Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) dragonfx válasza lacy86 (#849) üzenetére


dragonfx
veterán

kinevetetti magát nemért pasinyelven....ilyne idiota picsa nem látja úő mér nem kell a zsoltinak....
sajnálom hogy büntit fognak kapni...
amugy a józsi teo páros mér kapott büntit?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#852) lacy86 válasza dragonfx (#851) üzenetére


lacy86
addikt

Alexa kiesésekor a dühösen csalódott Teo szabályt szegett azzal, hogy többször beleütött a falba, ezért büntetést kapott. A lánynak a new york-i Szabadság-szobor mintájára kellett hirdetnie mozdulatlanul a békét, és az erőszakmentességet a Villa falain belül. Az elmaszkírozott lányt ráadásul a fiúk természetesen még heccelték is, hátha elrontja feladatát. Józsi sem maradt büntetés nélkül, hiszen ő kint lévő barátnőjének üzent a kieső Alexával. A gyúrós fiúnak, ezért hatszázszor kellett leírnia egy szöveget. Aurelio, Teo elfoglaltságát kihasználva azonnal rányomult Zsófira, akinek a villalányok közül rendhagyó módon imponál a szájhős közeledése.

(#853) dragonfx válasza lacy86 (#852) üzenetére


dragonfx
veterán

aha vágom.kösz.
néázegettem vissza vv4 videokat áhhh ez az 5_6 egy fos azokhoz képest amik régebben voltak.már csak megjátszott szerepek vannak.
simon ilyet a kezd...a barátnőm...háttt baxki ez egy idiota.....ez egyetem?? a 7. osztályból kirugtam volna....tényleg ennyire flugos idiota bekattant?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#854) runner 125


runner 125
nagyúr

Lassan elkélne Józsi néha bevágott verbális próbálkozásai alá a folyamatos felirat.
Nah jó, az izét megértem többször is, de a többi még koncentrálva is zavaros.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#855) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mondtam, hogy Teo kemény csaj. Egy órát egy helyben állni nem piskóta, és lám, megcsinálta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#856) dragonfx válasza Vakegérke (#855) üzenetére


dragonfx
veterán

cserébe van eg gipsze mert kemény volt. :))
Ez a józsi egy cserepestuja(ott van látod de ha elvinnék semmit nem vesztenénk).van napi 5 mondat megszolalás lelkizése azon tul egy hazug disznó smemit enm vált be abbol amit mondott.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#857) Vakegérke válasza dragonfx (#856) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vasárnap kiszavazás. Iza vajon kire teszi a jelet?
Egyik gondolatom az, hogy Dorkára, így akarván megszabadulni a vetélytárstól.
A másik gondolatom pedig az, hogy Zsoltra bosszúként, avagy azért, hogy ne kelljen látnia, ha már esélye sincs nála.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#858) runner 125 válasza Vakegérke (#857) üzenetére


runner 125
nagyúr

A legjobb élethelyzet amivel csak szembesülhet egy öntelt, egoista lány - elutasítást kap, ami eddig valószínű nem történt meg. Látszik is a reakció, egyszerűen nem tud mit kezdeni a helyzettel, nem tudja elfogadni a nemet.
Szvsz annyi tartás lesz benne, h emiatt nem tesz jelet egyikre sem.

ui.

Azt hiszem a következő szobor Zsolt lesz.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#859) dragonfx válasza Vakegérke (#857) üzenetére


dragonfx
veterán

Dorka, egomajom nem fogja feladni. azt hiszi ő a világ legjobb nője, de szerintme teo.t fogják kiszavazni.menjen haza pihenni a kezével.amugy zsoltit is büntit fog kapni az üveg miatt...

858>> +2... :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#860) Vakegérke válasza runner 125 (#858) üzenetére


Vakegérke
veterán

Legalább ne inna, ha a pia bolondot csinál belőle.

dragonfx: Először én is rá gondoltam, de szerintem Teo nem kap jelet. Sérült, így sajnálják. A másik indokom pedig az, hogy inkább valami húzós ellenfelet akarnak majd eltávolítani, megkönnyítve saját dolgukat. Nem lennék meglepve, ha Simon, Laci, vagy Zsolt lenne a kiszavazott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#861) dragonfx válasza Vakegérke (#860) üzenetére


dragonfx
veterán

a %ok alapján zsolt nem erős de ez nem releváns....simonnal szembe a szex miatt bárki kiesne most.
ez tiszta röhej sjanálatbol valszeg jah lehet nem küldik ki.de ki kérte piásan üsse a falat az 50kilojával? :C babusgassák majd stb...megmondom egészségügyi okok miatt kijön és bemegy más.ennyi.
de a zsolti is hülye elszakadta hurr iza miatt tetargiázza magát aztán jön a bünti majd....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#862) Vakegérke válasza dragonfx (#861) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy gondolom, hogy Zsolt egy pillanatig vergődött Iza és Dorka közt. Melyiket válassza? Túl hosszú volt a csók, talán abban a pillanatban Iza volt a nyerő, aztán a fene se tudja miért, meggondolta a dolgot. Nem értem. Iza az övé lett volna, míg Dorka csak hülyíti, kacérkodik vele. Illik ide a mondás: kell a jó? Nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#863) dragonfx válasza Vakegérke (#862) üzenetére


dragonfx
veterán

iza se engedte volna megdugni magát.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#864) runner 125 válasza dragonfx (#863) üzenetére


runner 125
nagyúr

Naaa.

