Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

"a világ egyik legsikeresebb"...szerintem az "egyik" szócskát bátran kiveheted bro ;)

Amúgy hányan tolják még aktívan? Gondolom a 4-6M még mindig megvan..a kiegre meg még jó pár M visszatér. Bár azért ennyi idővel a megjelenés után, és ennyi megtermelt pénz után már tényleg megérdemelne a játék egy folytatást. Mondjuk nyilván már rég dolgoznak rajta, de azért belehúzhatnának :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Zedz válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Zedz
addikt

WoD launchkor 10 millió fölé kúszott ismét az előfizetések száma, azt 3 hónap múlva vissza esett 7 millióra. Azóta nem tudom hogy áll a dolog, de szerintem ez a hirtelen duzzadás és csökkenés valami olyasmit mutathat, hogy az érdeklődés még megvan, csak már nem tudja megtartani a játékosait.

(#3) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbálok korrekt maradni, ezért inkább otthagyom az "egyik" szócskát. :D

Live-Die-Respawn

(#4) Paul119


Paul119
addikt

Kivancsi vagyok milyen lesz :) bár a lich king kieget eddig ahogy neztem nem sikerült überelni, kar volt az arthas szálat ilyen hamar el durrantani , jo lesz majd lvl 80rol fel bohóckodni magam :D ( rühellek grindolni )

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) Sirandrish válasza Zedz (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akik TOP cuccokban hagyják ott a játékot, azok 1-1 kieget szerintem kipörgetnek 3 hónap alatt, szóval azért kerül polcra ismét :K

orichalcos Vitán felül sikeresebb mint bármi a földön :D De persze ahogy érzed :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) oriic válasza Sirandrish (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár nem vagyok MMO szaki, de azért néhány kínai és koreai MMO-val lehet hogy közel ennyien játszanak. :DDD (de persze lehet hogy nem, csak tippelek)

Live-Die-Respawn

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Nem arról volt szó, hogy a WoD az utolsó kiegészítő? Kíváncsi vagyok mikor lesz tényleg az utolsó kieg és milyen tartalom lesz benne és meddig húzzák még.

(#8) Sirandrish válasza oriic (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet valami aljas sötét bunkerekbe elterjedt 1-1 nagy szemű kislány nevelő MMO amit 100M-en tolnak? Végül is, sose lehet tudni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Ereshkigal válasza szupermacs (#7) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ezt nem tudni. Amíg dől belőle a lé, hülyék lennének abbahagyni.

(#10) szupermacs válasza Sirandrish (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Ha DBO megjelenne európában és amerikában, biztos, hogy lenne egy WoW verő játék. :D

Ereshkigal: Ezzel is tisztában vagyok. Csoda, hogy még mindig vannak akik havonta fizetnek játékokért. Azt hittem, hogy lassan kihalnak az ilyen MMO-k. Bevallom, hogy 2007 óta tolom és csak tört szervereken játszottam. Még így teli bugokkal is leköt és az egyik nagy kedvencem. Ettől függetlenül megvettem az alapot a kiegekkel, hogy ezzel is támogassam a Blizzt.

[ Szerkesztve ]

(#11) nonsen5e válasza Sirandrish (#5) üzenetére


nonsen5e
addikt

A "folyamatos" contentek miatt nem lehet olyannyira kipörgetni, és nincs 3 millió kifullozott (mi számít egyáltalán annak, mindenkinek más) játékos aki ki TUDJA pörgetni 3 hónap alatt.

Egyszerűen az a helyzet, hogy az előzetesek és ígérgetések által mindenki az eddigi legjobb kiegészítőnek hitte, ami majd visszahozza az alapjáték és a Warcraft kezdeteinek a hangulatát, minden szempontból tökéletes lesz, et cetera, et cetera... aztán ebből az lett, hogy (szerintem, meg elég sokak szerint) messze a legrosszabb kiegészítő lett.
Az a baj, hogy minden kiegészítőre van egy gearelődési sablonjuk, és azt akarják végig vinni, ha sikeres, ha nem.
World of Dailycraft
World of Garrisoncraft...

