Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) kozi71


kozi71
senior tag

Most megy egy akció amcsi gépekre, ha valakit érdekel.

high tech, low life

(#1152) Vakegérke válasza kozi71 (#1151) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nem a Rig N' Roll játékra vonatkozik?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1153) kozi71 válasza Vakegérke (#1152) üzenetére


kozi71
senior tag

De azért írtam ide. Itt legalább kamionosok vannak. :)
Egyébként milyen játék az?
Érdemes miatta beregisztrálni oda?

high tech, low life

(#1154) Vakegérke válasza kozi71 (#1153) üzenetére


Vakegérke
veterán

Számomra érdektelen, persze mindenki saját maga dönti el, hogy mi tetszik neki.
Rig'N'Roll, ETS2. Én az utóbbit szeretem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1155) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Újra nekikezdtem a játéknak. A vas maradt a régi, csak a festés lett egy kicsit átvariálva meg a lámpák. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1156) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1155) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szürke. Nem látványos. No persze ha neked tetszik, akkor úgy szép, ahogy van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1157) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1156) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az igazság az, hogy ilyesmi színt akartam http://www.autowp.ru/picture/317181 de nem jött össze. :/

Meg nekem valahogy nem jön be a fesés tuning. Olyan snassz, hogy cask te tudsz festeni, azt AI meg néhány alapszínből gazdálkodik. :W

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1158) kozi71


kozi71
senior tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy az alkalmazottam az általa használt kamiont rendben tartja, vagy nekem
kell foglalkoznom azzal is? Javításokra gondolok,nem a tuningra. Azt már megtaláltam hol tudom fejleszteni az ő gépét.
Szóval kell vele foglalkozni, vagy mindent intéz magának?
üdv.én

high tech, low life

(#1159) Sub-ZeRo válasza kozi71 (#1158) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kell vele foglalkozni, csak kamiont adj neki, mert ha nincs neki, akkor sír, hogy éhen hal a családja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1160) kozi71 válasza Sub-ZeRo (#1159) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi a kamionos választ!
Melósom még csak egy van, de nem vagyok megelégedve vele. Napi 1200-as bevételt hoz. Én 20000 felett...
Érdemes lecserélni, vagy idő elteltével növekedni fog neki is a keresete?
Nemsokára összejön még egy kamion + zsoké ára. Remélem akkor már jobban fog látszani melyik a lusta.

high tech, low life

(#1161) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1159) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érthető a rinyálás, hiszen kilométer pénzt is kap, de ha nincs kocsija, akkor elesik ettől a pénztől.

kozi71: Nem lusta, csak kezdő. Automatikusan fejlődni fog az idő folyamán, és akkor már tejel rendesen. 20-ra azért ne számíts, jó, ha napi 5-6 ezret hoz a konyhára. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1162) kozi71 válasza Vakegérke (#1161) üzenetére


kozi71
senior tag

Az is több mint most! :)
Legalább a saját fizetését gazdálkodja ki magának, meg a banki törlesztőt.
Még egy kérdésem van, bocsi!
Ezek a garázsok amiket venni kell ezek mind ilyen kicsik? 180 ezerért két beállóhely...
Hát lopom én a pénzt? :Y

high tech, low life

(#1163) GoZoL válasza kozi71 (#1162) üzenetére


GoZoL
senior tag

Minden garázst tudsz bővíteni, 4-re aszem de oda már pengetni kell rendesen! :)

(#1164) Sub-ZeRo válasza kozi71 (#1160) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én most 52 szinten vagyok és az elsők akiket elsőnek vettem már 6-9 ezret is hoznak ha olyan fuvar van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1165) Sub-ZeRo válasza GoZoL (#1163) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

5 garázsos lesz, vagyis 4+1 te. De hát az már komoly lóvé, + 4 kamion olyan 200.000 euróba fáj.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1166) Vakegérke válasza kozi71 (#1162) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem 2, hanem 3 hely van alapból egy garázsban. 100 rugó a bővítés, kapsz két plusz helyet. Csak az első garázs az, ahova még 4 kocsit vehetsz, a többibe már ötöt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1167) zolee5016


zolee5016
őstag

na erre van az XP_Economy mod......minden garázs 18k..a felfejlesztés meg további 10k-ba kerül....
A sofőröd meg mégtöbbet hozzon....: a sofőröd talál mukát hazafelé ..mod -dal nem üresben ketyegnek az autóid.....Ja és akkor már modern garázs...ugye....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1168) kozi71


kozi71
senior tag

Ne mááá, akkor engem bepaliztak. Mikor második kamionért mentem, már a fizetésnél reklamált a diler, hogy nincs garázs nem vehetem meg. Na ekkor vettem 180-ért egy garázst. Ezek szerint a legelső garázst is tudtam volna bővíteni?

