Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) ko9 válasza Zoli133 (#11450) üzenetére


ko9
addikt

patchrom/build mappád van?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11452) Zoli133 válasza ko9 (#11451) üzenetére


Zoli133
őstag

természetesen van, hisz az env set. script is ott fut le.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11453) ko9 válasza Zoli133 (#11452) üzenetére


ko9
addikt

Visszaolvasva tényleg hülye kérdés volt...

A PORT_BUILD elvileg $PORT_ROOT/build-nak megfelelő. echo $PORT_BUILD mit ad?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11454) Zoli133 válasza ko9 (#11453) üzenetére


Zoli133
őstag

Vicces, újrakezdtem az egészet, azon kívül, hogy javat nem raktam fel most működik, fura, pedig minden ugyan az. (könnyű újrakezdeni ha egy restart után a linuxom visszaáll az belakott állapotra és elvesznek a módosítások...)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#11455) ko9 válasza Zoli133 (#11454) üzenetére


ko9
addikt

Na akkor jó :) Érdekes is volt, mert pont a múltkor töröltem le az egész forrást (Csak 100GB-om van Linuxnak, és le van szedve 3 teljes Android forrás, ha buildolok is már nem fér el), és ugyanígy zipenként szedtem le. Megcsináltam a mappákat, helyreraktam, és ment is build. Azért volt fura hogy nállad rosszalkodott.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11456) vaki


vaki
aktív tag

Sziasztok!

Hogy lehet az hogy, hogy a T-s árlistában a telefon még benne van, de online már nem lehet rendelni? Ez azt jelenti, hogy csak szerencsével vehetjük meg valamelyik boltban?

Úgy fest barátnőmet végre sikerült rávenni, hogy legyen neki is okostelója, és ha még van akkor ilyen, ha nincs akkor Tipo.
Kérdéseim:
- ha jól sejtem hivatalos ICS még nincs rá
- van-e valami ismert hibája (pl mint a mininél az érintőgomb érzékenység)?

A felhasználóbarát felhasználó

(#11457) ko9 válasza vaki (#11456) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Szerintem jól gondolod a T-s lehetőséget. De manapság 40ezer a MediaMarktba függetlenül :)

- Van rá hivatalos ICS
- A régebbi készülékek ciripeltek, de az újakba javították - ergo nem nagyon tudok típushibáról.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11458) vaki válasza ko9 (#11457) üzenetére


vaki
aktív tag

Mi előfizetés váltással gondoltuk+hűségpont beváltás, így 25-re jönne ki

Köszönet a gyors választért

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#11459) ko9 válasza vaki (#11458) üzenetére


ko9
addikt

Úgy még jobban megéri. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a T kiadta az ICS-t... :F

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11460) natë válasza ko9 (#11459) üzenetére


natë
nagyúr

Active-ra igen, gondolom akkor a mini pro sem maradt ki. :F

(#11461) ithomas válasza natë (#11460) üzenetére


ithomas
őstag

De kimaradt... :U
Legalábbis kb 1 hete néztem, és szerinte a 4.0.2.A.062 a legfrissebb build, amivel jelenleg is rendelkezem...
Flashtool lesz ennek a vége...csak megvárom, hogy kijöjjön az ICS hibajavítás is Xperia Pro-ra

Real eyes realize real lies!

(#11462) xperiababu válasza natë (#11460) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Délben hívtam a T-Mobile-t. Kérdeztem, hogy miért nem adja ki a Telekom az OTA frissítést? Azt mondta az ügyintéző, hogy várjak. Itt fejeztem be a T-s dolgokat. Majom mobile!

(#11463) ithomas válasza xperiababu (#11462) üzenetére


ithomas
őstag

De miért OTA? :U
A Sony szándékosan nem OTA frissítésként szállítja az ICS-t.
Bőven megelégednénk, ha sima usb-s módszerrel is frissíteni lehetne...de NEM. :)

Real eyes realize real lies!

(#11464) fatal` válasza xperiababu (#11462) üzenetére


fatal`
titán

OTA-n hiába várod az ICS-t, mert a Sony nem adja ki. Le lett írva már az elején, hogy OTA-n nem lesz elérhető az ICS csak gépre dugva PCC-vel / SUS-sal.

