Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) naive válasza Dantosz (#3000) üzenetére


naive
csendes tag

és tiéd volt a 3000. hosszászólás. tri millenium juhé:)

(#3002) AloeVera válasza naive (#3001) üzenetére


AloeVera
tag

Szerintem nem kéne nagyon erőltetni az idegen szavakat. ;)

(#3003) naive válasza AloeVera (#3002) üzenetére


naive
csendes tag

igen érzem én is, hogy nem helyes, meg nem is a témához tartozik, bocs

(#3004) adik


adik
őstag

Tudtok-e bármilyen, a telefonra tölthető térképről? Természetesen nem navigációc céllal, mivel hát nem sok gps szorult a készülékbe, pusztán ha nem nagyon tudom, hogy merre is vagyok nagyobb városban, akkor tudjam, hogy merre menjek... (SE -kre tök jó térképek vannak. Még a W200-ra is volt egy. Kicsi, 5-6MB, java alapú, BP votl rajta egész jól részletezve, és az utca név-kereső is működött.)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3005) Viktor0610 válasza adik (#3004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyire tudom, a Nokia telefonok ilyen téren nem olyan jók, mint a Sony Ericsson készülékei, mert max. egy megabájtos Java alkalmazások futtatására képesek.

Samsung Galaxy A54

(#3006) attisx válasza Viktor0610 (#3005) üzenetére


attisx
addikt

Ez sajnos így van. Nokiákon inkább a Google Maps és társai használhatók, ezek viszont a netről szedik a térképek részleteit, ami relative nagy adatforgalommal jár...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3007) AMD Power válasza adik (#3004) üzenetére


AMD Power
titán

Ilyen nagy Java progit nem tud kezelni a 6300.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3008) adik


adik
őstag

Őőő. Esetleg valami jpeg alapú térképet nem tudtok?

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3009) Cimi+Csabi válasza adik (#3008) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Vegyél 6300i-t, és hozzá egy Bt GPS adpatert.
Az "i"ben van Nokia Maps!
Ennyi
:C

[ Szerkesztve ]

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#3010) Cyrin


Cyrin
addikt

Céges telónak kaptam a 6300-at, sztem, tök jó, bár nagy igényeim nincsenek, de nagyon tetszik a külseje is.

Ami viszont bosszantó, hogy ha elmentek egy telefonszámot, alapból nem a mobilszám ikont ajánlja fel, pedig ez elvárható lenne egy mobilszolgáltató által árult mobiltelefontól, meg egyébként is, manapság főleg mobilszámokat ment az ember.

És egy láma kérdés. A fényképeket át lehet tölteni notira bluetooth-on keresztül?

(#3011) adik válasza Cimi+Csabi (#3009) üzenetére


adik
őstag

Igen, amit tegnap vettem telefont 52@ré-hu9yé, azt most adjam el, aztán dobjak rá egy valag pénzt akorábban ecsetelt szükségességű térkép miatt... Nem rossz ötlet! Nem véletlenül annál a cégnél dolgozol főnökként, ahol én? ;] :R
(Magánügyem: legrosszabb esetben rehabilitálom a doboz mélyén pihenő pédéámat, vagy jpeg képként beszkennelem a térképeket :D )

Kettő, csipkebokor vessző!

(#3012) Yahhher válasza Cyrin (#3010) üzenetére


Yahhher
aktív tag

igen, átmenthetők a képek is BT-n. De ha gyorsat akarsz, akkor usb kábel, telepítened sem kell semmit.

(#3013) naive válasza Cyrin (#3010) üzenetére


naive
csendes tag

igen, át lehet menteni a képeket bluethoot-on, énis úgy csinálom, csak az a bajom vele, hogy a nokia pc suite nem ismeri fel BT-n keresztül, ezért a BT saját programjával mentem a képeket, ami nem olyan kényelmes...

(#3014) Cyrin válasza Yahhher (#3012) üzenetére


Cyrin
addikt

Ja, csak azt nem adtak hozzá, pedig hasznosabb lett volna, mint a fülhallgató.

(#3015) Cyrin válasza naive (#3013) üzenetére


Cyrin
addikt

Hogy érted azt, hogy a BT saját programjával ?

(#3016) attisx válasza Cyrin (#3015) üzenetére


attisx
addikt

Gondolom, a bluetooth dongle fájlkezelőjével...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3017) Yahhher válasza Cyrin (#3014) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Én is a fényképező kabelét használom, vagy a kártyaolvasóét. Nem feltétlenül kell venned, vagy ha veszel, jó a párszáz ft-os.

(#3018) naive válasza Cyrin (#3015) üzenetére


naive
csendes tag

én még annó a régi telefonomhoz vettem egy ilyen USB Bluetooth-t és annak van saját programja, de ha a laptopba beépített BT van akkor ahhoz nincs egy driver, amivel talán ugyanúgy tudod használni, mint én a programmal?

