Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-17 22:36:47

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) benjemin1994


benjemin1994
tag

Én majd ezt fogom kérni ha meglesz rá a megfelelő rangom. :U

(#252) Krisszer


Krisszer
aktív tag

nekem még kb 2 év van :O :O

- küldve az Atari Portfoliomról

(#253) kenwood3 válasza Krisszer (#252) üzenetére


kenwood3
őstag

Plusz 1700 kombinált hsz :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#254) Krisszer válasza kenwood3 (#253) üzenetére


Krisszer
aktív tag

Hja. :O :O :D :P

- küldve az Atari Portfoliomról

(#255) Winner_hun válasza benjemin1994 (#251) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kicsit nagynak tűnik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#256) zseko


zseko
veterán

Az 1. 3. és 4. pontok alapján elvileg jogosult lennék én is, a 2. pont alapján persze tudom hogy nem, ám már fél órája hiába keresem azt hogy mi kell az őstag ranghoz. Ezért ha kérhetnék valakit hogy adjon egy linket a rangokhoz szükséges hozzászólásszámok listájához... :B

(Ezt az infót is jó lett volna beletenni a cikkbe, vagy rosszul gondolom?)

HR24.hu

(#257) Vakegérke válasza zseko (#256) üzenetére


Vakegérke
veterán

[Link]. Hacsak nem változott közben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#258) Winner_hun válasza Vakegérke (#257) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azóta még nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#259) Vakegérke válasza Winner_hun (#258) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor zseko készpénznek veheti az infot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#260) zseko válasza Vakegérke (#257) üzenetére


zseko
veterán

Köszönöm. Az eddigi aktivitásomat nézve nem biztos hogy ebben az évszázadban meglesz :D

HR24.hu

(#261) Vakegérke válasza zseko (#260) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit.
Egyébként nekem szimpatikus ez a kicsit eltunyult pingvin. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#262) zseko válasza Vakegérke (#261) üzenetére


zseko
veterán

Nekem is :D Gondolkodnom is kellene mire cserélném.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#263) mZoleee


mZoleee
senior tag

köszi a leírást, most már csak a "őstag" rangra kell rágyúrnom :)

(#264) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Üdv urak!

Ha nem túl nagy gond én is szeretnék egyéni arcképet már ha jogosult vagyok rá. Már régóta szeretnék csak a mai napig nem tudtam hogy kell ezt :DD

(#265) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Üdv, szeretném tudni hogy kaphatok-e egyéni arcképet, elvileg minden kitételnek megfelelek.
Előre is köszönöm a választ. :)

(#266) Воланд válasza phanzetomox (#265) üzenetére


Воланд
titán

Egyéni arckép 1. lépés: ARCKÉPHEZ VALÓ JOGOSULTSÁG (olvasd el az 1. hsz-t)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#267) phanzetomox válasza Воланд (#266) üzenetére


phanzetomox
őstag

jah köszi, azthittem ez a hivatalos kérő hely

(#268) Shady313


Shady313
aktív tag

Olvasgattam néhány hozzászólást arról, hogy miért nem igényelhetnek alacsonyabb ranggal rendelkező emberek egyéni avatart. A válasz a legtöbb esetben az aktív élet meglétének a szükségessége a ph-n. Az én szerény véleményem szerint is lehet úgy aktív életet élni itt, hogy a hozzászólásaimnak értelme van/építő jellegű és igenis felismernének úgy, hogy csak egyszerű tag vagyok :)

Én úgy veszem észre, hogy nem azok az aktív tagok építik a közösséget, akiknek csak kérdéseik vannak ill. hozzászólásgyűjtő postjaik. A jogosultság mégis őket illeti.

Igen, én magam is örülnék egyéni avatarnak, de ez a hozzászólásom inkább csak arról szól, hogy sokaknak meg kéne adni a lehetőséget - ergo szükség lenne egyéni elbírálásra is. Csak tudom, hogy ez rengeteg időt/energiát felemésztene, gondolom emiatt nem vállalkoztok ilyenekre.

