Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) terra052 válasza sheep (#150) üzenetére


terra052
őstag

olvasom, koszi!!

werkmania.hu

(#152) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy a root fáj csak az Advece Jelly Bean-hez jó vagy más készülékre teleptett Jelly Beant is rootolja-e ? Gondolok itt table pc-re. A választ előre is köszönöm.

(#153) sheep válasza Lacko60 (#152) üzenetére


sheep
addikt

én úgy tudom hogy a root nem oprendszerhez hanem készülékhez van, tehát az itt található root csak ehhez a telefonhoz és csak JB-hez jó
javaslom hogy nézz körül az xda developers oldalon, ha van a tabletedhez root ott biztosan megtalálod

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#154) ditrichd


ditrichd
tag

Nem tudtok valami infót más használható jb romról ? :R Az orosznál elég idegesítő már a kamera bug. :W

(#155) sheep válasza ditrichd (#154) üzenetére


sheep
addikt

sajnos nincs más JB ezen kívül.
viszont ahogy nézem ez a kamera dolog nem nagyon fordult elő másnál eddig

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#156) ditrichd válasza sheep (#155) üzenetére


ditrichd
tag

eddig nekem is működött most meg akadva vesz fel videót és amit felvesz azt akadva játsza le :S

(#157) Lacko60


Lacko60
csendes tag

Köszönöm a segítséget, ott fogok szétnézni, ahol javasoltad.

(#158) Lacko60


Lacko60
csendes tag

A kamerával kapcsolatban annyit talán nézz meg, hogy esetleg egy másik lejátszóval működik-e a folyamatos lejátszás, mert jártam úgy, hogy a felvett videót az MX Player Pro-val játszottam le, de ha a szoftveres dekódolás volt beállítva, akkor elcsúszott a kép a hangtól, de ha beállítottam a hardveres dekódolást, már tökéletesen működött és szépen szinkronba volt minden. Talán egy próbát megér.

(#159) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!
Egy hete vagyok tulajdonosa ennek a szépségnek ( S Advance ).
Most úgy döntöttem felteszem rá a JB-t mert várhatunk mi a magyar gyárira, még a szele sincs itt.
A kérdésem a következő:
Az első hozzászólásban lévő idézet:
"Néhány telefon a frissítés után sajnos lassabb lett (laggol, bezáródnak az alkalmazások, stb, az én tapasztalataim alapján általában a T-s telefonok nem szeretik ezt a JB-t)"
Itta T-s az Trémobil vagy Tele? Nekem tré van.Neki merjek állni nyugodtan?

Köszönöm előre is a segítséget

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

(#160) sheep válasza kutitomi73 (#159) üzenetére


sheep
addikt

hello
T -mobilos, mert a Telenor nem forgalmazza ezt a készüléket.
nyugodtan felrakhatod, ha nem teszik vissza lehet rakni a gyári T-s GB-t

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#161) kutitomi73 válasza sheep (#160) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Köszönöm!
A visszarakásról ilyen jó magyar leírás nincs mint itt a felrakásról?

"A remény hal meg utoljára"

(#162) sheep válasza kutitomi73 (#161) üzenetére


sheep
addikt

sajnos nekem nincs mert én még nem próbáltam, de a fórumban biztosan tudnak segíteni mert már sokan visszarakták

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#163) kutitomi73 válasza sheep (#162) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Köszönöm!
bocs de engedj meg még egy kérdést!
Ha kijön a gyári magyar T-s JB akkor azt nem tudom az orosz JB-re frissíteni? Vissza kell tennem rá a gyári GB-t és csak utána tudom frissíteni?
Köszi!

Bocs a bugyuta kérdésekért de kezdő vagyok még

"A remény hal meg utoljára"

(#164) sheep válasza kutitomi73 (#163) üzenetére


sheep
addikt

semmi gond, azért van a fórum hogy kérdezz, inkább mint hogy téglázd a telefont :)
a magyar JB-t nem tudod felrakni erre a romra mivel ez orosz, és a telefon a saját régió kódja alapján keresi a frissítést. Ez a JB pedig átírja a kódot is oroszra, és így csak olyan frissítést tudsz felrakni erre automatikusan ami az orosz régióban jelenik meg.
A magyar JB-ről annyit, hogy nem hinném hogy vissza kell rakni a GB-t hozzá, szerintem elég lesz Odinnal felrakni, ugyanígy ahogy itt le van írva. De ebben nem vagyok biztos, majd ha kijön a magyar verzió akkor utánanézek és frissítem a leírást.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#165) kutitomi73 válasza sheep (#164) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Köszönöm

"A remény hal meg utoljára"

