Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) Vakegérke válasza #51177472 (#5846) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglestem, válaszoltam, köszönöm. :)
Tartom az ígéretem. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5852) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, a stream leállt. Legfeljebb majd tőletek tudom meg a végeredményt.

Már működik. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5853) lacy86 válasza Vakegérke (#5852) üzenetére


lacy86
addikt

Majd irom nyugi! :P :K
Akkor nem irom :C

[ Szerkesztve ]

(#5854) Def26


Def26
félisten

Nyithatod a topikot. :) Remélem ott kicsit idősebbek lesznek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5855) L_YKing válasza Def26 (#5854) üzenetére


L_YKing
addikt

Nyugdíjas klubbot akarsz nézni? :F :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5856) Vakegérke válasza lacy86 (#5853) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attól még kommentálhatod az eseményeket. :K

Def26: Meglesz, ne aggódj. ;)
Sőt, mi több, már meg is van. Az adás végén majd belinkelem. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5857) Def26 válasza L_YKing (#5855) üzenetére


Def26
félisten

Nem. Olyan alekosz korszak kéne.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5858) antikomcsi válasza Def26 (#5854) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Miért? Ebben a topikban nagyon fiatalok voltak? :P :DDD

(#5859) #51177472


#51177472
törölt tag

"Lesz női győztes először a ValóVilág történetében?"
Eléggé hajaznak FB-n Zsófira. :DDD

(#5860) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Látom zsíros hajú kiesett, többi nem érdekel ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5861) Vakegérke válasza #51177472 (#5859) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mert olyan édike, cukcsika.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5862) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na lássuk...

50,25-49,75%.

Aurelio győzött.

Mit mondjak, gratulálok neki.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5863) Def26 válasza antikomcsi (#5858) üzenetére


Def26
félisten

Ja. Vv5-6 -ban többet lehetett nevetgélni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5864) sunci_02


sunci_02
aktív tag

Szoros auauaua

[ Szerkesztve ]

(#5865) lacy86


lacy86
addikt

AuAuAuAuAuAu :DDD

(#5866) Zjunior


Zjunior
veterán

Ilyen van?
0,76%:Y

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5867) matyi19


matyi19
őstag

Mégiscsak Aurelio nyert!

(#5868) sunci_02 válasza Zjunior (#5866) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Producer dönt....

(#5869) Zjunior válasza sunci_02 (#5868) üzenetére


Zjunior
veterán

Lerúgtam volna a Tv-t egyből!:DD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5870) Vakegérke válasza #51177472 (#5825) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hadd mondjam, hogy hál' Istennek, nem kell kijelentenem, hogy igazad volt. Nincs megfelelő smiley.

Meglátásom szerint aki hármuk közül megérdemelte volna, az a sokak által dömpernek, zsíros hajúnak titulált Viki. Kiesett, mert a nézők így döntöttek. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5871) lacy86


lacy86
addikt

Akkor egyenlore mellek vagany a VV!
Gratula Au-nak!
Meg a tobbieknek akik kibirtak a Villa letet! :C

(#5872) zolikaDB


zolikaDB
veterán

0.5% bassssz...

(#5873) #51177472 válasza zolikaDB (#5872) üzenetére


#51177472
törölt tag

Nehogy komolyan vedd a szazalekokat...:)

(#5874) kukinyo


kukinyo
addikt

Na, ennek így kellett történnie. :D

(#5875) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Páran már rátaláltak, bár csak most indítottam a topicot a VV7 beszélgető, vélemény nyilvánítós csatornájaként.

NyalóVilág: a hetedik te magad légy

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5876) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Cuki rózsaszín ernyők Aurelio fölött... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5877) lacy86 válasza Vakegérke (#5875) üzenetére


lacy86
addikt

Mar rendesen fuggo lettel! :C

(#5878) Vakegérke válasza lacy86 (#5877) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg az vagyok, és ha elolvasod a nyitó írást, egyértelművé válik, hogy miért. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5879) dragonfx


dragonfx
veterán

Viki érdemelte volna meg. de azért Au is sokat tett szélsőséges nekem kicsit too much volt.de inkább ő mint zsófi.
ez a 0,25% előny egy vicc röhej.ezt ott döntötték el a számolosok kb.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5880) zolikaDB válasza Vakegérke (#5878) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#5881) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ennyi volt, vége. Jön majd egy újabb, remélhetőleg izgalmasabb NyalóVilág.

Részemről élveztem a műsort, nem csak kamuból, potyára jártattam a szám, kommentáltam az eseményeket.
Viki volt a favoritom, sajnos kiesett a finálé legelején. Senki nem tud meggyőzni arról, hogy Zsófi többet ér nála. Annyit megérdemelt volna, hogy a végső szavazás döntsön a sorsáról.
No mindegy, ennyi volt.

Aurelionak gratulálok a győzelemhez.