(#3019) nemma válasza naive (#3018) üzenetére


nemma
addikt

Biztos, hogy van, mert driver nélkül nem megy a BT:)

Mod: Illetve megy, csak a rendes használathoz mindenképp fel kell rakni!

[ Szerkesztve ]

(#3020) wiesmann válasza @Pirate@ (#2791) üzenetére


wiesmann
csendes tag

Megvan még a az a tok? Engem is érdekelne...
Írtam emilt is...
üdv.

[ Szerkesztve ]

"Én a békét keresem az örök háborúban...

(#3021) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Hány SMS-t tud tárolni ez a típus?

(#3022) balifongsm válasza Kimmuriel (#3021) üzenetére


balifongsm
csendes tag

Nincs sms korlát vagyis van mert a belső memót használja, isminek 1800 feletti sms van már bent!Bár nem tudom minek!
Amúgy a google maps java progi jól használható MINT térkép szofi!

(#3023) Viktor0610 válasza balifongsm (#3022) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, csak kár, hogy adatforgalmat generál és lassú... :U

Egyébként tényleg jó ez a Google Maps. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3024) wiesmann


wiesmann
csendes tag

Hogyan lehet a Google Maps-t rávarázsolni a 6300ra?

"Én a békét keresem az örök háborúban...

(#3025) Viktor0610 válasza wiesmann (#3024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Letöltöd az oldalukról? :U

Esetleg rákeresel?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3026) naive


naive
csendes tag

hello!
engem egy jól használható pdf olvasó kéne,keresgéltem de csak trial verziót találtam.
tud esetleg valaki segíteni?
cserébe rengeteg játékom van, amit terveztem, hogy megosztok veletek.
köszi

(#3027) Kimmuriel válasza Viktor0610 (#3023) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

"Igen, csak kár, hogy adatforgalmat generál és lassú... :U"

Na ez az, amit nem értek! Miért nincs belőle memóriakártyás verzió? Nem kell az egész világtérkép több gigányi képállománnyal, hanem elegendő lenne, ha mindenki csak a számára szükséges részleteket tudná eltárolni magának, teszem azt például egy szimpla Budapest térképet, semmi többet...

(#3028) naive


naive
csendes tag

hi.

a beígért játékok: itt
jelszó: vékony
pdf reader? :)

(#3029) Takhanto válasza Viktor0610 (#3023) üzenetére


Takhanto
őstag

Letőltöttem,felraktam,de semmi. mi kell hozzá? Internet,BT gps vevő vagy mi?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3030) attisx válasza Takhanto (#3029) üzenetére


attisx
addikt

Mivel a Google Maps az internetről tölti a térképeket elengedhetetlen, hogy legyen valamilyen net hozzáférésed...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3031) Takhanto válasza naive (#3028) üzenetére


Takhanto
őstag

Szerintem egy darabig felejtsd el,mivel az adobe.com -on ingyen letőlthető bármely oprendszerre kivéve az s40-re, azaz a miénkre nincs cucc.

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3032) Takhanto válasza attisx (#3030) üzenetére


Takhanto
őstag

nekem van és nem megy.....

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3033) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Még nem próbáltam ki (tekintve hogy nincs hozzá megfelelő telefonom :DDD), de elvileg offline mobilos Google Maps használatára van lehetőség:

http://sepacks.wordpress.com/2008/03/29/google-maps-offline/
http://www.mgmaps.com/

Ha valaki kipróbálta, az visítson, mert engem is nagyon érdekelne! A második linken megadott weboldal fórum részében elvileg van fullosra legyártott Budapest térkép, tehát nem kell szarozni külön a cache-elgetéssel meg a térképszerkesztő progival...

(#3034) Takhanto válasza Kimmuriel (#3033) üzenetére


Takhanto
őstag

Megvan a megfelelő cucc,és ki is próbáltam,eldugott helyen lakok és azt is tökéletesen megjeleníti.Pontosabban,leírtam a pontos címemet házszám nélkül és oszt megmutatta pontosan. Atomjó és egész gyorsan dolgozik,gondolom függ attól hogy kinek milyen a nete. Itt a link:

[link]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3035) Kimmuriel válasza naive (#3028) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Zesium mobile - mobilePDF: [link]

Sajnos csak trial version, de van még Word doksi is ugyanitt, Excel-re meg ott a MiniExcel.

(#3036) Cimi+Csabi válasza Kimmuriel (#3035) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

És valami jó Messenger progi? Esetleg olyan amit nem kell frissítgetni mert az elég idegesítő?

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#3037) Kimmuriel válasza Cimi+Csabi (#3036) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

eBuddy

De fogalmam sincs, hogy működik-e rendesen, tekintve hogy nincs olyan telóm, amin meg tudnám nézni. :DDD Én speciel ezt találtam, ahogy elnézem elég népszerű, tehát olyan nagyon rossz azért nem lehet. :U

(#3038) Cimi+Csabi válasza Kimmuriel (#3037) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Meglessük hogy működik. Remélem nem fizetős!

