Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) FET-MEN


FET-MEN
veterán

amúgy remélem DAF-os patch ilyen lesz: ;]

volvós peccs ;]

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#352) anatre1 válasza FET-MEN (#351) üzenetére


anatre1
tag

Jöhetne-jöhetne :D

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#353) FET-MEN válasza anatre1 (#352) üzenetére


FET-MEN
veterán

és év elejétől mindkettő elérhető. sőt asszem válvó már kapható

Iphone 7

(#354) bobooo válasza FET-MEN (#351) üzenetére


bobooo
addikt

Bejövős. :C

(#355) FET-MEN


FET-MEN
veterán

amúgy fateré: semmi ezüst csík meg rusnya faborítás csak így:

világ legkényelmesebb truck ágya, kellemes design a hűtőknél

Iphone 7

(#356) anatre1 válasza FET-MEN (#355) üzenetére


anatre1
tag

ez így elég szép. külső képed nincs? :)

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#357) bobooo válasza anatre1 (#356) üzenetére


bobooo
addikt

Azt én is szívesen látnék. :)

(#358) FET-MEN válasza anatre1 (#356) üzenetére


FET-MEN
veterán

pót meg mindennélkül szabad csak: (gyors paint :DDD

fülke belmagasság ablaktól

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#359) anatre1 válasza FET-MEN (#358) üzenetére


anatre1
tag

Segáz, úgyis ez érdekelt :D
Csinálok egy ilyen a Gammában :D

[ Szerkesztve ]

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#360) anatre1 válasza anatre1 (#359) üzenetére


anatre1
tag

Kimaradt
Kivettem a volvo motor modot, mert fagyott a játék vele :(

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#361) FET-MEN válasza anatre1 (#359) üzenetére


FET-MEN
veterán

:D

Iphone 7

(#362) anatre1


anatre1
tag

Na most vagyok nem kicsit ideges. Mindig leáll a game. Már kivettem minden modot. Mi lehet a hiba?

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#363) FET-MEN válasza anatre1 (#362) üzenetére


FET-MEN
veterán

Szerintem mentésd tarsd meg és reinstall

Iphone 7

(#364) anatre1 válasza FET-MEN (#363) üzenetére


anatre1
tag

Új karakterrel jó, de nem dobok el egy 26os szintűt

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#365) FET-MEN válasza anatre1 (#364) üzenetére


FET-MEN
veterán

:S

Iphone 7

(#366) macy


macy
addikt

Hogy vetted ki a volvo motort? Bent volt a kamionodban, leállítottad a játékot és kitörölted a mod mappából? Vagy először visszatetted a szervízben az eredeti motort és úgy törölted?

(#367) bobooo válasza anatre1 (#364) üzenetére


bobooo
addikt

Úgy kellet volna kivenni a volvo motor modot, hogy előtte beraksz a kamionba egy gyári/eredeti motort és akkor nem fagy ki..

(#368) anatre1 válasza bobooo (#367) üzenetére


anatre1
tag

Úgy csináltam. Vagy lehet, hogy nem mentette el. Áh mindegy mentés megvan, reinstallálom, hogy töröltem az egész ETS2 mappát. Vagy nem segít?

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#369) anatre1


anatre1
tag

A visszarakom a modot, átállítom, kiveszem úgy nem jó? :DDD

Dede, megjavult :D

[ Szerkesztve ]

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#370) Milka 78 válasza anatre1 (#369) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Basszus ezt írtam le fent is :DDD Minden fajta alváz-motor váltó modot úgy tudsz törölni(mint fent is írtam),hogy mindent visszaraksz gyárira,majd törlöd az összes mentésed amiben modolt kamion van(nekem ezért van 1 mentésem a játék alatt)ezek után mentés,kikapcs,mod töröl,bekapcs és örülünk,ja és buzgón biztonsági mentünk :K

(#371) macy


macy
addikt

[ Szerkesztve ]

(#372) bobooo válasza macy (#371) üzenetére


bobooo
addikt

Szép "kis" gyűjtemény. :C

(#373) macy válasza bobooo (#372) üzenetére


macy
addikt

:D

Nálatok is világos van még este 8-kor? Sőt 9-kor is. Az uccsó két képen 8-körül már sötét van, mert beraktam egy modot. Átírtam 1-2 értéket mert már túl hamar sötétedett. Viszont az AI nem igazodik a modhoz és későn kapcsolja fel a lámpáit. Ezt kéne valahogy megoldani de fogalmam sincs hogyan. Max annyit tudnék, hogy még egy órával eltolom a sötétséget.

(#374) - = Zk = - válasza macy (#371) üzenetére


- = Zk = -
félisten

wtf? xenon? :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#375) Sub-ZeRo válasza macy (#373) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen az van. Inkább ez ilyen nyári időszakot jelölne, hogy még 9-kor világos van. Nem tudom, a patch majd mit javít de ahogy írták lesz benne jó pár javítás.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#376) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Scania anime rajongóknak és a hozzá való letöltés.
Aztán [link] van egy máski Scania Skin mod is(hozzászólásokban van a letöltési link).
én még nem próbáltam egyiket sem.

