Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch 4 és Watch 4 Classic Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) crane75 válasza gyuri2008 (#13749) üzenetére


crane75
senior tag

Sajnos képet én nem tudok beilleszteni, de nálam egy iránytű ikon jelenik meg, alatta az irány adatokkal, alatta, hogy nem sikerült a hely meghatározása, alatta pedig Hely /Kalibrálás /Beállítások opció. Semmi barométer... :(
A hely adatokat engedélyeztem(bár nem értem, hogy ha a órában van légnyomás szenzor, miért nem az aktuális, valós értéket méri...)
Az óra számlapra engedi kitenni, de nem a valós értéket mutatja, rá nyomva pedig nem nyit meg alkalmazást :W

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#13752) z67


z67
őstag

Akinek sikerült a SmartSwitch mentés, az kb. mekkora méretű? Van egy csomó számlapom és nekem összesen 160-170 KB.

(#13753) aminat válasza z67 (#13752) üzenetére


aminat
tag

Nekem 93 MB.

(#13754) z67 válasza aminat (#13753) üzenetére


z67
őstag

Vannak zenék, képek az órán?

(#13755) aminat válasza z67 (#13754) üzenetére


aminat
tag

Nincsenek, vagy két óralap van letöltve meg egy pár alkalmazás a gyárihoz képest.

(#13756) gombasm válasza niklebi (#13745) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nagyon köszönöm a leírást, legalább valakinek sikerült már túljutnia ezen.
(Igazából nekem az, hogy át tudok települni másik telefonra teljes reset nélkül, elegendő a napi használathoz.)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#13757) z67 válasza aminat (#13755) üzenetére


z67
őstag

Különös.

(#13758) deka10 válasza crane75 (#13747) üzenetére


deka10
senior tag

Szia! Megnyitod az iránytűt, lejjebb lapozol, itt katt a beállításokra, azon belül, az aktuális hely használata, itt megadod az engedélyeket és már látni is fogod a keresett funkciót.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#13759) Black_Raven válasza aminat (#13753) üzenetére


Black_Raven
veterán

93mb?? Nekem 306mb alatt még sosem volt, most is 335mb és tök üres, egy app van rajta pluszban a GPay. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13760) gombasm válasza Black_Raven (#13759) üzenetére


gombasm
aktív tag

335 MB :Y , atyaég...
Jól optimalizált a sw.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#13761) Szpisti válasza Black_Raven (#13759) üzenetére


Szpisti
addikt


Nekem ennyi... 2 letöltött óralap, meg egy-két plusz app...
Se zene, se fotó...

(#13762) Black_Raven válasza Szpisti (#13761) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem 16 óralap volt letöltve, most 9re csökkentettem.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13763) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem 586 Mb :DDD

Everybody lies.

(#13764) Luna73


Luna73
tag

Nekem viszont a második gyári visszaállítás után is sz.r az alvásmonitorozás. :W

(#13765) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Ennyire elcseszett lett a frissítés?
:(

(#13766) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Párom most kapott tőlem egy Watch 5 öst. Ezt a topicot találtam.

A facebook messengerrel szenvedünk, mert az appot nem találja az óra, nem is lehet telepíteni. Az üzeneteket így meg nem látja mit írnak, meg sem lehet nézni.

Van erre megoldás?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13767) Black_Raven válasza Lalikiraly (#13766) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem kell telepiteni a Messengert,(nincs is) minden üzenet megjelenik, sőt válaszolni is lehet az óráról. A Galaxy Wear appban az értesitéseknél engedélyezd a Messengert(is).

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13768) Lalikiraly válasza Black_Raven (#13767) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Köszi, közbe megtaláltuk, meg engedni kell hogy megjelenítse az üzenetet. Érdekes, de így jó.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13769) DiXoN008


DiXoN008
tag

Sziasztok, Segítséget szeretnék kérni, mert nem találok hirtelen megoldást. Bár nekem Watch5 van, de nem feltétlen órához köthető probléma. Valami gond volt az órámmal a frissítés után ette az akkut. Visszaállítottam gyári állapotba, utána ez megjavult.

