Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#784) Headless válasza Headless (#745) üzenetére


Headless
őstag

Fejlődés a problémámmal kapcsolatban. Lede fórumban utána kérdeztem és írták, hogy nem vagyok egyedül, sőt már jelentve is lett bugreportban, majd lesz vele valami, de azt is írták, hogy a régi 4.4-es kernelben jó volt, nem volt mit tenni hozzáadni a 17.01 source-hoz a később hozzáadott routerünket immár arról írok, wifivel nem tapasztalok lassulást egyenlőre, bár ügye még kb csak 1-2 órája megy...

Viszont ha már forgattam, akkor a cFLAGS-be beraktam az -Os helyére -O2-őt elvégre hely van a routeren bőven minek arra optimalizálni... eredményeket még ne tudok, hogy ért-e valamit, majd írok azt is.

Remélem ezzel a HDD korrupiós probléma is megoldódik, 4.4-es kernel nem olyan öreg amúgy sem...

Ha valakit érdekel és lenne esetleg valami csomag kívánsága szóljon beleforgatom, bár ígyis sokminden van benne...

USB support teljesen,rengeteg fájlrendszerrel (cifs,ext4,hfs,hfsplus,vfat,exfat,nfs,nfsd,ntfs-3g,etc...), Luci,material theme, transmission, dlna, vsftpd,samba,ddns,ddns-noip,openvpn, curl,wget,wireguard(nem teszteltem még), kmod-nathelper-extra, teljes értékű wpad, nem a mini,p910nd,luci-app-adblock (még nem próbáltam de csak egy scriptnek tűnik ami letölt egy host fájlt),wake on lan, etc... (ennyi jutott eszembe ami említést érdemel....

Woodworm, említetted hogy van valami overclockolt "kerneled"? vagy mibe van az definiálva uboot? át lehetne hozni lede-re is ha nem uboot?

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.