Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) shiggi válasza Thuglife (#399) üzenetére


shiggi
csendes tag

A 6300 és a K550i is körülbelül egy áron vannak,de ha egy kis változatosságot akarsz akkor inkább a 6300-át válaszd! Sokkal jobban testreszabhatóbb a menüje és sokkal vékonyabb mint a K550i. Igaz a 6300-ban nincs AF és nem is csinál olyan szép képeket,de jobban néz ki és jobban is van összerakva,mégiscsak fém.Ha télleg egy kis változást akarsz akkor én a 6300-át javaslom.
Hogy ne csak a 6300-át dicsőítsem a K550i-nek valamivel jobb az akksija és van benne infra.
A 6300 kicsit nehezebb (kemény 6 grammal) de ez csak szőrszálhasogatás.A K550i-ben még van TrackID meg RDS funkció.

(#402) Coyote2000


Coyote2000
őstag

szép ez a telcsi.
Csak nekem van olyan érzésem, hogy a Nokia kivárta, amíg lecseng az SE T610 karrierje, és utána felhasználta a sikeres design elemeit a 6300ban? A színek, az anyaghasználat, a gombok elrendezése és alakja mind erre vall. Plusz, a trend hatásának megfelelően a Moto L7-en alapulva megvékonyította. :U

(#403) erdoke válasza Coyote2000 (#402) üzenetére


erdoke
titán

Nekem nincs kifogásom az ellen, ha töb forrásból merítenek. A KIA c'eed is tetszik, pedig az aztán tényleg 6-8 másik autóból van összerázva ill. továbbfejlesztve. Sajna a Nokia a KIA árazását nem alkalmazza. :D

A legjobb aláírás a héten

(#404) Luger27


Luger27
csendes tag

Na és akkor ehhez mit szóltok: [link]

(#405) erdoke válasza Luger27 (#404) üzenetére


erdoke
titán

Szép külső, jobb kijelző, csak belül továbbra is egy S40. :(

A legjobb aláírás a héten

(#406) Luger27 válasza erdoke (#405) üzenetére


Luger27
csendes tag

Sokan vannak akik nem akarnak az S40-nél bonyolultabb dolgokat, de akik igen most jelent (jelenik) meg egy S60 is: [link]
Bár egy kicsit vastagabb, de okostelefon. :)

(#407) Zoltanfi válasza erdoke (#403) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

A Nokia piacvezető óriás, a Kia meg egy futottak még kategóriás autógyár.
A Nokia diktálja a divatot, a Kia pedig követi..
Az S40-el nem tudom mi bajotok: személyreszabhatósága még mindíg egyedülálló.

(#408) Luger27 válasza Zoltanfi (#407) üzenetére


Luger27
csendes tag

Egyetértek. :C

(#409) Thuglife


Thuglife
senior tag

Nokia 6300 tulajokat kérdezném, mert én is egy ilyen mobil vásárlása előtt állok! Első kérdésem, hogy megvan e még a Nokiák számomra idegesítő tuladonsága, hogy sms-ben nem küldi el az ékezetes betűket (legalábbis 'á' betűt tuti nem).. Illetve még hogy kézbesítéskor sms-t kapok vissza amit bejövő üzenetként tárol? Ezek lehet h kis dolgok de SE fan vagyok és számomra az az etalon... de most mégis váltanék 6300-ra mert annyira megfogott a külseje... Ja és még a videó!! Max mekkora méretű mpeg4 ill 3gp videót játszik le és lehet e fektetve nézni! Előre is köszi!

(#410) Zoltanfi válasza Thuglife (#409) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Nekem 6280 van ami egy régebbi nodell, de azon állítható hogy a karakterkódolás teljes legyen vagy korlátozott, a jelentéseket külön mappába teszi és csak egyet csippant, nem sms jön, ami engem zavar, mert az elküldés, nem a megérkezés dátumát látom a jelentésben.
Videót le tud játszani fektetve, de csak alacsony bitrátájút..