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#12) hemaka válasza Sirandrish (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

6-7millió aktív sub van jelenleg, szóval még mindig elég jók. Én is szívesen játszanék, csak a wowhoz rengeteg idő kell... :)

(#13) .LnB válasza Sirandrish (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta! :D Pont ezt akartam én is írni.

(#7) szupermacs Nem, arról volt szó, hogy sűrűbben fognak jönni a kiegészítők ezentúl.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Thodeus válasza szupermacs (#7) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nem hiszem, hogy ilyet mondtak volna, mellesleg amíg van pénz benne addig tolják.

(#15) szupermacs válasza Thodeus (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Ők nem is, de fórumokon mintha ilyet írtak volna és ezt "várták".

(#16) nonsen5e válasza szupermacs (#7) üzenetére


nonsen5e
addikt

Amíg még lesz akár 1 millió előfizető is, addig fognak jönni a kiegészítők is, csak egyre kevesebb és gyengébb tartalommal. Összevonnak 30 szervert, és a Ragnaros-Outland-TwistingNether szerverhármast egy P4-es laptop fogja elvinni Bobby Kotick pincéjében, ezzel a fenntartási költségeket 99.5%-kal csökkentve.

;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) hemaka válasza nonsen5e (#16) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#18) Sirandrish válasza szupermacs (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az mi? Dragon Ball? Mert azt én is tolnám :C

hemaka 6-7M aktív előfizetővel ezt a lovat még én is csapkodnám :K

.LnB Elkéstél :D

Gertrius Nah igen..manapság örülhetünk ha az ígéretek felét betartják..és most nem csak a WoW-ra gondolok :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) szupermacs válasza Sirandrish (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Dragon Ball Online. Egy ideje fut már ázsiában, de nem akar kikerülni onnan. Legalábbis amikor utoljára olvastam róla, még nagyon nem akartak nyitni kifele.
Viszont próbáltam már lemagyarított emus szervereken, nem rossz játék.

(#20) Ereshkigal válasza szupermacs (#10) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Én a kezdetektől toltam a TBC végéig, majd nagy szünet után kb. két hete újra belevágtam. Nem tudom miért, talán rám jött az elmebaj. :) A kiegek a pandáig ingyen megvoltak (scroll of res.), így nem volt olyan bődületes beruházás. Egyelőre tetszik, bár főleg a sok új tartalom miatt. De tény, ez már nem az a játék, amivel még 2008-ban játszottam. :B

[ Szerkesztve ]

(#21) .LnB válasza Ereshkigal (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A WoW-ot nem lehet abbahagyni, csak szüneteltetni"
Én panda óta nem játszom, kisfiam mellett már borzasztó nehéz lenne a régi szinten raidelni. De hiányzik sokszor. Épp most kaptam email-t a napokban 7nap trial-ról, de nem aktiváltam be :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) szupermacs válasza Ereshkigal (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Az alap játék nekem a Cata kiegig 1500-ba fájtak, a Panda meg 3000. :D Ez sem volt nagy beruházás, de nem érnek annyit, hogy fizessek érte havonta. Pedig időm lenne és biztosan lekötne. Nem volt más ami ennyire lekötött volna. :(

(#23) szupermacs válasza .LnB (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Furcsa, engem mindig a fejlődés és a BG-k kötöttek le benne. A raid már nem annyira.

(#24) Sirandrish válasza szupermacs (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól sejtettem..nah igen..azt szívesen tolnám én is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Z10N


Z10N
veterán

LOL?! Diablo3 exp2-rol van valami hir? SC2 exp3 iden jon ugye?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#26) ripla


ripla
őstag

hatalmasat kellene gurítaniuk, ha nem akarják a süllyesztőben végezni.
a warlords of draenor szerintem eléggé felemás lett, a fórumokon is sokan panaszkodnak rá, hogy hihetetlenül vérszegényre sikerült.
mondjuk nálam személy szerint már úgy működnek a world of warcraft kiegek, hogy megjelenés napján megveszem a kiegészítőt, meg mellé egy 2 hónapos gamecardot, eljátszom azt a 2 hónapot, aztán pihi a következő kiegészítőig.
a 2004-es megjelenés második napjától aktív az accountom, az utóbbi pár évben egyre ritkábban, úgyhogy sajnos már mindent láttam benne, így aztán nem igazán tud már lekötni.

