Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#429) Mac!


Mac!
aktív tag

Másfél hete van ilyen telóm. Külsőre nem nagyon tetszett, de sikerült megbarátkozom vele, sőt meg is szerettem.

Az első csalódás az első híváskor ért, mikor is meghallottam a hangját. Borzasztó dobozhang, ami nagyon távolinak is tűnt. Keresgéltem a menüben és találtam egy olyan pontot, hogy hangtisztaság, azt bekapcsolva lényegesen javult a hangja, de még mindig a közelébe sem ért a K550i hangjának.

A második csalódás a 2,5 jacken keresztül hallgatható zene minősége miatt ért. Nagyon erős alapzaja van, és ez nálam egyet jelent a használhatatlansággal. :(

A harmadik csalódás nemrégiben ért, mert csak mostanra tudatosult bennem, hogy beszélgetés közben a telefon felső része szinte felforrósodik. Ha folyamatosan hozzáér a fülemhez akkor fel sem tűnik, mert ez gondolom a telót is hűti valamennyire, és a fülem is fokozatosan melegszik csak, de ha nincs állandó kontaktus, akkor kifejezetten zavaróan meleg, ha hozzáérek. Nem tudom, hogy ennek lehet-e valami köze az első problémához, mert azon a részen van az antenna is.

Ilyen jellegű problémával találkozott már valaki rajtam kívül? Ez garis probléma vajon, vagy ilyennel elzavarnak?

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.