Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) csedy


csedy
újonc

Sziasztok. Még nagyon kezdő vagyok ebben a témában :D 2 hónapja vettem a telefont a T-mobile-tól, és már régóta várok a Jelly Bean frissítésre, és azon tűnődtem hogy én is felraknám.
Alapsáv verziója: I9070XXLK2
Erre mehet ez, ami ide le van írva? :D Nem lesz semmi baj? :D
Válaszaitokat előre is megköszönném! :D

(#202) sheep válasza csedy (#201) üzenetére


sheep
addikt

Szia
Mehet nyugodtan
Ha szervizbe kellene vinni akkor pedig vissza kell rakni az eredeti gyári romot, és újra van gari

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#203) csedy


csedy
újonc

Köszönöm a válaszod! :)
Ha valami gondom lenne, akkor írok! :D

(#204) csedy


csedy
újonc

Ja és még egy kérdésem lenne, ha még kijön a magyar Jelly Bean, akkor azt majd ugyan így tudom frissíteni? :D

(#205) sheep válasza csedy (#204) üzenetére


sheep
addikt

igen, azt is Odinnal kell majd felrakni ha most felrakod az orosz romot
vagy visszarakod a gyári T-s GB romot és hagyod hogy frissítse magát wifin keresztül amikor a T kiadja
akkor automatikusan megcsinálja Odin nélkül

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#206) csedy


csedy
újonc

Ne haragudj hogy ilyen hülye kérdésekkel bombázlak, http://hotfile.com/dl/187840050/7aa802f/Samsung-Updates.com-GT-I9070-SER-I9070XXLPY-1355808918.zip.html de ez jó lesz ?:D

(#207) sheep válasza csedy (#206) üzenetére


sheep
addikt

igen ez ugyan az amit én linkeltem a leírásban
de felrakhatod az LQ4-et is egyből

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#208) csedy


csedy
újonc

Okés, köszi szépen, remélem sikerül felraknom! :D

(#209) csedy


csedy
újonc

Megcsináltam a gyári visszaállítást, és az alap drivereken mit lehet érteni? :D

(#210) csedy


csedy
újonc

Problémamentesen folyt a telepítés, nagyon jó a leírás, köszönöm szépen!! :)

(#211) demars


demars
addikt

Pirossal FAIl! -t ír ki nekem!
Mi a teendő?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#212) jokerrrrr válasza demars (#211) üzenetére


jokerrrrr
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném kártyafüggetlen telefonra felrakni a legfrissebb jelly beant. tudna ehhez nekem valaki dobni egy kipróbált linket? Valamint az a kérdés, hogy ha a fent leírtak alapján rakom fel az általatok linkelt romot i9070XXLK2-re... mindenféle előző frissítés nélkül. adódhat e valami probléma? pl, a régebben említett téglázás stb?
Minden választ előre is köszönök!

(#213) sheep válasza jokerrrrr (#212) üzenetére


sheep
addikt

Hello
Itt le van írva minden, csak kövesd a leírást, már sokan felrakták ez alapján a jb-t.
Nyugodtan felrakhatod az alap telefonra, semmi jelentősége hogy előtte mi volt rajta.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#214) A_Motoros


A_Motoros
csendes tag

Hali!

Ha nekem az Odin az ID:COM ablakoknál az elsőbe egy olyat rak be sárga háttérrel hogy 0:[COM3] akkor az baj?

Köszönöm és Üdv, Tamás

(#215) Gabeen87


Gabeen87
újonc

Üdv.
Nagyon pöpec az útmutató, sikerült elsőre :) Viszont egy olyan gondom van, hogy alig akar csatlakozni a mobilhálózathoz, egyszer van egyszer nincs. Minden más jól működik amit eddig kipróbáltam. Wifi sajnos nincs a közelben, így a szoftverfrissítést nem tudom megcsinálni, az vajon megoldhatja ezt a problémát? Vagy van valami más ötlet? Előre is köszönöm.

(#216) sheep válasza Gabeen87 (#215) üzenetére


sheep
addikt

hello
teljesen mindegy milyen számot ír ki, jó lesz így

@Gabeen87:
többeknél is előfordult ilyesmi, én sajnos nem tudom mi lehet a probléma mert nálam működik rendesen. Esetleg kérdezz rá a fórumban, hátha ott tudnak segíteni:
[fórum]

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#217) Gabeen87


Gabeen87
újonc

Üdv.
Na már megoldódott a hálózati hiba. A "recovery" módos "factory reset" nem volt elég szerintem. Megcsináltam a menüből a gyári visszaállítást, és azóta tökéletes. Az ébresztés meg nálam jó ha, pl egy zenét rakok be, a beállított csengőhang megjelent az ébresztő hangok között, és az nem hallgat el, csak ha leállítom, vagy "hasra" fordítom a telót.