[ Szerkesztve ]

(#27) .LnB válasza szupermacs (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert te inkább PVP beállítottságú voltál. Nekem arra ott volt a CS (ember ember elleni küzdelemre). Imádtam a PVE-t, a társaságot, rengeteget tanultam a csapattársaimtól. Teljesen kezdőként megmásztam úgymond a ranglétrát. Viszont über sose voltam :) Egy pozícióban játszottam mindig, altokkal próbálgattam más pozíciókat is, de akkor már késő volt váltani. Ha így utólag újrakezdhetném healer lennék. Az tetszik a legjobban. De a main-em Rugó volt mindig is. A WoW szerintem egy olyan játék, élmény amit mindenkinek meg kell tapasztalni. Ha valaki nem WoW-ozott sose, az nem is úgy tekint a játékokra.. Pedig én mindig is fikáztam haverjaimnak :D Mindig arról beszéltek, én "meg csak a CS" szöveget nyomattam, "manókkal ugrabugráltok" meg hasonlóak. Aztán mikor berántott a WoW... :D Aztán jó volt "lekörözni" őket. Évek óta nyomták még is többre vittem náluk (mindig a versengés éltet). De azért még mindig amolyan fél casual guilddel nyomtam, szóval nem kell EG-re, Gino vagy hasonló top magyar guildekre gondolni. Bár mielőtt befejeztem szóba került az, hogy átmegyünk ketten a B raid csapatba aztán lesz ami lesz. De amint megtudtam, hogy várandós a menyasszonyom abbahagytam. Korábban egyetlen multiplayer játék nem nyűgözött le mint a WoW. Azóta a Dota2. (Igen a poén az, hogy elkezdtem a WoW után Dota2-vel játszani, mondván leszokok a játékról, néha játszom egy kicsit.. akkor még nem tudtam mi is a Dota2. hahha..:D)

(#26) ripla: Ellenben a profi progresszeseknek tetszik, elég kemény content lett benne. Method ismét world first lett. Tudtommal ők meg vannak vele elégedve. De persze ez a játékosok nagyon kis %-át jelenti.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) szupermacs válasza Z10N (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Na igen. Ezért nem szeretem ezt, hogy a végtelenségig adják ki a kiegeket, mert ki tudja mikor lesz egy olyan Battlechest kiadva, amiben minden benne lesz. Most is lehet kapni SC2 BC-et, de fölöslegesnek tartom amíg csak az alap és az első kieg van benne. Diablo 3-ról tudni, hogy mennyi kiegje lesz?

(#29) nonsen5e válasza .LnB (#27) üzenetére


nonsen5e
addikt

Lehet nekik tetszik, csak ők a top .5%, és a top .5% nem fogja eltartani a játékot. Ami nekik tetszik meg élvezetes azt megtapasztalja a 10 millióból 5 ezer ember. Nekik a játék patchenként áll 3 heti 0-24-es játékból aztán a kettő között túlzottan sok mindent ők sem csinálnak, max. előre gyakorolnak a következő patchre, geart farmolnak, stb...
Ami miatt csökken az előfizető szám az az, hogy az átlag játékosnak tényleg nincs mit csinálni az esetleges heti 2 raiden és napi 5 perc garrisonon kívül.

Erre kiváló példa a Wildstar is: megpróbált abszolút a HC rétegre építeni, és meg is nézhetjük, hogy most hol is tart. A beígért havi content sehol, és már váltanak is át free2play-re.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30) szupermacs válasza .LnB (#27) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem is baj, ha beszippantott. Nekem a raid témában a kötelező TS nem tetszett. Zavart, hogy mindig olyan embereket kellett hallgatnom játék közben akikre nem voltam kíváncsi. Sokszor azt vettem észre, hogy azért mert valaki már többször volt lent a többieknél a raid-ban már ő feljebb áll mindenkinél és sokszor volt lekezelés. Nekem ez nem tetszik úgy, hogy csapatban kell játszani. Számomra mindenki egyenlő. Aztán WotLK alatt bejött az idióta dkp renszer amivel szerintem megerőszakolták a játék mechanizmusát. A RPG-kben mindig ez volt az izgalmas, hogy melyik mobból vagy bossból mi esik végre. Diablo 2-ben is az vitte a jó lootot, aki gyorsabb volt. Nem zavart, majd lesz más alapon játszottam tovább. Nem tetszett, hogy "megvásárolták" a lootot. De amíg ezt nem találták ki, addig élveztem a raideket és szerettem is járni. PvP-ben viszont sok csapattal voltam és tetszett, hogy teljesen random emberekkel kellett mennem. Egyszer nehezebb volt nyerni, egyszer meg könnyebb. Talán a Baldur's Gate 2 ami le tudott kötni ennyire, mint a WoW, de az sem 8 évre. :D Próbáltam sok más MMO-t is, nem egyszer kaptam már jelentkezés nélkül is meghívókat béta tesztekre is, de semmi nem volt ennyire jó.