(#411) Thuglife válasza Zoltanfi (#410) üzenetére


Thuglife
senior tag

Csak azért kérdezem mert a jelenlegi K750i-m max 176*144 es felbontású 3gp-t játszik le, viszont mpeg4 kódolással (192kb/s) és AAC hanggal (akár 192 kb/s az is)... így fektetve akár flmet is lehet nézni rajta!! Ezt le tudja játszani a 6300 is? Próbálta vki?

[Szerkesztve]

(#412) shiggi válasza Thuglife (#411) üzenetére


shiggi
csendes tag

Én klippet próbáltam rajta. 3gp-be konvertáltam át,de ne nem valami élvezhető az az igazság.
Lehet hogy nem a legjobb beállításokat használtam a konvertálásnál,vagy nálam van a bibi,de nekem ha lejátszom a klippet, akkor minden szép és jó olyan 10-20 másodpercig aztán pedig elkezd késni a hang.Amúgy fektetve néztem és bele is tudtam tekerni.

(#413) Thuglife válasza shiggi (#412) üzenetére


Thuglife
senior tag

Én az mpegable X4 live szoftvert használom, ott alakítom át, de ha túl jó minőséget állítok be (25 fps) akkor nekem is szaggat a kép a K750i-n! Mondjuk a hanggal együtt :DDD Egyébként én is klippet alakítottam át! 15 fps-el még teljesen tűrhető! a hangot és a videót is 128 kb/s re kell állítani... talán ezt még bírná a 6300 is! Szerintetek érdemes K750-et erre cserélni? SE fülessel lehet olyan jó a zene minősége mint az SE-kben?

[Szerkesztve]

(#414) shiggi válasza Thuglife (#413) üzenetére


shiggi
csendes tag

Ha télleg egy kis változást akarsz akkor érdemes lecserélni az SE-t a 6300-ra.
És az ára is elég jó. A zene nagyon jól szól rajta,én a gyári fülest használom és nagyon jó a hangzása annak is szerintem.Mintha az mp3 lejátszómat hallgatnám.
De a 6300-nak 2,5 jack bemenete van a K750i meg pop-portos ha jól tudom.
Ja és a 6300 kijelzője méretben és felbontásban is sokkal jobb mint a K750i-jé.

[Szerkesztve]

(#415) Rosep válasza Thuglife (#413) üzenetére


Rosep
senior tag

Ha elküldesz nekem egy ilyen fájlt én kipróbálom. Legyen 320x240-es 25fps-el, de hangnak sztem elég 64kbit/s is. MSN avgy E-mail!

Tényleg! Nem létezik vmi java-s MP4 lejátszóprogram?

(#416) Thuglife


Thuglife
senior tag

Egy dolog miatt félek a 6300-tól! Amit itt fórumon is sokat írtak más tulajok, hogy memkarival gondok vannak ill az új szofttal! Ezért szimpatikusabb egy SE :)

(#417) shiggi válasza Thuglife (#416) üzenetére


shiggi
csendes tag

Hát attól ugyan nem kell félni.
Mondom ezt én, aki kifogott egy ilyen hibás példányt :))
A lényeg ,hogy meg kell nézni a telo IMEI-számát.Ha 35..-el kezdődk akkor az tuti jó!
Amikor én vettem akkor az hibás volt elsőre, 36..-al kezdődött az IMEI-száma és 4.71-es szoft volt rajta.
Vittem vissza és elmondták hogy a 36-osok azok hibásak.Csak erre kell figyelned és nem lesz gond! Nekem most 35-el kezdődik az IMEI-száma és 4.70-es szoft van rajta.
Most nem halok bele hogy nem a legújabb szoft van rajta,sőt örülök hogy így műkszik rendesen!

[Szerkesztve]

(#418) Noodra


Noodra
tag

Nekem még mindig nem cserélte ki a Nokia.... a sok MediaMákos 36-os IMEI számú teló miatt elfogyott a swap. :(

(#419) Rosep válasza shiggi (#417) üzenetére


Rosep
senior tag

Nekem is 35-ös, és remekül műxik a 4.71-es verzióval.

