Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Headless válasza F34R (#3136) üzenetére


Headless
őstag

Szia! és mindenkit akit érínt, lefejlesztettem egy rss-xml parser-t amit könnyedén tudunk szűrni, a korábi rss-nek egy része lett, még nem teszteltem mindent benne de elvileg megy, könnyedén adhatunk hozzá saját RSS feedeket...

feed setup:
[kép]

forrás feed példa:
[link]

szűrés pedig ahogy eddig is az általunk beírt additionial tag-ek információaira tudunk szűrni...

[kép]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3152) kgymac válasza woodworm (#3086) üzenetére


kgymac
őstag

Nem igazán értem, hogy mi történt. Az első buildelt fw-ben nem voltak skinek, szépen felment. A felületen zavart az asus logó, ezért buildeltem egy újat, benne az összes skinnel. Az új fw-t a felületről frissítettem, elvileg sikeres volt, az első újraindítás után nem változott semmi, nem volt benn a customization menüben.
Az fw-t felettem a prometheus-ból is, újraindítás után a router (mi wifi 3) nem volt elérhető, gondoltam, vége, elbaxtam. Második-harmadik újraindítás után elérhető lett wifin, lanon nem, a sikeres belépés után még kb. 2-3 másodpercre asus felület fogadott, majd újratöltötte a konfig oldalt, s megjelent a xiaomi-s felület, a customization lapon megjelentek a skin beállítás opciói, valamint elérhető lett lanon is. Köszönöm a segítséget.
Közben megjött a banggood-ról a 3g is, a mentése csak másodikra sikerült, elsőre a /dev/mt0-ra crc hibát dobott. A régi fw mentés üzeneteit figyelemmel kell olvasni, abban az esetben is hibát jelez, ha crc bibi van, ekkor a helyreállítás nem lehetséges a mentésből. A hibaüzenettől függően kell folytatni az fw flash-elést vagy megismételni a mentést.
A xiaomi accounthoz párosítás szintén csak a miwifi app 3-as, korábbi verziójával jött össze, az ssh.bin letöltése pedig csak akkor sikerült, ha az időzóna + a helyi idő megegyezett a xiaomi szerver idejével, eltérés esetén 502 gateway üzenet jött. Az újratöltések közben persze számtalanszor előjött a http/https átirányítási hiba, még mindig nem javították.

(#3153) F34R válasza Headless (#3151) üzenetére


F34R
nagyúr

Koszonom a magam es a masok neveben is, ezer hala :R

(#3154) chipesz válasza Szoszo94 (#3150) üzenetére


chipesz
őstag

Igen, Enabled-ön van.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3155) Szoszo94 válasza chipesz (#3154) üzenetére


Szoszo94
őstag

Másik felületről (pl androidon egy alkalmazásból) eléred a transmission-t? A HDD rajta van rendesen a routeren? Lehet róla fájlokat másolni, nézni, stb? Restart gondolom volt már.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#3156) chipesz válasza Szoszo94 (#3155) üzenetére


chipesz
őstag

Egyik browserből sem elérhető sem mobilon, sem gépen, Androidos Transmission Remote appot használtam, az sem működik. Restart volt, HDD elérhető hálózati meghajtóként is.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3157) Aftershock11 válasza Headless (#3148) üzenetére


Aftershock11
csendes tag

Akkor félre értettelek, úgy gondoltam hogy azt a Python/Flexget dologra érted.
Más - be van állítva hogy scriptbe (a GUI-ról) hogy a transmission-daemon induljon startup után (ami többnyire meg is történik), illetve van egy cron job ami ellenőrzi x időközönként hogy fut-e.

A problémám az, hogy más-más sessionöket kapok ha manuálisan indítom el, illetve ha automatikusan valamelyik script teszi ezt (a manuális indítás után ott van a hozzáadott x mennyiségű torrent, míg az automatikusnál egy teljesen új session nyílik). A beállítások is másak...

Persze ezt meg tudom oldani azzal, hogy mindent áthúzok az automatikusan indulóba, de jó lenne tudni mi okozza a dolgot. Mindkét esetben ugyanaz a felhasználó indítja a processt.

[ Szerkesztve ]

(#3158) tarat


tarat
tag

Sziasztok!

Sajnos a routerre hibás ROM került.
Egyelőre könyvtartónak jó szegény pedig aránylag jól működött (kisebb problémákkal) :(
Jelenség:
Power ki + Reset folyamatosan nyom aztán Power be és Reset folyamatosan nyomra a jelenség, hogy narancs aztán kb 10 másodperc után felvillan rózsaszínesre aztán onnan folyamatosan narancs.