(#166) Roxkex


Roxkex
senior tag

Valaki nem tud egy magyar JB->GB linket ???
Illetve ha e nemes leírás alapján csinálok mindent akkor jó lesz ? (még ugyan azt a JB-t is töltöm le !!!!!!!!)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#167) imi68 válasza Roxkex (#166) üzenetére


imi68
tag

http://android-forum.hu/viewtopic.php?f=155&t=853

Huawei P10 lite

(#168) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!
felraktam a JB-t T-re.A kiesel megpróbáltam frissíteni.Fel is ismerte hogy van újabb, de frimver leöltésnél 100% nál meg áll.Vártam 10 percet de semmi.Akkor Odinnal fel kel tennem az XXLQ! verziót? Ha igen azt honnan tudom letölteni?
Köszönöm

"A remény hal meg utoljára"

(#169) Jappo78


Jappo78
újonc

Sziasztok!

végig olvastam az ossze hsz-t és ezek után kérdésem lenne!
igazábol nekem egy ilyen telom van voda fuggobe és sajnos senki nem kérdezte ha vodásra rakja fel mitorténik? simán feltehetem egy vodás készulékre is nem lesz baja a telonak?
ui: bocsi ha idiota kérdést tettem fel!

(#170) sheep válasza Jappo78 (#169) üzenetére


sheep
addikt

hello
bármilyen telefonra felrakhatod, vodásra is
de azt nézd meg hogy ne "P"-s telefon legyen!

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#171) Jappo78


Jappo78
újonc

hát amikor bekapcsolom akkor azt irja ki, hogy l9070p gondolom erre gondoltál :)
a problémám a kovetkezo a kiest feltelepitettem viszont valami miatt nem akarja felismerni és amikor rádugom elkezd valamit telepiteni, de folyton hibát ir ki ( mtp device) és azt irja, hogy nem lehetett telepiteni, mert hiba lépett fel! esetleg valami otlet?

[ Szerkesztve ]

(#172) sheep válasza Jappo78 (#171) üzenetére


sheep
addikt

arra nehogy felrakd, téglázni fogod a telefont!
csak a sima, p-nélküli telefonra lehet felrakni az JB-t

a kies-nél próbáld másik usb-portból, állítsd át az usb-t, ne mtp-t használj, próbáld esetleg másik kábellel, sokat kell szórakozni vele néha

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#173) imi68 válasza Jappo78 (#171) üzenetére


imi68
tag

P-re nincs JB. :(
Csak sima I9070-re...

Huawei P10 lite

(#174) Jappo78


Jappo78
újonc

hát ez akkor franyo! szivhatok még ezzel a szoftverel egy darabig, mert a voda nem igazán izgatja magát ebben az esetben és még mindig a 2.3.6-os android van rajta! hát most eléggé elszomorodtam! esetleg lenne olyan ami frissebb a jelenleginél és fel lehet rakni a telomra? akár melyikbe dugdosom bele a telot mindenhol ezt irja ki és ezáltal semmire se jo a kies az én esetemben! :(

(#175) sheep válasza Jappo78 (#174) üzenetére


sheep
addikt

sajnos a P-s telefonokra a 2.3.6 a legújabb, majd a JB fog jönni valamikor reméljük...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#176) Jappo78 válasza sheep (#175) üzenetére


Jappo78
újonc

amit meg ha jol olvastam akkor az meg még a fasorba sincs! viszont a leirásod nagyon profi! szerintem ha nem kérdezek rá akkor tuti ráeroltettem volna valahogy :) koszonet a munkádért és a fáradozásodért!

(#177) sheep válasza Jappo78 (#176) üzenetére


sheep
addikt

köszi a dícséretet :)
sajnos ez van, akinek p-s telefonja van az megszívta sajnos, de ezért a samu megigérte hogy jönni fog az jb, reméljük be is tartják...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#178) Jappo78 válasza sheep (#177) üzenetére


Jappo78
újonc

hát remélem mihamarabb jonni fog (ezt gondolom sok ember nevében kimondhatom) és mindenek ellenére a samu tényleg jo kis kiszulék!!! egy koszonom mindenkinek jol esik a munkája elismerése képpen még neked is gondolom!

(#179) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!
Ha a Gb-t visszateszem a JB felrakásánál lévő leíetak szerint akkor vissza áll az eredeti T-s rendszer vagy frissíteni kell még Odinnal.Vagy hogy tudom a gyári állapotot visszaállítani?
Köszönöm

"A remény hal meg utoljára"

(#180) sheep válasza kutitomi73 (#179) üzenetére


sheep
addikt

hello
asszem Carline blogjában van link ahonnan az eredeti T-s magyar romot le tudod tölteni, nézd át szerintem ott le lesz írva minden
úgy tudom azok az eredeti szerviz romok, tehát ők is azt használják

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#181) G R 3 G


G R 3 G
tag

Hali!
Köszi a leírást! Az éjszaka feldobtam a JB-t, majd frissítettem is, rootoltam is, 10 órája nyúzom és eddig tökéletesen megy.
Jobb, hogy pörgősebb a telefon. :))

Egyébként T-s vagyok, kíváncsian várom azokat az "akadozásokat".