(#11465) djnice


djnice
veterán

Biztos volt már kérdés csak nem találom rá a választ, ICS van a telefonon és nem lehet vele fényképezni, sem a galériát megnyitni, mert azt írja hogy nem érhető el külső tárhely. Az SD kártya benne van és a fájlkezelővel látszik a tartalma, így nem értem mi lehet a baj.

(#11466) Brutális eb válasza djnice (#11465) üzenetére


Brutális eb
addikt

Volt. Ráadásúl ezen oldalon tehát elég lenne pár hsz-t visszaolvasni..... :W

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11467) djnice válasza Brutális eb (#11466) üzenetére


djnice
veterán

Köszi és bocs, valahogy elkerülte a figyelmemet.

(#11468) Brutális eb válasza djnice (#11467) üzenetére


Brutális eb
addikt

Np. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11469) pepe091 válasza Brutális eb (#11466) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Üdv!

Ha néha napján ráérsz, kérlek olvasgasd: Olvasni való Köszönöm! :)

(#11470) Brutális eb válasza pepe091 (#11469) üzenetére


Brutális eb
addikt

Szia! Ha néhanapján ráérek azt hideg serek , shemalek és jamaican special között töltöm nem lufiejü megkattant grammar nazik ajánlott olvasmányaival. ;]
Jobban jársz logouton ott élvezkedhetsz hasonló arcfenthordó társaid csodálatos siránkozásain.
Amennyiben mégis úgyérzed,hogy mindenképpen tanárkodni szeretnél jelzem,hogy kár az energiáidat rámfordítanod mivel semmilyen szinten nem érdekel. ;] :)) :R

Egyébként mostantól vadászok rád és ha 1 darb írásjel is hiányzik véged.Ehehehe
Mert gondolom te vagy a tökéletes.......

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11471) ko9 válasza Brutális eb (#11470) üzenetére


ko9
addikt

*darab ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11472) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Sziasztok!
Most nézegetem a mobilokat, és megtetszett a mini illetve a mini rpo, meg a ray is.
Kérdésem az lenne, hogy van e negatív tapasztalata valakinek az összeszerelést illetően a mininél, vagy a pronál?Tehát nem lötyög a teteje amikor szétcsúszik, nem nyikorog a készülékház, nincs e lakkopás mint pl a live with walkmannál, nem pattog le a króm a széléről meg ilyesmi..
Köszönöm

(#11473) ko9 válasza Kajla5 (#11472) üzenetére


ko9
addikt

Nekem több mint egy éve van meg, használtam is eléggé, de semmi ilyet nem vettem észre - egyedül tán az USB védőt nehéz kiszedni, de egy kis gyakorlással az is megoldható :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11474) xperiababu válasza ithomas (#11463) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Tapasztalatlan vagyok a ROM frissítésben. Az XDA-ról töltöttem már le pár ROM-ot, de telepíteni nem tudom. Angolul keveset tudok, és féltem a bootloader nyitást. Jelenlegi Mini Pro-m 1 hónapos, és 8 napos. Garancia elölről kezdődött, a biztosítás miatt. Megéri fizetni, csak ha update-et csinálok és elszáll pl.: a kijelző, vagy valami fontos, akkor nem veszik át a szervizben. Szeretem ezt a telefont, megkönnyíti az életem, próbálok vigyázni rá. De még a flashtool-t sem bírom használni. :-(

(#11475) Kajla5 válasza xperiababu (#11474) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Mi ez a biztosítás dolog?

(#11476) lugosi válasza pepe091 (#11469) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hatalmas poént nyomtál el nekünk, Grammatika Mentora. Igen, szerencsétlen gyerek hosszú ú-val írta a ráadásul-t.
Mit javasolsz? Kerékbetörés? Korbácsolás?

