Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) doki131


doki131
újonc

Az mér van h netezek gondol 1 et és el megy a net?

(#302) sheep válasza doki131 (#301) üzenetére


sheep
addikt

csinálj egy gyári visszaállítást

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#303) ditrichd


ditrichd
tag

Factory Reset előtte és utánna ezt ne hagyjátok ki mert sok problémát szül! :) :R

(#304) Briz


Briz
csendes tag

feltettem az orosz 4.1 et, de valamit nem értek :O Ha egy a belsö memória kártyára telepitett alkalmazás ikonját kiteszem a föképernyőre, miért nem marad ott ujrainditás után????

Maga az app továbbra is megtalálható az alkalmazásokban, kitehetem ismét az ikonját(mig nem kapcsolom ki a telót ott is marad)... ez normális??? már csináltam gyári állapotba állítást, ujratelepítést is, de ugyanaz a szitu. :W

Briz

(#305) ditrichd válasza Briz (#304) üzenetére


ditrichd
tag

Sajnos ebben nem tudok segíteni nekem működik tökéletesen bár jelenpillanatban novát használok.

[ Szerkesztve ]

(#306) doki131


doki131
újonc

ha felrakok egy ujjjab jelly beant a jelly beanre akk cocore 5.0 kernewr mega rott meg mindin ezek megmaradnak?

(#307) szeljanos


szeljanos
tag

A most megjelent XXLQE-s fw-ket fel lehet-e simán az LQB-re tenni, vagy abból tégla lehet?

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#308) Blindbandi


Blindbandi
csendes tag

Kiesben vészhelyzeti visszaállítást, hogy kell csinálni?

(#309) Napalm666


Napalm666
csendes tag

nekem az volna a kérdésem, hogy ennél az orosz 4.1.2 root-olásánál számít e hogy t-mobile-os a telefon? (bár láttam ugyan hogy valaki írta hogy t-mobil függő telefonra használta ezt a leírást, azért megkérdezném hogy nem gond ha szolgáltató függő a telefon? a JB pedíg egyből mehet föl a gyári t-mobilos szoftverre?) mert GB-nél már olvastam hogy t-mobile függőt úgy kellett gyári rom-ba integrálva root-olni.

a régi telefonom egy samsung galaxy s 1-es független volt, így ott merészen váltogattam össze vissza a rendszreket, de már rég volt és kicsit már tartok az upgrade-ektől, főleg hogy ez az első telefon amit újonnan, és ráadásul szolgáltatótol veszek

[ Szerkesztve ]

(#310) Napalm666


Napalm666
csendes tag

ok megcsináltam így vihar után, szerencsére nem ment el az áram frissítés közbe, egyébként minden pöpecül ment, köszönöm a leírást :)

(#311) doki131


doki131
újonc

T-mobilos készülékre fel lehet rakni magyar telenoros romot?

(#312) csedy


csedy
újonc

Sziasztok! Ma olvastam hogy 1-2 nap és kiadja hivatalosan is a T-Mobile,és én már felraktam az orosz jb-t, és ha azt kiadják, azt majd hogy tudnám feltenni? :D

[ Szerkesztve ]

(#313) Dzsodzso7979


Dzsodzso7979
újonc

Sziasztok, üdv.: Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a CoCore 6.0 -át ugyanúgy lehet a CWM-ből a letöltött .zip-ként telepiteni és semmi külön teendő nincs vele, mint az 5.0-át? Valaki használja, mi a különbség?
Köszi előre is, szép napot! :)

(#314) sheep válasza Dzsodzso7979 (#313) üzenetére


sheep
addikt

igen, ha cwm-es a cc6 akkor ugyanúgy kell telepíteni
még nem próbáltam, de biztosan jobb valamiben...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#315) Dzsodzso7979 válasza sheep (#314) üzenetére


Dzsodzso7979
újonc

Értem, köszi. :) Egy kicsit visszaolvasva ( nem az egészet persze ) olvastam, azt tanácsoltad hogy Te előbb a kernelt cserélnéd, utána tennéd a rootot. Szerinted adhat a kernel csere a rootnak egy pofont?

(#316) sheep válasza Dzsodzso7979 (#315) üzenetére


sheep
addikt

szerintem nem, de ha ad is,fél perc újra rootolni..
nyugodtan próbáld ki...rosszat nem csinálsz vele

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#317) Dzsodzso7979 válasza sheep (#316) üzenetére


Dzsodzso7979
újonc

Köszönöm! Csak azért kérdezem, mert előtte is és most is Android Commander szerint: Root Acess:NO, egy két mappát nem tudok vele kezelni, de attól függetlenül a telefonon működik, a jogokat adja, de valami van....