(#420) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon sok hibás van már nálunk is! De természetesen azonnal cseréljük. Volt 2 alkalom is amikor csak a 4-ik telefon volt ''jó''. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#421) Petester


Petester
senior tag

Lehet, hogy én media mákos vagyok, mert nekünk 35-ös imei és még a szülinapos akció elején vettük és (kopp-kopp-kopp), de semmi hibája nincs.
A zenelejátszóval nem békültünk még ki (bár bnőm használja, így annyira nem zavar), nekem speciel jobban tetszett az, hogy kiválasztottam egy mappát és abbó szólt a zene, minthogy én rászűrök csak előadóra vagy csak albumra vagy csak stílisra, stb. a kártyán található összes számból, majd azt rakom be saját számlistára. Pff. Nekem jobban tetszik az egyszerűbb... :)

A hangzást meg lehet javítani másik fülessel. Én a 6288-hoz vettem a pop port és 3,5-s jack átalakítót (ad-46 - mikrofonos is). Ilyesmi hamarosan meg fog jelenni 2,5-ről 3,5-re is, és ehhez meg tényleg olyan fülest raksz, amilyet szeretnél. Így a zene minősége nem függ a gyári fülestől. Mellesleg tényleg nem olyan vészes a gyári minősége, de még így is alsó középkategóriás a hangja...

A betűszín készenlétben meg csak fele módban működik. Ha be van kapcsolva az aktív készenlét, akkor a benne lévő színt át tudja állítani, de a szolgáltató logó, óra színe, ill. a menü, kedvencek, stb. színe marad fekete. Reméljük ezt javítják a következő frissítéssel... Vagy neki a készenlét csak az aktív készenlétet jelenti?

Szerk:
Ezekből a hibás nem ismerem fel a memkártyát készülékekből lesznek a 0 perces használt telefonok 1 év gsm bolti garral? Amúgy ezek a hibák csak a kártyához tartozó érzékeló hibái, vagy a szalag melletti ember volt betépve és nem figyelte megfelelően a műveletet? Kíváncsi lennék vmi Nokia véleményre erről...

[Szerkesztve]

(ó\_!_/ó)

(#422) Noodra válasza AMD Power (#420) üzenetére


Noodra
tag

:( Hát ya.... Media miatt nincs cseretelom. :(:(:(:(

(#423) shiggi


shiggi
csendes tag

Sziasztok!
Én azt szeretném kérdezni,hogy valaki nem tudja hogy hol lehet kapni olyan fülest,amilyen az 5700-hoz van gyárilag?
Előre is köszi!

(#424) Viktor0610 válasza shiggi (#423) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben emlékezetem nem csal, a típusa HS-47 és pl. a Speedshopban lehet kapni.


MOD:
Tévedtem, HS-44 jár hozzá, plusz AD-44-es átalakító. Még nem kapható a Spedshpban.

Samsung Galaxy A54

(#425) shiggi válasza Viktor0610 (#424) üzenetére


shiggi
csendes tag

Köszi szépen.
Majd akkor később utánanézek. Esetleg nem tudsz valami más fülest ami jó a 6300-hoz?

(#426) erdoke válasza shiggi (#425) üzenetére


erdoke
titán

[link]

A két utolsó füles korrekt, nekem az utolsó előtti van. Ez sokaknak túl nagy, de én rühellem a fülbedugóst. A teló meg támogatja a sztereó BT füleseket, úgyhogy nyitva a pálya ;)

A legjobb aláírás a héten

(#427) shiggi válasza erdoke (#426) üzenetére


shiggi
csendes tag

A BT fülesek kicsit drágábbak mint a vezetékesek,meg ennyit azért nem akarok költeni rá,de azért köszi szépen a linket!
Még vadászok 2,5.-es fülesekre,de eddig nincs sok találat.

Sikerült találnom átalakítót!!
Ami vicces az az ára.A speedshopban majdnem 2ezer forint,itt kemény bruttó 92 :))
Szóval szerintem rendelek is belőle egyet,esetleg kettőt is,de a postaköltség többe fog kerülni mint maga a 2 átalakító :))
De ha már ennyit vesződtem vele nem érdekel,mert a közelben még egy GSM boltban se találtam,vagy még nem is hallottak róla.

