Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Benőke


Benőke
őstag

Az emberek sokat változtak szerintem is. 10-15 éve az ember haját leüvöltötték a zebrán ha autó jött, most pedig lehet nem mindenki áll meg, de viszonylag gyorsan megáll egy autós ha folyamatosan mennek a 4 kerekűek, majd átengedi a gyalogosokat. Ügyfélszolgálatokon is sokfelé csak pozitív irányú eltolódással találkoztam. Persze kivételek vannak és ugyan mi magyarok azt mondjuk, hogy a kivétel erősíti a szabályt, de ettől még pozitív a változás.
Az hogy a politikai életben mi történik, azzal pedig nem szabad törődni. Egy nagyvárosban hajlamosak az emberek közömbösök lenni, de egy szintre szükség van sajnos, mert lépten-nyomon jön mindenféle ember kéregető, vagy süket, néma, sánta, sőt süketnéma aki vak és sánta is.Az embernek tele lesz a hócipője, így akire meg kéne arra sem figyelünk oda. Harc folyik a tömegközlekedésen az ülőhelyekért. Néha látom hogy más is ezt a harcot figyeli, aztán csak mosolygunk. De az állandóan szidott BKV ellenőrök között is találkoztam normálisokkal. Sőt lehet velem van a baj de csak ilyenekkel. Kivétel van de minden változik és javul. A sebesség képlékeny, a hülyékkel meg nem kell foglalkozni csak ha nagyon muszáj. Lehet velünk van a baj hogy a rosszak között ezekre az apróságokra is immunis lett az emberek nagy része, pedig jó dolgok is vannak nem csak rosszak. Mindenki a rossz híreket olvasgatja. Csak át kell nézni a politikai és pénzügyi híreken.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.