(#318) sheep válasza Dzsodzso7979 (#317) üzenetére


sheep
addikt

superuser ikon van az alkalmazások között?
próbáld ki pl. a "nofrills cpu control" progit a play-ről, annak kell root jog, Vagy pl. a root explorert.
Ha működnek akkor nincs gond

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#319) Dzsodzso7979 válasza sheep (#318) üzenetére


Dzsodzso7979
újonc

Persze működik, root explorert, titanium backupot is használom, kell mindkettőnek. Csak valami nem stimm mégse, de még nem jöttem rá... Első körben azon akadt meg a szemem amit javasoltál, kernel után root, de full wipe(tudom nem viszi a rootot) után feltettem a CoCore 6 CWM-et, utána rootoltam mégegyszer, még mindig ugyanaz. Valami fájlkezelés nem az igazi.

(#320) Napalm666


Napalm666
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2137598

ezt a kernel flash progit próbálta valaki?

(#321) joci1090


joci1090
csendes tag

Sziasztok! föl raktam a Német JB-t de visszaakarom rakni a GB-t. letudnátok írni részletesen a folyamatát?
Eredetileg Holland GB- (XEN) volt rajta és azt szeretném visszarakni!
Segítségeteket előre is Köszönöm!

(#322) DAVE55


DAVE55
újonc

Sziasztok!
Valaki szerint érdemes felrakni T-Mobile-os Advance-re a Telenoros JB-t, rendesen működne vele? Vagy várjam meg inkább a hivatlos T-Mobile-ost, amit úgyis telepakolnak a sz*rjaikkal? Vagy itt van ezen a listán http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9070 6. helyen lévő RTL régiójú... Erről tud valaki valamit???

(#323) ricsike1995


ricsike1995
csendes tag

Valaki tudna linkelni megbízható új CoCore kernel linekt, elvileg van 6-os is.

(#324) DAVE55 válasza ricsike1995 (#323) üzenetére


DAVE55
újonc

Itt a CWM féle: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?s=6af124f68eb925160a76572d17bb7814&attachmentid=1926940&d=1367398970

(#325) ricsike1995 válasza DAVE55 (#324) üzenetére


ricsike1995
csendes tag

Köszi szépen! :)

(#326) meszimark


meszimark
tag

Nekem azt írja a kies amikor fel akarom rakni a magyar 4.1-et, hogy az eszköz nem támogatja a kies rendszerén keresztül végrehajtatott szoftverfrissítést.
Most raktam vissza a 2.3.6-os androidot, és szeretném frissíteni a magyar jb-re.

Samsung Galaxy S4 LTE -> Samsung S7 Edge -> Samsung S9+ DS -> Samsung S21 Ultra, Acer Predator 15 G9-591-73C2 (i7 6700HQ, 16GB RAM, GTX 970M, 256GB SSD + 1 TB HDD), Thecus N7700 NAS (3x1TB HDD, 2 TB HDD)

(#327) DAVE55 válasza meszimark (#326) üzenetére


DAVE55
újonc

Tedd fel Odinnal, ahogy a leírásban van.

(#328) csedy


csedy
újonc

Feltettem vissza a GB-t (2.3.6) és frissíteni szeretném a T-Mobilos telót, de azt írja hogy nem támogatja a KIES a frissítést, ilyenkor mit csináljak? :\

(#329) Máté337


Máté337
csendes tag

Köszi, nagyon jó a leírás! :)

Ne kiessel akard fel tenni, hanem Odinnal.

[ Szerkesztve ]

(#330) csedy


csedy
újonc

A hivatalos, magyar jelly beant??

(#331) Keny22


Keny22
újonc

Sziasztok!

Elnézést, ha volt már téma, de én most csatlakoztam a fórumhoz és nem olvasom el a több száz hozzászólást, nézzétek el nekem. A kérdésem a következő: Ma feltettem a hivatalos T-mobile jelly bean frissítést a Galaxy S Advance-re Kies-sel. Rootolni szeretném, de addig nem merem, amíg nem tudom, hogy is kell majd Unroot-olni a garancia miatt. Ebben tudna nekem valaki segíteni? Ehhez a 4.1.2.-es android is jó a fent leírt rootolási módszer és fájlok?

