Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28851) Z0C! válasza tatabike (#28850) üzenetére


Z0C!
őstag

XBS féle MAN F2000?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28852) tatabike válasza Z0C! (#28851) üzenetére


tatabike
őstag

Persze, az a legjobb free mod, legalábbis az F2000-ből. Annó azt berheltem át ATS-re is. Annyit elértem, hogy be tudtam tenni a MS2-be az xml fájlt, de aztán ennyi, onnan nem tudom, hogyan tovább. Vagy csak nem akarom tudni, öreg vagyok biztos.... :(

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28853) tatabike válasza Z0C! (#28851) üzenetére


tatabike
őstag

Most ilyen

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28854) ®abstract®


®abstract®
őstag

ETS2 = del amerikai fuvarok remek orosz vasakon :) [link] meg [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28855) Z0C! válasza tatabike (#28853) üzenetére


Z0C!
őstag

ha sikerül akkor ma/holnap csinálok egy festést neked.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28856) tatabike válasza Z0C! (#28855) üzenetére


tatabike
őstag

Ez komoly? :)) De tényleg nem akarom, hogy a sztárallűrjeim miatt fáradj.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28857) tatabike


tatabike
őstag

DAF power 80 tonna :))

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28858) tatabike


tatabike
őstag

Valaki nem tudja véletlenül, milyen paramétert kell megváltoztatni ahhoz, hogy a kerekek a tengelyeken ki/be elmozduljanak? Mert jobban nézne ki a vas, ha mind a négy tengely egy síkban lenne, mert így most a hátsók beljebb vannak, nem tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28859) ®abstract® válasza tatabike (#28858) üzenetére


®abstract®
őstag

azt nemtom :N
viszont van egy erdekes mod ajanlom= [link] tudtam ugy modositani,hogy menjen minden verzion :K [link] elvileg szalad ats n is..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28860) tatabike válasza ®abstract® (#28859) üzenetére


tatabike
őstag

Jó cucc, be lehet lőni vele a fékerőt. Köszi.

Nézegettem a mods.club-on az 1.50 verziós modokat, 71 személyautót számoltam össze, több van ezekből a tragacsokból, mint az összes többi modból együttvéve. Azt hittem ez kamionos játék.... Van olyan oldal, ahol még csak nem is az autók között vannak, hanem telerakják velük a teherautók listáját... :(

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28861) ®abstract® válasza tatabike (#28860) üzenetére


®abstract®
őstag

szivesen. ja.meg a kormanyzas-fekezes-kabin fizika is valtozik-tetszik :K
egy helyben alapjaraton rezonal a kabin,satufek eseten meg bolint. faxa.

azt nem hiszem-tudok rola-sok szgk mod van-de motort is lattam :)
nezd csak micsoda csemege :D [link]
van par szgk im= merci G63 amg, lexus lx570,,porsche cayenne, merci S65 amg. :B
nezegess csak regebbieket is van esely,hogy menni fognak-tesztelheted.
napokban orosz vasakat hajtottam,de van liazom is 3 fajta..
szerencsere nagyon sok lelkes rajongo van,fejlesztgetnek modokat-1re jobbak vannak.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28862) tatabike válasza ®abstract® (#28861) üzenetére


tatabike
őstag

Nekem nem tetszik, hogy személyautók vannak a játékban. Mármint vezethető személyautók. Még a buszok sem jönnek be.
Van Liazod 1.49 ETS2-re? Küldhetnél egy linket, mert én hetek óta nem találok normálisat, ami működne is... :N

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28863) Ablakos


Ablakos
őstag

Aki még nem akar automatikusan frissítést (1.50) az ne legyen online. A steam kérdés nélkül már tölti a legújabb verziót. Nem is tudom, hogy lehet ezt megakadályozni. :F Promods + egyéb térkép nélkül nem akarok játszani.

[ Szerkesztve ]

(#28864) TigerDzsó válasza Ablakos (#28863) üzenetére


TigerDzsó
tag

Steam-en belül ETS 2-re jobb klikk --> tulajdonságok --> béták --> béta részvétel --> "temporary_1_49 - 1.49.x for incompatible mods".

Így marad 1.49-en addig, amíg át nem állítod.

(#28865) Ablakos válasza TigerDzsó (#28864) üzenetére


Ablakos
őstag

Igen ezt láttam én is. Szóval így kell.

Köszönöm, rajta vagyok.