Itt a link: http://www.fotexnet.hu/sid000045/page/item/72592/2_5mm_sztereo_jack_dugo_3_5mm_sztereo_jack_alj

[Szerkesztve]

(#428) erdoke válasza shiggi (#427) üzenetére


erdoke
titán

A jó minőségű vezetékes se igazán olcsó. A Sennheisert szokták dícsérni, de az áraik is elég jók.

A legjobb aláírás a héten

(#429) Mac!


Mac!
aktív tag

Másfél hete van ilyen telóm. Külsőre nem nagyon tetszett, de sikerült megbarátkozom vele, sőt meg is szerettem.

Az első csalódás az első híváskor ért, mikor is meghallottam a hangját. Borzasztó dobozhang, ami nagyon távolinak is tűnt. Keresgéltem a menüben és találtam egy olyan pontot, hogy hangtisztaság, azt bekapcsolva lényegesen javult a hangja, de még mindig a közelébe sem ért a K550i hangjának.

A második csalódás a 2,5 jacken keresztül hallgatható zene minősége miatt ért. Nagyon erős alapzaja van, és ez nálam egyet jelent a használhatatlansággal. :(

A harmadik csalódás nemrégiben ért, mert csak mostanra tudatosult bennem, hogy beszélgetés közben a telefon felső része szinte felforrósodik. Ha folyamatosan hozzáér a fülemhez akkor fel sem tűnik, mert ez gondolom a telót is hűti valamennyire, és a fülem is fokozatosan melegszik csak, de ha nincs állandó kontaktus, akkor kifejezetten zavaróan meleg, ha hozzáérek. Nem tudom, hogy ennek lehet-e valami köze az első problémához, mert azon a részen van az antenna is.

Ilyen jellegű problémával találkozott már valaki rajtam kívül? Ez garis probléma vajon, vagy ilyennel elzavarnak?

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#430) shiggi válasza Mac! (#429) üzenetére


shiggi
csendes tag

Nekem a hangja egyáltalán nem tűnik dobozosnak.
A zenehallgatás pedig egész jó,én nem tapasztalok semmilyen alapzajt :F
A felmelegedésről meg annyit,hogy én még nem beszélgettem a telón huzamosabb ideig,de melegedés minden telónál van valamilyen mértkében.Csak ennek fém háza van és lehet hogy azért érzed jobban hogy felmelegszik,de amúgy télleg van benne valami.
Nálam a leghoszabb beszélgetés eddig talán 8-10 perc volt mióta megvan a teló,de ennyi idő alatt is éreztem egy kis melegedést.De szerintem a használat miatt van meg azért mert te magad is melegíted a telót a füleddel..Erre nem tudok jobb magyarázatot :))
Szerintem ez nem garis probléma,de inkább várjuk meg mások véleményét is :DDD

[Szerkesztve]

(#431) Jégkokó válasza Mac! (#429) üzenetére


Jégkokó
veterán

Minden telefon felmelegszik ha sokat beszélsz rajta egyfolytába, meg a füledhez nyomod az is sokat számít.Amugy meg nem hiszem, hogy olyan iszonyatosan rossz lenne a zenelejátszója, meg doboz hangja lenne

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#432) Mac! válasza Jégkokó (#431) üzenetére


Mac!
aktív tag

Srácok, valamit félreértettetek... Nem az volt a kérdés, hogy vajon igazat mondok-e... Ha azt mondom, hogy doboz hangja van, akkor az van, ha azt mondom, hogy alapzajos a jack, akkor alapzajos (bár ez egyénfüggő, hogy kit zavar, engem nagyon), illetve ha azt mondom, hogy forrósodik a telefon, és a fülem hűti, ha folyamatosan érintkezik, akkor az úgy is van, és nem a fülemtől melegszik.

