Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) baluka26


baluka26
veterán

Dead Space 1/2 nálam is, fejhallgatóval nem is bírom játszani őket :N

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#52) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

akkkoris HL2 ravenholm, @normal, only gravity gun :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#53) chubii


chubii
senior tag

Én konzolon játszok inkább horror játékokkal, nekem úgy van meg az a "besz@ratós" hangulat. Sötét szoba + LCD TV( ambilight-tal) + házimozi + PS3 + Dead Space/FEAR a tökéletes kombó számomra ( jah és persze mindez este tájban) :D

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#54) Anubiss válasza proci985 (#49) üzenetére


Anubiss
tag

Na ja, az is fosatós volt. Egy ilyen atmoszféra meg játékmenet többet ér egy agyonpolírozott grafikájú játéknál (lásd:Crysis)

(#55) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Anno a hőskorban AvP közben (naná, hogy tengerészgyalogossal) beszakadt az egér oldala, úgy szorítottam :D Éjjel, jól feltolt hangerővel nagyon durvák tudnak lenni ezek a játékok..rengeteget számít a hang.
Doom3 pl. a plasztik grafika miatt nem volt valahogy ijesztő..Bioshockban viszont volt pár rész amikor vigyázba állt a kaki :D Prince of Persia 2ben (Warrior Within?) amikor az a köetschöeg Dahaka kerget..adrenalinfröccs.

Szeretem a parás cuccokat, de még a Dead Space 1re sem volt lehetőségem (időhiány..7köznap döglök meló miatt, 7végén meg asszonypajtás miatt..a saját árnyékától megijed, befordulna ha nekiállnék hörgős horrort üvöltetni ;]).

Toljadneki, remélem még sokáig ijedezel a kis 88GT társaságában :))

[ Szerkesztve ]

(#56) proci985 válasza Speed® (#55) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

én azt hittem AvPben, hogy az első pálya csak olyan betanulós, ellenfél nélkül, ami akkoriban szokás volt. pl Unreal, vagy gyakorlatilag még a Doom3 is. miután háromszor a szívbajt hozta rám a lift, úgy döntöttem, hogy eltellt 5 perc, itt nem lesz ellenfél.

volt meglepetés, amikor az első dög rámugrott:DDD

utánna meg... 5.1el és fülessel toltam:) egyik első program volt rendesen implementált térhangzással. második részt is szerettem, és az tényleg inkább horror volt, mint speedquake (ellenfelek időre spawnoltak, tehát a túlélés kulcsa a gyorsaság volt... azon és a SiNen tanultam meg stabilan fejlőni gyorsan mozgó célpontra).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#57) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Thief - Deadly Shadows - The Shalebridge Cradle

A mai napig nem bírom megcsinálni, mert amikor a lobotómiával kezelt élőholtak elkezdenek felém rohanni akkor azonnal tönkremegyek... Mindezek mellé állandó gyereksírás effekt ugye. (Diliház mellé nyitottak ugye árvaházat... fasza)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#58) mrlt


mrlt
tag

Én a Return to Castle Wolfenstein-től f*stam régen, amikor a falból másztak elő a páncélos csontvázak, zombik, meg mittudom én még mik. Annó 2001 ben 13 évesen nem épp nekem való játék volt. :DDD Azóta sem szeretem az ilyen "sötét" fps-eket.

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#59) moha21


moha21
addikt

Nighmare Creatures, Notctrune :>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#60) Samus


Samus
addikt

A Condemned: Criminal Origins csak nekem volt kicsit rémisztő?

Eldobom az agyam. A Silent Hill senkinek sem ugrott be? Én ott paráztam párszor...

A Clive Baker's Jericho sem volt kutya (főleg az eleje, mikor egy minijáték keretében egy kedves "kolléga" ránk kapaszkodott).

Régen játszottam vele, de tetszett a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth is, bár lehet én voltam benne túl béna, de végigjátszás kellett, mert kemény fejtörők voltak.