Röhej, hogy egy ékezetre képes voltál posztolni, linkelni, keresni stb. Biztos ettől lesz jó az álmod. :F

[ Szerkesztve ]

(#11477) Dead_slow


Dead_slow
tag

Sziasztok, tesóm megkért, hogy varázsoljam fel a telójára az ICS-t, ő t-mobilos és még nem jelzett neki és nem akar várni. A kérdésem csak, az hogy ha, az ebben a hozzászólásban leírtakat követem, tehát felrakom az ott található rootolható 2.3-at, ill CWM-et is, majd az itt leírtak alapján felrakom az ICS-t az úgy megfelelő? Valamint, hogy a t-mobilos gari ilyenkor megmarad? Mert erre, nem találtam egyértelmű választ, ha nem akkor mit kell tenni, hogy garis problémánál ne legyen gond?

Köszönöm :R

(#11478) xperiababu válasza Kajla5 (#11475) üzenetére


xperiababu
csendes tag

A készülék biztosítás véd: tűzkár, viharkár, baleseti okból történő meghibásodás (pl. véletlen leejtés, törés, működést befolyásoló egyéb hirtelen sérülés ellen. Továbbá folyadékkal való érintkezés miatti meghibásodás (pl. eső, vízbe esés, rongálás, harmadik személy (nem hozzátartozó vagy lakótárs) általi szándékos törés, vízbedobás stb., lopás, betöréses lopás (eltulajdonítás dolog elleni erőszak alkalmazásával, pl. lakásfeltörés, gépkocsi feltörés), rablás (eltulajdonítás személy elleni erőszak alkalmazásával, pl. telefon erővel, fenyegetéssel történő erőszakos eltulajdonítása), zseblopás.

(#11479) Kajla5 válasza xperiababu (#11478) üzenetére


Kajla5
aktív tag

Ez mennyibe fáj?

(#11480) Regiee válasza Brutális eb (#11470) üzenetére


Regiee
aktív tag

:C :C

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11481) niiks


niiks
csendes tag

A telefont használja valaki Plantronics M20 headsettel? Működik rendesen?

(#11482) Brutális eb válasza niiks (#11481) üzenetére


Brutális eb
addikt

Sima egyszerü BT füles elméletileg működnie kellene.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11483) walkmanboy


walkmanboy
tag

Sziasztok ! Mikor jön ki az ICS ?? Hihetetlen, párom Live With Walkman-jára már kijött hivatalon T-mobile független ICS. BeXXarok. :W :W

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#11484) Cobretti13 válasza niiks (#11481) üzenetére


Cobretti13
tag

Én is olyat használok.Tökéletesen működik

S3 / MSI GX 620 / Miskolc

(#11485) xperiababu válasza Kajla5 (#11479) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Havi 1090.-Ftot fizetek jelenleg. Igaz, ez a bevezetéskor megállapodított 64.990.-Ft átlaga. Van egy értékhatár. Az alapján számolják ki pl.: mennyi a havidij, és az önrész, amiért cserélik a telefont. Bár az önrészt egy idiótaságnak tartom.

Szerk.: Azt kihagytam, hogy a biztosítást a vásárlástól számított határidőn belül kell megkötni. Ez 60 nap, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#11486) Brutális eb válasza walkmanboy (#11483) üzenetére


Brutális eb
addikt

Hónapok óta elérhető.
Ha esetleg neked nem akkor tedd fel flashtool használatával.

De nagyon kellene már az első hozzászólás nem csinálja valki?.(Nagyon sok a az ismétlödő kérdés.Persze visszaolvasáshoz nem kell 1-es hsz sem....)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11487) Cobretti13


Cobretti13
tag

Valaki használ ehhez (sk17) autós tartót?Ha igen milyet?Külön ehhez a készülékhez nem találtam.

S3 / MSI GX 620 / Miskolc

(#11488) Brutális eb válasza Cobretti13 (#11487) üzenetére


Brutális eb
addikt

Probálj keresni univerzálist.
Media marktban láttam multkor egészen strapabírónak kinézőt.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11489) szente


szente
addikt

Srácok!

Néha elég halknak tűnik beszélgetés közben a telefonom. Nem lehetne csavarni rá valahogyan egy kis plusz kakaót?