Amit próbáltam
- USB -nél a bin-jével semmit nem olvas be. Egy ideig áram alatt van az USB aztán megszűnik rajta a világítás. Ez 2-3 mp.
- Ha LAN-ra dugom a gépet vagy Wan-ra akkor ugyanarra a 2-3 Mp-re elkezd villogni a LAN/Wan és a gépen megjelenik az Ethernet és azonosítás/Nincs net, aztán ugyanúgy eltűnik mint az USB-nél.

Amiket találtam ahhoz nyilván USB vagy LAN/WAN kell, de ezek mintha nem működnének már normálisan.
Mintha nem tudna Safe Mode-ba kerülni vagy kiugrana onnan.

Van valami eszköz amivel regenerálható? Hogyan töltik fel a ROM-ot a gyárban?
Vagy ez már tégla és kész?

Köszi a segítséget.

(#3159) detroitrw válasza tarat (#3158) üzenetére


detroitrw
addikt

Te raktál fel másikat?
A gyári visszaállításával próbálkoztál usb-ről?

(#3160) BSOD válasza tarat (#3158) üzenetére


BSOD
senior tag

Legvégső esetben valahogy így. (nem kell Arduino, valami USB to Serial UART elvileg megfelel)

[ Szerkesztve ]

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#3161) tarat válasza detroitrw (#3159) üzenetére


tarat
tag

Igen, egy kapkodás eredménye. Tanulság, ilyet nem szabad idő szűkében csinálni...

(#3162) tarat válasza BSOD (#3160) üzenetére


tarat
tag

Nagyon köszönöm. Pont ilyenre gondoltam :) gondoltam, hogy már csak hw-es megoldással lehet esetleg életre kelteni. Majd írok mire jutottam... Köszi

(#3163) wwenigma válasza BSOD (#3160) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

700ft és 2-3 hét... [link] Még a kis csatlakozok is benne vannak a PCB-be.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3164) woodworm válasza tarat (#3158) üzenetére


woodworm
veterán

Gyári, openwrt vagy padavan?
Egyedül talán padavan alatt lehet a bootloadert felülírni, tehát nagy valószínűséggel az rendben. Egy rossz fw azt nem bántja. Openwrt és padavan esetén a soros konzol addig kellhet, amíg az nvram módosítás helyre lesz állítva, onnantól mehet a pendrive-os helyreállítás.
Lehet ez utóbbi most is menne, csak az a fránya válogatósság a formatálásra.

(#3165) BSOD válasza tarat (#3162) üzenetére


BSOD
senior tag

Azért én még a failsafe-fel próbálkoznék a helyedben. Én is belefutottam egy apró gixerbe a hétvégén egy 1043nd-vel és azon sem világít semmi, mikor failsafe-ben van, de a konzol mégis működik.

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#3166) detroitrw válasza tarat (#3161) üzenetére


detroitrw
addikt

Nekem is csinalt ilyet a lede telepites, es utana usb-rol ujra flasheltettem
kb. 4-5 alkalom kellett hozza hogy ne a narancssarga lila ledes verziot lassam

Ezert kerdeztem hogy a gyari visszapakolasat probaltad e ...

(#3167) tarat válasza woodworm (#3164) üzenetére


tarat
tag

Padavan volt, míg el nem kárhozott.
Nem akar failsafbe menni.
Szerintem ez felül lett írva.

(#3168) woodworm válasza tarat (#3167) üzenetére


woodworm
veterán

Adminfelületről vagy prometheus alól nem nagyon lehet felülírni a bootloadert. Ehhez ssh-n be kell jelentkezni és a flash elejére írni az fw-t.

A javítást frissen fat32-re formázott pendrive-ról próbálod, amire felírtad a miwifi.bin-re átnevezett developer fw-t? A router kikapcsolva, pen rácsatlakoztatva és úgy elindítva? Így sem érzékeli a pendrive-ot? Mondjuk így hiába is működne, az nvramban vissza kell írni az eredeti értéket. Mindenesetre eredeti gyárival ne próbáld ki, mert könnyen kizárod magad és tényleg csak a kábel fog segíteni.
Mondanám, hogy próbáld ki a módszert egy biztosan működő padavan fw-vwl, de azzal sohasem élesztettem még.

