Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) talmida


talmida
Közösségépítő

Sziasztok! Mindenekelőtt köszönöm szépen a kiemelést! :B

atike
, Danny007, D1Rect BloodRay köszi! :R

Muton : Köszönöm szépen a kritikát is!! A hibásan (ámerikásan) írt szavakat nagyjából javítottam. :B Az országneveket (Canada, California) azért írtam angolul, mert a térképen is úgy szerepel, de a kedvetekért átírtam. A kampani-ért sorry! :DDD Javítva.
Semmi sem tökéletes. Az árnyas oldal nekem se tetszik, de ahogy ]Phobos[ mondta, nem avval dicsekszik az ember, ha olyasmiről ír, amit szeret. ..ezt BloodRay-nek is mondom, ..mindamellett lehet, hogy legközelebb megeröltetem majd magam és beszúrok pár mocskot is :B

Kalandor: Igen, elég viccesen hangzik, :U pedig most még vissza is fogtam magam. ;] Ha hallaná egy magyar, hogy itthon hogy csevegünk egymásközt, elájulna. :DDD

Dann007 Ha minden igaz, lesz folytatás, amiben finoman adagolva az életem is benne lesz. :B

FPéter: azok a telepesek, akikről én írtam, azok szerették az indiánokat, és nem ők mészárolták le őket. ..different story. De Igen, voltak olyan telepesek is, akik nem szerették az indiánokat. ..de mondj egy olyan népet, amelyik a honfoglaláskor nem mészárolt le senkit.. :((( Ezzel nem védeni akarom a gyilkosokat, csak, mint tényt említem..

daninet más kultúra, más történelmi háttér, stb.. emiatt érthetetlen talán..oszt Barack bácsi szavát se mindenki komálja. :N , de, mint elnököt persze tisztelik, tiszteljük. A magánvélemény az más.. ;]

]Phobos[ mi egy "kisvárosi mucsai"-ban élünk :DDD , majd talán egyszer erről is írok, amikor Floridához érek a bemutatómban.. De sajnos a mi mucsánknak is van árnyoldala :(( mondom, semmi sem tökéletes.. ettől függetlenül szeretem. :B

Bad Sector:
Igen szép kis ország... ahol nem ihatsz meg egy pohár sört 21 éves korodig, de azért már meghalhatsz a "hazáért" Afganisztánban, Irakban...nekem ez egy kicsit visszás.
A katonaság itt egy kiváltságos SZAKMA. Igen, jól hallottad. A fizetés is kiváltságos. :K Mindenki saját maga dönti el, hogy mi éri meg neki. Sok fiatal inkább mindent kockáztat, és odamegy, ahova küldik, de 5 év múlva Amerika MINDEN javát, habját (krémjét) élvezi.. Például a fiam barátja jövőre tölti le az ötödik évet a katonaságnál. Irakban marine-ként szolgált ( mellesleg a marine-ok a legdurvábban kiképzett, legkeményebb fickók a katonaságban..nem valami hableányok :DDD ) ..de már egy vadi új kocsija van..(lsd a képet), amit megúnt és épp le akarja cserélni ;] , plusz jövőre NewYork leghíresebb filmművészeti főiskolájára jár majd TELJESEN "INGYEN" (korábban Hollywoodról tudtam, de azóta beszélgettünk..), szóval továbbtanulásra is azt választ, amit csak akar, ..mert már ledolgozta Iraqban..., ami nem volt kockázat mentes..Meg is halhatott volna..Itt egy két kép, hogy hiteles legyek:

Teljes ingyenes egészségügyi ellátást kap élete végéig, fiatalon nyugdíjba mehet, stb stb..rengeteg benefittel, bocsánat, előnnyel jár az, ha valaki a katonaságnál szolgál..Lehet irigyelni, de az, aki irigyli, abba is gondoljon bele, hogy milyen lehet a frontvonalon lenni...Én hálás vagyok a kiskatonákért!! Erről ennyit.

Crystalheart Igen, az összetartás fantasztikus! Példaként hadd említsem meg, hogy 2004-ben itt tombolt az Iván nevű hurrikán és letarolta fél Floridát. De az USA összes állama megmozdult a helyreállításhoz. Könnyes szemmel, meghatódva ..sokszor szájtátva álltunk és nem győztünk hálát adni a napi ingyen jégért, vízért, napi többszöri meleg kajáért, fizikai munkáért, stb Nagy "kosaras" villanyszerelő autók járták az utcákat, különböző állambeli rendszámmal. Ámulatos volt az a sok "idegen" önkéntes segítség. :R

Vakegérke: Nekem mindegyik a szülőföldem. :B Az egyiken fizikailag születtem, a másikon meg felszabadultam sok téren,...persze egyikkel sem vetekszik az igazi újjászületésem, a mennyei állampolgárságom, ..ezt sem hallgathatom el ;] Mellesleg Magyarországot is szeretem, Magyarországról sem szoktam rosszat mondani, sőt, ha lehet a jobb dolgokat hangsúlyozom. Lsd Előre című írásomat..

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.