A probléma hogy azóta a Samsung Wearable/Watch5 plugin app random elindul de csak felvillan és megy vissza a háttérbe. Egy youtube videónál, de úgy egyébként is elég zavaró. De nem tudom azonosítani mi lehet a triggere, mert utána alkalmazásváltóból odalépve a főképernyő jön be. Próbáltam újabb visszaállítást úgy hogy app adatokat is törlöm a telóról, mind az Wearable, mind pedig a plugin-ét de nem oldotta meg. Már csak egy tippem van a teljes app törlés és utána visszaállítás.
Telefon nem Samsung, hanem Oppo Find X5 Android 13-mal de előtte nem csinált ilyet és ott nem is volt változás most.

Esetleg tapasztalt valaki ilyet vagy hasonlót és sikerült megoldania? Vagy valami ötlet a teljes törlés előtt?

(#13770) vieri2000


vieri2000
tag

Ha nem lenne a Samsung Watch már rég lecseréltem volna a Samsung telefonomat! Nekem tetszik az óra 2 éve használom.

(#13771) azka79 válasza Luna73 (#13764) üzenetére


azka79
aktív tag

Lehet rosszul alszol...

Egy, kettő: Freddy érted jő
Három, négy: most óvatos légy!
Öt, hat: Ha alszol, elkaphat
Hét, nyolc: ébren forgolódsz
Kilenc, tíz: senkiben se bízz!!

(#13772) Luna73 válasza azka79 (#13771) üzenetére


Luna73
tag

Nem az alvás minőséggel van baj,az olyan amilyen. Hanem a végét úgy jelzi ,hogy vagy az órán vagy a telefonon megnyitom az alvásfigyelést. Ez ha két óra múlva következik be az ébredés után ,akkor addig mutatja az alvás fázist! Mélyalvás a frissítés óta nincs! Eddig mutatta a napközbeni alvást is,most már nem.

[ Szerkesztve ]

(#13773) subset válasza Luna73 (#13772) üzenetére


subset
senior tag

Nekem is sz@r lett az alvásmonitorozás a One UI 5-el - meg még sokaknál, de lehet nem érdekli ez annyira őket.

Nem akarom elkiabálni de az "erőszakkal" frissített Samsung Health (telefon app) úgy tűnik hogy megoldotta a hibát.
Az órán lévő Health (WearOS) nálam beavatkozás nélkül a 6.24.4.003 -re frissült, a telefonost viszont csak az APK mirror-ról tudtam a legfrissebbre felhozni
Samsung Health 6.25.0.051 - nyilván a mi régiónkban még nem eresztették rá a közönségre.
Ez a verzió redesignelt UI-t is hozott magával.
Most végre úgy működik ahogy eddig is. :K Manapság ilyeneknek is lehet örülni :)

Érdemes lehet az órán megejteni egy full wipe cache-t.
A telefonon is töröltem a Health cache-jét a frissítés után.

Mindenki saját felelősségére APK mirrorozzon !

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#13774) S@c@ válasza subset (#13773) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem az alvasaim jobb értékeket adnak azbuj frissites ota. Most meg felraktam az uj apkt, erdekes az uj design. Sztem nem rossz.

(#13775) rotring


rotring
csendes újonc

Üdv. mindenkinek. GW4ClassicLTE. Frissítés után (előtte magyarul) a szövegfelolvasó angolul beszél. Lehet, hogy (véletlenül) a Bixby -t életre keltettem, ami nem tud magyarul. Hogy lehet kilőni a Bixby -t, és hogy lehet a magyar nyelvet beállítani, hogy magyarul beszéljen? (jelenleg beállított: óra beállításai - általános - szövegfelolvasó: nyelv: magyar)

[ Szerkesztve ]

(#13776) gyuri2008 válasza rotring (#13775) üzenetére


gyuri2008
veterán

Le kell tölteni az órán a magyar nyelvi fájlt vagy a wear alkamazáson belül a nyelvi beállításokon belül.

[ Szerkesztve ]

(#13777) rotring


rotring
csendes újonc


szerintem le van töltve... és ki is választottam már.