(#31) .LnB válasza nonsen5e (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt le írtam én is.
Sajnos nem tudom mi a helyzet most wow-ban. Én mindig nyomtam a daily questeket, és mindent. Cooking, Fishing, csíptem az összeset. Mindig megvolt a napi rutin. Aztán farm, este raid. Régen mindig úgy éreztem egy külön élet nem lenne elég, hogy mindent megcsináljak. Most meg az a baj, hogy nincs mit csinálni? Nagyot változott akkor a világ. Vagy a játékosok igényei.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) szupermacs válasza .LnB (#31) üzenetére


szupermacs
veterán

Na a szakmázás meg a napi küldetés nekem nagyon monoton volt. Amikor LK idejében Argenten kellett küldizni én már a falat kapartam pár hét után. :D Szerintem nagyon fölöslegesek voltak ezek. Mindig volt pénzem és gearem napizás és szakmázás nélkül is.

(#33) nonsen5e válasza .LnB (#31) üzenetére


nonsen5e
addikt

Garrisonban a profession épületek (nem is kell hozzá felhúzni az adott szakmát) legyártanak neked szinte mindent, hoz goldot, geart. A garrison bányája és gazoskertje alapanyagokat, stb...

5 fős instáknak az első 2 hét óta semmi értelme nem volt (most hoztak be egy új nehézséget) de aki jár raidre annak egy hónap után az is fölösleges, és ha előttük is járt raidre akkor meg alapból az.
A scenariók és a patchekkel megjelent további 5fősök is jópofa dolgok voltak, ahogy a solo játékot kedvelőknek a daily questek is amíg nem kellett kötelezően az embernek 50-et lenyomnia naponta (ebből ma van egy darab naponta). De legalább megvolt az opció, hogy mit csináljon aznap az ember, vagy milyen sorrendben.

3 nap Tanaan Jungle farmolás után is végleg el lehet minden gearelődést felejteni, mivel azzal már lehet menni a legújabb raidbe is.

A Wintergrasp szerű open-world pvp-t minden kiegben megpróbálják újraéleszteni egyre kevesebb sikerrel.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#34) #52815360 válasza Sirandrish (#8) üzenetére


#52815360
törölt tag

Pl maplestory 95m játékossal :)

(#35) .LnB válasza szupermacs (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen. Szerintem a WoW és nem csak a PVE, alapja a jó társaság. És ez nagyon sokat számít. Olyan jó emlékeim vannak...Emlékszem mikor elkezdtem még nem értem el az adott szint cap-et, de találkoztam SW-ben (Csak az Alli!) egy ismerős névvel. Régebben nagyon sokat CS-ztünk együtt. Jó haverok voltunk. Egyből bevettek a guildbe, segítettek mindenben, boostoltak. Akkor még csak tanulgattam a játékot. (mondjuk sose szerettem ha boostolnak, mert kényelmes, de nem véletlenül kell végigmenni a kötelező dolgokon. Úgy tanul az ember) Aztán az a guild kezdett hanyatlani, sokan abbahagyták. Más kezébe került a vezetés. Ők azért komolyabban nyomták. Ott indultam be én is komolyabban. Muszáj volt felvenni a ritmust, de mindenki segített akkoriban is. Nem voltam az elején ügyes, de mindig ott voltam ha kellett, egy raidet sem hagytam ki. És látták rajtam, hogy komolyabban gondolom, csak egy kis tanítás szükséges. Emlékszem volt olyan, hogy a guildleader ott állt velem a target dummy mellett és mondta mit csináljak a nagyobb DPS ért. És működött. TS-en nagyon jó hangulat volt. Az egyik legjobb élményem az volt mikor először vertem el mindenkit DPS-ben, már hetek óta ment a csata a guilden belül. És a guildleaderünk egy sokat megjárt veterán volt, ő is DPS. És egyszer csak nagy sikítás ment TS-en. Röhögtek rajta, hogy megelőztem (és tartottam is). Én hirtelen észre sem vettem annyira koncentráltam. Gratulált nekem majd mondta, hogy ki vagyok rúgva a guildből (poénból persze). Aztán minden szép lassan már reflexszerűen ment, megvolt a rutin..