Ha valakinek elég erős a képzelőereje ahhoz, hogy elhiggye, amit írok, és tud segíteni is, annak igazán hálás lennék.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#433) shiggi válasza Mac! (#432) üzenetére


shiggi
csendes tag

Hát ha neked doboz hangja van meg alapzajos a jack akkor semmit se tudunk csinálni,mert ahogy azt Te magad is írtad ez egyénfüggő!
A melegedéssel se tudunk mit kezdeni,az enyém is melegszik valamilyen szinten,a Tied is,másé is :))
Nálam a melegedés abban nyilvánul meg,hogy miután letettem a telót 8-10 perc beszélgetés után, akkor kicsit meleg a kijelzője a fülem miatt.De ezek szerint ez is egyénfüggő :F


[Szerkesztve]

(#434) erdoke válasza Mac! (#429) üzenetére


erdoke
titán

Próbálj ki egy olyan példányt, aminek a gazdája szerint nincsenek ilyen problémái. Ha azzal is ezt tapasztalod, akkor a teló ilyen, vagy az igényeid túl magasak. Ha nem, akkor vidd vissza, és próbáld gariztatni.

A legjobb aláírás a héten

(#435) Mac! válasza shiggi (#433) üzenetére


Mac!
aktív tag

Értőolvasást nektek sem sikerült elsajátítanotok az iskolában... Én nem általában beszéltem a Nokia 6300-ról, hanem arról az egy példányról, ami itt fekszik mellettem az asztalon. Egy szóval sem mondtam, hogy ezek a dolgok általánosak lennének, sőt, ha sikerült volna végigolvasni, amit írtam, akkor láttátok is volna, hogy megkérdeztem, hogy mások találkoztak-e hasonló problémával...

Mellesleg nem is mondtam, hogy neked vagy bárki másnak csinálnia kellene valamit is a telómmal, csak arra voltam kíváncsi, amit leírtam. Vagyis: illik-e a leírás a Ti 6300-tokra is, vagy sem, ha nem, akkor vajon hajlandóak-e a szervízben ilyen problémával foglalkozni. Ennyi lett volna. Ezzel szemben Nektek sikerült mindent kétségbevonni, amit írtam... :((( Elhihetitek, hogy nem unalmamban találtam ki, pláne nem a Ti kötözködési és okoskodási kényszeretek csillapítására...

Értelmes reakciót még mindig örömmel vennék.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#436) Mac! válasza erdoke (#434) üzenetére


Mac!
aktív tag

Köszönöm! Végre valaki...
Nincs az ismeretségi körömben túl sok 6300 tulaj, pontosabban egyről sem tudok. A jack zajossága, az tényleg szubjektív, amint írtam is, ezért arra nem is vártam reakciót, de amennyire az én telóm melegszik, és amennyire dobozhangja volt a hangtisztaság bekapcsolása előtt, azt nem akarom elhinni, hogy mást ne zavarna... Mivel az egész topikot nem volt se kedvem se időm végignyalni, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy mások is találkoztak-e ezekkel a jelenségekkel. De az eddigi reakciókból ítélve nem. Ha valóban így van, akkor még minidg kérdéses, hogy ilyen problémával, vajon foglalkoznának-e a szervízben???

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#437) erdoke válasza Mac! (#436) üzenetére


erdoke
titán

Nézd. Ha egy esetleges típushibáról van szó, akkor azonnal tudnak majd vele mit kezdeni a szervizben (talán most éppen nem, állítólag a nagy hibás 6300 széria miatt nincsenek cserekészülékek). Ha egyedi, vagy nagyon ritka hibáról, hibákról van szó, ami nem tűnik fel kipróbáláskor a szervizesnek, akkor bevizsgálják, ha ragaszkodsz hozzá. Semmilyen garancia nincs rá, hogy találnak hibát, főleg ha nem is akarnak... Arra meg aztán végképp nincs, hogy ha találnak valamit, akkor az cserére okot adó hiba.
Az is lehet, hogy nekiállnak meggyőzni, hogy túl igényes vagy. :D

