Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-17 22:36:47

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) hoffman_ válasza 7 (#96) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A RI/OS saját fejlesztés, aligha láthattad máshol. De ettől függetlenül az, hogy egyéb helyeken mi a szokás, nem feltétlenül jelenti azt, hogy itt is annak kell lennie.

És csak hogy fényezzem Parciékat, a mai napig a legjobb motor, amit láttam. Máshol annyira vacak/áttekinthetetlen számomra, hogy nem vagyok képes használni. A RI/OS egy parádés mutatvány.

jer1cho:

A 3. pontodat kiemelném, hatványozottan igaz. Én is elég sokat köszönhetek az oldalnak, rengeteget tanultam itt, nagyon sok mindenkitől. Mára már a napi rutin része(sajnos addict módon ;] ), és bármilyen fura, akármilyen bajom van, az első hely, ahol választ keresek. Hozzáteszem szinte mindig, minden esetben meg is találom.

A közösségről nem is beszélve. (lásd #100 :DDD )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#102) sekli válasza hoffman_ (#101) üzenetére


sekli
addikt

szerintem ~6600 hozzászólás után már bármelyik fórum-motort elég profin tudnád használni... :)

(#103) hoffman_ válasza sekli (#102) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem eszik azt olyan forrón :D Próbáltam már sokat, a legtöbb egy kaptafa. A legnagyobb baj általában, hogy a válasz hsz-k igen gyatrán vannak megoldva. Én legtöbb esetben(már jó ideje) sokszor válaszról válaszra ugrom, ha célzott topicba megyek, akkor gyakran célzott emberek megnyilvánulását keresem. Ez sehol nincs ilyen jól megoldva, állítom.
(ha csak bandázni vmi logout témába, az más :D )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#105) ittakary válasza D1Rect (#100) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kellene egy Arckönyv-szerű like rendszer, hogy az ilyen hszekből kevesebb legyen :D Általában az van, hogy topikok elején valaki ír egy jó gondolatot, és ezt követi többtíz darab "pluszegy" :/

[ Szerkesztve ]

(#106) Ősember válasza D1Rect (#100) üzenetére


Ősember
őstag

adom :K

:D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#107) Napfénysüti válasza Karma (#28) üzenetére

Nyugi én se tudtam róla hogy szünetelt és kicsit átalakult az igénylése. Mondjuk hála égnek már túl vagyok rajta egy ideje. :D

Més que un club!

(#108) FireKeeper válasza TazLeacher (#97) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a 3. ponttal én is nagyon-nagyon egyetértek. távközléstechnikai középiskolába jártam, most pedig a műszaki egyetem padjait koptatom, de állítom ez az oldal járult hozzá legnagyobb mértékben a szakmai ismereteim fejlődéséhez.
ezért ezúton is köszönet mindenkinek! :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#109) 7 válasza ittakary (#105) üzenetére


7
addikt

(#110) Peterson_


Peterson_
addikt

köszönjük a hasznos infókat!
Bár nálam még nem aktuális...de lassú víz partot mos :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#111) ViZion


ViZion
félisten

Hahh... amúgy is kernel panik volt, mert a retek Strogg nem akart jó lenni. Most van ötletem, nekilátok, mielőtt "lenyúlják". :DD
:R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#113) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Király nemsokára nekem is lehet, csak aktivizálnom kéne magam... azért nem jár ha valaki elég mennyiségű cikket olvas el csak nem szól hozzá ? :D

(#114) kenwood3 válasza Kalandor (#112) üzenetére


kenwood3
őstag

Még erre válaszolhatnál ha kérhetem [link] :B
Mert engem 1 kicsit zavar , hogy valaki 1x 1 kicsit rossz volt és kapott 1 órát és azóta " elvileg " nem volt vele baj az is ugyanúgy 1 évig vár arcképre mint aki egyből 1-3 napot vagy 1 hetet kap sokkal durvább dologért :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#115) .bableWes válasza Kalandor (#112) üzenetére


.bableWes
őstag

februárban kértem egyéni avatart, de nam kaptam. van-e olyan topik ahova beirom és megmondják, vagy valamelyik moderátornak kell irnom egy privátot, hogy megkérdezhessem mi és mikor volt az adatlapomon?
mert kerestem magamat a miért moderálunk topikban de nem találtam
köszönöm a választ :R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#117) kenwood3 válasza Kalandor (#116) üzenetére


kenwood3
őstag

hopp szerkesztettem még az előzőt :B

Mi az az ekezet dragasag??