(#32) szupermacs Szakmázás is daily questezés is szórakoztatott. Persze monoton volt de megvolt az értelme. SW-ben almátszedni (cooking quest) meg ilyenek.. :) ÉS azok mellett iszonyat szerencsés típus vagyok. Szóval nekem a ritka cuccok minimális időráfordítással kiestek mindig. Emlékszem leültem húzni a fishinget és 2perc után kiesett ez: [link] Kérdeztem TS-en, hogy ez meg mi a tököm? Aztán nagy rage, hogy nekik hetek óta nem esik. Aztán mondták, hogy van még Ironforge-ban egy ilyen: [link]. Átutaztam oda 10-20perc fishing után meglett. Két darab 0.1%-os droprate-es item 30percen belül kb. :) De a raidekre is jellemző volt, hogy én gearelődtem a legkönnyebben. Mindig esett valami.

(#33) Gertrius Ez így elég vérszegénynek hangzik. Nem akarom megint a hülye szövegemet kántálni mert biztos unalmas már, de ez azért van mert a Blizzard is a casual gamereknek akar kedvezni. Már amikor én játszottam akkor is mondták a nagy öregek, hogy a vanilla WoW sokkal nehezebb volt. Pedig sajnos a WoW-nak nem ilyennek kellene lennie. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) #Chris


#Chris
tag

Az a baj a wow-al, hogy túl sok fölösleges dolgot raktak bele, ami széttagolja a játékos idejét értelmetlen dolgokra.

(#37) Paul119 válasza .LnB (#27) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem anno még 60on orc shaman volt a mainem :D persze cement talenten hajaj aq40es axeval de jo volt bgzni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38) .LnB válasza Paul119 (#37) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Shámli és Pala volt az a két hős amire nagyon fájt a fogam mindig is. Persze volt altom mindkettőből. De kettő közül inkább Paláztam. És a Draenei Shaman-nál nem igen volt "szebb" karakter a játékban. Talán draenei pala még. Én meg nyomtam a randa NightElf rugómmal :D Annyira hánytam már a külsejétől, gondolkodtam, hogy fizetek race change-ért. :) (most nézem armory-ban meg sem tudom már nézni a karimat.)

(#32) szupermacs: Ja igen és én napi 3-4 karival nyomtam a napikat, szakmákat :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39) Raysen623


Raysen623
addikt

Magam részéről unom már a wow kiegeket, inkább jönne már az új megoldása a blizznek....Szép volt, jó volt, de már uncsi :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#40) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó közben beaktiváltam a 7free day-t. Délután ránézek a WoW-ra :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) Zedz válasza .LnB (#40) üzenetére


Zedz
addikt

Aki egyszer elkezdi, sosem hagyja ott. :D

(#42) Paul119 válasza .LnB (#38) üzenetére


Paul119
addikt

Shamanomat addig használtam amig nem kezdték el szét nerfelni ezzel a dual wild bohockodassal( halál égnek mentességet kaptam a healerkedes alol a túl jó gear miatt , bwl első bossat sikeresen le is rántottam a 2.wffel de poénna elment :D) , értem én hogy op volt az 1hit wf kill sok esetben de nem igy oldottam volna meg :( en sem az enyémeket :D pedig van warrior, druida ,hunter is :D palát anno csak 60on használtam mikor ossze haverkodtam egy allis sráccal es huzuk egymas karaktereit bgn :D nem volt rossz akkor de húzni kb rémálom:D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#43) anulu válasza .LnB (#21) üzenetére


anulu
félisten

en WoD elott szalltam ki. neha jo lenne, de tudom, h a casualkodas nem menne, tobbre meg nincs idom. igy barmennyire is szeretnem, ott van az 5 db 90-es kari, parlagon. :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#44) Paul119 válasza anulu (#43) üzenetére