(#3169) chipesz válasza chipesz (#3156) üzenetére


chipesz
őstag

Végső gondolatként "gyári" beállításokat eszközöltem, mindent újra beállítottam, de továbbra is ugyanez a probléma. Egyszerűen nem érhető el a Transmission web control (A kapcsolódás sikertelen. A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) 192.168.1.1:9091 helyen lévő kiszolgálóval.)

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3170) tarat válasza woodworm (#3168) üzenetére


tarat
tag

Sajnos nem megy. :(
Szétszedtem, tényleg ott vanak a portok, ahogy a link mutatta.
USB megoldásom van, de pákára délutánig várnom kell a forrasztáshoz.
Majd írok, ha a műtét sikerült, a beteg meghalt :Y

(#3171) tarat válasza chipesz (#3169) üzenetére


tarat
tag

Biztos, hogy átmegy ez a port a tűzfaladon? Kapcsolj ki mindent. Víruskereső, tűzfal és próbáld meg úgy..Bár belső hálón vagy, de az ördög nem alszik...
Lehet a PC-s tűzfal a hibás és a Routeré is, aki esetleg nem engedi át.

[ Szerkesztve ]

(#3172) Papamaco


Papamaco
tag

Üdv.
Valaki megtudná e mondani,hogy mit is jelent az alábbi képen lévő bejegyzés,az utóbbi időben egyre sűrübben találkozom ezzel,ha belépek a router felületére.

(#3173) tarat válasza tarat (#3167) üzenetére


tarat
tag

Sziasztok!

Ezt sikerült kiszedni belőle:
[link]

Első körben Linux-al próbáltam, de az említett cu nem vette be a parancsot. Visszafelé nem tudtam küldeni a 4-es kódot, így nem tudtam Comand Mode-ba tenni. (Nálam meg kellett fordítani a TX, RX kábelt, mert csak keresztben volt hajlandó működni. Ez gondolom az USB-m sajátossága)
Átmentem Windows Putty-ra. Azzal sikerült.
Menteni nem akarok, mert semmi értelme. Szar a firmware ami rajta van.
És akkor elérkeztünk ahhoz a problémához, hogyan kell felmásolni rá a firmwaret.

Tehát ami adott az a Windows, Putty.
A Hacking oldal az mtd-t említi.: mtd write lede-ramips-mt7621-mir3g-squashfs-kernel1.bin kernel1
Na és akkor itt elakadtam. Azt írja, hogy ez legyen a pendrive-on az meg legyen a routerben.
Feltételezném, hogy az mtd parancsnak is a routeren kéne futnia. De ott ilyen command nincs.

Itt vannak a commandok:

U-Boot 1.1.3 (Jul 13 2017 - 17:10:56)
MT7621 # help
? - alias for 'help'
bootm - boot application image from memory
go - start application at address 'addr'
help - print online help
loadb - load binary file over serial line (kermit mode)
md - memory display
mdio - Ralink PHY register R/W command !!
mm - memory modify (auto-incrementing)
nand - nand command
nm - memory modify (constant address)
printenv- print environment variables
reset - Perform RESET of the CPU
saveenv - save environment variables to persistent storage
setenv - set environment variables
tftpboot- boot image via network using TFTP protocol
version - print monitor version

Szóval az a kérdés, hogyan lehetne firmware-t varázsolni rá?
Ezt az mtd-t nem értem, mert itt nem tudod megadni, honnan kéne másolnia...
Nagyon köszi, ha valakinek van ilyen tapasztalata ...

(#3174) Headless válasza tarat (#3173) üzenetére


Headless
őstag

[link] remélem érthető, most nem írnám le mégegyszer.

Ha az eredeti kernel0 módosítatlan akkor ez a negoldásnak mennie kell,ha nem él akkor boot from tftp aztán azzal flash..

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3175) tarat válasza Headless (#3174) üzenetére


tarat
tag

:C :C :C :R :R :R :R :C :C :C :C
Ez a router konkrétan a halál torkából jött vissza!
Nagyon köszönöm!
A tanulság: A halál után is van élet :D
Nagyon köszi +1*

Ezt az egészet lehet, hogy be kéne tenni a nyitóba.
[link]
Ez a leírás megmutatja a HW dolgokat és hogyan jutsz el a 4-es pontig.
A tiéd pedig, hogyan tudsz visszaállni a Command Promptnál.