MS Power Platform & CRM Tanácsadás és Fejlesztés: https://kogero.hu

(#182) sheep válasza G R 3 G (#181) üzenetére


sheep
addikt

hali
örülök hogy sikerült
az akadások nem biztos hogy jelentkezni fognak, nem törvényszerü hogy T-s telefonon előjön mindenképp, csak épp lehet hogy ott nagyobb az esélye (egyébként az én független telefonom is akad néha)
próbálj meg egy youtube videót lejátszani, beletekerni, ott lehet hogy le fog fagyni

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#183) Konvict89


Konvict89
újonc

Sziasztok!Végigcsináltam mindent a leírtak szerint,működik is a JB,a Q4-es viszont root-olni nem tudok,mert nincs ilyen menüpont!Tudnátok esetleg segíteni,hogy mit csinálok rosszul??(Az SD kártyán van már a file)
Előre is köszi a segítséget!

(#184) sheep válasza Konvict89 (#183) üzenetére


sheep
addikt

milyen menüpont nincs?
recoverybe kell belépni és onnan telepíteni:

3. Lépj be a gyári recoverybe ahogy már le lett írva fentebb (hangerő fel+home+power)
4. Válaszd ki az “install update from sd card” menüpontot
5. Válaszd ki a “root.zip” fájlt ami az sd kártyán van és okézd.
6. Néhány mp alatt végigfut a folyamat, és a telefonod máris rootolva van.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#185) Konvict89 válasza sheep (#184) üzenetére


Konvict89
újonc

Ilyen recovery módok vannak csak:

-Reboot system
-Aplply update from ADB
-Apply update from external storage
-wipe data/factory reset
-Wipe cache partition
-Apply update from cache

De olyan nem találok amit írsz sajnos! =(

(#186) imi68 válasza Konvict89 (#185) üzenetére


imi68
tag

Akkor ezt válaszd ki. :)

-Apply update from external storage

Utána pedig : 5. Válaszd ki a “root.zip” fájlt ami az sd kártyán van és okézd.
6. Néhány mp alatt végigfut a folyamat, és a telefonod máris rootolva van.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#187) Konvict89 válasza sheep (#184) üzenetére


Konvict89
újonc

Na meglett,csak le vagyok zsibbadva! :D
Az Apply update from external storage volt a befutó!
Amúgy nagyon jó kis leírás,most még pöpecül működik minden.

(#188) Konvict89 válasza imi68 (#186) üzenetére


Konvict89
újonc

Köszi,már meglett csak nem láttam a fától az erdőt! =)
Idáig IOS-em volt csak ez viszont még szokatlan.

(#189) imi68 válasza Konvict89 (#188) üzenetére


imi68
tag

:C :R

Huawei P10 lite

(#190) ditrichd


ditrichd
tag

Sziasztok tegnap updatelt a telefonom wifin keresztül és megszűnt minden hiba!
A kamera jó hd s videók is gond nélkül mennek!
Sokkal simábban fut az egész! :R

(#191) kissmic87


kissmic87
csendes tag

Help vki végig csináltam de se kép se hang:S sikeresen elkurtam a telomat?!

(#192) sheep válasza kissmic87 (#191) üzenetére


sheep
addikt

ugye nem P-s a telefonod?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#193) kissmic87 válasza sheep (#192) üzenetére


kissmic87
csendes tag

de igen:( most olvastam végig a forumot....:(:(:(:(: ne maaar:( mit lehet tenni?:O köszönöm a gyors választ teljesen el vok kenödve

(#194) sheep válasza kissmic87 (#193) üzenetére


sheep
addikt

oda van írva nagy ordító betűkkel hogy ne rakd fel mert téglázni fogod....
sajnos ezt már csak a szerviz tudja megcsinálni, kb 5000 ft
vagy esetleg kérdezd meg a fórumban, hátha valki tud segíteni!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#195) kissmic87 válasza sheep (#194) üzenetére


kissmic87
csendes tag

azt hittem a p mint pannon .....áhhh ver az isten.melyik forumra gondolsz?!:O:(

(#196) sheep


sheep
addikt

erre itt:
[link]
nem te vagy az első aki ebbe belefut, úgy emléxem már másnak is sikerült megcsináltatnia a szervizben

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#197) kissmic87


kissmic87
csendes tag

remek....azert koszonom

(#198) Blindbandi


Blindbandi
csendes tag

Megjelent a Szerbeknél is egy JB XXXLQB (TELEKOM) néven! Erről tud vki vmit, mi változott?

(#199) Random_


Random_
csendes tag

Köszönöm a leírást!

Soha nem végeztem ilyen frissítést, de az útmutatód alapján tökéletesen sikerült megoldani. Minden ok, most fedezhetem fel az újdonságokat! :)

Random_

(#200) sheep válasza Random_ (#199) üzenetére


sheep
addikt

nincs mit, örülök hogy sikerült!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.