(#28866) Jadro


Jadro
veterán

Milyen lett a végleges TAA? A bétához képest... Tudom, próbáljam ki, de nem akarok ennyit letölteni, ha nem jó akkor meg visszaállni. Megszoktam már a Snowy félét és nem adnám alább ha nem muszáj. Különben is, most beleszerelmesedtem a Merci MP3-ba, úgyhogy várok, míg az egyéb modok is kompatibilisek lesznek. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#28867) ®abstract® válasza Jadro (#28866) üzenetére


®abstract®
őstag

Ezt az merci mp3-as modellt eddig nem de nemsokára beszerzem, köszi :K
Nekem még megvan 97-es mp1-es meg antos meg axor, és vannak brazil modellek is ha érdekelnek akkor tudom ajánlani :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28868) Jadro válasza ®abstract® (#28867) üzenetére


Jadro
veterán

Ezt találtam meg, de van MP2 is. Az is remdben van, pláne hogy free és teljes csomag hanggal, festésekkel.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#28869) ®abstract® válasza Jadro (#28868) üzenetére


®abstract®
őstag

Köszi 💯 akkor még az mp2-est is beszerzem, ahogy látom nézem jó vas ez is.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28870) Delerium válasza Jadro (#28866) üzenetére


Delerium
senior tag

Egy gyors fuvarból, az is éjszaka tudok kiindulni, nem vettem észre semmi különbséget a bétához képest. A benzinkutak lámpái és az oszlopok vibrálnak. Estefelé tudok majd többet mondani, hogy mi változott.

"I fight for the Users"

(#28871) Jadro válasza Delerium (#28870) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi, akkor nem szaladok frissíteni azt hiszem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#28872) ®abstract®


®abstract®
őstag

egyiptomba nem tudtam felmenni a dombon :)

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28873) vlevi válasza Jadro (#28871) üzenetére


vlevi
nagyúr

Időközben az ATS 1.50 is elkészült, frissült. (Én nézegettem az open bétát jópár napig, így pár véleményt tudok mondani róla).
A grafikai frissítések nekem tulajdonképpen tetszenek, valamivel jobb lett, mint korábban, és úgy vettem észre, mintha az fps droppolások is eltűntek volna. Talán, de ez még nem biztos, mert lehet, hogy csak nem jártam olyan helyen, ahol eddig sűrűn előfordult.
Kalifornai újrarajzolása nagyon jó lett.
A sávtartó elektronikát inkább hagyjuk, elég viccesen működik, pl, ha hamarabb leveszed az indexet, akkor vissza akar erőltetni a sávba. Valamint, vannak esetek, amikor túlkorrigál, és van, amikor nem eleget, ezért átmegy a másik sávba, vagy akár le az út szélére. De ez valószínűleg a való életben is így van, ne várja senki, hogy egy Lillafüred-Felsőtárkány útvonalon, tempomattal, sávtartóval végigaludhatja az utat :)
Az adaptív tempomat is jó, nagyrészt működik, van, amikor berántja a satuféket, de ez nem ugyanaz, mint a vészfék asszisztens, az megy (menne) tempomat nélkül is. A vészfék asszisztens nekem már többször volt, hogy nem fékezett, ezért csattanás lett belőle, pedig simán meg lehetett volna állni. Ez égyébként igaz az adaptív tempomatra is, van néha olyan, hogy nem kezd el lassítani az előttem menő tempójára. De azt pl. tudja, hogy haladok a lassabb sávban 50-el, tempomat beállítva 80mph-ra, és, ha átmegyek a másik, üres sávba, akkor elkezd gyorsítani.

ETS2-ben pedig ezeket túl Svájc újrarajzolása az újdonság, és ehhez kapcsolódik egy 10 fuvaros WOT Event. legalább 10 fuvart kell vinni Svájcba, vagy Svájcból, legalább 200km hosszan, és fontos, hogy 10 különböző országból.

[ Szerkesztve ]

(#28874) Jadro válasza vlevi (#28873) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi az infókat! Kimondottan a grafika érdekelt. Egyelőre marad az 1.49. Időközben jelezte Snowymoon is hogy rajta van a saját cuccának a frissítésén. Svájc még várhat. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#28875) Ablakos


Ablakos
őstag

A proMods előreláthatólag május vége előtt nem kerül ki. A többi mod térkép (ha ráépülnek a PM-re) még később. :(((

(#28876) Delerium válasza Jadro (#28871) üzenetére


Delerium
senior tag

Kicsit hosszabb TAA elemzés után azt tudom mondani, hogy nincs nagy változás a bétához képest.

