Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sheep válasza andropepe (#50) üzenetére


sheep
addikt

nincs mit,
az adatok törlését nyugodtan megcsinálhatod, ez 'alapra" állítja az appot, tehát a beállításaid elvesznek
(pl. ébresztőóránál az eddig beállított ébresztések, csengőhangok)
van amikor ez is megoldja a problémát....egy próbát megér

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#52) andropepe válasza sheep (#51) üzenetére


andropepe
újonc

Szio!

Megpróbáltam az adatok törlését az óránál... de semmi.. Végül úgy döntöttem, használok másik app-ot...
Letöltöttem többet, amelyik majd bejön, annál maradok... :-)

Viszont van egy másik dolog, amire felfigyeltem:
Amikor üzenete írsz, az ablak fekete és fehér betűkkel írhatsz bele.
Nekem a fehér alapon fekete betűk jobban bejönnek, de nem találom a beállítások között.
Az eredeti JB-ben lehetett állítani, de itt nem... vagy csak béna vagyok és nem találom?

köszi.

(#53) sheep válasza andropepe (#52) üzenetére


sheep
addikt

Hello
Nem tudom pontosan mire gondolsz, de ha belépsz a sms programba, ott a menüben van háttér stílus és buborék stílus beállítás, talán az segít..ott sokféle színt meg lehet adni
Üdv

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#54) andropepe válasza sheep (#53) üzenetére


andropepe
újonc

Szia,

Igen, de csak a szövegbuborékok és azok megjelenésének a hátterét...
Én arra gondolok, amikor gépeled az üzenetet, most fekete ablakban fehér betűket lehet írni...
A JB-nél át lehetett állítani, hogy a "klasszikus" fehér alapon fekete betűket, karaktereket írhass, mint a legtöbb telefon esetében.

(#55) sheep válasza andropepe (#54) üzenetére


sheep
addikt

Ja értem, ez eddig fel sem tűnt. Sajnos erre nem találtam beállítást...
Üdv

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#56) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Többször elolvastam a telepítés menetét, mert kacérkodok a gondolattal, hogy feltelepítem a Jelly Beant, mielőtt kijön a T-Mobilos verzió. A 4. pontban leírt Factory resetet viszont nem tudom megcsinálni, mert az én telefonom beállítása között a Beállítások és biztonság menüpontban nincs gyári adatok vissza állítása. Ha ott nincs, akkor hogyan tudom ezt megcsinálni. A választ előre is köszönöm.

(#57) sheep válasza Lacko60 (#56) üzenetére


sheep
addikt

hello
pedig kell lennie, biztos hogy valamelyik menüpontban van, ez mindegyik androidos telefonon van
a biztonság menüben kell lennie, de nézd át máshol is
ha így nem tudod akkor lépj be a recoverybe (hangerő fel+home+power hosszan nyomva, le van írva), és ott is lesz ilyen menüpont (wipe data/factory reset a neve)
de egyszerűbb ha a telefon menüjében keresed meg, olyan nincs hogy nincs ilyen menü :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#58) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Szia !
Utána néztem a menüben és olyat találtam a Beállítás menüben, hogy Védett adataim és azon belül van Biztonsági mentés, Automatikus visszaállítás és az utolsó a Gyári adatok visszaállítása. Hacsak az nem lehet az, de nem nyomnék rá, mert azt most nem szeretném. Én ezt találtam, ha ez amire gondoltál, akkor lehet, hogy a napokban nekivágok és írok az eredményről. Köszönöm a gyors választ és a segítséget, ha valami még nem tiszta, jelentkezem.
Üdv.

(#59) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Szia !
Még egy dolog az eszembe jutott. Ha a Jelly Beant a frissítés előtt rootolom, akkor is lehet majd frissíteni, vagy inkább frissítés után érdemes rootolni, mert olyat olvastam valahol, hogy a rootolt készülék már nem frissthető, de nem tudom ebből mi igaz. Előre is köszi.
Lacko

(#60) sheep válasza Lacko60 (#59) üzenetére


sheep
addikt

hello
rootolt telefont is lehet frissíteni, én is így frissítettem, de utána újra kell rootolni
és igen, az az a menüpont ami neked kell :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#61) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, ha megcsináltam, mindenképp leírom a tapasztalatom.