(#377) Milka 78 válasza macy (#371) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az a Magnum pusztulat jól néz ki :K .A következő trakim az lesz,már ha végzek a 3 másik teljes tupírozásával.

(#378) anatre1 válasza Milka 78 (#370) üzenetére


anatre1
tag

Kicseréltem én a motort csak nem nyomtam a megvételre. Egyébként az a szerencse, hogy ez előtt a kis affér előtt mentettem :D

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#379) FET-MEN válasza anatre1 (#378) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD :N

Iphone 7

(#380) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

DAF-ot senki nem vezet?! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#381) Richard!


Richard!
addikt

nna már csak -110 ezer ajrót kell ledolgozni :DDD + ~400 ezer kölcsön :D

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#382) Milka 78 válasza - = Zk = - (#380) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Csak neked.Most így néz ki a Discos DAF-om.

Nagyon kellemeset csalódtam benne.Van 750-es Volvóm és 680-as MAN-em is,de ez a kamion igen kellemes.Most 560 paci van benne és 12-es váltóval használom.Kicsit lomhábban gyorsul és nehezebben éri el a 140-es tempót,viszont nagyon stabil a járgány.Viszont a fenti két kamionhoz képest mintha rosszabbul látok ki belőle,de meg lehet szokni.

(#383) FET-MEN válasza - = Zk = - (#380) üzenetére


FET-MEN
veterán

őő én is daf-al tolom :)

Iphone 7

(#384) - = Zk = - válasza Milka 78 (#382) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C
mint vmi kamion-versenyes megoldás :))

nekem sima narancsárnyalatú és konyec. semmi extra xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#385) Milka 78 válasza - = Zk = - (#384) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Madarat tolláról... ;] Most jövök Angliából egy adag maró savval ami rángat rendesen,de azért a 143km-es tempó csak összejött :DDD

[ Szerkesztve ]

(#386) - = Zk = - válasza Milka 78 (#385) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem ha megvan a 90 akkor már örülök neki xD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#387) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#388) anatre1 válasza Sub-ZeRo (#387) üzenetére


anatre1
tag

e-penis lvl 99 :DDD

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#389) FET-MEN


FET-MEN
veterán

meguntam daf-ot mer nincs kinn még peccs :DDD most SCANIA R500 with bogis tengely topline,stb.. kicsit sokba vót DAF-ot beszámítva 100K hitel.

Iphone 7

(#390) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#387) üzenetére


FET-MEN
veterán

amúgy ezt printscreen-el vagy mi?

Iphone 7

(#391) macy válasza FET-MEN (#390) üzenetére


macy
addikt

Szervízben fullscreen és fotó ikon.
Letöltöttem egy Maz-t mindjárt kipróbálom.

(#392) Sub-ZeRo válasza anatre1 (#388) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

(#389) FET-MEN: Mondtam hogy az nem bogis, hanem szimpla 6x4. :K

(#390) FET-MEN : Mikor a szervízben vagy és a dolgokat tudod kicserélni jobbra less egy fényképezőgép, azzal tudsz képet csinálni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#393) FET-MEN


FET-MEN
veterán

na mondhattátok volna hamarabb is
amúgy szábzéró őőő ez bogis lenne, olyan nyerges nincs hogy aminek ez a része fordul ne legyen bogis. az egy dolog hogy itt nem felvehető. a másik a duplafelnis az ugye duplahúzó az nem bogi, nem vehető fel.

Iphone 7

(#394) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#393) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudom, de ez nem bogis, mert a játékban nem felvehető. :DDD
Amúgy meg a régi kamaz, vagy milyen gyártmányú kamionokon volt olyan, hogy a duplahúzó hátsó kerekei bogisok voltak. ;)

Jaj, aki nem olvassa az SCS blogját, ha minden jól megy, a hétvégére megkapjuk a patch-et. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#395) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#394) üzenetére


FET-MEN
veterán

azok azok voltak? :DDD
jah ebbe nem az :D majd lesz ez a vasam még szebb is csak most csövesség van :B
hétvége? szuper

Iphone 7

(#396) Sub-ZeRo válasza FET-MEN (#395) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham, azok. :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=I8PYK7GVKxA&list=PL830E01DF33A33116&index=42&feature=plpp_video

Bocs ie10 metro alatt nincs linkem.
24. másodperctől nézzd. Ott is a duplahúzó fent van. Pedig ez scania. És gyönyörű. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#397) FET-MEN válasza Sub-ZeRo (#396) üzenetére


FET-MEN
veterán

fater nyomult annó olyannal még M5 építésénél vagy hol :DDD
most nem tudom megkérdezni mert kinnalszik :))

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#398) macy


macy
addikt

Kicsit felkeményítettem az első rugókat, mert a Real Physics 1.2-est használom de fékezés után még másodpercekig hintázott a verda.

(#399) Milka 78 válasza macy (#391) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na azt meg honnan e?
Ja már megvan...ETS2.lt

[ Szerkesztve ]

(#400) macy


macy
addikt

Kihajítottam a villogót és inkább feldobtam rá egy klímát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.