Csak, hogy legyen plusz még egy vélemény erről az oldalról is :)
Igen, a szabályokat megértettem és az elvét is értem, logikus is, csak van néhány illető akik lehet kisebb ranggal jogosultabbnak tekinthetők mint mások.

Az avatar ne arról szóljon, hogy a sok hozzászólással rendelkezők kicsicsázzák a fórumot. Arról szóljon, hogy az egy irányadó az egyénről, globálisan felismerhetőbbé válik tőle és tudjuk kihez kötni.

[ Szerkesztve ]

(#269) Winner_hun válasza Shady313 (#268) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem kell őstagság

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#270) Shady313 válasza Winner_hun (#269) üzenetére


Shady313
aktív tag

Ezazzz a 10-ből már csak 10 cikk kell ;]

(#271) Depression válasza Shady313 (#268) üzenetére


Depression
veterán

Az egyéni avatartól nem lettem sem több, sem kevesebb.
Mire megkaptam az avatarom, már ph! addikt voltam, trécselek, flémelek, segítek, jól érzem magam, és ennyi idő alatt sokat változott az érdeklődési köröm is, jelenleg a ph!-n szinte nem is vagyok már aktív, pedig amiatt regisztráltam ide.
Mindegy is, ha jelen vagy itt, és nem csak a szakterületeddel foglalkozol, hanem elolvasol egyéb érdekes dolgokat is, és elmondod a véleményed, akkor elég hamar eljön az a rang. Lényeg, hogy a közösség tagja legyél, és ne egy szaki, aki egy-két topicban brillírozik.
Mert segíteni lehet pl. a logouton is embereknek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#272) Shady313 válasza Depression (#271) üzenetére


Shady313
aktív tag

Nem tartom olyan fontosnak az avatart, de örülnék neki, ha lenne. Most szimplán csak felszólaltam a többi tag kedvéért, akik még az első hozzászólásokban írogattak (nem olvastam végig mindet).

Nem is aggódom a rang miatt, nem meghatározó szerintem és igen, ha írkálok előbb-utóbb összegyűlnek a postok. De inkább csak oda szoktam írni ahol számomra is érdekes téma van ill. ha tudok segíteni. Tulajdonképpen szánhatom az időmet szociális tevékenységekre valamint információk szerzésére is. Én általában az utóbbit választom, jobb szeretek magam utánanézni/tanulni dolgokat és az időbeosztásba bele kell férnie. Sokszor volt olyan problémám, hogy ha egy nap 48 órás lenne is kevés lenne :)

(#273) Depression válasza Shady313 (#272) üzenetére


Depression
veterán

Én pl. úgy tanultam rengeteget, hogy mások kérdéseire rágugliztam, utánanéztem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#274) Dany007


Dany007
veterán

Valaki tudja hol kell egyéni elbírálást kérni arckép igénylésnél?
Írtam a jogosultságos topicba, ahol azt írta vissza a csajszi, hogy mivel volt figyelmeztetésem, ami ugyan már rég elévült, de egyéni elbírálás mellett kérhetek.
Nem találtam rá topicot... Oda meg nem akarok "szemetelni" ha mégsem oda kell írni megint... Meg nem is tűnik logikusnak ha már egyszer írtam, akkor egyéni elbírálásért is mégegyszer ugyan abba a topicba kéne írni...
Gondoltam inkább megkérdezem mielőtt hülyeséget csinálok :)

Üdv.

(#275) Winner_hun válasza Dany007 (#274) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csináltasd meg az arcképet, tedd be a requestbe aztán vagy megkapod vagy nem, majd akkor el lesz bírálva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#276) Dany007 válasza Winner_hun (#275) üzenetére


Dany007
veterán

Ja értem. Thx! :R

(#277) Gebriel


Gebriel
veterán

Érdeklődni szeretnék, hogy van jogosultságom lecserélni az egyéni arcképemet? Szerintem lejárt a 2 év..
Megoldható?