(#62) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Üdv minden fórumozónak !
Az előbb telepítettem fel a leírás alapján a Jelly Beant is és a rootolás is gond nélkül végbement, már csak remélni tudom, hogy minden tökéletesen fog működni ezek után is. A leírás tényleg lépésről-lépésre végigvezetett, úgy hogy aki esetleg eddig még nem merte rászánni magát, hogy megtegye, nyugodtan belevághat, de figyelmesen olvasson el mindent. Köszönöm a leírást és a segítséget.

(#63) ditrichd


ditrichd
tag

Üdv lassan neki esek a leírtaknak és érdeklődnék hogy rootolni nem kötelező hozzá igaz? mert sajnos elhagytam a memória kártyámat! :D

(#64) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni, ugyan is az Igo Primo ami eddig tökéletesen működött, a Jelly Bean telepítése után a menü képernyőig eljut, majd utána lefagy és kilép a programból. Olvastam egy fórumon, hogy létezik egy Jelly Beanre optimalizált apk fájl, de lehet, hogy van más megoldás is, hogy újra tökéletesen működjön. A többi programnál, amit eddig is használtam, nem tapasztaltam, hogy az új program telepítését követően hibásan működnének. A segítséget előre is köszönöm.

(#65) sheep válasza ditrichd (#63) üzenetére


sheep
addikt

hello,
a rootolás nem feltétele a JB felrakásának

@Lacko60:
a primot nem próbáltam, de nálam pl igo myway van és az tökéletesen fut JB alatt

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#66) ditrichd


ditrichd
tag

Lehet hülyeség de T-mobile függő telefonon is meg lehet akkor ezt csinálni?

(#67) South Velen válasza ditrichd (#66) üzenetére


South Velen
addikt

igen.

(#68) Lacko60 válasza ditrichd (#63) üzenetére


Lacko60
csendes tag

Nem kötelező, ha válaszolhatok a kérdésedre, mint "újonc" csak több lehetőséget kínál a számodra, akár olyan programok telepítése is amihez root jogok kellenek, akár ha olyan változtatásokat akarsz módosítani a telefonodon, amit egyébként nem tehetnél meg. Rendszergazdai jogokkal ruház fel egy rootolt készülék.

(#69) Lacko60 válasza ditrichd (#66) üzenetére


Lacko60
csendes tag

Az én telefonom a T-Mobilos volt és szépen feltelepítette a programot, csak az az apró hiba lett az Igo-val, amit leírtam. Ettől függetlenül tökéletesen működik, igaz még csak egy napja.

(#70) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Megpróbálom a másik Igo-t, ha neked az működik, de jobb szerettem a primót, talán valaki tud megoldást. Egyébként, ahogy látom a Navigon és a Sygic működik, bár élesben még nem próbáltam, de legalább elindul és nem fagy le. Köszönöm a segítséget.

(#71) Silverblue75


Silverblue75
csendes tag

Üdv! Minden sikerült a telepítés során, egyedül a fényképezőgép nem működik mi lehet a hiba? Először azt írja ki hogy: 1.Ismeretlen eredetű hiba történt Utána pedig ezt : 2.Szerverhiba történt indítsa újra a fényképezőt
De semmi ha rákattintok újból ugyanez :(

Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

(#72) sheep válasza Silverblue75 (#71) üzenetére


sheep
addikt

(factory reset volt a frissítés után ugye?)
még nem találkoztam ilyennel, próbáld meg hogy belépsz a beállítások/alkalmazáskezelő/mind menübe
ott megkeresed a "fényképező" -t, megnyitod, és csinálsz egy "adatok törlését"

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#73) Silverblue75 válasza sheep (#72) üzenetére


Silverblue75
csendes tag

Igen volt gyári beállítás visszaállítás. De így sem működik. Megnyitottam ahogy mondtad ott minden nullán van nem engedi a törlést, a fényképezőgép menüben. Nem értem mi lehet a gond. Így muszály lessz visszaraknom az eredeti szoftvert.

Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

(#74) sheep válasza Silverblue75 (#73) üzenetére


sheep
addikt

még annyit próbálj meg hogy kikapcsolod a telefont, kiveheted az akksit is, és újraindítod
(bár nem hiszem hogy ez sokat segít de hátha...)
az xda fórumon körbenézhetsz esetleg, hátha volt valaki másnak is ilyen problémája:
[link]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#75) Silverblue75 válasza sheep (#74) üzenetére


Silverblue75
csendes tag

Bakker! Én hülye..........................akku ki .........vissza........és most nézem.............. Most vettem észre hogy elfelejtettem visszatenni bele a memóriakártyát és valszínű ezért nem ment, hogy nem érzékelte :))))) :Y :C :) :)) Most már remélem nem lesz vele gond !

Honor Band 5 1.1.0.104 , Honor View20 Android 9.1 Magic GPU Turbo 3.0

(#76) sheep válasza Silverblue75 (#75) üzenetére


sheep
addikt

zsír
örülök hogy megoldódott :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#77) unknownerror


unknownerror
tag

Üdv

ez lehet hülye kérdés, de a sim függőség az (ha jól sejtem), a szoftvertől függ? vagyis a független rommal bármilyen simmel menne a telefon?

(#78) doki131


doki131
újonc

hali . én is fel akarom raki eszta frissítést és az lenne a kérdésem h ugyebár t-mobilos vagyok és hogy most felraknám a frissítést és h utánna is fel fogja e ismerni a telefona simet ? vagy eznnek semmi köze hozzá? (nagyon kezdő vagyok) pls help válaszokat előre is köszi

(#79) ditrichd


ditrichd
tag

Minden zökkenő mentesen ment köszönöm szépen! :R

(#80) ditrichd


ditrichd
tag

Én is t-mobile os vagyok minden rendben nyugi! :)

(#81) sheep válasza unknownerror (#77) üzenetére


sheep
addikt

hello
én úgy tudom hogy nem a szoftvertől függ, tehát hiába teszel fel pl. a T-s telefonra egy független romot, attól még a telefon nem lesz független. Ezt itt is el lehet játszani, tehát ezt a független JB-t simán fel lehet rakni bármilyen szolgáltatós telefonra, de ettől még ugyanúgy függő lesz.
Persze ha tévedek javítson ki valaki...

@doki131:
ahogy ditrichd is írta, nyugodtan fel lehet rakni T-s telefonra is (és bármilyen egyébre), a telefon T-s marad azután is és a simet is ugyanúgy felismeri.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#82) doki131


doki131
újonc

Köszi az infót. XXLPY frissités mennyi re buggos? Mien hibákat fedeztetek fel?

(#83) sheep válasza doki131 (#82) üzenetére


sheep
addikt

én igazából semmilyen hibát nem tapasztaltam de elég keveset használtam, és raktam is fel a frissítést
A fórumban sokan írják hogy néha fagytak a különböző appok LPY alatt, youtube pl nem ment, a tárcsázó lassan nyílik meg (ez nálam is volt). Igazából én most a LPZ-vel meg vagyok elégedve és semmi nagyobb gondom nincs vele, persze ez sem tökéletes, de olyan nem is lesz sosem.
Sokan visszatértek a GB-re mert valami nagyobb gondjuk volt, nálam működik minden. Olvasd át a fórumon az utolsó néhány oldalt, ott többen is írtak a hibákról.
[fórum]

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#84) doki131


doki131
újonc

XXLPZ Frissitéssel semmi gond? :-)

(#85) doki131


doki131
újonc

Nekiáltam jb nek elinditottam odint de most jelenlega kernel menüpontnál áldogál má egy jo 13-14 perce ez normális vagyg ijenkor mit kell csinálni? ( első usb be dugtam.... )

(#86) sheep válasza doki131 (#85) üzenetére


sheep
addikt

hogy érted hogy kernel menüpontnáll áll?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#87) doki131


doki131
újonc

Hát hogy elinditottem és tod ott felül jelzi h adott időben mit telepít és ott a kernel nél áll nem csinál semmit csik se indult el

(#88) doki131


doki131
újonc

[ Szerkesztve ]

(#89) sheep válasza doki131 (#88) üzenetére


sheep
addikt

Már elindítottad a frissítést és megállt itt vagy el sem tudtad indítani? Nem látom mit ír mert telefonról írok...
Ugye nem a lpz-t tetted fel a gb-re?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#90) doki131


doki131
újonc

XXLPY inditottam el direk figyeltem rá de viszon az usb hibakarasés és a hamis hejek lehet h nem kapcsoltam be lehete aza hiba? lehuzzamam gépröl? vagy mit tegyek?