[ Szerkesztve ]

(#3176) Headless válasza tarat (#3175) üzenetére


Headless
őstag

Azért nem mindenki rendelkezik arduinóval, szerintem mezei usernek egyszerübb venni egy usb-ttl adaptert 1-2 usd-ért ebayről és megvan oldva a soros konzol minden bűvészkedés nélkül. Én egy cp2102-est használok, de a pl2303, vagy egyéb adapterek is támogatottak a friss windowsokban is aki nem akar komolyabban belenyulni szétszedés meg youtube video, de nem bonyolult az sem.

Ez a router még nem a halál szélén volt... :D az az amikor bootloadert írja felül valami, ott már csak a flash kiforrasztása és írása segít flash íróval

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3177) tarat válasza Headless (#3176) üzenetére


tarat
tag

Igen, nekem is CP2102 van meg egy RPi, de azt nem akartam most szétszedni emiatt.
Ezért is írtam, hogy CP2102-n fordított a TX, RX nem úgy, ahogy a srác írta.
De idáig sem jutottam volna el a leírásotok nélkül.
Flash dolgot meg már hanyagoltam volna :)
Még egyszer köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3178) detroitrw válasza tarat (#3177) üzenetére


detroitrw
addikt

Nekem az az érdekes hogy az általad leírtak volt a jelenség mégis többszöri reboot-olással sikerült újra benyeletni a ROM-ot

(#3179) Headless válasza detroitrw (#3178) üzenetére


Headless
őstag

Többszöri reboot arra adhat magyarázatot, hogy felismeri, hogy nem tudott bebootolni ezért beállította a flaget, de én konkrétan kivezettem egy portot soros konzolon egyértelmű, hogy mit akar.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3180) detroitrw válasza Headless (#3179) üzenetére


detroitrw
addikt

azt nem értem hogy miért rebbot-ot írtam :DDD
amikor tápkihúzós reset-elést akartam :))

(#3181) tarat


tarat
tag

Sziasztok!

Amíg kétséges volt, hogy helyreállítható-e a router kénytelen voltam berendelni egy másikat, ami meg is érkezett. Hála a fórumtársaknak ez most felesleges, mert helyreállt a régi router.
Aki nem akar vesződni a rendeléssel és gyorsan szüksége van rá annak remek alkalom. Annyiért kínálom, amennyibe nekem került (39$). Teljesen orig, postai csomagolásában felbontatlanul. Itt leüthető: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3182) emeritusz


emeritusz
csendes tag

Megjelent az openwrt és a lede kibékülés utáni első "összeolvasztott" (merged) stabil kiadása az openwrt 18.06.0. Headless biztosan többet tud mondani róla.
Aki nem ismerné, itt egy frankó firmware szelektor:

https://mwarning.de/firmware-selector/?vendor=Xiaomi&model=Mi%20Router%203G&revision=all&imageType=-1&showFirmwareTable=false

[ Szerkesztve ]

(#3183) TheMiller


TheMiller
tag

Sziasztok,

Nem tudom nálatok milyen a MIR3G wifije Padavan alatt (esetleg openwrt/lede-n), de nálam borzasztóan lassú, akadós. Konkrétan a legnagyobb sebesség a 6/2 mbit/s volt digi 200/100-on. Ha filmet néztem android box-al a routerre kötött HDD-ről, akkor már attól is megakadt a film, ha jött egy messenger üzenetem telefonra :))

Kutattam itt, újra húztam a Padavan-t, de semmi megoldást nem hozott. Végül a lenti linken lévő beállításokat találtam és most semmi akadás, minden szuper és végre hasít minden.

Beállítások:
Andvanced / USB application menüpontban:
Disable USB3 interface (USB2 only): 'Yes (less interference at 2.4Ghz)'

Andvanced / Wireless 2,4Ghz / Professional menüpontban:
Enable continous transmission: Disable
Enable packet aggregation: Disable
Enable Greenfield: Enable
Enable WMM APSD: Disable

Andvanced / Wireless 2,4Ghz / General menüpontban:
Wireless mode: 'N only'
Region code: 'Europe channels (1-13)'
Channel width: '20 mhz'

Andvanced / Wireless 5Ghz / General menüpontban:
Wireless mode: 'n/ac mixed'
Region code: 'Europe channels (36, 40, 44, 48)'

Eredeti leírás itt, és bővebb infók oroszul.

