Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Def26 válasza darál0w (#650) üzenetére


Def26
félisten

Aurelio? Egyébként szerintem idegbeteg az a srác. Ha kiakad vagy sír vagy üvöltve csapkod.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#652) darál0w válasza Def26 (#651) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mint egy kisgyerek, akitől elvették a játékát....a legkisebb "kötözködésre" ugy ugrik, mint egy állat...24 orábol 4-et sír... :DDD

szvsz az elsők közt fog kimenni...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#653) Vakegérke válasza darál0w (#650) üzenetére


Vakegérke
veterán

Viki egy kicsit genya. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#654) Def26 válasza darál0w (#652) üzenetére


Def26
félisten

Második helyen van a népszerűségben.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#655) darál0w válasza Vakegérke (#653) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

johogy...ő játszik...:D

én azt mondtam volna, hogy ülj...nem elkezdek üvöltözni :U

#654) Def26 az nem jelent semmit

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#656) Weeman1 válasza darál0w (#652) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig milyen nagy arc-al ment be. :D

Xiaomi 11T Pro

(#657) donjohnson válasza Weeman1 (#656) üzenetére


donjohnson
addikt

itt mit mondott neki a csaj? :DDD

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#658) Def26 válasza donjohnson (#657) üzenetére


Def26
félisten

"de az apám lehetne. Nekem itt tudod ki tetszik a legjobban? Én!"

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#659) donjohnson válasza Def26 (#658) üzenetére


donjohnson
addikt

rosszabb eset, mint gondoltam. :)

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#660) dragonfx


dragonfx
veterán

Nekem a lacival nincs bajom.aurelio is jofej kár elbaxxa magát egy ilyen fiatal picsa miatt mint a teo.
Simon jól játszik charlotte meglátta ezt taktikabol enyeleg vele.
A viki.t ki fogják küldeni hamar.
Az iza túl sokat képzel magáról ideje volt leszalljon a lóról. Nem egy nagy show a dorka a zsolti nem tom mit teszik rajta.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#661) Vakegérke válasza dragonfx (#660) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Viki kemény dió, szemtől szembe nem mernek ujjat húzni vele. Ha ki is szavazzák, mindenki be lesz tojva, hátha pont őt viszi ki párbajozni.
Ha most lenne kiválasztás, valószínűleg Alexa, vagy Teo lenne a célpont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#662) runner 125 válasza donjohnson (#657) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem véletlen, h GIF született ebből a jelenetből.

Ahogy már fentebb is írtam: "Számomra a legirritálóbb nőtípust testesíti meg, mindenféle tekintetben."

Fődet rá.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#663) Vakegérke válasza runner 125 (#662) üzenetére


Vakegérke
veterán

18+

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#664) runner 125 válasza Vakegérke (#663) üzenetére


runner 125
nagyúr

..most már értem miért bőgött a gyerek, farkat talált a pna helyett. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#665) darál0w válasza runner 125 (#664) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#666) Vakegérke válasza runner 125 (#664) üzenetére


Vakegérke
veterán

Alexa könnyebb préda lenne. Miért nem vele kezd?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#667) Def26 válasza runner 125 (#664) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#668) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eszembe jutott valami.

Akkor mi van, ha Charlotte még soha nem kapott tiszta érzelmeket?
Talán tényleg több, mint 500 pasija volt, de csak a kielégülés, rekord hajhászás volt a célja.
Most viszont akadt egy lökött figura, aki megérinti a lelkét. Egyrészt jól esik neki, hogy van egy lelki társa, másrészt kibújhat a qrva szerepből. Én őszinte örömöt látok az arcán, nem szexvágyat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#669) ERPY válasza Vakegérke (#668) üzenetére