(#91) doki131


doki131
újonc

am megálkt lassan 1 órája mán

(#92) sheep válasza doki131 (#91) üzenetére


sheep
addikt

Hát ez már nem fog tovább menni az biztos
Próbáld meg alaplapi usb-vel, de inkább kérdezd meg a fórumon hátha tud valaki valami okosságot

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#93) doki131


doki131
újonc

Megoldottuk haverommal problémát a hiba oka hz nem voltz ebnyomva a hiuba kerős mega hamis hejek továbá nem a hátsóba volot bedugva már az lpz t telepítem

(#94) sheep válasza doki131 (#93) üzenetére


sheep
addikt

okés, örülök hogy sikerült!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#95) john777 válasza doki131 (#93) üzenetére


john777
csendes tag

szia! hogy sikerült neked ezt a problémát megoldani? én ugyanígy jártam, rányomtam a startra, és elfelejtettem bepipálni a dolgokat:S

(#96) Mgabesz1


Mgabesz1
csendes tag

Van egy kis gondom a fenti típusú telóval! Nem ismeri fel a KIES, de az Odin sem.
Az USB kábel jó, mert másik telóval megy rendesen.
Firmware: xxlk2-es
Próbáltam más KIES leszed, majd vissza nem megy
Másik USB nem megy
Az áramot felveszi az USBről, tölt a telefon, de a gép nem ismeri fel
Próbáltam másik gépben, ott sem megy
USB driverek leszed, majd vissza így sem megy!
OTAn keresztüli frissítés szintén nem megy, mert a teló Tmobilos és nincs még hivatalom JB frissítés!
Odinon keresztül szerettem volna frissíteni, de nem ismeri fel a gép!!!
SEGÍTSETEK, valamit nem jól csinálok?
Hiába indítom el a telót download módba így sem ismeri fel semmi.
A *#7284# et is próbáltam, de itt nem tudom pontosan mit kellene állítgatni!!!???
Ja USB hibakeresés ki, be benthagy, de így sem megy!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#97) Mgabesz1 válasza Mgabesz1 (#96) üzenetére


Mgabesz1
csendes tag

Ja WIN7en próbáltam 1 laptopon és 1 pcn is!

(#98) sheep válasza Mgabesz1 (#96) üzenetére


sheep
addikt

hello
másnak is van olyan problémája hogy nem ismeri fel a Kies, másik gépen ( másik oprendszerrel) nem tudod kipróbálni valahol?
én is kb. fél órát szenvedtem mire felismerte

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#99) Mgabesz1 válasza sheep (#98) üzenetére


Mgabesz1
csendes tag

Másik gépen is próbáltam meg egy laptopon is! WIN7 oprendszerrel!
Semmi eredmény, az áramot felveszi, de ennyi, még usbs háttértárként sem tudom csatlakoztatni!
Tűzfal és vírusírtó kilőve, usb hibakeresés kilőve
mégsem megy, gari papírja megvan, de mivel ajándék volt í blokkot nem kaptam meg, ezért is szeretném megcsinálni, mert blokk nélkül nincs samu szervíz sem! :-(

(#100) sheep válasza Mgabesz1 (#99) üzenetére


sheep
addikt

szerintem nem a telefonnal van a gond, illetve én még ilyenről nem hallottam.
Ha tudsz angolul akkor esetleg nézd át az xda-fórumot, hátha ott is volt már ilyen probléma:
[xda developers forum]
mondjuk egy próbát megérne bevinni egy szervizbe és megnézni hogy nekik felismeri-e
ha megvan a garipapír akkor nem kerül pénzbe sem
megmondod hogy nem ismeri fel a Kies és nézzék meg, azt nem kell tudniuk hogy te Odinnal akarsz frissíteni...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.