Amit a legjobb használni az a TAA-SMAA éles renderelés, lágyon mindent elmos de ugyanúgy villognak a dolgok. Persze akinek van hardver annak nem lesz gond 2-3-400%-kos felbontás renderen játszani, ott valószínűleg szép lesz a kép de 400-on mondjuk amúgyis az lenne.

Városon kívül még oké a, nem feltűnő a dolog de ahogy beérek egy városba és van sok lámpaoszlop, vezeték, ablak, ház ott teljesen összeomlik a TAA és nem tud mit kezdeni vele. Sajnos a Snowy mod jobb, de ahogy írta Patreonra az 1.50 updatere lehet sokat kell várni.

Mindezek mellé nekem elég sokszor droppol framet, beesik 25-re, VGA és proci használat szintén esik nagyjából 40-50%-kot, memóriát meg eszi, frissen indított gép és már a loadingnál 11 giga kell neki :D

Nagyon gondolkodom egy budget PC-n, az árakat nézve valami Intel ARC VGA-val, de ez még a jövő.

Jelenleg 100% renderen, Full HD, SSAO ki, minden más ultra vagy high, kivéve a tükrök teszteltem. Elfogadható az eredmény, jobb mint volt, de a jó nem ilyen.

"I fight for the Users"

(#28877) Jadro válasza Delerium (#28876) üzenetére


Jadro
veterán

Szomorú ez egy ilyen öreg játéknál. Idejük lett volna már rendberakni... Ennél már csak az szomorúbb, hogy mindent fullra rarkva sem tűnik el a villódzás illetve lebutítva is be tud akadni.

Maradok 1.49+Snoowy modon full grafikai beállításokkal, nekem így most megfelel egyelőre, illetve a gépem is bírja.

"Szerencse", hogy a frissítések általában nem hoznak "must have" módosításokat, amik nélkül nem lehet élni. :DDD

ATS-en lehet hogy teszek egy frissítési próbát, ott alig pár moddal játszom, könnyebb az átállás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#28878) vlevi válasza Jadro (#28874) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az azért nem változott, hogy vannak területek, ahol 3-4 óra útra nincs egy pihenő.
Most pl. beszoptam. A svájci-osztrák határ előtt volt pihenő, ott nem álltam meg, a legközelebbi pedig Insbruckban van, ami innen még majd 2 óra, nekem meg 4 percem van
A térképen jelzett 2 pihenő csak a szembejövő sávból érhető el.
:(

(#28879) Jadro válasza vlevi (#28878) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem ez nagy szívfájdalmam, hogy nincs sokkal jobabn telerakva pihenőhelyekkel a játék. Sokkal életszerűbb lehetne.

Közben ATS-t megupgradeltem. Szódával elmegy a kinézet, de azért vannak vibrálások. Ez már így marad, nem lépek vissza vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#28880) Foose


Foose
addikt

Nálatok nincs gond a jelenlegi eventtel? Salzburg-Nürnberg online fuvart nem fogadta el. Több mint 300 km.... :F Ez lett volna az első fuvar az eventben

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28881) tatabike válasza vlevi (#28878) üzenetére


tatabike
őstag

Elvileg 2 órát rávezethetsz, mielőtt bealszik a sofőr.

Jadro, ez így élethű, nem túl sok kamionos pihenő van a valóságban sem. Németországban pl. minden nap több tízezer kamion nem tud szabályosan megállni aludni.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28882) vlevi válasza tatabike (#28881) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igazad van, kamion nem állhat meg akárhol.
De azért néhol előfordulnak a játékban, pl lengyel területen, ahol egy útszéli fűcsomó mellé ki van rakva a pihenő jel. ATS-ben pedig majdnem mindenütt, de valószínűleg az amerikai szabályok mások.

(#28883) Foose válasza Foose (#28880) üzenetére


Foose
addikt

Oké, megvan a baki.... Switzerland event.... :U :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#28884) Delerium válasza Jadro (#28879) üzenetére


Delerium
senior tag

Kipróbáltam ATS-t is, ugyanazokkal a beállításokkal szerintem rosszabb mint ETS, elmosottabbnak tűnik minden. Hagyni kell még ennek időt, nem volt rá nekik elég :D

"I fight for the Users"

(#28885) vlevi válasza Foose (#28883) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, és különböző országokból/ba kell teljesítened.
"Players will achieve their personal goal by completing cargo deliveries between Switzerland and 10 different countries."
[link]
Német, francia, olasz határ közeli városok gyorsan kiesnek, élmény lesz majd Tallinból vinni egy zsák lisztet Genfbe (ha találsz svájci fuvart), aztán vissza egy kanál étolajat Helsinkibe :D