(#278) Winner_hun válasza Gebriel (#277) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lassan 3 éve. - ha már van egyéni arcképed, de váltanál, 2 év elteltével megteheted (az idő az aktuális arckép beállításának napjától ketyeg és ugyanúgy végig kell járni a lépéseket)

Szerintem novemberig várj: [KLIKK] - kitiltás esetén a kitiltás időpontjától számítva 1 év eltelt;

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#279) Gebriel válasza Winner_hun (#278) üzenetére


Gebriel
veterán

Oké köszönöm.. :R

(#280) Dany007


Dany007
veterán

Mostmár tényleg nem értem mi a fene van.
Elnézést, de valaki ismételten felvilágosíthatna. Vagy én vagyok komplett hülye?

Egy hete kértem, hogy lehet-e egyéni avatarom. [link]

Erre a válasz az volt, hogy:

"El lett utasitva. Azota egy figyelmeztetesed valoban lett, viszont a fel ev letelt, egyeni elbiralas mellett kerhetsz."

Most akkor el lett utasítva? De mégis kérhetek? És hol kérhetek? Hogyan? Mert ez senki nem mondta és senki nem írta le. Ide kellett jönnöm, ebbe a topicba, ahol Winner kollega mesélte el, hogy ilyenkor mi és hogy megy... Másképp honnan a fenéből kellett volna ezt tudnom?
A topic címében benne van az, hogy "olvasd el az 1,hsz-t!" Hát elolvastam. De vajon elolvasta még másvalaki is rajtam kívül? Csak mert nálam az első hsz-ben nincs semmi!
Ott a link ami erre a bejegyzésre utal, és? Az egyéni elbírálásról az ég világon semmi érdemi nincs benne. Hova menjek, mit csinálja ilyenkor stb...

De mind1, mert Winner elmondta mit kell csinálni, készíttetni avatart az arcképszerkesztő topicban, majd igényelni azt és ott esek egyéni elbírálás alá, majd. Csak tudnám, hogy ezt magamtól honnan a fenéből kellett volna tudnom?

De okés, beraktam a képet. Sőt, kivágtam belőle a fejrészt, hogy ennyivel is kevesebb dolguk legyen a tisztelt arcképgyárosoknak. Transparens háttérrel elmentettem a körbevágott fejet, ha legalább ennyit megtudok csinálni, akkor így segítsem a készítők munkáját. Gondoltam én...
Erre ilyen szöveget kapok vissza:

"Ne szerkesszetek ide pls, szoltam mar joparszor."

Ki a fészkes fenének mondta el jópárszor? Mert életemben először járok ott... Ismét előjön, honnan kellett volna tudnom? Sajnálom amiért nem olvastam végig az elmúlt 15000 hsz-t, de gondolom nem is erre gondolt.
Olvastam szintén az első hsz-t ami szintén erre az oldalra vezetett, de itt sincsen szó arról, hogy nem lehet egy már körbevágott fejet belinkelni, hogy ezzel is segítsem a készítők munkáját. Ellenben ott az összes eddigi avatar képe, de azzal meg mocskosul nem megyek sokra.
Sőt! Ebben a bejegyzésben az arcképszerkesztés részről ezt írták:

"szerkeszthetsz magad is képet a PH! kompatibilis arcképszerkesztő tutorial alapján"

És linknek szintén az arcképszerkesztő topic van megadva, ahol én a következő üzenetet kaptam:

"Ne szerkesszetek ide pls, szoltam mar joparszor."

Most csak én érzem itt az ellentmondást? Szerkeszthetek de ne szerkesszek?! És már jópárszor szóltak? Hol? Kinek? Mikor? Mert nekem nem az biztos! Vagy tényleg olvassam vissza az elmúlt 15.000 hszt?
Ez egyszerűen röhej, főleg ez a kikérő hangnem! Mintha nekem ezt már tudnom kéne!
Kértem avatart. Mért nem lehet azt mondani, hogy kaphatok vagy sem? Ha nem hát elfogadom, az elmúlt 5 évben is elvoltam nélküle. Nem tragédia.