(#118) 7 válasza .bableWes (#115) üzenetére


7
addikt

Idézet minden arcképes topic első hozzászólásából, valamint a jelen topichoz tartozó írásból:

Ki jogosult egyéni arcképet kérni?
1. 800 napja regisztrált nick;
2. minimum őstag rang;
3. nem részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben;
4. részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben, de
° figyelmeztetés esetén a figyelmeztetés időpontjától számítva fél év eltelt;
° kitiltás esetén a kitiltás időpontjától számítva 1 év eltelt;
° többszörös kitiltás esetén, az utolsó kitiltás időpontjától számítva 3 év eltelt;
° minden ilyen esetben egyéni elbírálás alá kerül a kérvényező tag!

Mi a menete?
- ha az 1-es és 2-es pontra egyaránt igen a válasz és a 3-as, 4-es pont is rendben van tudomásod szerint, akkor az Arcképhez való jogosultság topicban kell meggyőződnöd arról, hogy valóban jogosult vagy-e egyéni arcképet kérni:
° röviden leírod szándékod (például: "Csókolom! Arcképet szeretnék!");
° ezután a moderátorok eldöntik, hogy jogosult vagy-e, majd ezt tudatják veled a topicban.

[ Szerkesztve ]

(#119) Kolondrum válasza unclefucka (#82) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tényleg? Nem is tudtam. :R

(#120) Xero


Xero
nagyúr

Megmondom őszintén pár héttel ez előttig nem is voltam annyira képben az egyéni arcképekkel.
Akkor gondoltam rá, hogy megnézem változott-e valamit a felhozatal 9 év alatt (azt hiszem a kezdetek óta ezzel operáltam :K ), hiszen annyi újat látok. Akkor esett le a papírtantusz. :U
Örülök, hogy újra van lehetőség ilyesmire, úgy érzem itt az ideje a váltásnak. A következő 9-10 évre ismét elég lesz ez az új. :DDD

(#121) Flashback


Flashback
addikt

Ott vagyok az első sorban! Köszönjük PH!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#122) pschio válasza Goose-T (#32) üzenetére


pschio
őstag

hát igen. kicsit sértő számomra, hogy az enyém nincs ott :DDD pedig szerintem rendkívül király az avatarom :) ezúton is köszi a lehetőséget, hogy lehet sajátom :R

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#123) Chaser válasza Kalandor (#112) üzenetére


Chaser
titán

"vagy akármi-szalámi" tsókos'?Magyarul az általatok hozott szabályok nem vonatkoznak mindenkire? Ha félreértelmeztem felhomályosítanál hogy értetted ezt?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124) 7 válasza Chaser (#123) üzenetére


7
addikt

Ha így akarod fogalmazni, fogalmazd így. De ezekért a "csókos" megkeresésekért le is kell tenni valamit az asztalra. :K

Apropó, abba belegondoltál már, hogy azok a mocsok moderátorok még bele is tudnak szerkeszteni mások hozzászólásaiba, vagy kirakni őket a fórumról csak úgy? Hülye csókosok. :P

[sarcasm intended]

[ Szerkesztve ]

(#125) TazLeacher válasza pschio (#122) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem választás volt, hanem egyszerűen a topic-ból 1-1 sor lett kiválasztva. (Abból látszik, hogy akiknek kikerült a képük, azok ABC sorrendben egymás után következnek). ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#126) föccer válasza Chaser (#123) üzenetére


föccer
nagyúr

Vedd úgy, hogy az adminoknak és a moderátoroknak megvan az a jogköre, hogy egyedi elbírálás alapján bárkinek megadják az egyedi rangot és arcképet. Ezt bárki kérheti tőlük. Az már más tészta, hogy kb olyan, mint a moderátor szeretnék lenni, vagy mégsem topikba írogatók esete. Vagy pl egy folyamatosan trollkodó felhasználó hiába kéri az egyedi elbírálást, sosem fog átmenni az egyedi elbíráláson.