Végül szeretném mindenkinek megköszönni, hogy emberi módon, trágárság, és egyéb visszataszító kiszólás, visszataszító linkelés nélkül nyilvánítottatok véleményt ebben a topicban.
Köszönöm, köszönöm, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5882) dragonfx válasza Vakegérke (#5881) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor gondolom odaát talizunk.
valószínű lesz vv7 értelmesebb arcokkal.
kevesebb csalással. :R

Viki után Aurelionak adtam volna én is.ámen. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5883) King Unique


King Unique
titán

Hát mégis megnyerte, gratula Auréliónak ! :C :C :C

Azért bíztam benne, h retek,+ meg persze közönség értékelni fogja a "V-faktort" és lám bejött. :K
Annak kevésbé örülök, h lesz VV7, nagyon erőltetett már, max egyetérték #5850-el...nem hiszem, h ez a 6-os széria akkora siker lett volna, v mégis, esetleg azért indíthák egyből a 7-et, h kompenzáljanak vele, fene tudja :F

(#5884) Vakegérke válasza King Unique (#5883) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudhatjuk, hogy mi a tervük a szerkesztőknek. Lehet, hogy jól fizet a reklámfelület, legyen akár sapkán, vagy egyéb cuccon, vagy vetítve a szünetekben, és bejövős az összeg.
Amíg nem kóstolunk bele a NyalóVilág 7-be, addig nem tudhatjuk, hogy jó, vagy sem. Majd meglátjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5885) King Unique válasza Vakegérke (#5884) üzenetére


King Unique
titán

Ja, nekik csak üzlet, ahogy a tehetségkutatók...
Szerintem 7 is ilyen "fiatal kiadás lesz", de amúgy is erőltetett már ez az egész, meddig mennek 8-9-1x... :U

[ Szerkesztve ]

(#5886) C4mp3r


C4mp3r
addikt

szamitottam ra hogy a majomgyerek nyer, tipikus peldaja a mai pawa fiataloknak, de hat helikopterezes kell az embereknek... meg jo hogy a felenel.kiszalltam mert egy hulladek volt

(#5887) Weeman1 válasza King Unique (#5885) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig azt hittem a mostani kudarc után feladják. :)

Xiaomi 11T Pro

(#5888) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aurelio már át is vette a nyeremény lakást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5889) Motion_Blur válasza Vakegérke (#5888) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Khmmm :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5890) dragonfx válasza Vakegérke (#5888) üzenetére


dragonfx
veterán

rátörik majd az ajtót csendháboritás miatt....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5891) Vakegérke válasza Motion_Blur (#5889) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ráéreztél. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5892) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Valaki irta, h valojaban "ugymond" csak egy evig hasznalhassa ja lakast meg a otot. Ez komoly?

(#5893) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na már vége is? ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5894) Vakegérke válasza zolikaDB (#5892) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem hinném. A nyeremény nem használati jogról szól, hanem lakásról, autóról, meg lóvéról. Idáig mindenki megkapta, bár Attila jó sokáig várt a lakásra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5895) dragonfx válasza Vakegérke (#5894) üzenetére


dragonfx
veterán

mér?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5896) Vakegérke válasza dragonfx (#5895) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit miért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5897) dragonfx válasza Vakegérke (#5896) üzenetére


dragonfx
veterán

miért várt sokat?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5898) Vakegérke válasza dragonfx (#5897) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem készült el időben a lakás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5899) zolikaDB válasza Vakegérke (#5898) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#5900) Glaz-dozfhut


Glaz-dozfhut
őstag

Jön a VV7. Már lehet jelentkezni. Meglepődve láttam, hogy már hirdetik. Eddig mindig télen vonultak csak be . Mondjuk nem kizárt, hogy most is így lesz.
szerk:Nahát vissza is olvastam. Először csak 3 posztot, azért maradtam le az újdonságról.
szerkII.: Mégegyszer visszaolvastam: ott még nem tényként van kezelve a 7-es széria. Szóval közeledik.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#5901) Vakegérke válasza Glaz-dozfhut (#5900) üzenetére


Vakegérke
veterán

Visszaolvastál, de nem eléggé. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5902) Glaz-dozfhut válasza Vakegérke (#5901) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Nahát; csakugyan.

- Glaz-doz-fhut -

(#5903) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"– Egy fűszálat sem kellett megmozdítanom, mégis bármit megkaptam. A nézők megfosztottak a jóléttől, megint minden a régi. Egyelőre nem is tudom, mi fog kint rám várni, remélem, kitörhetek Hajdúnánásról."

Krisztián úgy beszél, mintha járna neki az ingyen dagonyázás. A nézők nem megfosztották a jóléttől, hanem kipaterolták a villából. Ahelyett, hogy duzzog, hálás lehetne, hogy volt az életben pár jó hónapja.

