem tuti lehetne vele vallatni, kínozni.
Laci se kutya, csak nehogy egyszer azt írja ki az adás kezdetekor az RTL, hogy a mai adást nem tudjuk közvetíteni mert VVLaci lenyúlta a villa berendezését és kameráit, és a villalakók közül is hiányoznak a többvesések.

Ja, és sztem maradjunk itt.

[ Szerkesztve ]

(#614) donjohnson


donjohnson
addikt

az azért kemény, hogy a Viki testnevelő-edzőnek tanul. ki se néztem volna belőle. ;]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#615) Def26 válasza donjohnson (#614) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen. Van rajta egy kis fölösleg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#616) runner 125


runner 125
nagyúr

Noh, megnéztem a tegnapi - s, számomra egyben első - adást.

Simon fogja megnyerni - ha, más már nem jut be.

A nevekkel még hadilábon állok, de ez a Teo elképesztően egyszerű, tipikus proli nő, aki 2 sajtburgerért lenyeli. Számomra a legirritálóbb nőtípust testesíti meg, mindenféle tekintetben.
Kolompar Aulerio Super Mario-val megtalálta a másik felét.

Laci tipikus sunyi, kétszínű ember karakterét hozza, mint a való életben is.

Egyébként abszolút nem értem a szerkesztőket. Korábbi szériákban messzemenőkig sokkal érdekesebb karaktereket válogattak össze. A mostani évadból egyszerűen hiányzik az intellektualitás. Simon és Viki ehhez kevés lesz szvsz.
Apropó, Teo és Józsi közti beszélgetés mindent vitt, pláne ami a közhelygyártást illeti. Még hallgatni is gáz volt.

A Viki egyébként jópofa karakternek tűnik, megmondta a frankót amikor beszélgettek a Simonnal. "A kint ülök teljesen egyformák, nézd meg, egyforma mindenki". Pontosan nem tudom idézni már, de a lényeg ennyi volt.

Egyelőre ennyi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#617) Vakegérke válasza dragonfx (#609) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedves ötlet, de kétlem, hogy szükség lenne szavazásra. Ki hol érzi jól magát, ott maradjon.
Ezen kívül ez az én birodalmam, így az írásom végén lévő mottó megszívlelendő, mert ha nem, abból jó nem származik.

"Mottó:
Ésszel, érvekkel, barátságosan, tárgyhoz ragaszkodva, huzakodás nélkül."

Aki betartja, szívesen látom, látjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#618) Vakegérke válasza runner 125 (#616) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kit értesz Super Mario alatt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#619) kenwood3 válasza Vakegérke (#601) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem ez nem volt szándékomban. Én csak jelezni akartam a régi ős vv topik lakóknak, hogy újra megnyílt a hivatalos topik. Én bevallom, hogy azt amikor bezárták anno, direkt nem jöttem ide, nem azért, mert bajom van veled, vagy a topikkal, hanem, mert számomra a másik a vv topik.

Én ezt a szériát se nézem, mert nem érdekel, mint ahogy az előzőt se néztem. Nekem a vv a vv4-el befejeződött, viszont a topikot azután is látogattam, mert nagyon jó társaság gyűlt ott össze.

Szóval ennyi volt a dolog lényege, amiért ide írtam :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#620) Vakegérke válasza kenwood3 (#619) üzenetére


Vakegérke
veterán

Segond, nincs szükség mentegetőzésre. :N
Harmadszor is elmondom: az említett testvértopic be van linkelve az írásomban. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#621) dragonfx válasza ERPY (#613) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe de mostanában viosszafogja magát vagy csak enm vágják be a lonyerítést?
ja én is ledöbbentem 25 gurigás csalással vádolják lacit...
szerintme is jol elszorakozunk itt szoval ne ezen majrézzunk hogy most melyik maradjon. ;)

614>>na igen van vagy 90kilo.kissé le kéne dobnia ahhoz hiteles legyen.ki tudja nem e kamu ez is?egy szerep? ;]

616>> "aki 2 sajtburgerért lenyeli."..hehe ezen még mindig röhögök....
az a baj nem igazi karakter egyéniségek vannak benn...
ha így folytatódik ja simon.ra raknám a győzelmet.netán aurelio vagy józsi.
lehet a józsinak nincs is csaja kinn ez csak a "második" szerep hogy szebb színben tünjön fel..nem tudhatjuk....
teo nem rossz csaj nekem bejön.de tényleg ez hogy máris szövetkeznek nyugiszóba. nem csodálkoznék abból is lenne egy smár a harcsással idővel.....pláne piásan.....a dorka zsoltiból smaci biztos lesz....csak iőd kell neki...