TheMiller

The World is Yours

(#3184) BSOD válasza TheMiller (#3183) üzenetére


BSOD
senior tag

Már a gyári rom is írja, hogy az usb3 aktiválása negatív hatással van a 2,4Ghz wifi teljesítményére. (nem gondoltam volna, hogy ennyire)

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#3185) woodworm válasza TheMiller (#3183) üzenetére


woodworm
veterán

Odaát a 860l topikban is felmerült ez annak idején. Legtöbbször az usb3-as házzal függ össze, van akinél jelentkezik és van akinél nem. A legjobb ilyenkor kikapcsolni az usb3-as módot az usb-n.
Az 5GHz-es beállítás mondhatni alap, a 2,4 GHz-esnek meg csak túlzsúfolt sávon van értelme, mert csak lassít.
A Professional beállításokhoz nem tudok mit mondani, ha gond van nálam a wmm és a green ap módokat szoktam kikapcsolni. A csomagtömörítés kikapcsolása inkább lassít, mint gyorsít. A greenfield-nek sincs túl sok értelme, ha nincs g szabványú ap vagy kliens a közelben.
Régebbi build van nálam, continous transmission opciót nem látok.

(#3186) TheMiller válasza woodworm (#3185) üzenetére


TheMiller
tag

Jogos, 'Enable TX Brusting' a neve, a súgója alapján azonosítottam be, ezt elfelejtettem átírni.

Biztos vagyok benne, hogy egyes beállítások nem relevánsak, viszont a linkelt orosz oldalon (postban lévő 3 link) kifejtik, hogy egyes beállításokat miért ajánlanak, mi azok magyarázata. Például nem gondoltam volna, hogy a 20/40-es channel kiosztásnál a 40-es általában instabil és tényleg mennyivel jobb a 20-as által stabilan adott max 75mbit/s, mint a 40-es által adott instabil 150mbit/s.. - viszont ennyire már nem értek hozzá, de a beállítások elég látványos stabilitást és állandó sebességet hoztak, ezért postoltam

The World is Yours

(#3187) woodworm válasza TheMiller (#3186) üzenetére


woodworm
veterán

'Enable TX Brusting' a neve

Annak is a korábbi szabványok teljes kizárásához van köze, de ha nincs g-s kliens a hálózatodban, nem jellemző, hogy bekavarna.
Egyszerre változtattál meg minden beállítást vagy teszteltél egyes lépések között? Ha előbbi, akkor a helyedben szánnék rá egy kis időt és próbálgatnám akár egyesével is az opciókat.

- Ha usb gond van, akkor az usb2-es mód látványos változást hoz.
- G-s ap/kliens kizárásához és zavarásának a meggátolásához az n only/Enable TX Bursting?=off/Enable Greenfield?=on segíthet.
- Ha sok ap van a környezetben és/vagy valamilyen helyi forrás (mikro, vezeték nélküli egér/bill., egyéb bluetooth eszköz) zavar be, akkor próbálkoznék a 20 MHz-es csatornaszélességgel és a Enable Packet Aggregation?=off opcióval.

(#3188) TheMiller válasza woodworm (#3187) üzenetére


TheMiller
tag

Egyszerre állítottam be, külön tesztköröket nem futottam vele, előtte/utána teszt volt csak.
Mobilon, speedtest.net appal tesztelve 6/2mbit-hez képest kb 30/30 volt egyből a beállítások után. (nyilván nem releváns mérés..)

Viszont az általad említett pontok közül (1,2,3) az 1-es és a 3-as fixen fenn állhat mint probléma nálam.

The World is Yours

(#3189) woodworm válasza TheMiller (#3188) üzenetére


woodworm
veterán

Ha a hdd sebessége megfelel neked így is, akkor az első maradhat. Nincs g-s kliensed ezek szerint, az esetleges szomszédé pedig lerendezve.
Ha a korábban említett stabil 75 Mbites átvitel nem csak általános példa volt, akkor a harmadik csoporttal sincs túl sok gond. Ha viszont ez a 30 Mbit a jellemző, akkor egymástól függetlenül megpróbálnám a Enable Packet Aggregation-t vagy a 20/40-es csatornaszélességet visszakapcsolni, hogy ront vagy javít a helyzeten.

(#3190) TheMiller válasza woodworm (#3189) üzenetére


TheMiller
tag

Próbálgattam a Enable Packet Aggregation-t és a 20/40-es csatornaszélességet visszakapcsolni, kicsit csalóka mert újraindítás után még egy reboot kell neki.

Legjobb végül a 20/40-es csatornaszélesség visszakapcsolásával és Enable Packet Aggregation=disable beállítással így most olyan 43/50 mbit/s-t ír. Ha az utóbbit visszaállítom akkor sem sokkal lassabb, kb. 37/45.