ERPY
őstag

Én meg csak spontán bré hiányt. Sztem túl sokat látsz bele. :D

(#670) Vakegérke válasza ERPY (#669) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igyekszem a jót meglátni mindenkiben. Sokszor szívtam már emiatt. Most persze nem az én kontómra megy a játék. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#671) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Aurelio védelmében.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#672) dragonfx válasza Vakegérke (#661) üzenetére


dragonfx
veterán

lehetséges passz majd kiderül.szerintme laci és alexa jah.
ez az aurelio komplett idiota totál lejáratja magát lenézeti ő kinyalja a csaj meg kb egy csokot nem ad neki daccból hogy huzza nem hogy ki****e neki vagy le*****a.ez azért blama.lenézeti magát.ok 21 évesek de akkor is.

charlotte taktikázik kár meglátni benne az ártatlant.ribi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#673) McCartman válasza Vakegérke (#671) üzenetére


McCartman
senior tag

Ennek ellentmond, hogy minden helyzetben így viselkedik, nem csak ha pókok járnak a közelben.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#674) Vakegérke válasza McCartman (#673) üzenetére


Vakegérke
veterán

Más a személyes őrjöngés, hiszti, indulatkitörés, és más egy fóbia.
Labilis személyiség a srác, és lehet, hogy Teo "befogadja őt", de azt mondom, hogy az első ötösfogatban ott lesz, akik vesztesként hagyják el a villát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#675) dragonfx válasza Vakegérke (#674) üzenetére


dragonfx
veterán

tea szerintem előbb megy mint aurelio.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#676) Vakegérke válasza dragonfx (#675) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mérlegeljünk.
Szerintem pillanatnyilag Alexa, Aurelio és Teo a leggyengébb a villában. No most a leszbi parti után elképzelhető, hogy Aurelio van a rangsor legalján, hiszen hisztis, meg minden ilyen, a két csaj pedig érdekessé válhat pont azért, mert betettek a lelkivilágának.
Nálam most Aurelio a leggyengébb láncszem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#677) McCartman válasza Vakegérke (#674) üzenetére


McCartman
senior tag

Én nem hiszek ebben, csak egy taknyos hisztikirálynő aki nagyfiúnak akar tűnni.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#678) kukinyo válasza Vakegérke (#676) üzenetére


kukinyo
addikt

Korai még az esélyeket latolgatni. :)

(#679) runner 125 válasza dragonfx (#675) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jahm, az tuti.

Van egy olyan sejtésem, h az a srác unszimpátiám ellenére bennmarad a legvégéig.

Apropó, mi most a nyeremény? Minden adás előtt, közben, után lenyomják? Mert a minap megnézett részben nem láttam.

Vakegérke

"Alexa könnyebb préda lenne. Miért nem vele kezd?"

Lemosta magáról a meszet, kibújt a ruhájából és máris tudta a fazon, h ez nem az ő világa.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#680) dragonfx válasza runner 125 (#679) üzenetére


dragonfx
veterán

ja én se tudom pontosna mia yneremény :Y titkoloznak trükkösködnek....
Aurelio a legjobb fej szerintem...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#681) donjohnson válasza dragonfx (#680) üzenetére


donjohnson
addikt

A VV újabb szériájában egyébként akárcsak 12 éve havi 1 milliót, autót és lakást lehet nyerni.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#682) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jaj ez az Ariel srác milyen amatőr. Lehet, hogy nagy macsónak hiszi magát, de nulla rutinja, tapasztalata van. Most néztem, hogy bebújt Teo combjai közé a takaró alá, vagy legalábbis szeretett volna, csak nem tudta értelmezni, amit a lány mondott.

Ugyanis azon az elcsukló hangon, az a szelíd "Ne" azt jelentette, hogy "igen, csináld, ez az.."
Ha nem akarta volna, azt bizony máshogy jelezte volna.