Volt még egy Obscure nevű játék is, igazából túlélő horror, biztos van, akinek rémisztő volt, nekem nem annyira...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#61) moha21 válasza Samus (#60) üzenetére


moha21
addikt

Jericho elég hent lett Undying után többet vártam, de a Silent hill az ott van bár csak a 3-al toltam.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#62) Crystalheart válasza mrlt (#58) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kisöcsém a Duke Nukem 3D-t 3-4 évesen nyomta, mire a RtCW-hoz jutott, kiömlő belek és frászthozó zombik ellen már immúnis volt. :D

Amúgy nem tudom, emlékeztek még a Bloodra? Annak idején, a pixelefpéesek idején azért feelinges volt egy vasvillával kezdeni lógó, rothadó hullák közt, meg szíveket gyűjteni életerőért. ;]

(#63) moha21 válasza Crystalheart (#62) üzenetére


moha21
addikt

Ja meg volt gyújtó+ spray kombó mikor megjelent én már immunis voltam rá:>

Ezek inkább öldöklés, mint para.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#64) Crystalheart válasza moha21 (#63) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem nehéz mérlegelni, mert számomra mind csak öldöklés. :D

(#65) moha21 válasza Crystalheart (#64) üzenetére


moha21
addikt

Pedig sokban pl Penumbra gyakorlatilag nem is ölsz ( 1-2 karaktert igen, de annál a super marioban több meghal:D)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#66) Crystalheart válasza moha21 (#65) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Viccelsz, a Mario az tömeges állat- és gombamészárlás. :Y :D )

(#67) proci985 válasza Crystalheart (#62) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

és a foci a fejekkel?:D

talán első Monolith volt, érdekes volt látni, hogy hogy fejlődtek az évek folyamán: Blood2, Shogo, Condemned, FEAR1-2... harmadik érdekes lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#68) Anubiss


Anubiss
tag

Ami még fosatós az a Metro 2033. Amikor futsz a sötétben és hallod, hogy liheg valami baljós mögötted... :K

(#69) The DJ


The DJ
addikt

Frissítgetem ám a bejegyzést a címekkel folyamatosan :K

Viszont ilyenkor jövök rá, hogy mennyi minden kimaradt még az életemből, sok olyan cím is van, amiről nem is hallottam eddig. Bár, ha így haladok, mint ahogy most, nem is egyhamar fogom végigjátszani egyiket sem (azóta el sem indítottam a Dead Space-t :B ).

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#70) Samus válasza The DJ (#69) üzenetére


Samus
addikt

Hát, a Penumbrát mindenképp ajánlom, anthology keretében (három rész együtt, magyar szinkronnal) elég jó áron kapható. Silent Hill-t akkor, ha el tudod képzelni a Tomb Raider-t más környezetben, ugyanazzal az irányítással, bár ez utóbbi igazi horror. Sajnos a film egy kalap kaki lett, közel sem hozza azt az érzést, mint a játék. A Condemned is megér egy próbát, nem is a félelem miatt, hanem amiatt, hogy nem tudod, hogy fogod túlélni, mikor melyik sarokból ugrik neked egy vascsöves kolléga, a tök sötétből. Közben életed nulla felé konvergál, lámpád is merülget, és csak a fejszét szorongatod a kezeid között...Nekem bejött.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#71) csl1982


csl1982
tag

Nosferatu című rémlik valakinek? Nyomozgatni kellett egy várban, és olyan grafikája volt, mint egy régi filmnek. Az is elég para volt.

(#72) Anubiss


Anubiss
tag

Most jutott eszembe! Csak barátom játszott vele, de az is úgy volt, hogy egérröptetéssel. :D
Ez a You are empty. Orosz horror. Mást nem kell mondani

(#73) ferensz válasza Anubiss (#72) üzenetére


ferensz
senior tag

Ezzel egyszer részegen nekiálltunk játszani, ennyi röhögéstől fetrengő embert még életemben nem láttam. Nekem az első játék, amitől féltem, az a Doom 1 volt, mindig megfájdult tőle a fejem, meg a hasam. Én sem bírom a horrort játékban, bár filmekben lehetetlen különösebben lázba hozni.

A Dead Space-ket én is csak ajánlani tudom, a második részt két részletben toltam végig. Elsőre három órát játszottam vele egyhuzamban, másodszorra meg már letenni sem tudtam, annyira kíváncsi voltam rá. (Boxon toltam végig)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#74) Vladi válasza proof88 (#37) üzenetére


Vladi
nagyúr

stalker horror? Na neee. Azért van a markodban az akm, hogy bátorságot meríts. :DD

Régi kaland jöhet? sanitarium. Nem biztos, hogy horror, de letaglóz. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#75) Joci93


Joci93
senior tag

Amnesia: The Dark Descent <--- legjobb horror játék. Kijártam + a DLC-t. Azóta custom storykat keresek hozzá..:D

Metro 2033 <--- Nem horror.... véres FPs inkább

Singularity <---- nem horror, de b*szott jó FPS :D

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.