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#3039) Kimmuriel válasza Cimi+Csabi (#3038) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Nem hiszem, hogy fizetős lenne, legalábbis az alább linkelt oldalon ki volt írva, hogy Freeware. Gondolom csak a szolgáltatódnak kell kifizetni az adatforgalmi díjat.

(#3040) Takhanto válasza Kimmuriel (#3037) üzenetére


Takhanto
őstag

Leteszteltem,működik

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3041) Cimi+Csabi válasza Kimmuriel (#3039) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Hál'isten azt nem kell - W-Lan Powa! 6300i-vel!
:))

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#3042) Kimmuriel válasza Cimi+Csabi (#3041) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Mennyire tudod kihasználni a WiFi-t? Szerinted érdemes inkább a 6300i-t venni, van annyival jobb, mint amennyivel többe kerül (10-12k)? Magyarországon, de még Budapesten sincs sok ingyenes hotspot, ahol lehetne W-Lan-ozni, tehát nem tudom, mennyire van értelme... :F Te nem bántad meg, hogy nem a sima 6300-t vetted? Hogyan vélekedsz erről?

(#3043) Cimi+Csabi válasza Kimmuriel (#3042) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Szerintem nagyon sok ingyenes HotSpot van. Én Keszthelyen lakom, egy utcában minimum 3 van! Természetesen nem mind van levédve! :) Én azért is vettem ezt mert lassan megyek külföldre és ott tuti lesz kihasználni a VoIP tulajdonságát. Volt sima 6300 is de szerintem megérte az "i"! Már csak ha azt nézem hogy W-Lan, töltő bölcsö 128 helyett 512 Mb microSD! Nokia Maps ha esetleg navigálni akarnál (igaz kell hozzá GPS adpter)! Szerintem nagyon jó kis gép.

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#3044) jimmy399


jimmy399
senior tag

Helló!
Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy adva van egy Nokia 6300-s telefon. A múltkor az történt, hogy amikor megnéztem egy mp3-as fájl adatait, akkor újraindult a teló. Ezt már nem először csinálta. Volt, mikor ment a zene, de váltottam a rádióra, és ekkor is újraindult. Mitől lehet ez? Vagy ez olyan Nokia szokás ?

--- N/A ---

(#3045) Debilon


Debilon
addikt

hali!

2 napja sikerült beszereznem egy ilyen telót, tetszik meg minden, de van valakinek valami ötlete, hogy az opera mini miért nm tud csatlakozni sehova sem? a teló saját böngészője működik meg minden, opera mini azt mondja nem tud kapcsolódni

sima wap-om van, voda-s.. az előző 6070-esemmel ment minden rendesen, ugyanúgy voda live! volt az elsődleges hozzáférési pont.. teló restart is meg volt..

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3046) jimmy399 válasza jimmy399 (#3044) üzenetére


jimmy399
senior tag

ja, és még egy kérdés:

ezen a telón van egy kis gond az alkalmazás hozzáféréssel. Pontosabban az, hogy a KDPlayer minden egyes mp3 lejátszásánál megkérdi, hogy engedélyezi-e a fájlhoz a hozzáférést. Ez elég zavaró minden egyes szám után. Sajnos a telóban nem lehet beállítani a mindíg engedélyezett beállítást, mert nincsen tanusítványa a programnak. Így szürkítve jelenik meg. Nem lehet olyan programot találni, ami valahogy belehelyezne egy tanusítványt a jar fájlba, hogy ne legyen ezzel gond?

--- N/A ---

(#3047) Jorge


Jorge
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek van valami megoldás (beállítás, Java progi) arra, hogy a névjegyzék bejegyzéseibe (pl. jegyzetek) tudjak kereseni.
Én nevekhez pl. cég nevet is beszoktam írni (jegyzetként), de ha nem jut eszembe az ember neve, csak a cégé, akkor végig kell néznem az egész névjegyzéket.

(#3048) jimmy399 válasza Jorge (#3047) üzenetére


jimmy399
senior tag

hello.

Szerintem beállítási lehetőség nincsen rá... java progi, meg nem tuti mert s40-es, bár ez csak az én tippem.

üdv.: jimmy399

--- N/A ---

(#3049) jimmy399 válasza SQX_Barto (#2040) üzenetére


jimmy399
senior tag

Hy!
Bocs, hogy csak most írok, de nemrég vettem ilyen telót.

"Beszélgetés idejét nem látom beszélgetés közben, csak amikor vége van.Be lehet valahol állítani, hogy lássam közben is?" - Lehet látni, bemész a hívásnaplóba, ott a hívásidőkbe és ott szépen számolja az időt... :D

--- N/A ---

(#3050) jimhun


jimhun
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki egy hasznalható RSS olvasót a telefonhoz? Amiket eddig próbáltam nem működtek...

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.