Na mindegy van még ideje tanulni, és van is mit. ;]

(#683) dragonfx válasza antikomcsi (#682) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe de reméljük ez elméleti csak részedről. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#684) ERPY


ERPY
őstag

Sárlotty megmondta, nem a sex a fontos. Azt hittem felgyújtom magam. Ilyen kijelentés egy 500k-s ribilliótól. :W

(#685) dragonfx válasza ERPY (#684) üzenetére


dragonfx
veterán

Kamu az az 500. Inkább úgy mondanám elszolta magát :-D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#686) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hümm...
Nekem úgy tűnik, Viki nem is annyira gonosz, mint ahogy én azt gondoltam. Anyáskodik Aurelio fölött.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#687) Def26 válasza Vakegérke (#686) üzenetére


Def26
félisten

Egyre jobban növekszik a népszerűsége az app. -on is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#688) kukinyo válasza Vakegérke (#686) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezért is mondtam hogy korai még esélyt latolgatni, ítélkezni.
Ezek még csak (többnyire) az előre eltervezett felvett "jelmezek".
Az igazi énjük csak pár hét után mutatkozik meg.

(#689) Weeman1 válasza ERPY (#684) üzenetére


Weeman1
veterán

Lehet hogy 100-an sem jártak benne. :D

Xiaomi 11T Pro

(#690) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sajnálattal látom, hogy Simon egyre szürkébb. Charlotte nincs rá jó hatással.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#691) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy néz ki, hogy Charlotte nem hazudott, amikor 500 fölé taksálta az őt megdöntő pasikat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#692) McCartman


McCartman
senior tag

Megtörtént a ráraboltatás arra a bizonyosra. :D :DDD

[link]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#693) Vakegérke válasza McCartman (#692) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még egy strigula Charlotte virtuális naplójában. ;)
A vezércsődörök ezután biztos belehúznak, nehogy már ez a lökött srác lefőzze őket.

Más.
Alexa mit össze rinyált a mosókonyhában, hogy lyully, mit fog szólni anyu, meg a tanarak, meg az ismerősök, meg az egész ország, hogy szegény ő mit rosszalkodott Teoval.
Erre miért nem gondolt akkor, amikor elkövette?
Ja, hogy a pia? Aki nem bírja, az minek iszik? Ahogy elnézem, szivornyás az egész társaság. Nem mondom, szép dolog húszas éveik elején járó gyerekektől.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#694) McCartman


McCartman
senior tag

Mától ingyen nézhető egy ideig az RTL 2 a mindig TVn így az is láthatja aki eddig nem tudta, ahogy írtam korábban.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#695) runner 125 válasza McCartman (#694) üzenetére


runner 125
nagyúr

Alapból hányas csatornán jön be? Szoktam használni egyébként a free csatornákat laptopon.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#696) Vakegérke válasza McCartman (#694) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stimmel, csakhogy itt nyűglődtem délelőtt, de képtelen voltam képernyőre varázsolni. Próbáltam manuális kereséssel "központi" antennával, egy szál dróttal, semmi. Pedig jó helyen (Kőbánya-újhegyen) lakom, rálátok a budai hegyekre.
Ilyen tévém van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#697) donjohnson válasza runner 125 (#695) üzenetére


donjohnson
addikt

mux B-n van, lakóhelyed szerint változhat a csatorna: [link]

Vakegérke: nálunk is csak az egyik szobában fogható, gyengébben sugározzák mint a közszolgálati csatornákat.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#698) Vakegérke válasza donjohnson (#697) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az ablakomból látható a Széchenyi-hegyi adótorony, még a vasbeton panel sem lehetne akadály.
No mindegy, a fene vigye, ismétlést nézek, és csókolom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#699) McCartman válasza Vakegérke (#696) üzenetére


McCartman
senior tag

Ezzel pedig mennie kéne.
Átállítottad a tvt DVB-t vételre? Addig nem fogja behozni a csatornákat.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#700) dragonfx


dragonfx
veterán

Csomo embernek digi.je ván.onekik mikor lesz megoldás?
Charlotte egy picsa.nekem nem kéne.nem is jön be.smink nélkül ő romlott a legtöbbet.kategoriakkal gyengebb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.