Tudom én, hogy ez csak egy kedvesség az oldal részéről és egyáltalán nem alapértelmezett az egyéni avatar, de azért muszáj széjjel szivatni az embert? Főleg ha próbál jószándékkal hozzáállni az egészhez?

[ Szerkesztve ]

(#281) kenwood3 válasza Dany007 (#280) üzenetére


kenwood3
őstag

"El lett utasitva. Azota egy figyelmeztetesed valoban lett, viszont a fel ev letelt, egyeni elbiralas mellett kerhetsz."
Szerintem arra gondolt , hogy 2010-ben már kérni akartál egyszer de akkor el lettél utasítva az elbírálásnál[link]. Azóta lett még egy figyud de ettől függetlenül még kérhetsz, mert már a figyelmeztetésed 6 hónapnál régebbi .

"Ne szerkesszetek ide pls, szoltam mar jparszor. "
Itt meg azt akarta mondani szvsz, hogy oda csak arcképgyárosok szerkeszthetik a képet de te is szerkesztheted magadnak itt és ha megvagy akkor majd szólsz egy arcképgyárosnak, hogy nézzen rá . (Ebben nem vagyok biztos :D )

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#282) Winner_hun válasza kenwood3 (#281) üzenetére


Winner_hun
félisten

szoltam mar jparszor - ez az amit nyugodtan el lehetett volna hagyni, bár neked ez nem esett le hogy ez (is) a kollega problémája (amit teljesen meg tudok érteni, párszor már leírtam az arcképesdiről a véleményem..)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#283) kenwood3 válasza Winner_hun (#282) üzenetére


kenwood3
őstag

Ja leesett az előbb is, csak annyira belezavarodtam az előző hszembe én is , hogy elvesztettem a fonalat :D :D (Egyébként tényleg túl van bonyolítva az egész)

Mi az az ekezet dragasag??

(#285) Dany007 válasza Kalandor (#284) üzenetére


Dany007
veterán

Semmi gond. Hirtelenfelindulás volt, de már jobb köszönöm :)
Már az is elég nekem, hogy ahogy látom másnak se teljesen egyértelmű a helyzet...

Azt meg tudjuk, hogy te mindent megteszel. A vak is látja! :R
Senki se hibáztat semmiért, nehogy félre értsd!

[ Szerkesztve ]

(#286) kovee01


kovee01
tag

Pontosan mi is kell az egyedi fészhez? :)

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#287) kenwood3 válasza kovee01 (#286) üzenetére


kenwood3
őstag

Őstag rang, 800 napos regisztrált nick és tiszta adatlap( ban és figyelmeztetés mentes).
Esetleg tag rang és 10 szakmai cikk a Logouton (és ebből a fele kiemelt).

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#288) kovee01 válasza kenwood3 (#287) üzenetére


kovee01
tag

Köszönöm válaszodat akkor ezen még "kicsit" dolgoznom kell. :)

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#289) Weißturul


Weißturul
senior tag

üdv!
azt szeretném megérdeklődni, hogy a JOKER-be beleszámítanak-e a Gamepodos cikkek (nem hírek) vagy akkor inkább a teszteket a Logoutra publikáljam?

üdv, wt

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#290) persil válasza Weißturul (#289) üzenetére


persil
nagyúr

Cikkek nélkül semmilyen más mód nincs, - teszem azt egyéni elbírálás, vagy bármi - hogy őstag rang nélkül egyéni avatárt kapjon az ember?

1700 napja regeltem, viszont "csak" fanatikus tag vagyok, kb 800-900 hsz-el összesen. Egyszerűn csak nem szoktam feleslegesen szétoffolni minden topikot, meg teleírkálni a logout-ot, de speciel figyelmeztetve sem voltam, sőt még a helyesírásra is vigyázok.

