Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-17 22:36:47

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) kenwood3 válasza 7 (#148) üzenetére


kenwood3
őstag

Én meg gyors :))
(#149) Tibii91 Már nem :P ;]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#153) Jim-Y válasza Kalandor (#152) üzenetére


Jim-Y
veterán

lehet jelentkezni? :DDD

(#155) rii


rii
nagyúr

hello
ez mit takar?
"...#B4B6B1-re kell optimalizálni....." Mit köll csinálni PS-ben?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#156) Timyyy


Timyyy
őstag

Ajj, a 800 nap bőven megvan de csak senior vagyok. :O Nem dumáltam tele a ph-t, ez tény. Akkor még várok.

(#157) nem_tom


nem_tom
őstag

Hamarosan eljön végre az én időm is. :K

(#158) Ndruu válasza rii (#155) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mentésnél kell optimalizálni, Hasek cikkei segíthetnek. [kezdő], [haladó], [pro]

Harrrr!!!!

(#159) proci985 válasza Kalandor (#132) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, másik irányba nézve, kicsit mosolygósabban akár még jó is lehetne... köszi, szerintem nekiugrok és próbálok rajta alakítani, lehet hogy ez lesz:)

(egyébként azért a csiga lett: mert 1.: mosolyog 2.: balról jobbra halad, tehát pozitív 3.: aranyos, nemronda, nemkontroverziális... aztán hozzászoktam)

Xero: :D

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#160) rii válasza Ndruu (#158) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#161) jbush válasza Alexios (#17) üzenetére


jbush
tag

Az E90-avatarra én gyúrok :B
A mai napig az egyik legszeretettebb telefonom - kommunikátorom.

(#162) nightmare13


nightmare13
senior tag

kenwood3, yetike, Tibii91

Köszönöm szépen, úgy néz ki, hülye fejemmel elgépeltem valamit kereséskor XD

:R:R:R

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#163) Muton


Muton
addikt

Ha jól olvasom, akkor már időnként lehet cserélni, és nem lesz hercehurca, hogy valakinek lehet, valakinek meg nem. Ez jó. Bár szerencsére én full elvagyok a mostanival, szóval nem fenyegetem a rendszert plusz terhekkel :)

...még :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#164) Pompi válasza Kolondrum (#12) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Rusi avatarjának én vagyok az ötletgazdája és a PH kompatibilis megalkotója is. Akkor épp jóideje nem figyeltem aktívan a szerkesztő topikot, úgyhogy kimaradtam abból, hogy neked el lett utasítva android logo (ami egyébként nem ugyanez), majd az illetékesekkel egyeztetve elkészült és elfogadásra került Rusi avatarja. Szóval semmilyen összeesküvés elmélet nincs mögötte, megnyugodhatsz ;)

Feel Good Inc.

(#165) koxx válasza jbush (#161) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Gyúrhatsz rá, de nem fogják elfogadni mivel nincs arca :)

(#166) qfm


qfm
senior tag

Az én szemszögemből, jobb lenne a 2000 nap és senior tag limit, mit a pár száz és őstag. Nem mondom hogy nincs értelmetlen szakmai hozzászólásom, mert volt amit még töröltettem is, mert nem oda való volt, vagy épp nem akartam hogy hülyeséget olvasson akinek címeztem, de amikor 500 hsz-nyi banchmarkot beraknak ugyanarról, hogy az ez kiváló, és hasonló hozzászólásokat ne is említsem.. hát.. nem hiszem hogy jobban megérdemlik az egyéni avatart.

Végül is legyen így akkor, mire elérem, már úgysem fog érdekelni hogy mi az avatarom, hisz ha 2000 nap alatt nem váltam rá jogosulttá, akkor 4000-re már érdekelni se fog mire lehetőség lesz rá. Sokkal méltányosabbnak tartanám ha értékelve lenne hogy ki mennyit is segített szakmai téren, meg mennyi az online ideje, esetleg mióta van itt, és hány új embert szoktatott ide, mint hogy hány felesleges hsz-el tömte tele a topicokat. (mert ilyen is van bőven.)

(#167) mickemoto válasza qfm (#166) üzenetére


mickemoto
őstag

Akkor most hány darab hsz. is kell az őstagsághoz?Ezt sehol nem olvastam még.
Eddig nem nagyon érdekelt de most hogy itt ez a jóságos hír már igen :)

[ Szerkesztve ]

(#168) qfm válasza mickemoto (#167) üzenetére


qfm
senior tag

[link]

Itt megtalálod a ph rangok határait hsz szám alapján.