[ Szerkesztve ]

(#13778) rotring


rotring
csendes újonc

vagy itt nem jó valami?

(#13779) gyuri2008 válasza rotring (#13778) üzenetére


gyuri2008
veterán

A letölthető nyelveknél le van töltve?

(#13780) rotring válasza gyuri2008 (#13779) üzenetére


rotring
csendes újonc

Ott szerepel, csak inverzbe. Nem lehet kiválasztani, vagyis le van töltve.

(#13781) gyuri2008 válasza rotring (#13780) üzenetére


gyuri2008
veterán

Akkor nem értem :F

(#13782) novoszath


novoszath
senior tag

SHM be meg nem aktivaltak a rendellenes szivmukodes beallitasanak a lehetoseget? :F

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#13783) Barthezz2 válasza subset (#13773) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Komolyan mondom nem hiszem el, hogy nem tudnak már addig eljutni, hogy kattinthatóak legyenek az alvásfázisok, hogy lássam egyes szakasz mettől-meddig tart :W

10ezer ft-os karperec programja tudja ezt..
De az fontos volt, hogy tudjam, pingvin vagy oroszlánként alszom-e..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13784) Szpisti válasza Barthezz2 (#13783) üzenetére


Szpisti
addikt

Igen, én anno Huawei Watch-ról jöttem, több mint 2 éve, de annak az alváselemzése már akkor jobb és részletesebb volt, nem is értem miért nem tud fejlődni a Samsung ebben...

(#13785) Szpisti válasza novoszath (#13782) üzenetére


Szpisti
addikt

Júniusi hír volt:
"A funkciót egyébként külön jóvá kell hagyassa mindenhol a Samsung, ez időbe telik, eddig csak 13 ország bólintott rá az engedélyezésre."
"Idén nyártól a Samsung 13 piacon hozzáadja az Irregular Heart Rhythm Notification (IHRN) szolgáltatást a Samsung Health alkalmazáshoz. Az országok listája Argentína, Azerbajdzsán, Costa Rica, Dominikai Köztársaság, Ecuador, Georgia, Guatemala, Hongkong, Indonézia, Panama, Egyesült Arab Emírségek, Korea és az Egyesült Államok."

Ennyit találtam.

(#13786) novoszath válasza Szpisti (#13785) üzenetére


novoszath
senior tag

nekem az SHM MOD van fent ott mar be tudom kapcsolni csak a healt alkalmazasba nem szinkronizalodnak at az adatok

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#13787) Szpisti válasza novoszath (#13786) üzenetére


Szpisti
addikt

Nem lehet, hogy a Health app developers menüjében nincs beállítva neked a szinkronizálás? Az anno kellett a ekg és a vérnyomáshoz is, emlékeim szerint...

(#13788) novoszath válasza Szpisti (#13787) üzenetére


novoszath
senior tag

talaltam egy nagyon jo leirast hogy mikent lehet felrakni
[link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#13789) Szpisti válasza novoszath (#13788) üzenetére


Szpisti
addikt

Igen, igen anno amikor még a Mate 20 Pro-m volt, innen szedtem én is a legfrissebb modot ehhez... :D

(#13790) donhellner válasza rotring (#13775) üzenetére


donhellner
tag

Ez a jelenség nálam is előjött (GW4 bluetooth) az utolsó nagy frissítés után. Korábban gond nélkül beszélt például a Health magyarul, de most angolul beszél, pedig fel van telepítve a magyar nyelv. Én a Bixbyt biztos, hogy nem aktíváltam.

(#13791) gippazoid


gippazoid
senior tag

Nem olyan rég jöttem rá, hogy ha az Auto LTE mód mellé bekapcsolom a mobil adatot is, akkor megérkeznek az értesítések az órára akkor is, ha BT hatótávon kívül vagyok a telefontól. Amint eltávolodtam a telótól, és ezt rezgéssel meg a kis ikonnal 12 óránál jelezte is az óra, 45 másodperccel később felvette a kapcsolatot a két eszköz a mobil interneten keresztül és eltűnt a kis ikon is.