(#28886) Cr00py


Cr00py
senior tag

Én a wot karbantartást szívtam be.. 7/10-nél vagyok. Vittem a 8-ik fuvart. Kb ~300km lett volna még, de ittam egy kávét + cigi. Mire visszaértem, kiírta a game, hogy lost connection with wot servert.. na mondom mi az isten.. erre rákerestem, és twitteren ( X ) ~2 órája tették ki, hogy mad lesz egy ilyen is.. hátköszi. Természetesen ilyenkor buktam a fuvart, mert felszívódott a pót. Ingame is lehetne egy értesítés ilyen esetekben amúgy, avagy egy visszaszámlálás. Kétlem, hogy aki játszik, az közben a social media-t böngészi.

TMP sajnos még nem frissült 1.50-re..pedig ott gyorsabb lenne forgalom nélkül, + hangulatosabb is másokkal. Offline viszont az AI botrány még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#28887) ®abstract®


®abstract®
őstag

egyébként igazatok volt- a forgalom logikája tényleg helytelenül működik- ets2 ben :F tökmindegy milyen traffic modot kapcsolok be,ha nem ismeri az ai a szabályokat akkor szabhatom :O szemből- oldalról- hátulról is belémcsattan a vak gyökér - ilyenkor azt gondolom,hogy elromlott a fék biztos- de a nyomorult fejlesztő- kiadó a hosszú évek alatt nem volt képes javítani a problémát- nem úgy tűnik hogy dolgoznak rajta.. úgy tűnik hogy az ats ben jobb a helyzet de valójában nem :U
van több utcai forgalmas autós játékom, régebbi- újabb, de még ilyen ostoba- logika, szabály mentes forgalmi helyzeteket a többi játékomban nem tapasztaltam. azokban az ai forgalom előzékeny- lassít- megáll..
ja,meg alaphelyzetben a mai napig nincs egyik scs játékban se mentő-rendőr-tűzoltó.. :N

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28888) pcnet válasza ®abstract® (#28887) üzenetére


pcnet
addikt

Rendőr van, csak nem lép akcióba. A buta AI miatt már többször kikapcsoltam a forgalmat, de úgy meg unalmas volt a játék. Csak mentem-mentem és sehol senki. Most a no damage modot használom. Tudom, nem sportszerű, de amikor egy 800 km-es fuvar alatt úgy össze törnek, hogy a fuvardíj többszöröse a javítás, akkor már nem tudok mást tenni. Tudom, úgysincs mire elkölteni a pénzt a játékban, de akkor is bosszant, hogy pl megkezd egy előzést, jön szembe az én sávomban és megáll, bambán áll velem szemben. Nem húzódik vissza. Közte és a szalagkorlát között kell elmennem, aminek jutalma 13% sérülés. Vicc!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#28889) Ablakos válasza pcnet (#28888) üzenetére


Ablakos
őstag

Ezekről az incidensekről készül/készült videó? Akár fülke nézetben is, de a visszanézett esemény sokat tud segíteni. Értem, hogy miről van szó, de csak az ember tud jobban alkalmazkodni. Az AI csak az előre meghatározott kód/nyomvonal alapján megy.

(#28890) pcnet válasza Ablakos (#28889) üzenetére


pcnet
addikt

Régen Truckyval készítettem videót, de már meguntam. Ha már gyorsítóban látom jönni mellettem, automatikusan húzódok balra. Igyekszem kikerülni az ütközéseket, de mikor satuzik előttem pl egy rendőri igazoltatáskor vagy balesetkor, azt nem tudom kivédeni. Tudom, hagyjak nagyobb követési távolságot. De akkor meg sokszor 70-75tel kellene menni 80as szakaszon, mert tököl.

Nemrég volt szó róla, hogy bekerül a játékba egy elektromos kamion. Az mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#28891) Z0C! válasza ®abstract® (#28887) üzenetére


Z0C!
őstag

ezt írtam anno.
Hiába teszel be bármilyen forgalom modot, az max a benne lévő autók spawn szorzóját, és sűrűségét befolyásolja. illetve max több model jelenik meg...
Scriptben egy haladási irány / sebesség van megadva. Az, hogy egyenesen vagy balra/jobbra kanyarodik az csak egy random esemény alapján történik.

Az AI nem fogja tudni, hogy mi az a KRESZ, mi az a jobbkéz szabály.
Igazából úgy jellemezném őket, mint a szemellenzős lovakat...csak "előre" senki és semmi nem érdekli. Képtelen időben reagálni hirtelen dolgokra...és amennyire primitív simán összeakad "saját" magával....