[link]

Itt pedig a számítási módszert találod.

[ Szerkesztve ]

(#169) 7 válasza mickemoto (#167) üzenetére


7
addikt

[link]

Itt pedig úgy általában az ehhez hasonló kérdésekre a választ.

[ Szerkesztve ]

(#170) mickemoto válasza qfm (#168) üzenetére


mickemoto
őstag

:R Ezen átrágom magam.

(#171) Psychonaut válasza mickemoto (#167) üzenetére


Psychonaut
addikt

Korulbelul 20 hozzaszolast kellett volna visszaolvasnod.
De ime a kerdesedre a valasz: 1750 kombinalt hozzaszolas szukseges az ostag ranghoz. ;)

SZERK: igy jar az ember ha olvassa a topikot es nem frissiti kozben az oldalt. Megelozik harman. :((( :)

[ Szerkesztve ]

(#172) mickemoto válasza Psychonaut (#171) üzenetére


mickemoto
őstag

:R Igen, de úgy csak azt tudtam volna hogy 1750 hsz. kell, így viszont tudom az egyes hsz. kategóriák súlyozását is.

amúgy visszaolvastam :)

[ Szerkesztve ]

(#174) föccer válasza Kalandor (#173) üzenetére


föccer
nagyúr

És azért azt ne felejtsük el hozzátenni, hogy akik nagyon durván, mondhatni zavaró módon offolnak szakmai témákban, láthatóan hsz gyűjtés céljából írogatnak minden hová, akkor az hamar feltűnik az admin/moderátor gárdának. Akár a modkeren keresztül, akár a topikokban is. Ha felőnően és zavaróan ténykedik az user, akkor az hamar felkerül az adat lapjára egy figyelmeztetés formájában, és innentől kezdve egyéni elbírálás alapján kaphat csak egyedi avatárt. Imhó a rendszer biztosítja saját magát a notórikusan offolókkal és hsz vadászokkal szemben.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#175) .bableWes válasza 7 (#130) üzenetére


.bableWes
őstag

:R

de az még érdekelne, hogy moderátortol kérdezzem meg, hogy mi volt és mikor vagy van-e ilyen topik? :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#176) Воланд válasza .bableWes (#175) üzenetére


Воланд
titán

Moderálással kapcsolatos kérdések - válaszok [Mielőtt írsz, olvasd el az első hozzászólást!]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#177) .bableWes válasza Воланд (#176) üzenetére


.bableWes
őstag

:R

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#178) mickemoto


mickemoto
őstag

Azon tűnődtem, ha valaki mondjuk már jó régen regisztrált és valahogy nem egy szószátyár alak, akkor őt egy "fanatikus tag" rang lehet hogy nem kimondottan jellemez(ez inkább arra utal hogy ha valaki nem régen reggelt és nagyon aktívan forumoz).
Az előbbi felhasználókat lehetne jutalmazni mondjuk egy "fontolva haladó" rangjelzéssel :DDD , végülis mintegy elismerésképpen

(#179) .bableWes válasza mickemoto (#178) üzenetére


.bableWes
őstag

pont irták, hogy ezért huzták fel 800 napra

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#180) #64791808


#64791808
törölt tag

Arra gondoltam, szerzek pár önfeledt kacagással teli pillanatot a modiknak, és megkérdezem:

Vajh' én jogosult vagyok egyedi avatarra? ;]

(#181) Kassadin


Kassadin
addikt

De messze vagyok még az egyéni arcképtől. Na majd egyszer, a kép már meg van.(;])

(#182) Pistabaaa válasza Deviance (#15) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Jelen. :U

(#183) Xero válasza Pistabaaa (#182) üzenetére


Xero
nagyúr

Ugyan... :U ;)