És van egy fontos dolog, amit érdemes figyelembe venni. Ez itt a PH! oldala mentes minden féle demokráciától. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#127) TazLeacher válasza Chaser (#123) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezzel mi a gond? Vagy Te is ugyan úgy kezelsz minden embert? Nálam valahol evidens, hogy bizonyos embereknek bizonyos dolgokban kedvezményt/előnyt adok, vagyis aki nálam "csókos" azt ott segítem/támogatom, ahol tudom. Vagy Te nem így teszel/tennél a saját vállalkozásod esetében?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#128) Chaser válasza 7 (#124) üzenetére


Chaser
titán

Én csak kérdeztem, nem tőled várom a választ, bár mint volt mod érdemben te is nyilatkozhatsz. Ha ez igaz innentől nem kell szabályokról meg erről-arról prédikálni, vagy mindenkire vonatkoznak vagy senkire, ha nem így van mért is vannak? "online közösség" Kíváncsi vagyok Mr. Kalandor véleményére is, hogy kell érteni iménti kijelentését.

szerk: Belegondoltam. Már régen megtanultam itt, hogy a klaviatúrán talán a printscreen-nek van a legnagyobb szerepe:p

szerk: föccer : Nincs ezzel semmi baj, csak valahogy khm hogy is mondjam, inkább sehogy:)

jer1cho: Amennyiben vannak szabályok, azok vonatkoznak mindenkire kivétel nélkül, persze én vagyok a hülye hogy így gondolkozok. Különben minek vannak a szabályok?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#129) .bableWes válasza 7 (#118) üzenetére


.bableWes
őstag

[link]
csak nem mondták, hogy utoljára mikor történt. kitiltásom nem volt, csak figyelmeztetés. ezért kérdem.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#130) 7 válasza .bableWes (#129) üzenetére


7
addikt

Á, már értelek. Akkor sztornó, mellélőttem. :)

(#131) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, akkor gondolkodhatok tovább, hogy tudok e jobbat találni a csigánál:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#133) Chaser válasza Kalandor (#132) üzenetére


Chaser
titán

Köszönöm a választ. Nincs több kérdésem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#135) Ideg


Ideg
aktív tag

Kár, hogy csak read only -ban tolom... :(

(#136) 7 válasza Chaser (#128) üzenetére


7
addikt

"Civilként" írtam, amit írtam.

Lényegében nem látom a problémát az ilyen jellegű esetekben. Ha megfigyeled, a moderálásban, az arcképek elbírálásában, a moderátorok kinevezésében, a LOGOUTos írások kiemelésében és még egy rakás más, a fórum és a lapcsalád működését meghatározó kérdéskörben mind-mind jelen van az emberi tényező és némi szubjektivitás.

Erre szükség van. Kell a néminemű rugalmasság, a kiskapuk lezárása, az egyszerűség, a motiváció, meg még egy rakás egyéb érdekében, és akárhogy ágál valaki ellene, a jövőben is jelen lesz.

Persze, nem egzakt, léteznek igazságtalan lépések, születnek belőle viták is, de összességében azért nem nehéz ráérezni, hogyon is működnek a dolgok. Világosan kivehető a vezetés által hangsúlyozott norma, amitől nem szerencsés eltérni, és ha valaki ezt már látja és érti, akkor nem nehéz látni azt sem, hogy mi/ki az, amit/akit esetleg ki fognak emelni és jutalmazni valamilyen formában.

Az, amit te írsz a felesleges szabályról prédikálásról meg hasonlókról, akkor állná meg a helyét, ha ez teljesen random és/vagy puszipajtás alapon működne, nem pedig egyfajta rendszer alapján.

Amit nálad látok (habár tévedhetek) az az, hogy nem akarsz/tudsz azon (nem teljesen konkrét, de érezhető) korlátok között maradni, amit a vezetőség kijelölt (időnként felhasználói nyomásra variálva, alakítva), emiatt pedig időnként teljesen berágsz, pláne, ha még szankcionálnak is miatta.

(#137) Findzs válasza ollie (#2) üzenetére


Findzs
addikt

:R köszi :R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#138) Xero válasza proci985 (#131) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha már csiga és proci:
Intel snail

(#139) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

Én örülök, hogy évek óta Vixen-t tudhatom arcképemnek. : )
Ezzel a karakterrel UT-ztam főként 10 évet ...