617>>hehe ez elég rámenős volt nem? ;] ..fizetsz a topikért? :C
619>>na igen ezért mondtam a címet át kéne írni ebből senkinek nem lenne baja.de ha nem ettől én még megtaláltam más is meg fogja...aki akarja.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#622) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Testvértopic :DDD

Alias: Júzer error

(#623) ERPY


ERPY
őstag

Ma este lesz adás? Csak mert nem látom sehol.

(#624) antikomcsi válasza ERPY (#623) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Lesz.

18:00 - 19:00 ismétlés, és 19:00 - 20:00 a friss összefoglaló.

(#625) batai15


batai15
félisten

Nem akarok senkit meg sérteni,de kérdezem, hogy,erre van igény?már mint a vvre? Macák,börtön lakók fő műsor időbe?

(#626) Def26 válasza batai15 (#625) üzenetére


Def26
félisten

Ne legyél álszent. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#627) Vakegérke válasza ERPY (#623) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt a műsorfüzet. Alatta meg ott az előző adás ismétlése.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#628) batai15 válasza Def26 (#626) üzenetére


batai15
félisten

Semmi álszentség. Nem is nézen. Csak feltettem a kérdést hogy valóban van e szükség erre.

(#629) Def26 válasza batai15 (#628) üzenetére


Def26
félisten

Szerinted ebben a topikban milyen válaszokat kapsz? :) Meglátásom szerint csak a flame lenne ebből amit itt próbálunk elkerülni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#630) Vakegérke válasza batai15 (#628) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy szükség van-e rá? Jó kérdés.
Én jól szórakozom ezen sorozatok kapcsán, és úgy tűnik, ezzel nem vagyok egyedül.

"A jellemek változása, a szereplők tűrőképessége, emberi, vagy kevésbé emberi reakciók érdekelnek.
Nem a moslék, hanem az ember érdekel.
Miként lesz a szürke kisegérből "hős", miként omlik össze a hú, ki ha nem ő nagy harcos, mint legutóbb László.
Ki tud önmaga maradni."

Így is lehet nézni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#631) batai15 válasza Vakegérke (#630) üzenetére


batai15
félisten

Hát én pusztán színjátszásnak veszem.szánalmas ahogy a macsó gyerek elsírja magát .
Oké sugározzák, csak nem ezen kellene nevelkedni a fiatalságnak-

(#632) Vakegérke válasza batai15 (#631) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a műsor valóban nem alkalmas az ifjoncok nevelésére. :N

Lehet akár színjátszás is, de miből gondolod, hogy egy macsó nem sírhatja el magát?
Aztán az egy dolog, hogy valaki macsóként mutatkozott be, mert be akart jutni a villába, de hol a bizonyíték, hogy tényleg az? Itt van például Józsi. Parlagi bunkó parasztként mutatkozott be, ám ezen tulajdonságát még nem mutatta. Talán az, talán nem. Színészkedik? Meglehet. Talán vár, hiszen messze még a játék vége, és ő is szeretné a kéglit, kocsit, lóvét. Azonban lesz egy pont, ahol kimutatja majd a foga fehérjét. Vagy sírni fog, vagy parlagi bunkó paraszt lesz, ezt még nem tudjuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#633) batai15 válasza Vakegérke (#632) üzenetére


batai15
félisten

Ne érsd félre. azzal van a bajom hogy sok fiatal ezen nevelkedik, éjjel nappal budi pest és társai. Az hogy fő műsor időbe megy... szép és jó ahogy a csajszi pucéran zuhanyzik és látják, de lehet ezzel lavinát indít el. NEm flamelni jöttem és én magam sem vagyok idős(24) de ugy hiszem hogy nagy bajok vannak a világban. Rossz irányba megy az egész .

(#634) Vakegérke válasza batai15 (#633) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értelek, és igazat is adok neked. Nem először mondom, bár inkább a való életben teszem, hogy ez már nem az én világom. Erkölcs? Az meg minek? Mutogassunk meztelen nőket fényes nappal, hátha nő a nézettség.