(#184) Pete55555


Pete55555
addikt

Nem èrtem miért vannak itt többen felhàborodva, hogy közèleti / hirdetèsi hsz-ek alig számítanak. Gondolom az egyèni arckèpet azok megjutalmazására találták ki akik a szakmai topikokban szólnak hozzá, mivel az oldalnak is fontos a szakmaiság. Az, hogy valaki hirdetèsekhez szól hozzá (up up up) illetve off topikokban cseveg, a mobilaréna szempontjából másodlagos szvsz. Nekem tetszik a dolog, hogy van lehetôsèg egyèni arckèpre, a reg idôm már meg is van hozzá, de nem èrzem azt, hogy "kötelezô " lenne nekiállnom hsz-t gyûjteni. Persze próbálok aktív lenni, segítek másoknak, ha tudok, kifejtem a vèlemènyem a cikkekhez, de nem szemetelem tele a topikokat marhaságokkal, ès ha 5percen belül eszembe jut 1-2 dolog akkor használom a szerkesztést.
Na pisz :R

...Szeretem leracsniztatni...

(#185) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Ha majd eljutok a kedvenc rangig akkor majd lövök egy egyéni avatart... :))

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#186) kpal


kpal
veterán

Nekem is jó lenne már valami arc csak nincs rá nagyon időm de majd valamikor lesz.

(#187) benedekco


benedekco
addikt

Ez jó!
Már régóta gondolkodom, hogy mi legyek ha nagy leszek. Hát most eldönthetem.
A jogosultságom is megvan már rá.
Köszi a lehetőséget!

:R

Ja és szerintem jó ez így ahogy van. Én is úgy gondoltam, hogy az őstag elég alacsony és erősebb rang kéne a saját avatarhoz, de végig olvasva az érveket és a vitákat megértem és egyet is értek.
Nem kevés meló lehet ebben (is).

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#188) xedos


xedos
addikt

Bakker!!!!

Már 3x-is beleférek :-) Már csak egy jó kép kellene :-)

(#189) 7 válasza Pistabaaa (#182) üzenetére


7
addikt

Naja, meg még egy csomó más ember. :)

42258-as az ID-je, aminek a számozása 1-től folyamatos a regisztráció sorrendje szerint. Szóval vagytok bőven, akik régebbi tagok nála. :P

[ Szerkesztve ]

(#190) Dany007


Dany007
veterán

Látom nagy lendülettel és lelkesedéssel csaptál bele a "lecsóba".
Nagyon jó látni ezt a pörgést! Grat hozzá!
Csak ki ne fogyjon ez a lelkesedés! :R

(#191) GrandeP válasza Chaser (#6) üzenetére


GrandeP
őstag

Ezt így nem mondhatod..... egyébként meg télleg! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#192) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem tudom, én arckép nélkül is elvoltam. Persze ha már lehet miért ne, jópofa, én is örültem neki, de annyit hisztizni, stresszelni miatta mint itt egyesek teszik...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#193) kcsa


kcsa
veterán

Amúgy kicsit gáz ez a szabályozás, nem érzitek hogy kicsit túlzás? :) Szerintem önmagában túlzás ilyen szintű szabályozás egy nyitott fórumnál...

Kicsit mintha állami intézmény lenne...

(#194) BloodRay válasza kcsa (#193) üzenetére


BloodRay
veterán

Vagy mintha fent szeretnének tartani egy színvonalat.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#195) dudi válasza Deviance (#15) üzenetére


dudi
senior tag

akkor gondoltam szólok, vannak nálad is idősebbek, szép számmal :P

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#196) kcsa válasza BloodRay (#194) üzenetére


kcsa
veterán

De az jelenti a magas színvonalat hogy van 150 olyan fej mint az enyém, 200 ufófej, stb.? Abszolút nem támadok, csak furcsa az elmélet, és a szabályozás mennyisége egy olyan dolognál, ami pont a tagok közti különbséget emelhetné ki :)

(#198) rt06 válasza #64791808 (#180) üzenetére


rt06
veterán

ez nem er, en meg pont jelentkezni akartam #152-re

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#200) BloodRay válasza kcsa (#196) üzenetére


BloodRay
veterán

Ennek a szabályozásnak az lenne a lényege szerintem, hogy inkább "minőségi" "arcképes" tagok legyenek, mintsem egy csiricsáré felhasználóhalmaz, aminek a 80%-át úgyis ki kell tiltogatni. Ne azért legyen jó ez az oldalcsalád, fórum mert mindenkinek saját képe lehet. Akkor már régen rossz.
Plusz a másik, hogy a szabványos arcképek készítésével, elfogadásával mennyi munkája lenne az illetékeseknek...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] EGYÉNI ARCKÉP IGÉNYLÉSE (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.