Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:22:55

LOGOUT.hu

SONY ERICSSON XPERIA X8
A téma összefoglalóban igyekeztem/tünk összeszedni minden, a telefonnal kapcsolatos információt.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) FET-MEN válasza mathaus=) (#10487) üzenetére


FET-MEN
veterán

igen minden t így csináltam erre az a baj h rendelkezik a legujabb szoftverrel, igen ez eddig oké de nincs olyan hogy befejezés, illetve telepítés csak annyi hogy kilépés.. :F mi a xar van :O

Iphone 7

(#10502) mathaus=) válasza FET-MEN (#10501) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Fú akkor fogalmam sincs :O Én recoveryből felraktam egy vodás romot és egyszer csak beszart:S(nem ismerte fel a sim kártyát) Akkor megpróbáltam a SEUS-t és akkor volt olyan h telepítés és gond nélkül felrakta... Esetleg még ezt próbáld meg : PC Companion-> Support Zone-> Javítás. Ha ez sem lesz jó akkor sztem marad a flashtool...

(#10503) Dika22


Dika22
tag

Sziasztok! Végre x8 tulaj lettem!! :D Az lenne a kérdésem, hogy honnan tudnék leszedni navigációs progit (az android marketen kívűl), amivel ingyen navigálhatok??? :)

"Samsung s23 ultra®

(#10504) _gombika_


_gombika_
csendes tag

Sziasztok!

lehet, hogy már kérdezték elöttem, de X8 meddig kezeli a memóriakártyát? 16GB-set még hibátlanul lekezeli vagy inkább 8GB?

(#10505) k850 válasza Dika22 (#10503) üzenetére


k850
addikt

Google a jó barátod! :K Ment egy privi segítségnek, de legközelebb keress rá! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#10506) Dika22 válasza k850 (#10505) üzenetére


Dika22
tag

Kerestem, találtam is, de innen vártam inkább a bíztatást!!! Köszi a segítséget, ja és bocs, hogy ide írtam, de itt legalább 100% hogy jót mondanak. :)

[ Szerkesztve ]

"Samsung s23 ultra®

(#10507) lsebestyen válasza _gombika_ (#10504) üzenetére


lsebestyen
addikt

kezeli a 16gb-t is :K

(#10508) _gombika_ válasza lsebestyen (#10507) üzenetére


_gombika_
csendes tag

köszi a gyors választ :) , szeretnék venni nagyobb memkártyát és annyi mindent hallottam nemvoltam biztos benne

(#10509) dnelb válasza _gombika_ (#10504) üzenetére


dnelb
veterán

16.

(#10510) JoolsNOS válasza FET-MEN (#10501) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Próbáld meg a flashtoolt. Azzal is egy klikk a root, meg utána az xrecovery is.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#10511) FET-MEN válasza JoolsNOS (#10510) üzenetére


FET-MEN
veterán

ezt most mire írtad?? én vissza akarom teni a gyári rom-ot.. flahtoolal tettem fel a root-ot is meg a recovery-t is.

Iphone 7

(#10512) _gombika_ válasza JoolsNOS (#10510) üzenetére


_gombika_
csendes tag

valaki használja 16GB-s kártyával? mik a tapasztalatok? hibátlanul működik?

(#10513) mathaus=) válasza FET-MEN (#10511) üzenetére


mathaus=)
senior tag

Na FET-MEN sikerült a gyári rom visszapakolása??:)

[ Szerkesztve ]

(#10514) FET-MEN


FET-MEN
veterán

na valaki?? HELP! ennyit ér az a híres SEUS?? hogy nem tudok vele mit kezdeni?? nincs se befejezés se telepítés, csak kiírja hogy a legfrisebb van és kilépés ennyi. :W :R

mathaus=) épp ezar hogy nem most leírtam mi a problem. :U

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#10515) arany1989 válasza FET-MEN (#10514) üzenetére


arany1989
tag

Nekem is ugyanez a bajom volt a napokban akkor azt a FlashTool megoldotta :)
Csak élelmesnek kell lenni, keresni a neten mint atom, ha megtaláltad akkor szedd le hozzá a gyári X8-romot ami a Flash Tool-nak megfelel és már kész is.
Ha nagyon nem boldogulsz akkor talán utána nézek.

(#10516) arany1989 válasza FET-MEN (#10514) üzenetére


arany1989
tag

Nekem is ugyanez a bajom volt a napokban akkor azt a FlashTool megoldotta :)
Csak élelmesnek kell lenni, keresni a neten mint atom, ha megtaláltad akkor szedd le hozzá a gyári X8-romot ami a Flash Tool-nak megfelel és már kész is.
Ha nagyon nem boldogulsz akkor talán utána nézek.