Ezt nagyon fejleszteni sem lehet...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28892) ®abstract® válasza pcnet (#28888) üzenetére


®abstract®
őstag

Z0C

egyébként azt gondolom,hogy olyan személy vagy személyek fejlesztik vagy csak próbálták az ai t forgalmat szerkeszteni akinek nincs jogsija,vagy megvette, megszokásból vezet,vagy soha életében nem vezetett, v. ahogy a többiektől látta vagy videók alapján.
7 fajta utcai autos gamem van,egyikbe sincs ilyen :N káosz..
forgalomra szükség van kamion szimbe, anélkül 1 ruppot nem ér!
ha jól tudom,akkor ilyesmi közlekedési szabályokat ismerő ai traffic mod pack megoldható lenne néhány mb. csomagba,ha nem akkor tévedek..de hát na- kiadnak kamion szimulátort így :F javítani kéne nem ikonozni- spotyfizni- árnyékolni-megafaxtudjamit..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28893) tatabike válasza ®abstract® (#28892) üzenetére


tatabike
őstag

Ez ilyen, igazából csak a nevében szimulátor, mert a valódi szimulátortól azért messze van. Persze, én könnyen mondom, mert a valóságban is ilyen dögöket terelgetek, és van mihez viszonyítani. A játékok között Scania, de a szimulátorok között csak egy Iveco... :)) (bocs a fanoktól....)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28894) Z0C! válasza ®abstract® (#28892) üzenetére


Z0C!
őstag

Találd ki kinek nincs jogosítványa...
Lehetne itt jó AI-t csinálni, csak nem erre a motorra....
A baj leginkább az, hogy az SCS szarik azoknak a véleményére akik ismerik már a játékot és nem csak játszanak vele...
Sajnos ez a játék is elmegy olyan irányba, ahova nem kellene...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#28895) ®abstract® válasza Z0C! (#28894) üzenetére


®abstract®
őstag

tatabike

nekem semmi közöm nincs a kamionozashoz csak tetszik mind2 game-faxa modellek vannak.. korábban tesztelte a kamionos tag- st22 lacika néven- mondta,hogy nem rossz alapvetően a játék de nem is jó.. utubozik, népszerű,sok videoja van- vezet-alszik- sétál- főz- süt- kirándul- érdekes 😎

nemtom, nem vagyok kis Józsi-azaz=Jóska 😎
kik ezek-a piszkos 12? 😁
úgy tudom,hogy 2 nő is a csapatban van,vagy mégsem..alul a szemuveges kék pólós tag a pavel sebor hogy engedheti meg a haveroknak meg a barátainak,hogy ilyen foschtengert kadjanak a kezükből?
ígéretek szerint az új grafikus motor-hozni fog ai forgalmi cserét,lesznek mentők, rendőrség, tűzoltók stb. csak ki kell várni :U

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28896) ®abstract® válasza pcnet (#28888) üzenetére


®abstract®
őstag

sztem erre a no damage pont szükséges :N elég ha leveszed az ütközések erejét 50% ra.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#28897) vlevi


vlevi
nagyúr

Nna, közben megjelent Nebraska az ATS-hez.
Újdonság, hogy most, induláskor adnak 10% kedvezmennyt. Gondolom, észre vették, hogy nagyon sokan várnak a DLC-k megvásárlásával az első akcióig. :K

(#28898) lo_jo


lo_jo
senior tag

Már megijedtem, hogy lemaradtam valamiről, de szerencsére nem. Csak a szokásos jogos kritizálás mellé csapott 0 szakértelem. Ja de mégis, sikerült szintet lépni: már a fejlesztők kinézete is számít.

Katasztrófa.

(#28899) vlevi válasza vlevi (#28897) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nebraska DLC árán még lehet faragni kicsit, ha a Great Plains bundle-be veszed meg, így az eredeti 12€ helyett, a csomagban 24% kedvezmény van, 9,17€.
Csábítóan hangzik :)
És van valami sport paint job is.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#28900) tatabike válasza ®abstract® (#28895) üzenetére


tatabike
őstag

Ismerem a csókát, 10 év kamionozás után mindenkinek Ő akarta megmagyarázni, mi is ez az életmód, mikor az igazi sofőrök még 20 év tapasztalat után sem dicsekednek azzal, hogy jó sofőrök. Személy szerint én egy ripacsnak tartom az embert, de kinek mi, ugye....

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.