Ne szívd mellre a fórumtársak hozzáállását, de néhány Nokia-fan rögtön ugrik, ha valami rosszat merészel valaki írni bármelyik finn modellről. Akár van azzal a typussal személyes tapasztalatuk, akár nincs. Szerintük egy Nokia nem lehet rossz, a tiéd se. :)

A legjobb aláírás a héten

(#438) zaskar


zaskar
senior tag

A melegedés sztem természetes dolog, sok beszéd után előfordulhat. A fülhallagtó minősége nekem megfelel, pedig nemrégiben még audiofil berendezésen hallagttam otthon zenét, csak anyagi okok miatt megváltam tőle. A dobozhanggal speciel nem tudok mit kezdeni, hallani kellene. Sajnos minden típusban lehetnek hibás vagy kevésbé végellenőrzött példányok, a szoftverhibák meg sokszor csak a vásárlás után jelentkeznek.Példának felhozhatnám az előző telómat (SE W810i) amit istenítenek mind a külföldi mind a hazai fórumokon, de két durva meghibásodás után meg kellett hogy szabaduljak tőle. Leírtam a történetet a W810-es fórumba, nem is reagáltak rá, mert hasonló senkivel nem fordult elő, a többség elégedett volt a készülékkel. Az én
ázsiai 6300-asom viszont már több hónapja hibátlanul teljesít. Kicsit ugyan még több pénzt adtam érte, mint amennyibe most kerül, de legalább nem kellett szervízbe hurcolnom. Egyébként a legtöbb telómat eddig nem hivatalos hazai forgalmazónál vettem, kevés garival, de eddig eggyel sem volt probléma.

(#439) Matthew


Matthew
senior tag

Sziasztok! Tudtok nekem mondani olyan helyet ahol megcsinálják a magyarosítását ennek a telónak?

(#440) Luger27 válasza Matthew (#439) üzenetére


Luger27
csendes tag

Én nem tudok ilyen helyet, de miért nem csinálod meg magad?

(#441) Xantomas válasza Mac! (#435) üzenetére


Xantomas
őstag

A gyári headsettel is sistereg, ill nagy az alapzaj? Mert az öcsémé 2.5->3.5 átalakítóval iszonyú zajossá válik, de headsettel nem hallani benne.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#442) tartur


tartur
csendes tag

Sziasztok! Engem a gyárilag telepített játék és Opera, ill. egyéb programok érdekelnének, amelyek a kártyán vannak eredetíleg. Nem tudná ezeken nekem valaki elküldeni mailban. Letöröltem véletlen...

(#443) tartur


tartur
csendes tag

Még egy kérdés: Hol tudnék korrekt áron adatkábelhez jutni telefonhoz?

(#444) AMD Power válasza tartur (#443) üzenetére


AMD Power
titán

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#445) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

komolyan elgondolkodom hogy lassan eladom a gépem és veszek valami telefont ha így halad a világ
nekem nagyon bejön

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#446) blueMerle válasza tartur (#443) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor sokadjára:

EHHEZ NEM KELL ADATKÁBEL, ELÉG EGY SIMA USB-MiniUSB kábel, melyet poton 500 Ft-ért bármely számtech uzletben meg lehet vásárolni.

Jó kis gép, E50 helyett most ez van :D

(#447) Noodra


Noodra
tag

Még mindig nem érkezett meg a Nokia szervízből. :O :O :O :O :O

(#448) blueMerle válasza Noodra (#447) üzenetére


blueMerle
veterán

Van úgy hogy én is felkuldom a hibás telókat, és én is csak 2-3 hét után kapom vissza a nagyszervizböl. Söt, vannak olyan tipusok, melyeket kizárólag Némtországban, vagy Finnországban tudnak javítani. Hiába a Nokia clubtagság meg a 14 napos ígéretek. Mi kereskedök, erröl nem tehetunk, persze rajtunk csattan az ostor :(

(#449) Noodra válasza blueMerle (#448) üzenetére


Noodra
tag

:S ''már egy hete csak a mamára gondolok, mindig, meg- megállva... '' :DD

(#450) tartur


tartur
csendes tag

plííííz prgk!!!!! Aki tud segítsen! (gyári előre telepített memkártyáról)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.