(#10517) FET-MEN válasza arany1989 (#10515) üzenetére


FET-MEN
veterán

megy flastool al tuti csak nem akartam flashelni, am ez is eltünteti a root-ot? nem mi? épp azér lenne jobb SEUS. :U nem vok annyira béna mint gondolod..
dupláztál ;]

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#10518) arany1989 válasza FET-MEN (#10517) üzenetére


arany1989
tag

De ha Root-olni akarod csak Super One Klick és elvileg Root-olva is van a készülék.
De mindek kell ahoz neked SEUS?

(#10519) lsebestyen válasza arany1989 (#10518) üzenetére


lsebestyen
addikt

pont az kell neki, h ne legyen root.

FET_MEN: nemtom mi lehet a gond, tuti van olyan h újrarakás/javítás/stb :U

(#10520) FET-MEN válasza arany1989 (#10518) üzenetére


FET-MEN
veterán

nagyon félreértesz kolléga..most W8 ROM-om van fenn és vissza akarok állni gyári rom ra se root semmi mert furán viselkedik a lezár gombom, és ha lenne valami, akk ne legyek xarba. :U utána mehet vissza a W8 ;]

Iphone 7

(#10521) lsebestyen válasza FET-MEN (#10520) üzenetére


lsebestyen
addikt

pc companion esetleg?

(#10522) FET-MEN válasza lsebestyen (#10521) üzenetére


FET-MEN
veterán

próbáltam..ugyanez a helyzet.. :O és én még elhittem hogy vissza lehet tenni a gyárit gond nélkül..erre a nagy SEUS sem műkszik.. :N

Iphone 7

(#10523) lsebestyen válasza FET-MEN (#10522) üzenetére


lsebestyen
addikt

nah majd mindjárt kipróbálom én is...

(#10524) Weißturul válasza lsebestyen (#10500) üzenetére


Weißturul
senior tag

Na, a módosított megoldotta a nyelvét :R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10525) Weißturul válasza Weißturul (#10524) üzenetére


Weißturul
senior tag

JIT, App2SD megoldva :C Root is oké, Root Expolerrel most takarítunk :))

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10526) JoolsNOS válasza FET-MEN (#10511) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ja bocs, azt hittem rootolni akarsz. Amúgy mind pc companionon, mind seuson kell lennie olyan lehetőségnek, hogy ráfrissíts a legújabb szoftra.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#10527) FET-MEN válasza JoolsNOS (#10526) üzenetére


FET-MEN
veterán

nincs :O csak én szívok mindíg ezzel :N
amúgy no problem, félreértések mindíg vannak :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#10528) Weißturul válasza FET-MEN (#10527) üzenetére


Weißturul
senior tag

a seus egyszerű volt: rádugtam a gépre kikapcsolva miközben nyomtam a visszát - utána pedig mondta, hogy a egújabb szoft van a telón és ha telepítek akkor minden személyes adat a belső memóriából el fog veszni :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10529) FET-MEN válasza Weißturul (#10528) üzenetére


FET-MEN
veterán

És akkor nekem ezt mér nem ajánlja fel? :DDD :N

Iphone 7

(#10530) vviktor1 válasza _gombika_ (#10512) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Én tőle vettem 16-osat, pontos, korrekt eladó. Egyrészt visszavételi garanciát vállalt a működésre (mert nincs a listában a Sony Ericcson), másrészt adott mellé sd és usb adaptert, harmadrészt hibátlanul megy a kártya.

.

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#10531) Weißturul válasza FET-MEN (#10529) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nem tom, kérdezd meg tőle ;]

Amúgy az app2sd mégse jó :( Azt hittem oda telepít, mert kapásból lecsíptem a marketről vagy harminc appot, de nem rinyált a hely miatt (pedig a fele vagy játék volt) és amikor elindítottam a terminal Emulatorban az és utána ellenőrzést sorra mondta fel a szolgálatot szinte az összes app (ez idegesítő amikor folyton ugrálnak fel az ablakok, pedig egyik se futott) és utána eltűnt az összes, még pár gyári is :Y :(((

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10532) FET-MEN válasza Weißturul (#10531) üzenetére


FET-MEN
veterán

nagratula.. ellenőrzés mindíg kell. gscript a legjobb. :)

Iphone 7

(#10533) Weißturul válasza FET-MEN (#10532) üzenetére


Weißturul
senior tag

sebaj, belejöttem a SEUSolásba :))

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10534) FET-MEN válasza Weißturul (#10533) üzenetére