Most nem a saját avatárom mellett indítok kereszteshadjáratot, csak arra vagyok kíváncsi, hogy nem lehetne-e a tagság ideje és hsz-ek száma közti összefüggést megváltoztatni.
Úgy értem, hogy 800nap/őstag rag, az elég sok írkálással jár, ha valaki egy normális, rendes fórumozó viszont kissé szűkebb szavú, akkor eléggé esélytelen.

Nem szeretném, ha szétflémelnétek, szóval egy sima nem is tökéletesen megfelel... :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#291) Winner_hun válasza persil (#290) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha nem teszel le semmit az asztalra akkor minek akarsz plusz dolgot?
Mellesleg aki amúgyis nagyon ritkán szól hozzá annak felesleges is az egyéni avatar.

Amúgy többször át volt már dolgozva az egyéni arcképes rendszer.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#293) persil válasza Winner_hun (#291) üzenetére


persil
nagyúr

Ez a hangnem helyénvaló lett volna, ha mondjuk 30 napos, 5 hozzászólásos reggel kérdezek ilyet...
Így viszont kérem, hogy a válasz a kérdés színvonalához passzoljon, ha már mindenképp írsz nekem.
Nem mellesleg pont ebben a topikban is volt róla szó, - sajnos nem emlékszem, hogy ki írta - hogy ugyan a megszerzéséért "le kell tenni valamit az asztalra", a birtoklása viszont semmilyen kiváltsággal nem jár, tehát nincs egészen összhangban a dolog. Ez most csak azért írom, mert úgy válaszoltál, mintha minimum lovaggá ütésről lenne szó.

#292 - Kalandor
Ez így már teljesen érthető, köszönöm. Igazából, mint írtam is, pusztán érdeklődésképp tettem fel a kérdést. Ha négy és fél éve megfelel, ami jelenleg van, akkor ez után is jó lesz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#294) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Sziasztok,ahogy most nézegettem a topikokat, és megláttam ezt, eszembe jutott hogy itt vagyok már egy jóideje, lehetne nekem is egyéni arcképem? Megfelelek a feltételeknek?

Köszi! :R

(#295) Winner_hun válasza Lotusomega (#294) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ne olvasd el a kapcsolódó írást hogy feleslegesen meg lehessen kérdezni azt ami le van írva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#296) embe


embe
nagyúr

Hali!
Érdeklődni szeretnék, hogy igényelhetek-e egyéni arcképet!? :U
Köszi a válasz!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#297) kenwood3 válasza embe (#296) üzenetére


kenwood3
őstag

Itt kell kérdezni[link] ;)

Mi az az ekezet dragasag??

(#298) embe válasza kenwood3 (#297) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#299) LaptopSystem

Sziasztok szeretnek érdeklődni hogy jogosult vagyok e arckepre?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#300) Timocicu válasza LaptopSystem (#299) üzenetére


Timocicu
aktív tag

íme :N

Ki jogosult egyéni arcképet kérni?
1. 800 napja regisztrált nick;
2. minimum őstag rang (a rangokról bővebben itt olvashatsz);
3. nem részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben;
4. részesült kitiltásban vagy figyelmeztetésben, de
° figyelmeztetés esetén a figyelmeztetés időpontjától számítva fél év eltelt;
° kitiltás esetén a kitiltás időpontjától számítva 1 év eltelt;
° többszörös kitiltás esetén, az utolsó kitiltás időpontjától számítva 3 év eltelt;
° minden ilyen esetben egyéni elbírálás alá kerül a kérvényező, kb. 2 hét múlva keresd a választ a topicban (nem szívatás, csak a jogosultság az arcképekkel együtt lesz elbírálva)

+ a JOKER lehetőség az 1-2 pontok helyett: az a legalább tag felhasználó, akinek legalább 10 szakmai cikke van a Logouton (és ebből a fele kiemelt)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.