(#11490) Regiee


Regiee
aktív tag

Tudnátok linkelni nekem Flashtoolhoz egy Rootolható GB és egy ICS fileokat? Kezdem gyanítani hogy ezek közül valamelyikkel van baj és ezért nem megy a rootolás és romtelepítés :/

:R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11491) redzsi


redzsi
senior tag

Az hogy lehet hogy egyszer csak kiírja Nincs hálózati kapcsolat. Előtte meg neteztem.
Még új a teló. Mivel érdemes kezdeni, mit érdemes/szükséges beállítani?
(adatok, adatbarangolás, vezeték nélküli hálózatok engedélyezve)
Bocs ha már sokadszor merül fel a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#11492) vitya18


vitya18
csendes tag

Szerintetek kapható még a T pontokban? mert gondolom ez nem kevéssel jobb telefon, mint az újonnan kijött Sony tipo.

(#11493) fatal` válasza vitya18 (#11492) üzenetére


fatal`
titán

Sokkal jobb, én nem számítanék a T-re. Media Marktban 40k függetlenül (legalábbis azt írták).

(#11494) vitya18


vitya18
csendes tag

Köszönöm, holnap le is csekkolom, először Live with walkmant terveztem, de az sincs se a Media Marktba, se a T-be, aztán megtaláltam ezt és rájöttem hogy jobb mint az :DD

(#11495) dobobazsy válasza vitya18 (#11494) üzenetére


dobobazsy
őstag

Tipo közelébe sem ér ;]
LwW előnye a nagyobb kijelző (ami egyben hártány is) és a sztereó hangszórók.
engem is jobban csábított a qwerty.. :))

(#11496) vitya18 válasza dobobazsy (#11495) üzenetére


vitya18
csendes tag

de kijelzőbe is csak 0,2 '' a különbség nem? az nem túl sok:) képességekbe meg jobbnak tűnik ez:) :)

(#11497) janes1976 válasza szente (#11489) üzenetére


janes1976
őstag

Ezt én is írtam annó, nincs rá megoldás, ez ilyen. :W Viszont nyomd oda pontosan a füledhez, ne csak oda tartsd és mindjárt jobb lesz. :W

Meg annyi "hiba" van még nálam (is), hogy ICS alatt az üzenetjelző LED kilőve. :W Bár gondolom és legalábbis nagyon remélem, hogy javítják, mert durva hogy nyomkodni kell a telót ahhoz, hogy lássam, jött-e sms, miközben annyi lenne, hogy rápillantanék és már látnám ezt. Érdekes hogy elmulasztott hibánál ez a LED műkszik. Nem is értem, hogy a Sony hogy adhatta ki az ICS-t ezzel az óriási hibával. :W

Másnál mennyit bír ki az akksi? Mert nekem elég hamar lemerül. :Y Ez gondolom minden okostelefonnál így van, úgyhogy ezt nem rovom fel nekik, csak érdeklődöm. :F

Viszont nekem eddig többnyire SAMU telefonom volt, úgyhogy nem is hittem, hogy egy Sony telefon lehet ilyen jó. :K De hát mint tudjátok, a puding próbája az evés. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#11498) dobobazsy válasza vitya18 (#11496) üzenetére


dobobazsy
őstag

igen csak annyi. egy ismerősömnél láttam ilyen telót, tényleg nem annyira feltűnő, csak egymás mellett. de az viszont annál jobban, hogy annyival rosszabb is a képminősége :K

(#11499) pusi1981


pusi1981
aktív tag

[dvb-t adapter] menne ezen a vason?
Eszméletlen jó lenne mióta vártam már egy ilyenre.

(#11500) Dead_slow


Dead_slow
tag

Üdv feltettem az ICS-t, rootolt 2.3.4-re és [ezen] leírás alapján fel raktam az ics-t, de valamit elszúrtam és nem rootolt a készülék, és sehogy nem tudom visszatenni a 2.3.4-et egyik verziót sem, pcc-vel is próbáltam, ki is írja, hogy frissített, de mikor a mobilt bekapcsolom Sony felirat és ICS fogad... mi lehet a gond? :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.