FET-MEN
veterán

ja nálam meg szívás van.. és senki nem tud rá mit mondani.. :U

Iphone 7

(#10535) _gombika_ válasza vviktor1 (#10530) üzenetére


_gombika_
csendes tag

köszi szépen elmentettem a felhasználót, amint megvan a pénz tőle fogom megvenni! :)

(#10536) lsebestyen válasza FET-MEN (#10534) üzenetére


lsebestyen
addikt

nem, mert ez user-error. :(

(#10537) FET-MEN válasza lsebestyen (#10536) üzenetére


FET-MEN
veterán

oké..megin jót fogtál ki :U holnap amint géphez érek készítek neked egy keepscreent. megegyeztünk? nem pont idevaló szöveg volt.. :U megin előre lenézel. többet tudok mint gondolnád..

Iphone 7

(#10538) lsebestyen válasza FET-MEN (#10537) üzenetére


lsebestyen
addikt

:D ki mondta h lenézlek? mindenkinek működik, kivéve neked, ezért hívják user-errornak. annyit tehetsz ellene, h átrágod magad rajta még1x, kipróbálsz más dolgokat. nem vitatom, h nem értesz hozzá...velem is sokszor megesik, és tudom milyen idegesítő, mikor azt gondolod, h mindent jól csinálsz, de mégsem, mert vlmi tök egyértelmű dolgot, rontasz el, stb.

(#10539) FET-MEN válasza lsebestyen (#10538) üzenetére


FET-MEN
veterán

többen is észlelték ezr a problémát szval szvsz.. majd megpóbálom másik gépen, vagy itt ujratelepítéssel. más nem marad. persze user error maradok.. :DDD

Iphone 7

(#10540) Weißturul válasza FET-MEN (#10539) üzenetére


Weißturul
senior tag

a gép tőled kap syntax errort és tuti ezt nézzük user errornak ;] :D

amúgy én nem láttak senki mást akinek rossz lenne :F

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10541) FET-MEN válasza Weißturul (#10540) üzenetére


FET-MEN
veterán

egynek minimum láttam..:U az OFF-ot meg mellőzzük. nem akarok modinál kikötni. :DDD

Iphone 7

(#10542) Weißturul válasza FET-MEN (#10541) üzenetére


Weißturul
senior tag

én se akarok banánt :N ebben az egy dolgban nem akarok bátyám nyomdokaiba lépni :D

A bootloaderhez ugye csak az SE fér hozzá? Tudtommal a gyárakban szokták berakni a SIM lockot benne és azon belül csapják hozzá az operátort a névhez, ugye?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10543) FET-MEN válasza Weißturul (#10542) üzenetére


FET-MEN
veterán

így van :DDD jó döntés,am a bootloadert is hekkelték már meg tudtommal :U

Iphone 7

(#10544) BRIKLY válasza Weißturul (#10542) üzenetére


BRIKLY
veterán

már otthon is ki lehet nyitni. :))

(#10545) Krisztián: így van. épp ezért nem is piszkáltam még.

[ Szerkesztve ]

(#10545) dnelb válasza BRIKLY (#10544) üzenetére


dnelb
veterán

Csak épp még semmi értelme nincs.

(#10546) Weißturul válasza dnelb (#10545) üzenetére


Weißturul
senior tag

+1, ez az X8-ban az egyetlen rész amit nem nagyon kéne piszkálni. Itt már nem appokat kell csereberélgetni :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10547) vaki válasza punk17 (#10489) üzenetére


vaki
aktív tag

Update: úgy tűnik mégiscsak a 4GB-s kártya lesz a gubanc.
Full wipe természetesen megvolt ROM telepítés előtt és után is.

Este visszaraktam a régi 2GB-s kártyát és most működik.

Egyébként hogyan kell ezt a memkari cserét szabályosan kivitelezni, hogy tuti ne legyen gáz?

Esetleg még arra gondoltam, hogy nem-e az SD-re telepített appok miatt van gond, merthogy ugye az ext2-es partíció tartalmát nem tudom átkopizni az új karira...

A felhasználóbarát felhasználó

(#10548) Weißturul


Weißturul
senior tag

Miért nem megy az Asphalt 5 :F Azt írja a készülék nem támogatott :(((

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10549) Dhampir válasza Weißturul (#10548) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán túl sok vizet nyelt: [link] ;]

(#10550) Weißturul válasza Dhampir (#10549) üzenetére


Weißturul
senior tag

:DDD pár HSz-el fentebb írtam, hogy a tempban idejére a bátyám szócsöve leszek ebben a topikban mivel most mókolt a zeussal meg ilyenek :K viszont eltaláltad, nekem még nincs okostelóm :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.