modokat nem, használok. Illetve csak a scania motorhangot. Próbáltam ugyan a szintnövelőt, csak nem működik valamiért.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#1169) Vakegérke válasza kozi71 (#1168) üzenetére


Vakegérke
veterán

Biztos, hogy a garázs miatt reklamált? Amíg van hely, addig gond nélkül vehetsz kamiont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1170) zolee5016


zolee5016
őstag

Van itt egy jó kis kezdő mod....kajakra megfizet...minden alapfuvart,hogy tudj fejlődni...nézdd csak:3 szint,,,fuvardíj..312 000 eu....
.
ehhez gyere a Restacar-ra...ügyes srácok ,rengeteg mod-ja van itt ..válogathatsz kedvedre...
Az oldal tagja,moddere egy Scs -s arc is Satan19990 ....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1171) kozi71 válasza zolee5016 (#1170) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi szépen , tag vagyok ott már.
18-as szintű vagyok a játékban.
Csak elején nem akartam hitelt felvenni.
Így aztán a saját kamionom és a két garázs is saját pénzből van.
A második kamionom lett hitelből vásárolva, de szerintem már ma
vissza is pengetem. Vagy veszek még egy verdát. :)
Nem akarok már modokat használni. Majd ha újra kezdem talán akkor.
A rádióval még küzdők, nem akar sikerülni. Megjelenik minden ahogy kell,
csak éppen szólni nem szól. Viszont addig is akadozik a játék.
Meg elléggé pörgeti a videokártyám is. Amit írt valaki a fórumon,
nevezzem át indító file-t sem működött, de szerintem ez a steam miatt van.

high tech, low life

(#1172) zolee5016 válasza kozi71 (#1171) üzenetére


zolee5016
őstag

pedig megéri..de te tudod...
Betettem a könnyitett Economy mod-ot...meglévő profilra....
vannak jóáru fuvarok..... ;)
LINK
Így jobban látszik...
Szóval kb így van esélyed minden városba ,full garázs tele géppel

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1173) Vakegérke válasza zolee5016 (#1172) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pont a játék egészséges örömétől fosztod meg magad.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1174) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Király! Működik 1.3.1-el! Link a megjegyzésben.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1175) zolee5016 válasza Vakegérke (#1173) üzenetére


zolee5016
őstag

Miért is? mert már kb 10 profilom van és mindent kipróbálok???
Olyan úgy sincs még ,hogy minden város ,minden garázs..full kamion,és pilóta....Így min 2 -3 hónap.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#1176) Vakegérke válasza zolee5016 (#1175) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dehogy... Ne tekints már ellenségnek. :N

Pont az a poén a játékban, hogy a nulláról indulva kell kialakítani egy szállítmányozó vállalkozást. No most ha azonnal megvehetnék akárhány garázst teletömve autókkal, meg megszámlálhatatlan pénzem lenne, akkor hol marad a játék öröme?
Így értékeld, amit mondtam, kérlek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1177) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Kicsit finomítottam a vason. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1178) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1177) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dögös a gép. :K

A fülke tetején villogó van, jól látom? Engem nagyon zavart a villogás, gyorsan leszereltettem. Így is villog a póton a lámpa.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1179) Sianis válasza Vakegérke (#1178) üzenetére


Sianis
addikt

Miből tart kikapcsolni? :)

Sianis

(#1180) Vakegérke válasza Sianis (#1179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha kikapcsolom, a póton se villog. Vagy tévednék?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1181) Milka 78 válasza Vakegérke (#1180) üzenetére


Milka 78
nagyúr

És ha tiltod a menüben a segédfényeket?Amíg 6870-el toltam,addig be is szaggatott ha nem tiltottam(indexnél ütemes lassulás). Így villogni villog,de a környezeten nem tükröződik.