Nézd, elég szépen elbeszélgetünk, és mivel tisztességes hangnemben tesszük, egy szavam sincs az ellen, hogy nem igazán vág a topic témájába.

Bizonyára van véleményed arról is, amiket eggyel korábban mondtam. Nem akarod megosztani velünk?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#635) dragonfx válasza batai15 (#631) üzenetére


dragonfx
veterán

jaj ezt ne keverjük már ide...tulzás.ez már enyhe troll aztán kilyukadunka politikánál meg biovajat egyél meg ne igyál csapvizet ne lélegezz mert szmogos a levegő...a mai világban egy ilyne műsornak a nézése a legkevésbbé ártalmas korosztálytól függeltenül.aki meg ebből merít vagy ezért elferdül az nem az életbe való.befordult degenerált azért meg nem kár.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#636) Vakegérke válasza dragonfx (#635) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy a gyerek milyen műsort néz, az a szülő felelőssége.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#637) McCartman válasza batai15 (#633) üzenetére


McCartman
senior tag

Ha ennyi idős vagy akkor pontosan tudhatod, hogy pont a te fiatalkorod ideje alatt indult be Magyarországon a reality show biznisz, mindkét csatornán, főműsoridőben. Ennek ellenére teszem fel normálisan felnőttél és ember lett belőled, helyén tudtad kezelni az akkori való világot és big brothert és nem onnan választottál magadnak példaképeket.
Ugyanez a helyzet ma. Abban is biztos vagyok, hogy hasonló kommentek születtek (ill. születtek volna) akkoriban is az egész mentalitásáról, szükségességéről és a "mai fiatalokról", ebből a szempontból semmi sem változott csak eltelt 10 év.
Sőt akkoriban ha jól emlékszem egy külön tévécsatornát is indított az rtl (m+, ebből lett a mai Cool tv), hogy egész nap nyomon követhető legyen a műsor, élőben. Tehát akkoriban ráadásul 24/7ben folyt ránk a "szenny".

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#638) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok urak.
Gondoltam beköszönök ide is. :)
Van mit bepótolnom, még egy adást sem láttam ebből a szériából.
Ha végeztem, jövök a véleménnyel. :)

(#637) McCartman: Nagyon jól összefoglaltad. :)

[ Szerkesztve ]

(#639) Motion_Blur válasza kukinyo (#638) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megrázó élmény lesz! :DDD :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#640) kukinyo válasza Motion_Blur (#639) üzenetére


kukinyo
addikt

Valahogy csak kibírom. :D

(#641) antikomcsi válasza kukinyo (#640) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nem Neked, hanem Nekünk!!!! :DDD ;]

(#642) kukinyo válasza antikomcsi (#641) üzenetére


kukinyo
addikt

Biztos nem úgy értette, Motion nem olyan.... :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#643) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Tudnám, minek kellett nekik még egy csatorna, mikor egyet is csak szeméttel tudnak megtölteni... és egyébként ugyanez igaz a TV2-re is.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#644) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, hegyeződik a bajusz, éleződnek a kések.

Viki keményen betett nem csak Aurelio, de Laci lelkivilágának is. Meresztgeti oroszlánkarmait, modora, dumája lehengerlő. Megjegyzendő örülök, hogy a "papának" ugrott neki, legalább tudja az "öreg", hogy kontroll alatt van.

Gumicukor királylány vajon taktikázik? Talán érzi, hogy itt az ideje Simonhoz kötődni.
Vagy dúlnak benne a hormonok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#645) Def26 válasza Vakegérke (#644) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem simán taktikázik. Ez a csaj nem a szerény simon típusokhoz szokott.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#646) Weeman1 válasza Vakegérke (#644) üzenetére


Weeman1
veterán

Szerintem is csak taktikázik,Simon nem egy nők bálványa típus. :D

Xiaomi 11T Pro

(#647) runner 125 válasza Def26 (#645) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyértelmű.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#648) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Talán az is benne van a pakliban, hogy ki van éhezve. Senki nem közeledik hozzá, és talán úgy van vele, hogyha ló nincs, a szamár is jó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#649) darál0w


darál0w
Jómunkásember

háh!

lacifiu megkapta ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#650) darál0w


darál0w
Jómunkásember

digo gyerek nagyon gáz, de mégis ez a nap nem az övé, hanem lacié...persze kizárolag a negativitását nézve a napnak

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.