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#140) 7 válasza Kalandor (#134) üzenetére


7
addikt

"Sőt (és most kapaszkodj meg!!!), a RIOS Gépház 20 azaz húsz hozzászólással kapott egyéni avatart :Y :D"

És egyéni rangot is. Undorító. Valami házigazdai szerkesztési joga is van legalább? :(

:P

[ Szerkesztve ]

(#141) Chaser válasza Kalandor (#134) üzenetére


Chaser
titán

Aham. Sértegetni próbálhatsz, de ahhoz kevéske vagy. Itt arról van szó, hogy rengetegen a fórumban ingyen, szabadidejükben segítenek egymásnak az emberek. Tehát aki nem arcképet szerkeszt az le van sz@rva, az nem a közösségért tesz? Hát gratulálok ehhez a mentalitáshoz. A többi xxxxx user meg azért tesz, hogy a hozzá nem értő ne égesse le a gépét, tudja tuningolni, tudja mit vegyen és sorolhatnám reggelig. Sztem a 2 hegesztő álarc mellé keress egy harmadikat, mert ez a beszólásod bizony "égő", de nem kicsit hanem nagyon.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#142) fatal` válasza aDM|RaL^ (#139) üzenetére


fatal`
titán

Voltál te másikkal is. :)

Köszönjük az új szabályzatot, bár nagyrészt megegyezik a régivel. :)

(#143) Chaser válasza 7 (#136) üzenetére


Chaser
titán

Hagyjuk. A "hivatásos" válasza bőven sokkk volt. Azért a mikulásnak volt egy stílusa meg tudott érvelni ha akart. Az oledek se jöttek el, ő is elment, lehet engem meg bannoltok "szubjektíven". Teszek rá:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#144) 7 válasza Chaser (#143) üzenetére


7
addikt

Pedig érdekelt volna a reakciód. Bár van egy olyan sejtésem, hogy úgysem értenénk egyet, szóval csak a saját álláspontunkat ismételgetnénk pepitában, ha folytatnák. :)

(#145) TazLeacher válasza Chaser (#128) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kereskedelemben dolgozom, és számodra lehet, hogy furcsa, de nálunk is vannak "szabályok", ezeket úgy hívják, hogy árak. És nem, nem mindenkire ugyan az az ár vonatkozik. Miért? Mert szívem joga eldönteni, hogy kinek, milyen engedményt adok, és nem hiszem, hogy bárkinek meg kellene magyaráznom, hogy miért. Csak, mert én így döntöttem. Itt ugyan ez a helyzet. De ha gondolod szívesen hozok az életből példákat, hogy ki, milyen előnyöket kap, csak azért mert ő éppen az aki, vagy azt csinálja, amit...szerintem veled kapcsolatban is biztosan tudnék ilyen példát felhozni, de ha ezt egy ember nem tudja megérteni, akkor nehéz neki megmagyarázni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#146) nightmare13


nightmare13
senior tag

Elnézést kérek, valaki tudná linkelni nekem, hogy hogy vannak a rangok? (szintküszöbökkel együtt) Előre is nagyon szépen köszönöm!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#147) kenwood3 válasza nightmare13 (#146) üzenetére


kenwood3
őstag

[link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#148) 7 válasza nightmare13 (#146) üzenetére


7
addikt

Rangok

Szerk.: Eh, lassú vagyok. :P

[ Szerkesztve ]

(#149) koshmar válasza kenwood3 (#147) üzenetére


koshmar
őstag

Ezt én szoktam linkelni, ember. ;] :D
Most elnézem. :R

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#150) Chaser válasza 7 (#144) üzenetére


Chaser
titán

Esetleg személyesen:) Van egy szint ami alá nem szeretnék süllyedni, de ilyen hegesztős szövegek láttán bizony meglenne..én inkább itt kiszállok.

jer1cho: Hát nem épp idevágó példa. Mihez van kötve a termék ára szabályok szintjén? Semmihez, csak az árhoz. Itt szabályok garmada van felsorolva, ami alól egyesek mondvacsinált ürüggyel kibúvót kaphatnak. Ha már munkahelyet emlegetsz, nálunk van egy parkolási rend. Kutyát nem érdekli, hogy az utolsó csóri melós vagy vezérigazgató állt rossz helyre, el kell állnia. És a vezérigazgatónak szólhat a csóri melós és nem rúgják ki. A szabályok vonatkoznak mindenkire kivétel nélkül. Ha valamiben mégis tennének kivételt nem hangoztatják, ennyit kiad saját kútfőből az eszük, úgy látszik nem mindenkinek:)

szerk: Na további jó szórakozást, megyek hsz-t gyűjteni szakmai topikokba, hogy minél nagyobb "rangom" legyen ;] lehet beállok arcképszerkesztőnek is vagy virágárusnak, majd még kitalálom ha ráérek, de most sajnos nem maradhatok, megrendelem a hegesztőálarcot a rászorulóknak inkább ;]

szerk: #152: Hamarabb mint ahogy járna a szabályok szerint? NEM. Eztmá' nem magyarázod ki, meg mondjuk nem is érdekel. Tudod, megyek az álarcokért. bye

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.