Még egyszer nagy köszönet az útmutatóért!!! :)

(#218) sheep válasza Gabeen87 (#217) üzenetére


sheep
addikt

nm, örülök hogy sikerült
a menüs visszaállítást akkor beleírom a blogba, hátha másnak is segít
üdv

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#219) Psicho33


Psicho33
újonc

Sziasztok. Kb. egy hete felraktam a telómra a JB-t és nagyon szuperul működik minden sokkal jobb és gyorsabb mint a 2.3.6 két dolgot kivéve. Az egyik hogy a facebook-on nem tudok like-ni, és a másik meg mikor rámegyek a telón a net-re akkor beugrik hogy a google.account ....... váratlanul leált. De ettől függetlenül megy tovább a böngésző csak kicsit idegesittő.

(#220) sheep válasza Psicho33 (#219) üzenetére


sheep
addikt

hello
factory resetet csináltál frissítés után?
Esetleg próbálj meg még egy gyári adatok visszaállítását a menüből, hátha segít, de ez törölni fog minden programot amit te raktál fel.
Vagy próbáld meg az alkalmazáskezelőben az alkalmazásoknál a gyorsítótárat/helyi adatokat törölni.
FB-nálam úgy megy, hogy a gyári appot nem használom mert dok ramot eszik, ehelyett csináltam egy könyvjelzőt a teljes oldalról (tehát nem a mobil verzió), kitettem a könyvjelzőt a kijelzőre, és ha rábökök akkor a teljes fb oldal jön be, ugyanúgy lehet lájkolni, stb.
Szerintem jobb mint a gyári app
üdv

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#221) Psicho33


Psicho33
újonc

Igen csináltam factory resetet frissítés után. Én még arra is gondoltam hogy nem-e lehet attól hogy nem figyeltem oda és az XXLPZ-t raktam fel előre az XXLPY helyet.De most már a XXLQ4-el fut mert ahogy végeztem a JB felrakásával pár mp.-n belül frissített. És a titanium backup-al nem lehet kimenteni az appokat?
A facet meg megpróbálom úgy ahogy leírtad. Nagyon szépen kössz a segitséget. Amúgy meg a leírás az egész frissítésről nagyon jó és pontos. A root is elsőre sikerült. Még egyszer KÖSSZ

(#222) Gabesyx


Gabesyx
újonc

nekem az lenne a problémám hogy felrakom az sd kártyára a root fájlt de gyári recoverybe nincs benne install (apply) update from sd card” menüpont ilyenkor mi a teendő köszi előre is a segítséget :)

(#223) sheep válasza Gabesyx (#222) üzenetére


sheep
addikt

hello
pedig kell lennie, olyan nincs hogy egyik telefonban van a másikban pedig nincs
ez egy beépített gyári recovery, lehet hogy nem pont ez a neve a menünek, sajnos nem emléxem mert nekem másik recoverym van és ott mások a menüpontok
lehet hogy external storage szerepel a menüben

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#224) Gabesyx válasza sheep (#223) üzenetére


Gabesyx
újonc

nagy vagy :D :D thx az infót :) :) örök hálám :)

(#225) Gabesyx válasza sheep (#223) üzenetére


Gabesyx
újonc

amúgy nekem tetszik a jelly beam szerintem nagyon jó lett :) nagyon jó a leírás bár az elején paráztam hogy elrontom de a csak sikerült 1.-re :)

(#226) sheep válasza Gabesyx (#225) üzenetére


sheep
addikt

nincs mit, örülök hogy sikerült!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#227) Gabesyx


Gabesyx
újonc

szia még egy kérdésem lenne mit ronthattam el nagyon merül az telefon :( :( mit tegyek??

(#228) sheep válasza Gabesyx (#227) üzenetére


sheep
addikt

Hello
Vedd ki az akksit, várj egy percet, rakd vissza, ezután meritsd le teljesem majd töltsd fel teljesen.
Ez egy picit segít, de jb alatt jobbqn merül bármit csinálsz. Nekem jó ha két napot bír, gb alatt négy -öt napot is ment
Ez ilyen sajnos...
még annyit tehetsz hogy ha úgy látod nagyon merül akkor ujraindítod, mondjuk hetente egyszer. De az is lehet hogy egy app beragadt és az szívja

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#229) Gabesyx válasza sheep (#228) üzenetére


Gabesyx
újonc

app-al nem lehet megturbózni valahogy??? ezt a dolgot?? mert az sokat segítene kösz ha van ötleted :)

(#230) zsotti17


zsotti17
újonc

Nagyon nagy szükségem lenne a segítségre felraktam kb 1 hónapja az első orosz JB és azután sok a probléma van telefonnal laggolnak a videok youtubon valamikor a telfonmenüje is akadozik nem tudom mi lehet a probléma odin 3.07 essel tettem fel factory resetet csak elötte tudok csinálni mert ha utána csinálok botlott vagy csak sokáig tart bekapcsolni nem tom kérlek segítsetek !! előre is köszi :O

(#231) terra052 válasza zsotti17 (#230) üzenetére


terra052
őstag

T-mobile függő a készülék?

werkmania.hu

(#232) sheep válasza zsotti17 (#230) üzenetére


sheep
addikt

Így első körben azt ajánlanám hogy frissítsd kiessel az LQ4-re, és tedd fel a cocore kernelt

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#233) zsotti17


zsotti17
újonc

Igen tmobile függő de olvastam valami olyat hogy kiessel elis tudod rontani a telot! :/

(#234) sheep válasza zsotti17 (#233) üzenetére


sheep
addikt

Nem hiszem, az a hivatalos program
Én is azzal csináltam

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#235) sys25


sys25
aktív tag

Hali!
Nekem olyan gondom van h a root fájlt nem látja a teló!Mármint recoveryben!
Full üres sd gyökér könyvtárába raktam fel kicsomagolás nélkül a zip-et,de a recovery úgy jelzi h nincs rajta semmi!
Ötlet?