Köszönöm a segítséget!

The World is Yours

(#3191) TheMiller válasza TheMiller (#3190) üzenetére


TheMiller
tag

Torrenttel is teszteltem (beraktam egy linux image-t), többszöri mérésre a fenti két érték default értékével gyorsabb.

The World is Yours

(#3192) emeritusz válasza TheMiller (#3191) üzenetére


emeritusz
csendes tag

volt szó torrent sebességekről.
Az amlogic s905x tv boxomon (coreelec) eddig transmissiont használtam. Most váltottam qbittorrentre, és kimaxolja a 100mbitet, ellenben a tr-el ráadásul sokkal kevesebb prociterheléssel külső usb2 hddvel. Maga az alkalmazás+webui is 1000x jobb, van benne egy csomó frankó extra (pl. szeletek sorban töltése). Ha elérhető 3gre a qbittorrent megérne egy próbát.

(#3193) woodworm válasza emeritusz (#3192) üzenetére


woodworm
veterán

A goflexre már gondoltam tenni, de szerintem ide nem érhető el csomag egyik rendszerre sem. Bár szerintem ő csak átmenő forgalomra értette és nem célként.

(#3194) Viktor S


Viktor S
csendes tag

A fórumot olvasva látom, hogy padavannal használható mobil stick. Ez használható backupként is? Tehát alapértelmezett a wan, de ha elmegy átvált mobil netre, majd ha visszajön a kábeles net, visszavált arra?

(#3195) wwenigma válasza emeritusz (#3192) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

S905x-en transmissiont használok, lefelé 8-12MB/s, felfelé van több is. Samban keresztül goflexre tölt... Xiaomi 3G sokkal gyengébben teljesít...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3196) adorjant válasza Viktor S (#3194) üzenetére


adorjant
senior tag

Ezt tudja, visszaváltást nem tudom tesztelni, csak 4G netem van :)

(#3197) Viktor S válasza adorjant (#3196) üzenetére


Viktor S
csendes tag

Köszi!

(#3198) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

PPPoE szervert raknek DIGI-s dolog miatt, de a luci-app-rp-pppoe-server konfiguracios oldala full üres, erre valakinek van ötlete? Vagy mar a 18.6 miatt valtozott a Luci es a regebbi LEDE rosszul kezeli le?

Illetve igy hogy a ZTE a router mogott van csak 100Mbites a link és azt is kapcsolgatja? :F

[ 1123.142647] mtk_soc_eth 1e100000.ethernet eth0: port 2 link up
[ 1124.420020] mtk_soc_eth 1e100000.ethernet eth0: port 2 link down

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3199) LSI válasza FingR86 (#72) üzenetére


LSI
újonc

Szia

Nekem elvileg jó az időzóna, mégse lehet letölteni az ssh file-t.
Emailt, passwordot még be engedi írni, de aztán

can't establish a connection to the server at d.miwifi.com

Ez miért lehet? Fórumon Explorert javasoltak, azzal is ugyanez.
"Ez után a routerünkbe is be kell lépni ezzel a fiókkal, talán a legegyszerűbb módja ennek egy androidos telefon,"
Ez muszáj? Sima PC-vel nem lehet? Androidos telefon nincs, csak Lineage OS-es, g play sincs, tudom, paranoia.
Egy máshonnan letöltött kínai nyelvű MI Wifi program a miwifi.com-ra akart bejelentkezn a router helyett , ahogy az a PC-n is látható. Azt letöröltem. Apkmirror-ról letöltött , elvileg multilangual másik Mi Wifi program is kínaul beszél, máshogy néz ki. Főoldala egy futurisztikus kékes villlógó gömb.

kösz a választ

[ Szerkesztve ]

(#3200) Szoszo94 válasza LSI (#3199) üzenetére


Szoszo94
őstag

Szia.

A paranoiát nem értem....apk-kat letöltesz nem hivatalos forrásokból, amik tele lehetnek vírusokkal, de gplay nincs a telefonon. Érzed azért az ellentmondást? :)
Egyébként párod, barátod telefonján a legegyszerűbb, vagy áthívod a szomszédod egy sörre és megkéred töltse le az alkalmazást és had lépj be vele a routeredbe.

Egyébként kell a fiók is, hisz ahhoz társítja magát a routert és abból a fiókból kell majd, hogy elérd az SSH fájlt is.

Amúgy a LOS is android.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.