[ Szerkesztve ]

(#1182) Vakegérke válasza Milka 78 (#1181) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak egy rövid ideig tetszett, hogy villogó is van a fülkém tetején. Vezetés közben egyébként sem látszik, ha villog, akkor zavar, tehát nem kell. Ragyogóan megvagyok nélküle. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1183) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1178) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az van fent igen. Engem nem zavar, bírom mikor a sötétben egy kis narancssárga fény felvillan, mikor olyan pótot húzok. Nem mintha lenne jelentősége, de nekem tetszik.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1184) Vakegérke válasza Sub-ZeRo (#1183) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ízlés dolga. Sajnos a közlekedés résztvevőit nem igazán érdekli a dolog, praktikus haszna nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1185) Sub-ZeRo válasza Vakegérke (#1184) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát igen. De legalább van. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1186) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#1185) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nem beszélve a tudatról,hogy ha nem is használom,de bekapcsolhatnám... :DDD

(#1187) blokad


blokad
senior tag

Játszogatok én is, itt is van a kis gépecske, a két duda fogalmam sincs miért került a tetejére, csak. Azért DAF, mert ebben tudom használni a manuális retardert.

(#1188) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#1186) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

(#1187) blokad: Nem használsz valami mod-ot? Mert a lámpák a játékban nem pirosak. Nálam a scania-ban is működik a retarder, használom is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1189) blokad válasza Sub-ZeRo (#1188) üzenetére


blokad
senior tag

Real physics mod van feltelepítve és egy map ETS2 Europe 1.0.4.1. by MsHeavyAlex nevű mapmod. Néztem én is, hogy mitől ilyen.

Gondolkoztam a DAF cseréjén, de mindenképp ilyenre szerettem volna, szóval a Scaniára ránézek majd, köszönöm a tippet

(#1190) Sub-ZeRo válasza blokad (#1189) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor valamelyik mód a ludas, bár nekem meg némelyik kamionnál, Actros, szokott kivágni asztalra, ha a retardert be akarom rakni, hogy az emberemnek megvegyem. Lehet majd javítják a hamarosan megjelenő patch-ban.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1191) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Első részben volt statisztika, ahol megnézhettem alvás után, hogy ki merre járt.
Ebben a 2. részben erre van valami lehetőségem, ha a "fényreklámot" , azaz, információs sávot - ami ugye elmozog elég gyorsan - elmulasztottam ? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1192) MrCsiT válasza MrCsiT (#1191) üzenetére


MrCsiT
addikt

kérdés 2: a magasabb szinteken (12,14,16,20) elérhető kamionok jobbak -e, mint az "alapból" megvehető Valiant-Volvo Sleeper, ha egyszer ahhoz 750LE-s motor upgrade érhető el a játékban ? :F ..és ezekhez az új kamionokhoz is van motorfejlesztés, ugye ? :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1193) Sub-ZeRo válasza MrCsiT (#1192) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Persze. Minél nagyobb a szinted + amiket fejlesztesz is magadnak, úgy kapod meg az új cuccokat. Egyedül a Volvo-nak van turpissága, mert előbb kapod meg a 750-es motort, mint a scania-nak a 730-at.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1194) Vakegérke válasza MrCsiT (#1192) üzenetére


Vakegérke
veterán

1. Nincs lehetőség megnézni, hogy hol járt, de azt igen, hogy éppen most mit csinál.

2. Az olcsó gépek nem rosszak, csak nem olyan kiépítettek, mint a fejlettebb szinten megvásárolhatóak. A "legbutább" gépet is fel tudod fejleszteni a legszuperebb szintre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1195) blokad


blokad
senior tag

Mannheim-Glasgow fuvart csinálok épp, cseréltem verdát, meg kicsit felpimpeltem, úgyhogy most muszáj menni, mert megcsappant a pénztárca tartalma.

(#1196) Vakegérke válasza blokad (#1195) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezzel a lökhárító izével nem üt fel az alja, ha áthajtasz magasított bejárón?

Más.
Vasúti átjáró, villog a piros, de a sorompó nem záródik le. Ilyennel még nem találkoztam. Néztem balra, néztem jobbra, vonat sehol, így áthajtottam az átjárón, büntetés nem volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1197) blokad válasza Vakegérke (#1196) üzenetére


blokad
senior tag

Szép finoman kell áttenni és akkor eddig nem volt gond sehol. Lendületből persze nem megy.

Más:

Egyre inkább foglalkoztat a H váltó + a Logitech G25 de az ára :(

(#1198) Sub-ZeRo válasza blokad (#1197) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pedig jó úgy egy Scania féle váltó módban + track ir 5-el. Az meg extra hab a tortán.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1199) macy válasza Vakegérke (#1196) üzenetére


macy
addikt

Nem álltál túl közel a sorompóhoz?

(#1200) zolee5016


zolee5016
őstag

most egy alapgépet beturbóztam....
.

Pár karika után csere lesz...Van javitott Scania T500,Kenworth ,és Fleightliner.....
Be kell újitani.................. :B .

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.