(#236) sheep válasza sys25 (#235) üzenetére


sheep
addikt

Lehet hogy rossz az sd kártyád, már másnak is volt ilyen problémája
Próbáld ki másik kártyával ha lehet

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#237) sys25 válasza sheep (#236) üzenetére


sys25
aktív tag

mondjuk pc-n nem engedi formázni vagy törölni/másolni azzal h írásvédett a kari!pedig nem!de telóban tudom használni,meg az MK808-ban is!

(#238) szeljanos


szeljanos
tag

Sziasztok! Feltettem a JB-t én is, bár első Androidos telefonom ez a Galaxy S Advance. Egy dolog, amire egyelőre nem tudtam még rájönni: Üzenetértesítő hangnak csak a gyáriakat lehet beállítani, mp3-as fájlt nem? Ez elég érdekes. Még a GB-ben is meg lehetett oldani ezt. Előző telefonom BADA rendszeres Wave723 volt. Kicsit érdekes átszokni Androidra, de alakul a dolog... Érdeklődve várom a hivatalos JB-t a hazai T-től.

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#239) sys25 válasza szeljanos (#238) üzenetére


sys25
aktív tag

De be lehet állítani!Az üzenetjelzőnek szánt hangot másold be az sd kártya(belsősd) media/audio/notifications mappájába és innentől ott lesz a beállításoknál a többi hang között!Csengőhangnál ugyan ez a módszer csak akkor media/audio/ringtones mappába kell rakni az mp3at,ha nincs ringtones mappa akkor csinálni kell!

(#240) sheep válasza szeljanos (#238) üzenetére


sheep
addikt

..és még annyit hogy az sms menüjében állítsd be külön a hangot
(megnyitod az sms progit-menü gomb-beállítások)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#241) szeljanos válasza sys25 (#239) üzenetére


szeljanos
tag

Köszönöm mindkettőtöknek!

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#242) doki131


doki131
újonc

Helló mindenkinek! 1 olyan kérdésem lenne hogy ugyebár GB n volt allshare app. na most JB-n sehol sem találtam . a kérdésem. h hogy a fenébe tudnám felvarázsolni JB re allsahre appot ? egyáltalán van rá?

(#243) ditrichd


ditrichd
tag

Nem ide tartozik de örülnék ha valaki fel tudna világosítani.
Hogy és miképpen lehetne eladni egy 4 hónapos s advance-ot?
Két év előfizetésre lett vásárolva.
Hogy lehetne ezt hivatalosan megoldani? :R

(#244) sheep válasza doki131 (#242) üzenetére


sheep
addikt

sajna nem tudom, kérdezd meg a fórumban hátha vki tud segíteni

@ditrichd:
akkor sajnos az előfizetést mindenképpen fizetned kell, hiába adod el a telefont szerintem
biztos vissza lehet vásárolni valahogy, kérdés hogy megéri-e

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#245) Blindbandi válasza doki131 (#242) üzenetére


Blindbandi
csendes tag

Itt már bele van integrálva a rendszerbe, nincs külön ALLSHARE.
Bemész a beállításokhoz -> Egyéb beállítások -> média megosztása menüpont alatt, közeli eszközök.
Kicsit meg kell szokni, de egész jó lett :)

(#246) Blindbandi válasza ditrichd (#243) üzenetére


Blindbandi
csendes tag

A vevővel kell írni egy szerződést, hogy tovább fizeted az előfizut és simán el lehet passzolni. A hűségidőt végig fizetned kell, mert különben letiltják az IMEI-t az országban és nyakadban a per.

(#247) sheep válasza Blindbandi (#246) üzenetére


sheep
addikt

már csak az a kérdés hogy ki venne így telefont, én biztos nem, szerződés ide vagy oda

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#248) ditrichd


ditrichd
tag

Köszönöm igen én is kb így tudtam hogy adás vételi szerződést kell írni! :R

(#249) ditrichd


ditrichd
tag

Mert ez így sajnos nem állapot hogy nem foglalkoznak evvel a telefonnal :(
S3 ra már millió custom rom stb,mi meg érjük be egy OROSZ jb vel :( :W

(#250) ditrichd


ditrichd
tag

Egyébként azt nem tudom mennyire figyeltétek meg de a jb-vel gyárilag csak 2x800 on megy a processzor :(
Hát had ne mondjam le kellett szednem pár progit mire életre tudtam kelteni a 2x1000 et. antutun így 6760 pontot teljesített előtte 5800 at.. Sokkal stabilabb is a rendszer így aki úgy gondolja csinálja meg! :R
És ha tudtok valami custom romot hozzá jelezzétek felém légyszíves. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.