Aztán jött a frissítés és azóta azt tapasztalom, hogy ez elmúlt. Nem tűnik el a kis ikon a BT kapcsolat megszűnését jelzi. Értesítések sehol, amíg a telefontól távol vagyok. LTE mód Auto, mobil adatforgalom bekapcsolva. WiFi kikapcsolva. Az óra kapott már cache törlést, majd factory reset-et is. Semmi nem változott.

Tapasztal ilyet valaki?

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#13792) Evo50 válasza gippazoid (#13791) üzenetére


Evo50
tag

Távoli kapcsolódás engedélyezve van?
Google fiókba mindkét eszközön be vagy jelentkezve?

(#13793) Black_Raven válasza gippazoid (#13791) üzenetére


Black_Raven
veterán

Persze, mert a Google bekavar mindenbe. Ez a Fa*kalap Samsung is végre rájöhetne hogy ez a mindenből 2 van, nem jó se az üzemidőnek se a usernek, se az órának se a telefonnak. Minek a Bixby ha ott a Google Assist. Mindegyik letilthatatlan 2 naptár 2 email, 2 üzenet 2 wallet stb. Melyik idióta találta ezt ki? :F persze legyen választék, de hogy a másikat se lehet tiltani/törölni az nonszensz.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13794) niklebi


niklebi
senior tag

Ez az új biztonsági mentés óriási visszalépés az elődjéhez képest, és most elég szépen fejeztem ki magam. Mi a fenének készít Pl. mentést az SMS-ről, a fényképeimről, de nem készít a Beállításokról, a letöltött programokról, stb. Nem lehet beállítani az időpontot, csak éjjel hajlandó menteni. A kedvencem, hogy a kikapcsolt óráról, a kikapcsolt telefonon. Konkrétan szombaton 23 órakor kikapcsoltam a telefont, és az órát is és tíz perce néztem meg, hogy 1-én 1 óra 18 perckor csinált biztonsági mentést. Ezt meg hogyan? Igaz nem Samsung telefonnal használom.

(#13795) cintula187 válasza niklebi (#13794) üzenetére


cintula187
addikt

detto nekem is éjjelre írja ,amikor mindkettő eszköz repülő módban van. bár ma napközben rajtakaptam összekapcsolódás után hogy éppen készíti a mentést

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13796) ghiottone válasza niklebi (#13794) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Épp tegnap vettem észre én is, hogy vasárnap hajnali kettőkor kikapcsolt órának készült biztonsági mentése a repülő módban lévő telón....

Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

(#13797) niklebi


niklebi
senior tag

A válaszokból kiderül, hogy nem is az óráról, hanem a telefonról készít biztonsági mentést. Amihez semmi köze!!!!! Várom az új telefonomat, utána adom is el az órát.

(#13798) redingitell


redingitell
senior tag

Még egy garanciás kérdés: múlt hét csütörtökön,(29-ik napon) jött egy mail, hogy kész az órám javítása. Eredetileg az akksi szarakodott. Javitási lapon ez áll: akksi, hátlap, és főpanel csere történt. Mailben kérdeztem, hogy mikor várhatom az órát, de azóta csend, és nem válaszolnak. Ez így normális, vagy gondolják bele huncutságot? Arról van valamilyen előírás, vagy szabály, hogy a javítás után mennyi idön belül kell az órát visszaküldeniük?

(#13799) Black_Raven válasza niklebi (#13797) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az óra már nem csinál mindennap mentést, legalábbis nálam a SmartSwitch frissitése óta pihen, maradt a szept 29-i mentés. Lehet rájöttek hogy elég ha van változás akkor mentsen. :)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#13800) gippazoid válasza Evo50 (#13792) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nem volt engedélyezve a távoli kapcsolódás, de pont én kapcsoltam ki nem olyan rég. De lehet, épp azért, mert az egész nem működött.
Most működik. Pontosabban... működött, aztán az előbb annyira nem működött, hogy mikor visszajöttem a telefon közelébe, akkor sem kapcsolódott vissza!
Óra ki-bekapcsolása kellett. :F

Gippazoid Novelties Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.