Előre is köszönet

(#332) sheep válasza Keny22 (#331) üzenetére


sheep
addikt

hello
a root az jó hozzá, a leírás alapján felrakhatod
amikor rootolod akkor feltelepül a "supersu" alkalmazás.
Abban van olyan menüpont a beállításokban hogy teljes unroot, azt kipipálod és elméletileg unrootolja a telefont. Én még nem próbáltan de az xda-developers oldal szerint működik.
Ha esetleg nem működik akkor fel kell rakni újra a JB-t odinnal és az eltünteti

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#333) Keny22


Keny22
újonc

Rendben. Köszönöm a választ!

(#334) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Az lenne a kérdésem, honnan lehetne letölteni a hivatalos T-Mobilos Jelly Beant.
Köszönöm

(#335) csedy válasza Lacko60 (#334) üzenetére


csedy
újonc

" http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9070&pcode=TMH#firmware " Beregizel, és letöltöd, és felrakod Odinnal ahogy a leírásban van! :)

(#336) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Köszönöm szépen.

(#337) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Ha már a telón rajta van az orosz Jelly Bean, vissza kell tenni a gyári T-Mobilos GB.-t vagy mehet egyből fel az Odinnal ? Nem szeretném kinyírni, ha eddig szerencsére még nem sikerült. A segítséget előre is köszönöm.

(#338) csedy


csedy
újonc

Szerintem nem muszáj feltenned az eredeti GB-t!

(#339) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Köszönöm a választ, már letöltöttem az oldalról amit írtál, már csak fel kell tennem az Odinnal, és ezek szerint minden jó lesz.

(#340) Blindbandi válasza csedy (#338) üzenetére


Blindbandi
csendes tag

Vissza kell tenni a gyári GB-t, ráadásul nem is akár milyet! Szerviz rom kell, ami visszaállítja a telefon product kódját, különben egyszerűen kiszúrható, hogy más rom volt rajta, így ugrott a gari! Ezt a szervíz romot az magyar androidfórumon megtaláljátok

(#341) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Köszönöm a választ, megnézem ezt a romot és ezt teszem fel és gondolom, innen a telefon felajánlja a frissítés lehetőségét a T-Mobilos Jelly Beanre. Ha nem akkor felrakom az Odinnal.

(#342) Blindbandi válasza Lacko60 (#341) üzenetére


Blindbandi
csendes tag

Igen így van, bár Odin-nal szerencsésebb a JB-t is felrakni :) kies a kicsomagolásnál hajlamos hibázni és kapsz cserébe egy bugos rendszert. (én is így jártam)

(#343) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod.

(#344) bableves2


bableves2
újonc

Sziasztok!
Szerintetek valahogy nemlehet megoldani, hogy Vodafone-os telomba t-mobile os kártyát használjak?
Nincs olyan rom ami "kártya függetleníti" ?

(#345) Carline válasza bableves2 (#344) üzenetére


Carline
őstag

Nincs. Ez nem ZTE Blade! (sajnos)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#346) ricsike1995


ricsike1995
csendes tag

Jelly Bean 4.1.2-höz melyik a legjobb kernel ami s advancere megy? CoCore 6om van. Valaki használ custom kernel? Ajánljatok, de csak ami tesztelt és megbízható! :) Köszi!

(#347) venom001


venom001
csendes tag

Hello! CoCore 5 kernelt akartam felrakni, de nincs memóriakártyám. Véletlenül a "apply update from ADB"-re mentem. Hogy tudok kilépni? Szedjem ki az akksit és utána működni fog a rendszer? A másik kérdésem, hogy tudom felrakni ezt a kernelt memóriakártya nélkül? A telefon gyökérmappájába mentettem a szükséges fájlokat. Mire kell rámennem? (apply update from ... ?)

(#348) kriszyd


kriszyd
újonc

Szia azt szeretném kérdezni hogy a gyári kernelhez az update.zip-et nem lehet megnyitni és máshol sem találom, ekkor mi a teendő?

(#349) Blindbandi válasza kriszyd (#348) üzenetére


Blindbandi
csendes tag

Ha CWM-ben próbálkozol az a menüpont csak akkor fog működni, ha a .zip archívum neve is "update". Minden más esetben "choose from sd card" menüpontot használd és úgy megtalálod.
Jó tanácsként mondom, hogy a .zip-et tedd az SD gyökerébe és ne legyen rajta kívül más .zip fájl!
Sok sikert!

(#350) Blindbandi válasza venom001 (#347) üzenetére


Blindbandi
csendes tag

ADB-vel kéne felraknod. Sajnos nem ismerem hozzá a parancsokat, kerres hozzá egy szakértő figurát ;) (htc-n így nézne ki a parancs: fastboot kernel "és a kernel neve.img, amit az ADB exe mellé raktál"")

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.