Paul119
addikt

Es a pug raidek ? Neha ossze lehet szedni ugy is jo csapatot anno naxot igy pucoltuk ki :) (25fos)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#45) Giovan! válasza .LnB (#35) üzenetére


Giovan!
addikt

A cooking meg fishing napi questeket utáltam. Sajnos a garrisonnal kiölték a WoW-ból a közösségi élményt. Ja és a WoD sztorija valami eszméletlenül értelmetlen tákolmány lett.
Pedig régen a dwarf sámánommal mekkora királyság volt raidelni. Arénázni is jó volt,de mivel cement pvp nem nagyon ment nekem,ezért arénában mindig healelnem kellett,azt pedig nem szerettem. Na de mikor először végigvittük Firelands-et a guildel (volt vagy 4 wipe közbe :B) és szóltak hogy első dps vagyok,és mindenki gratulált,na az valami nagyon fasza érzés volt. Aztán jött a panda, az új talent rendszerrel, ami a casual Józsefeknek lett kitalálva (megjegyzem a WotLK után a Cata talent rendszere is túl egyszerűnek tűnt,de azt még valahogy megszoktam), meg a pet battle system, és akkor lett elegem a WoW-ból. Még a WoD-ra befizettem,de nem győzött meg. Remélem az új kieggel nagyot durrantanak,jó lenne megint Azerothon csapatni :D

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#46) Chp


Chp
őstag

*borzalmas nagy ásítás* ;]

(#47) KraX válasza .LnB (#21) üzenetére


KraX
őstag

Nalam is hasonlo a helyzet. En Pandaig minden kieggel jatszottam a kezdetektol tobb kevesebb kihagyassal, de miota megszuletett a kislanyom mar nem vonz igazan, bar a panda is mar csak szolo jatekrol szolt reszemrol. Vegleg kigyogyultam (vagy megoregedtem :) ) Nagyon messze van mar idoben 2005, amikor elkezdtem vele jatszani. Jo volt, szep volt nagyon sokaig...

For the God Emperor!

(#48) szupermacs válasza .LnB (#35) üzenetére


szupermacs
veterán

Az a Sea Turtle mondjuk eléggé juj...! :D nem semmi mákod volt akkor. Én is jó guildba kerültem TBC idején, de LK-ra átkerültem máshova akikkel 4 évig játszottam. Összeszokott csapat lett. Mi sosem szerveztünk raidet, viszont az életben többször találkoztunk a tört szerver megszűnése után is (pl. 2 hete is moziztunk). :D a WoW össze tud hozni nagyon jó társaságokat és a csapatmunka miatt kialakulhatnak erős barátságok. Viszont For the Horde! :D WC3 óta csak tauren warri! ^^ Öröm olvasni, hogy másoknak is belopta magát a játék a magánéletébe és ennyire szívügye lett!

(#49) derive


derive
senior tag

Meh...
Anno Cataclysmig toltam (utobbit csak a stori miatt), de Wotlktol kezdve nagyon untam az allanto gear farmolast. Nalam a 3 honaponkenti Tier ugras olte meg az elmenyt. Anno az eredeti gameben meg evek utan is jartunk BRDbe (na az egy bitang nagy insta volt) resist cuccert, trinkletert, questert, stb. Ezutan eleg lelombozo volt latni, hogy par honap utan mar mindenki full epicben rohangalt. A vegso lokes a nagy egysegesites volt, mikor mar nem maradtak class-specific buffok, kepessegek, mar nem kellett osszerakni a raidet... Addig nerfeltek a raideket, hogy barmely pug vegiggyalogolt rajtuk.

(#50) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Direkt csinálják hogy nincs tartalom a wowban néha évekig, így megy mindenki a mikrotranzakciós új játékaikat nyomatni amiben jóval többet el lehet verni havonta mint a wow havidíj volt.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.