A tegnapi alapján nekem nem úgy tűnt. Ha, már a nő megy rá ennyire a srácra ott azért van valami.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#865) Motion_Blur válasza runner 125 (#864) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+1, be is volt k*rva rendesen, engedett volna az mindent

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#866) lacy86 válasza dragonfx (#863) üzenetére


lacy86
addikt

Ahogy csuszott-maszott ra a szobaba , nekem nem ez jott le! :DDD

(#867) donjohnson


donjohnson
addikt

akit érdekel itt lehet nézni az rtl 2-őt online: [link]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#868) Vakegérke válasza donjohnson (#867) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tyuhhú, köszi szépen! :) :R :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#869) #51177472


#51177472
törölt tag

"Érdekes hogy a 11. rész végén amikor Krisztián és Zsófi beköltözött,Aurelio mondja Krisztiánnak,hogy "Nem igaz hogy ezt a gyereket beküldték... Valahol már láttalak nem?"
Aztán meg semmi videó erről hogy honnan ismerheti...
Amikor Teo is beköltözött akkor is hasonló volt Iza elég vidáman fogadta és mondta hogy : "A kedvenc fotósom, a legjobb..."
Érdekes eltusolások ezek."

(#870) donjohnson válasza Vakegérke (#868) üzenetére


donjohnson
addikt

szívesen. képarányt meg alul a jobb sarokban tudsz váltani, mert alapból 4:3-ra teszi.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#871) Weeman1 válasza dragonfx (#863) üzenetére


Weeman1
veterán

Majd megkérdezzük ha kijön. :D

Xiaomi 11T Pro

(#872) #51177472


#51177472
törölt tag

Ez az új lány valami síkhülye, a csávó meg szintúgy. :DDD

Ez a Laci akkor most rosszfiú a való életben, vagy mi? Nem nagyon olvastam róla még semmit, csak így félszemmel.

(#873) lacy86 válasza #51177472 (#872) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor ezt most ket szemmel nezzed! :D :P

VV Laci 100 millióval nyúlta le áldozatait

(#874) Vakegérke válasza donjohnson (#870) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már kikóstoltam a lehetőségeket. Most az okos tévémen is megkeresem az oldalt. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#875) #51177472 válasza lacy86 (#873) üzenetére


#51177472
törölt tag

lol. :(
Pedig őt bírtam a legjobban közülük.

(#876) #51177472


#51177472
törölt tag

Amit ez az Iza meg a Zsolt leműveltek a tegnapi összefoglalóban, az tűrhetetlen már.. Tiszta idegbetegek, rongálnak össze-vissza. Remélem kapnak ők is büntetést, mert Bence azt nem mondta tegnap este..

(#877) kukinyo válasza lacy86 (#873) üzenetére


kukinyo
addikt

Ha ennek a cikknek hinni lehet, milyen szimpatikus ember. :(
De a véleményem az, csak azt lehet becsapni, aki hagyja hogy becsapják.

(#878) dragonfx válasza runner 125 (#864) üzenetére


dragonfx
veterán

jo tegnap be volt nyomva. direkt ltászok oylan szopos ribancosan nézett rá combját is direkt kivillantotta olyna picsásan ült tegnap.meg látszott a feján faxvágya van már vágyik rá pár helyen benne legyen. :DDD

Laci nagy gazember ám én is olvastam a cikkeket róla.

Dorka ki is rakta Zsolti szűrét érthető....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#879) Weeman1


Weeman1
veterán

(#880) dragonfx válasza Weeman1 (#879) üzenetére


dragonfx
veterán

ő hazudott a legnagyobbat nekem ezért nem szimpi. szó szerint 180 fokos fordulat az ember.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#881) darál0w válasza Weeman1 (#879) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

facebook, de még like is kell hozzá

nem másolnád be a cikket?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#882) donjohnson válasza darál0w (#881) üzenetére


donjohnson
addikt

tessék

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#883) darál0w válasza donjohnson (#882) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát ezt felesleges volt bárkinek is leírni

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#884) lacy86 válasza donjohnson (#882) üzenetére


lacy86
addikt

Ezt nem is lattam meg , kis egoista ......
( nagyanyjat csicskaztatja bakker )

(#885) runner 125 válasza lacy86 (#884) üzenetére


runner 125
nagyúr

Dragon-nak és neked is:

Az összes kisfilm egy előre megírt forgatókönyv alapján született meg. Minden egyes mondatot és mozdulatot betanítottak nekik, úgy ahogy kotonszökevény, nomen est omen "VV Józsinknak" is.
A videókban látható előre megírt szerepet már most csak páran tudják hozni. Eltelik 2 hónap és már arra sem emlékeznek, h ők vajon milyen karaktert is próbáltak alakítani.
Noh Józsi 0-hoz konvergáló IQ-ja miatt még 1 napig sem bírta hozni a szerepét.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#886) dragonfx válasza runner 125 (#885) üzenetére


dragonfx
veterán

jo ok ezt tudom.de akkor is legalább játsza meg benn egy darabig. tény egy idő után kicsattan mindnekiből lelkileg az igazi bezártság miatt pláne.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#887) #51177472


#51177472
törölt tag

"Akkora élettapasztalatod van, hogy 40 évesen itt vagy a VV6-ban. Veled megyek ki először!"
végre vm eksön. ;]

(#888) Skipp válasza #51177472 (#887) üzenetére


Skipp
senior tag

Fuhh, ez a Sicilia mekkora idegesítő kis éretlen majom...

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#889) ERPY


ERPY
őstag

Remélem Popsimon meg az 500k-s ribi megy ki minél előbb. Rohadtul megvezették az iq bajnok gyogyóst, így már se nem nézhető, se nem érdekes.

(#890) #51177472


#51177472
törölt tag

Na végre valami villantás Izától. :DDD ;]

(#891) lacy86 válasza #51177472 (#890) üzenetére


lacy86
addikt

Mit villantott?!

(#892) #51177472 válasza lacy86 (#891) üzenetére


#51177472
törölt tag

Idézőjelben a villantott. Feneket minden lány, most van a lábbemutató. Iza és az az új lány voltak a legjobbak. :U

[ Szerkesztve ]

(#893) lacy86 válasza #51177472 (#892) üzenetére


lacy86
addikt

Gyorsba odakapcsoltam , pont akkor "bokazott" a Simonka!
( Mondom ki ez a csaj? :DDD )

(#894) donjohnson válasza #51177472 (#892) üzenetére


donjohnson
addikt

iza

zsófi

zsófié azért formásabb. :))

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#895) #51177472 válasza donjohnson (#894) üzenetére


#51177472
törölt tag

Direkt rossz szögből kaptad le Izát. :P
De valóban, Zsófié jobb.

(#896) runner 125 válasza donjohnson (#894) üzenetére


runner 125
nagyúr

Utóbbi csaj mellesleg is elég komoly. Vajon origi lehet?
Kár, h nem láttunk még róla topless képet.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#897) dragonfx válasza #51177472 (#887) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja.legyne valami.én csipázom aurelio.t legalább visz valamit a villába.nem csak ott van mint egy zacskó szemét. de ezzel az állandó üvöltözésel féltékenykedéssel el fogja baxni magát. :(
szerintme is simon menjen ki vagy charlotte..nevetségesek egymásba vannak bujva nulla kontakt cska mintha 2en lennének.ez egy játék..és ha ennek a gyogyosnak nincs ennyi esze lássa csak taktikából cicázik vele a picsa..akkor meg is érdemli belessne és fájjon neki...akineke nyni esze van nem egyetemre való hanem wcpucolonak....
Iza egy kretén.tényleg ekkora idiota nem fogja fel nem jön be a zsoltnak.mér nem tudja elfogadni?mire hisz magáról ennyit? egyáltalán nem egy nagy show...piszkafa.és akkor még fenyegeti őket párbajjal..de akkor emgy is haza.....iza, charlote, teo ők menjenek ki elsőre...
szerintme is zsófi alegjobb csaj benn a csöcsét kéne látni meg azt milyen magas tűsarok nélkül....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#898) runner 125 válasza dragonfx (#897) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az összebilincselést követően (illetve előtt is a Vikis beszélgetés során) derült ki a csaj valódi énje. Jó nagy geczi. Ha, egyszer nem az elgondolásai alapján alakulnak a dolgok, akkor ott tesz be ahol csak tud. Az ilyen emberek fogják a legnagyobb pofonokat kapni a zélettől, de talán még betudható a korának. Előbb utóbb csak rájön, h nem minden kan őt akarja és van akinek nem jön be.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#899) donjohnson válasza runner 125 (#896) üzenetére


donjohnson
addikt

szerintem igen. alkata megvan hozzá, meg amúgy is kerek mindenhol, arca is olyan.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#900) dragonfx válasza runner 125 (#898) üzenetére


dragonfx
veterán

+1
hát jah...pontosan.
de vannak kajak ilyen nők? :Y ..a valoságban mert hála égnek én ilyennel nem találkoztam ujs ejtem megjátsza.
egy ribanc picsa.hajógyárira való.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.