Aztán nemánne, büdös lett hirtelen a vidéki élet? Szépöcsém, nem vagy te akkor fazon, hogy csak úgy budapesti legyél. Ha még nem jöttél volna rá, Izára nem számíthatsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5904) Motion_Blur válasza Vakegérke (#5903) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ilyenkor ezek hisznek magukról valamit...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5905) Weeman1


Weeman1
veterán

(#5906) Weeman1


Weeman1
veterán

Összeverték Aureliót

Xiaomi 11T Pro

(#5907) Vakegérke válasza Weeman1 (#5906) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ez talán elég volt neki, hogy letörje a szarvát, habár tartok tőle, hogy beszerez még jópár maflást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5908) kaboska válasza Weeman1 (#5906) üzenetére


kaboska
aktív tag

Addig üssék még meleg :C

"Fej vagy gyomor"

(#5909) Snoxhill


Snoxhill
csendes tag

Látom pörög tovább a topic. Tud valaki újat Izácska új melleiről? Finanszírozza a Nánási? Esetleg ezen balhéztak össze és így lesz vége? :B

100% survivor 24/7 MC szerver: http://lavstud.enjin.com/

(#5910) Vakegérke válasza Snoxhill (#5909) üzenetére


Vakegérke
veterán

„Nekem nem tetszik, túlságosan műnek találom, ha egy lánynak meg van csináltatva a cicije. Nekem a jelenlegivel sincs semmi bajom. De ha ő ezt akarja, akkor úgyis megcsináltatja" – mondta Krisztián, aki már haza is vitte a lányt Hajdúnánásra.

Ebből azt szűröm le, hogy Krisztiánnak egy vasat sem ér meg a dolog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5911) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ez is jajj de borzasztoan meglepo volt, hujujj, nagyon....
[link]

(#5912) Vakegérke válasza zolikaDB (#5911) üzenetére


Vakegérke
veterán

"...tapasztalt, igazi érett nő."

Nos igen. Erről tanúskodik az 500+ tapasztalata, érettsége. Aztán persze ezek a tulajdonságok lemérhetők abban is, amit valahol mondott, mely szerint őt egy férfinek el kell tartania. Én inkább azt mondanám, kitartania.
Csak rá kell nézni, és látszik, hogy megérdemli. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5913) Weeman1


Weeman1
veterán

(#5914) Vakegérke válasza Weeman1 (#5913) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ebben a szemét világban kénytelen az ember ilyeneket is bevállalni."

Vele kapcsolatosan az ember szót túlzásnak találom. :K
Ami a lényeget illeti, ennek a kis díszb*zinak fogalma sincs, hogy mi az a nélkülözés. A munka nem alternatíva, inkább szó szerint a sz*rban turkál, csak melózni ne kelljen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5915) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztián csak most jön rá, hogy nem ér egy garast sem?

"Bata Krisztián budapesti látogatásakor kellett szembesüljön azzal a kellemetlen ténnyel, hogy fővárosi rajongóinak száma erősen a 0 felé konvergál, amit abból is felmérhetett, hogy egy teljes csuklóbusznyi utas utasította vissza az általa felajánlott ingyenes autogramot. Ettől aztán annyira magába fordult, hogy megesküdött be nem teszi a lábát többé a belvárosba, ahol képtelenek értékelni egy igazán pofi traktorvezető önzetlen megnyilvánulását."

Személyes véleményem szerint nem rossz hír, de az igazán jó hír az lenne, ha Budapest közigazgatási határain kívül maradna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5916) Weeman1


Weeman1
veterán

Christophel a Celeb vagyok ment ki innen című műsorban próbál szerencsét. :)

Xiaomi 11T Pro

(#5917) Vakegérke válasza Weeman1 (#5916) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs a szereplők közt.

Ha érdekel, kukkants be. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5918) Weeman1 válasza Vakegérke (#5917) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig szerepelni fog benne,tegnap láttam a műsort.

Xiaomi 11T Pro

(#5919) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jé, Iza dolgozik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5920) donjohnson


donjohnson
addikt

lassan jön a való világ 7

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#5921) Vakegérke válasza donjohnson (#5920) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, ez jó hír, köszi. :)

Van már topicja az új NyalóVilágnak.
Megtennéd, hogy ott is linkeled a cikket? Legyél te a hírhozó, nem akarom elcsenni tőled a lehetőséget. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5922) donjohnson válasza Vakegérke (#5921) üzenetére


donjohnson
addikt

beírtam oda is, de elcsenhetted volna nyugodtan :))

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#5923) Vakegérke válasza donjohnson (#5922) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így korrekt. :K
Arról nem is beszélve, hogy már te is tudod, hol tárgyalhatjuk ki a szereplőket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5924) ildi_ válasza Vakegérke (#5923) üzenetére


ildi_
csendes tag

képmutatás ahogy nagyhajú és zsu vihognak a zuhany alatt.

azt hiszem ezt félálomban írtam, rossz topikba :D

[ Szerkesztve ]

(#5925) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegényke Aureliócska bemasírozik a dutyiba.
Sírás-rívás, de amikor drogozott, meg amikor elrabolt valakit, aki ugyan adósa volt, akkor persze nem volt bánatos.
A sitten majd felpróbálja valaki, aki nem undorodik tőle, aztán rájön, hogy mi a különbség az átlag élet, a megszédült celebség, és a kiszolgáltatottság között.

Anyukája mit is mondott?
"– Imádkoztam érte, hogy győzzön az igazság, mondja azt a bíró, hogy nem bűnös. Mégis elítélték..."
Kedves anyuka, nem nehéz belátni, hogy tényleg győzött az igazság.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.